Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 18.05.2006, 20:33
Benutzerbild von newgen
newgen newgen ist offline
Neuer Benutzer

Standard Bunu ilk defa yasamiyor ki!!!!

Tam 5 kere Galatasarayin Sampiyonlugnu gördü A.Y.
Alt 18.05.2006, 22:40
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard TRT´ o.T.

ohne Text
Alt 18.05.2006, 22:40
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard trt 3´de sampiyon galatasarayin..

macini banttan yayinliyor...izlemeyenler icin büyük firsat..ben gec acdim..ama en azindan ikinci yariyi cekim...10 yil sonra cocuklarima gösteririm :PPPpp
Alt 18.05.2006, 22:44
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard vallah helal olsun...

yine hakemleri isin icine kattinya...

bizi ne hakem nede diger 16 külüp sampiyon etti....denizliyi yenemeyen siz degilmisiniz???
sonra hakemlerle ugrasmayi birakin ya..

siz sampiyon olsaydiniz? hakkedecekdiniz demi????

sizin baskan istifa ettiyse...elindeki imkanlari kullanamadi diye istifa etti...maddi acidan takimlara fark attiniz...ama gördügün gibi parayla saadet olmuyor....

fener sampiyon olsaydi kupayi alsaydi..bende tebrik ederdim..ama sen halen federasyonla ugras....5 yil sonra...bunlari kimse konusmayacak....

NETICE ÖNEMLI...ve gazetede yazanlar...yani GALATASARAYIN SAMPIYONLUGU
Alt 18.05.2006, 22:45
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard 30.07.2006 SUPERCUP IN FRANKFURT...

yazilanlar dogruysa...30-07
galatasaray-besiktas
arasinda süperkupa maci oynanacak...

)

freu mich drauf
Alt 18.05.2006, 22:51
Benutzerbild von derbeder80
derbeder80 derbeder80 ist offline
Neuer Benutzer

Standard Galatasarayin Sampiyonlugunu ilk

tebrik edenlerden birisi benimdir, gsli Futbolcular hak etiler. Ama Fenere karsida yapilan oyunlar Meydanda. Ama bunlar on sene sonra hic kimsenin aklina gelmeyecek, tipki Adnan Polatin ilk döneminde olanlar gibi, tipki Ulusoyun ilk döneminde olanlar gibi bunlarda unutulur, ben aslinda bunlara deginmek istememistim bunlari fener düsmanliginin nedenleri ve misal olarak yazdim.
Alt 19.05.2006, 02:19
airdem

Standard Ich auch :) o.T.

ohne Text
Alt 19.05.2006, 02:29
airdem

Standard Nobre Besiktas"ta! ALLAHim, KURTAR BIZI

BU YÖNETIMDEN!!!
Alt 19.05.2006, 10:45
Benutzerbild von derbeder80
derbeder80 derbeder80 ist offline
Neuer Benutzer

Standard hayirli olur insallah

Nobre iyi bir Futbolcu, Fenerden ayrilmasinin nedeni Fenerin daha iyisini almak istemesi. Daha iyisini alirlarmi yoksa Nobreyi ararlarmi bunu ilerleyen haftalarda görecegiz. Eminimki Nobre bjkye cabuk uyum saglar, cünkü yaninda Bobo arkasinda Kleberson ile yabancilik cekmeyecektir. Bir fbli olarak Nobreye hizmetlerinden dolayi tesekürler ederim.
Alt 19.05.2006, 12:05
Benutzerbild von newgen
newgen newgen ist offline
Neuer Benutzer

Standard Güzel bir yazi

“Ben Fenerli arkadaşlara hep söyledim. “Çok olmak” ile “Büyük olmayı” birbirine karıştırmayın diye, dinlemediler. “ En çok şampiyonluk bizim”, “En çok taraftar bizim”, “En büyük stat bizim” demekle büyük olunmuyor maalesef.

“Büyük olmak” başka şeyleri gerektirir. Kaybetmek, şampiyon olamamak pahasına değerlerinden vazgeçmemeyi gerektirir. Sporu, ne pahasına olursa olsun kazanmak olarak görmeyip, gerektiğinde onurlu bir şekilde kaybetmeyi bilmeyi gerektirir.Tüm medyayı, tüm spor kurullarını arkana almaya çalışmadan, yardımsız tek başına mücadele edebilmek cesaretini gösterebilmeyi, futbolu sahada başlayıp sahada biten bir oyun olarak görebilmeyi gerektirir.

Bunları yapmazsan; Şampiyonluk sayınız, taraftar sayınız, stat büyüklüğünüz kadar değil, “Ben bu işler sahada bitiyor sanırdım, öyle değilmiş” diyen başkanınız kadar büyük olursunuz. Biz küfür etmeyiz deyip, varlığı ile bir yerde sizi siz yapan rakiplerinize açtığınız o küfürlü pankarlar kadar büyük olursunuz. Parayı en büyük değer olarak görüp, zor durumdaki rakiplerine “zavallılar” diye hitap eden yöneticiniz kadar büyük olursunuz.

Bunları niçin bir yenilginizden sonra yazıyorum diye sorabilirsiniz. Daha önceleri de söyledim ama göklerdeydiniz, şimdi biraz ayaklarınız yere basmıştır, daha iyi duyabilirsiniz diye bir daha tekrar etmek istedim.

Kaynak:<a href="redirect.jsp?url=http://www.ajansspor.com/yazarlar/yazi.asp?YaziID=144083" target="_blank">http://www.ajansspor.com/yazarlar/yazi.asp?YaziID=144083</a>
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche