Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 05.07.2007, 15:18
unknown

Standard o.T.

Dallama degil de sallama! (;

*salla*
Alt 05.07.2007, 16:04
Benutzerbild von kezban
kezban kezban ist offline
Neuer Benutzer

Standard hahahaaa

iste senden düsen sipa sana ceker

sen dikkat ette, senin oglun senin orani burani acitmasin... ne malum ? sapih nassisa loooool

Tirnah Mahasini ben alip ahsam ikünüzüde sünnet ediyom, hemide Kökünden
Alt 05.07.2007, 18:33
Benutzerbild von benekalice
benekalice benekalice ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Cem, ich kann mir das kaum

vorstellen, dass irgendeine Frau die auch nur von der Seite anschauen würde.
Alt 06.07.2007, 14:00
Benutzerbild von voli
voli voli ist offline
Neuer Benutzer

Standard alsooo...

Ich stimme dir zu wenn du sagst...wenn Frau sich bereit fühlt und es wirklich will dann soll sie mit ihrem Freund schlafen.
Aber deine Ausführungen gegenüber dem Mann der eine jungfrau Heiraten will ist wirklich super banal!!!!
Die Tatsache das man sich Liebt bedeutet nicht automatisch das man es schafft ein Leben zu Teilen! Es gibt Menachen die gehen nicht einfach "blau äugig" in eine Ehe....Ach..wir lieben uns..das reicht schon!!.... Das sind dann die Ehen die früher oder später in einer Scheidung enden!!! LIEBE allein reicht nicht aus!!! Da muss mehr stimmen...!! Was erwartet man vom Leben? Welche moralischen Vorstellungen hat man? Welche stellung hat die Famile im Leben.....etc.
Die art und weise wie ein Mensch lebt sagt meine Meinung nach viel über einen aus und ist natürlich auch ein kriterium für den gegenüber, wenn der sich fragt..."ist Sie die richtige?"!
cheers
Alt 06.07.2007, 15:04
Benutzerbild von xassitoni31
xassitoni31 xassitoni31 ist offline
Neuer Benutzer

Standard Sex=OK aber was ist danach???

....................

Geändert von xassitoni31 (08.03.2011 um 18:03 Uhr).
Alt 06.07.2007, 16:55
arsena

Standard dein Beitrag ...

ist sehr gut !!!! Die einzig richtige Meinung !!!!
Alt 06.07.2007, 16:59
arsena

Standard dein Beitrag

ist eigentlich zum heulen!!!
Abfall, Abfallkind ?? Mann komm runter !!!! Deine Meinung soll mal dahin gestellt sein, welches Recht hast du denn Menschen als Abfall zu bezeichnen ?? Wenn etwas Abfall ist, dann deine Beiträge.. Solche wie du kommen und gehen das ist ja noch nicht einmal traurig! Traurig ist nur, dass du den unüberlegten Müll auch noch überall ablagerst!!
Wieso tuest du denn eigentlich verwundert, wenn Müll beseitigt wird ?
Alt 06.07.2007, 17:06
arsena

Standard witzboldiiii

offene Worte sind immer willkommen...
Du verfasst leider nur soviel, dass es gerade mal peinlich rüberkommt!!!
Peinlich für alle Forummitwirkende,
peinlich für alle Vaybeeuser,
peinlich für jegliches Volk zudem du gehören könntest....

Ohne das ich dem Menschen hinter der Fassade nahe kommen mag, tue lieber sinnvolleres!! BITTE :-)
Alt 06.07.2007, 18:05
Benutzerbild von benekalice
benekalice benekalice ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Was MuchelTürken sonst noch so tun

CENAZESİNE KİMSE SAHİP ÇIKMADI!
Ölüme "töre" elbisesiyle gitti
Yasemin kaçarak evlendi. Boşanmak isteyince babası tarafından başına sıkılan tek kurşunla öldürülen Yasemin"in otopside 1.5 aylık hamile olduğu anlaşıldı
HASAN KIRMIZITAŞ, ALİ LEYLAK DHA

Yer farklı, kişiler farklı ama olay aynı: Töre cinayeti... Şanlıurfa"da 20 yaşındaki Yasemin Çakar, 5 ay önce Siirtli Murat Kınık"a kaçtı; evlendiler. Sonra ise anlaşamadı sevdiğiyle Yasemin, boşanmak istedi. Ama babası bunu "töreye" aykırı buldu. Yasemin boşanmak istemesinin bedelini canıyla ödedi.
Şanlıurfa polisine önceki akşam saat 22.00 sıralarında bir ihbar geldi: Buhara Mahallesi"nde bir kadın cesedi vardı. Başında da bir erkek duruyordu.
Olay yerine giden güvenlik güçleri, tek kurşunla öldürülen kadının Yasemin Kınık olduğunu saptadı.
Cesedin başında bekleyen baba İbrahim Halil Çakar, ilk ifadesinde "Ben tuvalete gidiyordum. Silahımı düşmemesi için kızıma bıraktım. Biraz uzaklaştıktan sonra silah sesi duydum, geri döndüm. Kızımı kanlar içinde buldum" dedi.

"Töreye uygun" kıyafet
Ancak Kınık"ın üzerinde, töreye kurban verilecek kadınlara giydirilen siyah etek, siyah tişört bulunması ve baba Çakar"ın soğukkanlı davranışları dikkat çekti. Gözaltına alınan baba, bir süre intihar iddiasını sürdürdü.
Ancak sonunda suçunu itiraf etti. İtiraflar sonucu kız kardeşi Semra Akaltun ile akrabaları Bahattin Akaltun, Mustafa Azmi Akaltun, Payam Akaltun, Emine Bayır ve Edibe Çelik de gözaltına alındı.
Çakar, kızının 5 ay önce Siirtli Murat Kınık ile kaçtığını söyledi. Sonra da başladı anlatmaya...
"Yasemin, rızamızı almadan kaçtı. Sonra, resmi nikâh kıydığını ve Adana"da ev tuttuklarını öğrendim. Kızım töremize aykırı davranmıştı ama evlendiği, yuva kurduğu, resmi nikâh kıydırdığı için durumu kabullendik. Ama kendisiyle konuşmuyorduk. Birkaç gün önce Yasemin, kardeşim Semra"nın evine gelmiş. Eşiyle anlaşamadığını ve boşanmak istediğini söylemiş. Bu durumu bana Bahattin Akaltun ve bazı akrabalarım bildirdi.
Bunu kabullenmem mümkün değildi. Çünkü töremiz gereği, bir eve gelinliğiyle giden kız, kefeniyle çıkar. Ben de şerefimi kurtarmak için bu kararı aldım, Yasemin"i boş araziye götürerek öldürdüm. Kızım namusumuzu kirletmedi ama şerefimi, onurumu ayaklar altına aldı. Yasemin"i öldürüp şerefimi kurtardım."
Çakar"ın kız kardeşi Semra Akaltun da ifadesinde, "Biz ağabeyime, Yasemin"in Şanlıurfa"ya geldiğini ve eşiyle anlaşamadığı için boşanmak istediğini söyledik. Kendisi gelip Yasemin"i evden aldı. Büyüğümüz olduğu için bir şey soramadık. Öldüreceğini bilseydik engel olurduk" dedi.

Kimsesizler mezarlığı...
Yasemin Kınık"ın cenazesi, hastane morgundan dayısı Mehmet Aslan ve Kadın Yaşam Evi Derneği ile çeşitli sivil toplum örgüt üyeleri tarafından alındı. Genç kadının cenazesi, belediyeye ait Yeni Mezarlık"a götürüldü. Ailesi sahip çıkmadığı için kimsesizler mezarlığı bölümüne getirilen Kınık için önce cenaze namazı kılındı. Yaklaşık 30 kişinin bulunduğu mezarlıkta kadınlar da cenaze namazında saf tuttu.
Alt 06.07.2007, 19:01
arsena

Standard ROoOt wie immer süssssssss :-) o.T.

ohne Text
Antwort