Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 24.09.2008, 13:45
turkkiz

Standard Tuncay Özkan

Arkadaslar Tuncay Özkanin gözaltina alinmasina ne diyorsunuz?

Almanyada yetisip, yasayan gencligin bakis acisi nedir merak ediyorum.
Alt 27.09.2008, 02:15
Benutzerbild von _KEMAL_
_KEMAL_ _KEMAL_ ist offline
Neuer Benutzer

Standard Ergenekon Tertibi

Türkkizi cok üzüntü verici bir durum.Galiba bu konulari az cok takip ediyorsun.Tuncay özkan Ergenekon denen cadi avi operasyonunun 9.halkasinda gözaltina alindi.Su an iceride 80 den fazla kisi, (kimi 2 yila yakin süredir icerde) mahkemeye cikmayi bekliyor.Zaten medya bu kisilerin mahkemesi bitmeden hepsini terör örgütü üyesi ilan etti.Anlayacagin ülkemiz cok zor günlerden geciyor.Anlatacak cok sey var aslinda.Ayrintili bilgi almak isteyen arkadaslara böyle konularda yardimci olmaya daima hazirim.Artik bicagin kemige dayanacagi günler cok yakin.Bursa Nutkunda, Genclige Hitabede öngörülmüs günler geldi kapimiza dayandi.Anlayacaginiz;
VATAN ELDEN GIDIYOR SAFINIZI BELIRLEYIN!!!!!!
Alt 30.09.2008, 01:17
Benutzerbild von xxx444xxx
xxx444xxx xxx444xxx ist offline
Neuer Benutzer

Standard

halen cikip tuncay özkan gibi adamlari savunuyorsunuz ya
ama pardon unutmustum.atatürkcüler calip cirpmaz degilmi.bugün atatürkün arkasina siginanlar asil ülkeyi soyup sogana ceviren kisiler.sahtae atatürkcü hepsi.neden?cünkü atatürkcüyümd edinmi dokunulmazligin var.istedigin gibi hortumla memeleketi

aydin doganmi?milliyet gazetesini satin alip nasil olyuorda bu kadar kisa zamanda bu duruma geliyor onun hesabini versin..kimse bana yemedi icmedi vergi kacirmadi demesin

durmak yok yola devam!!!!
Alt 30.09.2008, 23:59
Benutzerbild von Kanmelegi
Kanmelegi Kanmelegi ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von xxx444xxx Beitrag anzeigen
ama pardon unutmustum.atatürkcüler calip cirpmaz degilmi.bugün atatürkün arkasina siginanlar asil ülkeyi soyup sogana ceviren kisiler.sahtae atatürkcü hepsi.neden?cünkü atatürkcüyümd edinmi dokunulmazligin var.istedigin gibi hortumla memeleketi

aydin doganmi?milliyet gazetesini satin alip nasil olyuorda bu kadar kisa zamanda bu duruma geliyor onun hesabini versin..kimse bana yemedi icmedi vergi kacirmadi demesin

canım arkadaşım bir yanlışın var, özellikle şu konuda maalesef son yıllardır atatürkçüyüm diyen kimse ülkeyi hortumlamıyor çünkü hepsi ergenekoncu diye hapiste veya göz altında tutuluyor, tabii bu durumda ülkemiz iyiye gitmesi gerekiyor dimi hani artık hortum olayı kalktı ya. Yok nerde benim atatürkçü sevgili yurttaşlarımı içeriye tıkıyorlar, peki benim canım ülkem neden hala ekonomik darboğazla boğuşuyor, çünkü ismi lazım değiller (sanırım sen onlardan yanasın) o hakkı kendilerinde bulup gereğini yapıyorlar. Aydın doğan nasıl bu hale geldi diyorsun? bence onu da o hale getirenlere (sanırım seninkiler) sor ;-) beraberce işleri iyi çeviriyorlardı bugüne kadar.
Saygılarımla,
Alt 04.11.2008, 14:23
Benutzerbild von Ayhan_HD
Ayhan_HD Ayhan_HD ist offline
Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von xxx444xxx Beitrag anzeigen

EVET DURMAK YOK DEVAM

HER$EY VATAN iCiN
Alt 04.11.2008, 14:30
Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Kanmelegi Beitrag anzeigen
canım arkadaşım bir yanlışın var, özellikle şu konuda maalesef son yıllardır atatürkçüyüm diyen kimse ülkeyi hortumlamıyor çünkü hepsi ergenekoncu diye hapiste veya göz altında tutuluyor, tabii bu durumda ülkemiz iyiye gitmesi gerekiyor dimi hani artık hortum olayı kalktı ya. Yok nerde benim atatürkçü sevgili yurttaşlarımı içeriye tıkıyorlar, peki benim canım ülkem neden hala ekonomik darboğazla boğuşuyor, çünkü ismi lazım değiller (sanırım sen onlardan yanasın) o hakkı kendilerinde bulup gereğini yapıyorlar. Aydın doğan nasıl bu hale geldi diyorsun? bence onu da o hale getirenlere (sanırım seninkiler) sor ;-) beraberce işleri iyi çeviriyorlardı bugüne kadar.
Saygılarımla,
75 yildir Ergenekoncular ve sözde Atatürkcüler ülkeyi hortumladilar, aglamayin simdi 2 yildir icerideler diye, temizlik operasyonu bu, faili mechul cinayetlerin bitemesi icin gereken yapiliyor, pkk bitmesi icin gerekli bu cünkü kim kimi kurdu biliniyor artik

MASONLAR ---> ERGENEKON ----> PKK

hepsi büyük oyunun plani, türkiyemizi parcalama plani, ama allahin izniyle bu plan ergenekonculari temizliyerek bosa cikti

YOLA DEVAM
HER$EY VATAN iCiN
Alt 04.11.2008, 16:17
megalomanie

Standard Die Angst vor einem Putsch!

Die paranoide Angst der AKP vor einem Putsch hat Ergenekon hervorgerufen. Deshalb versucht die AKP in erster Linie die organisierten legalen und illegalen Gefahren für diese Regierung mit Ergenekon-Festnahmen aus der Welt zu schaffen. Die Angst vor einem Putsch ist vielleicht in der Türkei für eine Partei wie die AKP nicht unberechtigt, aber jede wichtige Position des Staates ist mit AKP-Anhängern gefüllt.

"3 Kasım seçimlerinden tek basına iktidar olarak çıkan AKP hükümeti, iktidarının 2.5 yılını geride bırakırken, bürokraside 32 bin 582'si açıktan, 11 bin 284'ü naklen, 37 bin 287'si sözlesmeli ve 354'ü de geçici görevli olmak üzere tam 81 bin 507 atamayı gerçeklestirmisti."

Son Dogalgas ve gelecek olan elektrik zamlari hükümete ergenekondan daha cok zarar verecekdir.

Geändert von megalomanie (04.11.2008 um 16:31 Uhr).
Alt 04.11.2008, 18:27
Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von megalomanie Beitrag anzeigen
Die paranoide Angst der AKP vor einem Putsch hat Ergenekon hervorgerufen. Deshalb versucht die AKP in erster Linie die organisierten legalen und illegalen Gefahren für diese Regierung mit Ergenekon-Festnahmen aus der Welt zu schaffen. Die Angst vor einem Putsch ist vielleicht in der Türkei für eine Partei wie die AKP nicht unberechtigt, aber jede wichtige Position des Staates ist mit AKP-Anhängern gefüllt.

"3 Kasım seçimlerinden tek basına iktidar olarak çıkan AKP hükümeti, iktidarının 2.5 yılını geride bırakırken, bürokraside 32 bin 582'si açıktan, 11 bin 284'ü naklen, 37 bin 287'si sözlesmeli ve 354'ü de geçici görevli olmak üzere tam 81 bin 507 atamayı gerçeklestirmisti."

Son Dogalgas ve gelecek olan elektrik zamlari hükümete ergenekondan daha cok zarar verecekdir.
yokyere iktidarmi olunuyor programini sürdüre bilmek icin tabiki atayacaksin, engelleri kaldiracaksin...

bunu her iktidar yapiyor

MEGA halen renk vermedin, cekiniyonmu yoksa renginden korkma biz demokratiz herkese saygimiz vardir
Antwort