Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 19.12.2012, 18:56
Benutzerbild von B0ZGUN
B0ZGUN B0ZGUN ist offline
Benutzer

Ausrufezeichen KARAKTER DOGUSTAN GELiR!!!

insan oğlu doğumla birlikte adım attığı dünyada birçok şey öğrenir, mesela alfabeyi rakamları çevresindeki insanların kimliklerini gibi örnekler verebiliriz.. ama insan oğlunun doğuşuyla beraber şekillenen bir takım özellikleri vardır ki biz bu kişilik özelliklerine kısaca karakter deriz.. mesela insana kimse hırsız olmasını, yalan söylemesini, iftiracı olmasını, sevgisiz olmasını vs gibi özellikleri öğretmez, insan bu özellikleri çevrensinden görür ve kendine yakıştırdığını uygular, işte bu o insanın karakterini oluşturur,,
örneğin bir sitenin sahibi ve yetkilisi yetkisini kendi eğlencesine yada çıkarına kullanıyorsa bu onun ailesinden ve çevresinden öğrendiği karakter özelliğidir.. (ELEŞTİRİYİ KABULLENEMEYİP DİLEDİĞİ KONUYU YAYINDAN KALDIRMA) ve yetkisi var diye chat odasına diğer userler gibi saklanarak girmek istediği kişiyi mutelemek istediği kişiyede sıradan biri gibi yazıp belkide ona ASILMAK,, örneğin bir bayana yetkili biri sarkıntı dolu sözcükler yazamaz!!! ama bir yetkili sıradan bir user gibi gelip kendini gizleyerek dilediğini yazabilir ve herkez onu user zanneder değilmi,,, şimdi başımdan geçen olayı size nakledeyim; az önce bayanların yaşlarının büyük olması hatta menopoza girecek yaşta olmalarına rağmen (bunu ben uydurmuyorum profillerinde yaşları var) sitenin chat sayfasında kendilerini prenses zannedercesine gerçek kimliklerini gizleyerek sohbet etmelerinden rahatsız olduğumu yazdım ve bu gizli görevli tarafından engellendim,, şimdi soruyorum siz gizli saklı gelip KARAKTERini ortaya seren bu görevlilerden rahatsız değilmisiniz (NEDEN SAKLANIRLAR?) acaba bilinç altındaki sapıkça fantazileri size yazan userlerden biri bu görevliler olamazmı (NETİCEDE ONLARDA İNSAN) bence bu insanlar gerçekten nekadar komik veya kötü duruma düşeceklerini bilmeden hareket ediyorlar,, şimdi bu yazımı silip benide tekrar engellerlermi merakla bekliyorum saygılar...
Alt 19.12.2012, 19:28
beTONIerer

Standard

Zitat:
Zitat von B0ZGUN Beitrag anzeigen
insan oğlu doğumla birlikte adım attığı dünyada birçok şey öğrenir, mesela alfabeyi rakamları çevresindeki insanların kimliklerini gibi örnekler verebiliriz.. ama insan oğlunun doğuşuyla beraber şekillenen bir takım özellikleri vardır ki biz bu kişilik özelliklerine kısaca karakter deriz.. mesela insana kimse hırsız olmasını, yalan söylemesini, iftiracı olmasını, sevgisiz olmasını vs gibi özellikleri öğretmez, insan bu özellikleri çevrensinden görür ve kendine yakıştırdığını uygular, işte bu o insanın karakterini oluşturur,,
örneğin bir sitenin sahibi ve yetkilisi yetkisini kendi eğlencesine yada çıkarına kullanıyorsa bu onun ailesinden ve çevresinden öğrendiği karakter özelliğidir.. (ELEŞTİRİYİ KABULLENEMEYİP DİLEDİĞİ KONUYU YAYINDAN KALDIRMA) ve yetkisi var diye chat odasına diğer userler gibi saklanarak girmek istediği kişiyi mutelemek istediği kişiyede sıradan biri gibi yazıp belkide ona ASILMAK,, örneğin bir bayana yetkili biri sarkıntı dolu sözcükler yazamaz!!! ama bir yetkili sıradan bir user gibi gelip kendini gizleyerek dilediğini yazabilir ve herkez onu user zanneder değilmi,,, şimdi başımdan geçen olayı size nakledeyim; az önce bayanların yaşlarının büyük olması hatta menopoza girecek yaşta olmalarına rağmen (bunu ben uydurmuyorum profillerinde yaşları var) sitenin chat sayfasında kendilerini prenses zannedercesine gerçek kimliklerini gizleyerek sohbet etmelerinden rahatsız olduğumu yazdım ve bu gizli görevli tarafından engellendim,, şimdi soruyorum siz gizli saklı gelip KARAKTERini ortaya seren bu görevlilerden rahatsız değilmisiniz (NEDEN SAKLANIRLAR?) acaba bilinç altındaki sapıkça fantazileri size yazan userlerden biri bu görevliler olamazmı (NETİCEDE ONLARDA İNSAN) bence bu insanlar gerçekten nekadar komik veya kötü duruma düşeceklerini bilmeden hareket ediyorlar,, şimdi bu yazımı silip benide tekrar engellerlermi merakla bekliyorum saygılar...
söylediklerin onlara diken gibi batmis olmasi gerek ki seni chatten atmislar.

bozgun bey cok merak ettigim birsey sormak istiyorum.
siz bu sitede yillardir takiliyorsunuz.

1 tane namuslu bayana rastladiniz mi?
Alt 19.12.2012, 19:40
Benutzerbild von B0ZGUN
Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von beTONIerer Beitrag anzeigen
söylediklerin onlara diken gibi batmis olmasi gerek ki seni chatten atmislar.

bozgun bey cok merak ettigim birsey sormak istiyorum.
siz bu sitede yillardir takiliyorsunuz.

1 tane namuslu bayana rastladiniz mi?
vallahi ne yalan söyleyeyim nekadar namuslu olduğunu bilecek kadar yakından kimseyi tanımadım, çünkü namuslu insan kendini ve geçmişini saklamayacak kadar tanınır olur değilmi??? demekki tanınır olamadılar bana karşı sakladıkları birşeyler olabilir bu sebeble...
Alt 19.12.2012, 19:42
beTONIerer

Standard

Zitat:
vallahi ne yalan söyleyeyim nekadar namuslu olduğunu bilecek kadar yakından kimseyi tanımadım, çünkü namuslu insan kendini ve geçmişini saklamayacak kadar tanınır olur değilmi??? demekki tanınır olamadılar bana karşı sakladıkları birşeyler olabilir bu sebeble...
burada forumda yazanlarin hepsi "NAMUSLUYUM" diyor. biraz kullanildim ama namus bacak arasi degil diyorlar.

bu konuda sen biraz aciklik getirebilirmisin?
Alt 19.12.2012, 20:04
Benutzerbild von B0ZGUN
Benutzer

Standard

Zitat:
burada forumda yazanlarin hepsi "NAMUSLUYUM" diyor. biraz kullanildim ama namus bacak arasi degil diyorlar.

bu konuda sen biraz aciklik getirebilirmisin?
NAMUS BACAK ARASINDA DEĞİLDİR diyenler aslında NAMUS kavramının varolduğunu kabulleniyorlar ama fiziki olarak namus yok demek istiyorlar değilmi??? şimdi bu NAMUS kavramını kabullenipte bacak arasında olmadığını söyleyenlere şunu diyorum; madem namus sana görede var ve bu fikirde, duyguda, mantıkta, kalpte dimi??? ozaman kusura bakmada (Allah hiç bir şeyi boşa yaratmaz) ALLAH C.C. ın yarattığı ve bacak arana koyduğu o bekaret simgesini koruyamayan ve İKİ BACAĞINI AÇTIRAN BEYNİN NAMUSSUZ, YADA KALBİNDEYSE NAMUS DEDİĞİN ŞEY! BACAĞINI AÇTIRAN KALBİN NAMUSSUZ ARKADAŞŞŞ ;-)
Alt 19.12.2012, 20:08
beTONIerer

Standard

Zitat:
NAMUS BACAK ARASINDA DEĞİLDİR diyenler aslında NAMUS kavramının varolduğunu kabulleniyorlar ama fiziki olarak namus yok demek istiyorlar değilmi??? şimdi bu NAMUS kavramını kabullenipte bacak arasında olmadığını söyleyenlere şunu diyorum; madem namus sana görede var ve bu fikirde, duyguda, mantıkta, kalpte dimi??? ozaman kusura bakmada (Allah hiç bir şeyi boşa yaratmaz) ALLAH C.C. ın yarattığı ve bacak arana koyduğu o bekaret simgesini koruyamayan ve İKİ BACAĞINI AÇTIRAN BEYNİN NAMUSSUZ, YADA KALBİNDEYSE NAMUS DEDİĞİN ŞEY! BACAĞINI AÇTIRAN KALBİN NAMUSSUZ ARKADAŞŞŞ ;-)
cok dogru cok güzel bir tespitte bulunmussun.

ne kadar kivirsalarda namussuzluk biryerlerinde bunlarin.

bencede o bacak aciliyorsa namus gitmistir.

arka kapidan alanlarinda namusu gitmistir.

cok akilli zannedip sadece agzima aliyorum diyenlerinde namusu gitmistir.

eee bu kadar namussuzluk icinde yasayan erkeklere hangi nasihatta bulunmak gerekiyor?

burada ben kullanilmis kariyida alirim diyenler var. bunlara ne diyorsun?
Alt 19.12.2012, 20:12
Benutzerbild von B0ZGUN
Benutzer

Standard

Zitat:
cok dogru cok güzel bir tespitte bulunmussun.

ne kadar kivirsalarda namussuzluk biryerlerinde bunlarin.

bencede o bacak aciliyorsa namus gitmistir.

arka kapidan alanlarinda namusu gitmistir.

cok akilli zannedip sadece agzima aliyorum diyenlerinde namusu gitmistir.

eee bu kadar namussuzluk icinde yasayan erkeklere hangi nasihatta bulunmak gerekiyor?

burada ben kullanilmis kariyida alirim diyenler var. bunlara ne diyorsun?
HER KOYUN KENDİ BACAĞINDAN ASILACAK VE HERKEZ KENDİNDEN SORUMLU DİYORUM.. HERKEZ AKILLI OLSUN KİMSENİN HAYATINDAKİ SON DURAK OLMASIN, OLMAK İSTİYORLARSA İLK VE SON OLSUNLAR...
Alt 19.12.2012, 20:16
beTONIerer

Standard

Zitat:
HER KOYUN KENDİ BACAĞINDAN ASILACAK VE HERKEZ KENDİNDEN SORUMLU DİYORUM.. HERKEZ AKILLI OLSUN KİMSENİN HAYATINDAKİ SON DURAK OLMASIN, OLMAK İSTİYORLARSA İLK VE SON OLSUNLAR...
bencede öyle olmasi gerekiyor.

bozgun arkadas ben su meshur Toni'yim

chatte ve forumda sayisini hatirlamayacagim kadar kari götürdüm.
hepsini bu sekilde kullandigim icin üzülüp burada genc kizlari ve erkekleri uyarmak icin geldim.

akillarini basina toplamalarini istiyorum ama bunlar ögrenmekte zorlaniyorlar.

senin gibi korkmadan dogrulari söyleyen cok az burada.

cakabey arkadas vardi, o dogru söylüyordu ama bana hak verdigi icin onuda hedef aldilar. malesef arkadas üyeligini iptal etti.

buraya dogru konusan arkadaslar gelmesine seviniyorum.
senin gibi düsünenler varsa buraya üye yap arkadasim.
Alt 19.12.2012, 20:30
Benutzerbild von B0ZGUN
Benutzer

Standard

Zitat:
bencede öyle olmasi gerekiyor.

bozgun arkadas ben su meshur Toni'yim

chatte ve forumda sayisini hatirlamayacagim kadar kari götürdüm.
hepsini bu sekilde kullandigim icin üzülüp burada genc kizlari ve erkekleri uyarmak icin geldim.

akillarini basina toplamalarini istiyorum ama bunlar ögrenmekte zorlaniyorlar.

senin gibi korkmadan dogrulari söyleyen cok az burada.

cakabey arkadas vardi, o dogru söylüyordu ama bana hak verdigi icin onuda hedef aldilar. malesef arkadas üyeligini iptal etti.

buraya dogru konusan arkadaslar gelmesine seviniyorum.
senin gibi düsünenler varsa buraya üye yap arkadasim.
aslında bi gerçek var buraya Türkiye de yaşayan insanlar pek üye olmuyor.. onlara göre burdaki insanlar kendilerine çok uzak... şunu diyen arkadaşım oldu; (kardeşim araba pazarına gidip meyva almaya geldim demek bu) yani burdan tanıdığın kadınla buluşamazsın görüşemezsin diyorlar,, insanlar nette chate giriyorsa bir beklenti olmalı değilmi,, maksat sohbetse kendilerini dinleyecek arkadaşları vardır sosyal paylaşım sitelerinde (hemde ordaki gerçek dostları olacağı için sözlerine deger verirler ve aşağılamazlar hatta kullanmazlar bu kişileri) demekki chate gelen insanın bilinç altında chat'in gerçeği yani kafana göre arkadaş bulma isteği var..(aşk sex için arkadaş.. diğer türlüsü ''real dost olanlar'' dediğim gibi sosyal paylaşım ortamlarında face twitter msn skype gibi yerlerde var zaten) Şimdi bu gerçeğe rağmen ben chate geldim namusluyum diyenden ben şüphe ederim yaa zekasından yada namusundan.. birde derlerki türkiyeden giren kapağı avrupaya atmak istiyor o sebeble kimse bu aşağılamalara göğüs gerip buraya üye olmaz ))
Alt 19.12.2012, 20:57
Benutzerbild von Billy73
Billy73 Billy73 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

tonton toni was ist das für eine scheisse hier

verdammt langweilig. wer chattet denn hier? tut den der cockblock so weh. dein wing hört sich sehr langweilig und depressiv an. man könnte meinen es ist dein zwilling. viel spass noch bein brainstorming...
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche