Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 21.02.2005, 13:36
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard airdem nein allein der sieg gegen arsena

l

wo der spieler von saragosa aus 30-40 metern den torwart überwunden hatte..

also

die waren nicht nur im finale..haben auch 2 titel
Alt 21.02.2005, 14:12
airdem

Standard A propos San Sebastian, s.o.! o.T.

ohne Text
Alt 21.02.2005, 14:13
airdem

Standard Nihat sakatlandi. Kreuzbandriss!

Ausfall für ca. sechs Monate
Alt 21.02.2005, 14:14
airdem

Standard O zaman yanlis söyledi spiker :) o.T.

ohne Text
Alt 21.02.2005, 15:15
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard *TEŞVİK" sorusdurmasi basladi

Futbolcu Cafer Aydın"ın, teşvik primi ile ilgili yaptığı açıklamalar federasyonu harekete geçirdi.. Cafer"in Ankaragücü"nde oynadığı dönem ile ilgili olarak "Ersun Yanal da dahil olmak üzere herkes teşvik primi aldı" sözleri üzerine soruşturma açıldı..

Federasyondan yapılan yazılı açıklamada, ortaya konan iddialar üzerine, öncelikle Hukuk Kurulu"nun, iddiaları soruşturmakla görevlendirildiği belirtilirken, kurulun, bugün iddialarda adı geçen Ankaragücü Kulübü Başkanı Cemal Aydın, eski yöneticiler Levent Doğan, Aziz Köklü, kulüp müdürü Aslan Gürsoy, futbolcu İsmet Taşdemir, kulüp garsonu Ercan ve elinde bazı belgeler bulunduğunu belirten Şahin Ulu"nun ifadelerine başvuracağı ifade edildi.

Vestel Manisaspor"da futbol oynayan Cafer Aydın ve Yılmaz Özlem"in hafta içinde ifadelerinin alınacağı, ardından Milli Takımlar Teknik Direktörü Ersun Yanal"ın görüşlerine başvurulacağı kaydedilen açıklamada, ""Hukuk Kurulu"nun raporu doğrultusunda ve talimatların verdiği yetki çerçevesinde, yönetim kurulumuz nihai karara varacak ve bunu da kamuoyuyla paylaşacaktır"" denildi.

Açıklamada, şu görüşlere yer verildi:
""Türk futbolu, geçmiş dönemde maalesef bir kirlenme süreci yaşamıştır. İtiraf niteliği taşıyan açıklamalar, bu kirlenmeyi ortaya koymaktadır. Zaten futbolun değerlerini aşağı çeken bu tür olaylar nedeniyle oluşan kamuoyu baskısı sonucu, geçtiğimiz Temmuz ayında futbolda bir yönetim değişikliğine gidilmiş ve Levent Bıçakcı başkanlığında yeni bir yönetim oluşmuştur.

Şeffaflığı ön planda tutan, her türlü kirlenmenin karşısında duran ve futbolu, kamu vicdanını da rahatsız eden çirkinliklerden arındırmayı hedefleyen yönetim kurulumuz, hiçbir ödün vermeden, üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmeye kararlıdır, futbol hukuku çerçevesinde yapılabilecek ne varsa onu yapacaktır.""

Cafer Aydın, yaptığı açıklamada 2001-2002 yılında, Ersun Yanal"ın da teknik direktörlüğünü yaptığı Ankaragücü"nde, "Yanal da dahil olmak üzere herkes teşvik primi aldı. Bazı insanlar dürüst geçinerek belirli yerlere geliyor. Ben 10 bin dolar teşvik primi aldım. Çaycısından teknik adamına kadar herkese değişik miktarlarda para dağıtıldı. O sezon hem Fenerbahçe"yi hem de Galatasaray"ı yendik. Parayı kim gönderdi bilmiyorum ama teşvik priminden hem Ersun Yanal"ın, hem de yöneticilerimizin haberi vardı. Teşvik primi almadığını söyleyenleri dava ederim" demişti.
Alt 21.02.2005, 15:15
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard kaynak ajansspor.com o.T.

ohne Text
Alt 21.02.2005, 15:18
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard 3. Lig 1. Grub´daki ilk iki sirayi...

paylasan

iskendurun ve NEVSEHIRSPOR...deplasmanda yenilgiyle döndüler

ah nevsehir..bu sene seytanin bacagni kirda...cik artik 2.lige hehe
Alt 21.02.2005, 16:05
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard YALAN YANAL´In sonu olabilir

Bu arada Futbol Federasyonu, adı teşvik primi iddialarına karışan Milli Takımlar Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın görevine son vereceği konuşuluyor...Yanal’ın yerine ise Milli Takımın başına Fatih Terim’in getireleceği öne sürüldü...
Alt 21.02.2005, 16:27
Benutzerbild von aliconda
aliconda aliconda ist offline
Neuer Benutzer

Standard Hättest du wohl gerne!

Frag mal diejenigen, die das Spiel geschaut haben.
Da haben einige Selcuk ausgepfiffen und dann hat die Mehrheit des Stadions FÜR Selcuk Partei ergriffen!
"Selcuk, Selcuk, Selcuk" und dann waren die Pfeiffer ruhig!

Beim Kayseri Spiel hat auch das gros des Publikums und der Mannschaft es bei Selcuk wieder gut gemacht.

al"
Alt 21.02.2005, 16:29
Benutzerbild von aliconda
aliconda aliconda ist offline
Neuer Benutzer

Standard Terbiyeli ol ultrakedi! o.T.

ohne Text
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche