Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 18.02.2009, 13:07
vanityfairy

Beitrag naja...es war ok

ich glaube den ersten teil kann man nicht toppen...
im aktuellen teil dominieren schimpfworte, beleidigungen und verspottungen mehr als zuvor...

kurz und gut, ich empfehle den film unter der woche anzusehen, und am besten die spätvorstellung wo die meisten türken nicht anwesend sind...euch bleibt dann ein unaufhörlich grölendes und klatschendes publikum erspart.
Alt 19.02.2009, 17:12
Benutzerbild von bahar64
bahar64 bahar64 ist offline
Benutzer

Standard

Ben ilk bölümüde cok komik bulmadim. Icten bir kahkaha attigimi hatirlamiyorum. Espriler küfürden ve ayip hareketlerden ibaret. Nerde burda hakiki mizah? Onun icin bu filmi izlemek icin sinemaya gidecegimi sanmiyorum.

Bence Cem Yilmaz in esprileri daha kaliteli. En azindan küfür ederek veya el, kol hareketi cekerek kimseyi güldürmeye calismiyor.
Alt 22.02.2009, 14:07
gelincik02

Standard

Aile ile oturulup izlenilmeyecek bir film... gerci artik hangi türk sinemasini aileyle izleyebiliyoruzki dimi..
Alt 23.02.2009, 11:05
babaeskili

Frage igrenc hatta..

igrence ötesi!!! filmde 2 kez gülümsedim. güldüm diyemiyorum, sirittim! bu denli seviyesiz, ahlaksiz sacma bir film görmedim hayatimda! hot shots bile daha komik eger sacmalamak baz alindiginda!

yalniz buradaki elestiriyi film'e degil, sinemadaki vatandaslarima yapmak istiyorum. nasil olurda böyle bir igrenclige kahkahalar atabiliyolar?!!? renkler ve zevkler tartisilmaz derler ama ben böyle renginde, zevkinde icine tükürürüm arkadas! olmaz olsun böyle bir zevk!!
Alt 24.02.2009, 20:02
Benutzerbild von klassemann
klassemann klassemann ist offline
Neuer Benutzer

Reden Hadi hadi SALLAMAYIN

En dozu yüksek olan ELESTIRMEN bile o filmde kahkaha atarak gülmüstür ! Burde Pseudo Entelektüel ayaklarina yatiyorlar !!!
Alt 25.02.2009, 09:29
fos

Standard

Sekil A-1: 'aşiri' , 'burada' , 'sözde-entelektüel'
Fill in the blanks..
Alt 25.02.2009, 11:57
babaeskili

Daumen runter fikrim hala sabit..

ivedik 2 igrencti! bilhassa ninesi kiligindaki kadin. hangi nine torununa gel sana su ps'te (playstation) bi koyayim'da aklin basina gelsin, derki..

bumu komedi? bumu mizah?

o kahkahalar atan elestirmenler $eyh-ül-sinema'miymi$? onlarin begendigi filmi ben begenmek zorundamiyim?

seviyesiz bir filmdi ve öyle kalacak! bu benim fikrim..
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche