Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 09.06.2020, 16:17
Benutzerbild von xGicikoglanx
xGicikoglanx xGicikoglanx ist offline
Benutzer

Ausrufezeichen Sözler

1 Kararsiz misin? Yazi tura at. Para havadayken hangisini istedigin belli olur.

2 Kimse sinanmadigi bir günahin masumu saymamali kendini.

3 İnsan gözlerini kapattiginda görmek istedigi her seyi görebilir.

4 Senin hayatina imrenen o kadar cok insan varken, baskalarina imrenme.

5 Üzgünken; bir gün ölecegini hatirla, kizginken karsindakinin bir gün ölecegini hatirla.

6 Sen okyanusta bir damla degil, bir damladaki tüm okyanussun.

7 Sözün güzelligi, dinleyenin dinlemesi ve anlamasindan ileri gelir.

8 Baskalari icin konusuruz, ama kendimiz icin susariz.

9 Gencler bilebilse, yaslilar yapabilse.

10 Keser döner sap döner bir gün gelir hesap döner.

11 İnsanin neyi eksikse onu gözünde büyütür.

12 Zaman zaman hic bilmedigim yerleri özlüyorum.

13 En büyük yalanlar kendimize söyledigimiz yalanlardir.

14 Bir ben var ki benim icimde benden öte benden ziyade.

15 Her sey cok güzel giderken cok güzele odaklanip, her seyin gittigini fark edememistik.

16 Bögürtlen lekesini en iyi bögürtlenin yapragi cikartir. Dert dermanin yani basinda…

17 Görmek istemeyen göze ISIK ne yapsin! İyi niyetimin son kullanma tarihi bitti. ...

18 Sana İNSAN ol diyecegim ama seni zor durumda birakmak istemiyorum.

19 Kime beni mutlu ediyorsun dedim se mutsuzluguma isik tutan o oldu.

20 Güzelligin göz ile seveni memnun kilar da, ruhuna asik olmayan isteyene ne sunacaksin bebegim.

21 Bir insani mutlu edemiyorsan yaninda kalip huzursuz da edemezsin.

22 İnsanim diye dolasanlarda hep bir canavarlik belirtisi var.

23 Parasina güvenip dostum var diyenler paran bitince dostlarini bulabilecek misin?

24 Kadinlar seytansidir diyenler annesine melek unvanini vermeyi biliyorlar.

25 Kendine ulasilmaz görünümü verenler yere düsen parayi almak icin neden alcaliyorlar.

26 Canimi yaktin diye gülümsüyorsun ya bekle aglarken karsinda kahkaha atmak icin en güzel gülüsümü ariyorum.

27 Her seye bir fiyat bicen insan öyle bir aska tutulur ki o bictigi fiyati ödeyecek para bulamaz.

28 Düsmüs olabilirim ama bu yerden kalkmayacagim anlamina gelmez.

29 Yere düsene bir tekme atma geregi duymam cünkü muhtemelen onu ben itmisimdir.

30 Ayaklarimda pranga var diye yanimda saklabanlik yapiyorsun ya istedigimde prangalari cikarabilecegimi unutuyorsun.

31 Bir hazine ariyorsan derinlerde ara, degerli olanlar hep gizlenir tipki kaburgalarinin altina kalbinin gizlendigi gibi.

32 At gibi saha kalkip gidiyorsan gittigin yollari iyi hatirla sürünerek dönerken lazim olacak tüm detaylar.

33 Hayatina giren herkese bir tanem diyorsan sen cokluk ile yokluk arasinda ki farki bilmiyorsun demektir.

34 Yerime koyduklarindan bir ricam var agzinin ortasina bir yumruk koymalari. Bir tanem derken tekrar düsünmene yardimci olur atilan tek bir yumruk.

35 Yalancinin verdigi söze inaniyor isen hata onda degil senin gövdenin üzerinde tasidigin kafa da.

36 Hava atiyorum saniyor iken milletin estirdigi rüzgâr da savrulmayasiniz.

37 Benim yanima gelince beni bana övme aksine bana ben yokken benim icin kafanin icinden gecenleri söyle.

38 Bir insani silersem bir daha ona yasamasi icin imkân vermem. Topraga gömer ve bir Fatiha dahi okumam.

39 Ben mutlu olmak icin baskasinin varligina ihtiyac duymam. O zaman nedir senin kendini bu kadar yüceltmen.

40 Gece cökünce ic cekmek yerine seni üzenleri sil ve rahat uyku uyumanin tadina var.

41 Bana tek kelime söyleyemeyen birinin benim olmadigim yerde düet etmesine sasiyorum.

42 Agliyorsan kendine bir mendil arama, gözyaslarini akitanlarini hayattan cikar ve gülümseyisine ayna ara.

43 Yalniz olmam mutsuz oldugum anlamina gelmez. Kurtlar da yalnizdir ama keder ifadesini gözlerinde bulamazsin.

44 Zirveye tirmandigini düsüp sevinc cigliklari attiginda zirvede yildizlarin oldugunu unutma.

45 Tatli bir gülüs, güzel bir bakis, iki tatli söz yeter saniyorsunuz ya en önemli detayi unuttunuz, akil.

46 Beni sevmiyorsunuz diye kizmiyorum. Duygularimiz sonucta karsilikli.

47 Matematigim kötüdür diye söylenene cikari olan bir is sun o zaman sen gör matematik dehasini.

48 Kime dünyam dediysem Jüpiter cikti.

49 Giderken üzgünüm diyorsan gittigin yerde ki göbek atislarinin sebebi ne.

50 Adamim diyorsan elini sürdügün seylere dikkat et ve sonsuza kadar mutlu edemeyecegin bir kisiyi kücük bir mutluluk ile mesgul etme.

51 Yazdigim siirlerin icinde kendini arama onlar baskasina rezerve.

52 Üc kagitcilikta zirve yapmis adam elinde ki karti düsürdün.

53 Astari yirtik giydigin elbise seni ciplak kilmaz. Seni ciplak kilan senin baskasini yok sayan davranislarindir.

54 Adamim diyorsan önce bunu kanitla. Attigin yumrukla degil, öptügün el ile.

55 Gülümsemek icin kimsenin varligina ihtiyac duyma. Aksine kimse yokken sen daha mutlu bir insan olacaksindir.

56 Sinirlerim hassas diyorsan yaklasma sartelleri atmis elektrik devresi gibiyimdir.

57 Kiskanc kisiliginden memnun olabilirsin ama kem gözlerinden sikayetciyim.

58 Adam gibi adam tanimadim diyen kizlar, Meryem gibi oldunuz da sizi adam mi bulmadi.

59 Hani bana yalan söyledigini söyleyip, gülümsedin ya. Üzgünüm ama senin o salak suratini görmek memnun etigi icin yalanina inanmis gibi yaptim.

60 Kendine büyük damgasi vuran adam alcakligini gizleme yöntemini begendim.

61 Ben konusurken sagir rolü üstlenen adam kusura bakma ben de körüm.

62 Keske defolu cikan esyalarin iadesini talep edebildigimiz gibi serefsiz cikan insanlarinda iadesini talep edebilseydik.

63 Sabrima agir geliyorsun artik. Zorlama sansini güzel kiz. Sen giderken bitirdin beni.

64 Tamam, git baskasina. At kendini baska kollara… Tamam sevme beni, tamam vazgec benden… Ne olursa olsun silemem yüregimden.

65 Arkanda biraktigin o aglayan kadinin, vebalini nasil vereceksin, söylesene? Senin parmaginda onun yüzügü varken, ben yüregimden seni silemedim, be vefasiz!

66 Affet anne! Gururla karsina cikaracagim bir adama düsmedi gönlüm. Onun her adi gectiginde nasil üzdügünü anlama diye, gözlerimi kacirir oldum ya Anne!

67 Hic gözyasi döktün mü benim icin? Biliyor musun ayrildigimizda, kac paketi bitirdim sabaha kadar… Sen onun parlaklarini avuclarinda isitirken, ben bir sigara daha yaktim.

68 Sorma artik bana, göz altlarimi. Bagimlisiyim ben onun. O ela gözlerin bagimlisiyim. Gece yarilarina sakladim caresizligimi. Karanlikta tavani izleyip, aglamaktan bu göz altlarim.

69 Bir kadina umut verip, sonra onu öylece birakamazsin be vicdansiz! Sen koluna helalim diye onu takarken vefasiz. Ben resmine bakip gülümsüyorum caresiz.

70 Nasil baskasina ait olabildin sen? Yarim kaldigimi bile bile, baskasini tamamladin.

71 Seni eskisi kadar sevmiyorum. Ama yaram eskisi gibi kaniyor ve eskisi gibi acitiyor yüregimi, mutlu olabilirsin.

72 Simdi anladim o bulusmada gözlerime neden bakmadigini. Meger asil yüreginde olani gözlerinde görmemden cekinmissin.

73 Yüreksizin tekisin be adam! Senin nefesin yetmez, cesur bir kadinin hayallerinde yer almaya.

74 Sürekli elim telefonuma gidiyor sevgilim, belki senden mesaj gelmistir diye. Mesajini göremeyince ise saate bakmis gibi yapiyorum. Peki, sen ne zamana kadar gelmemeye niyetlisin be vicdansiz?

75 Ben seni ona bakarken gördüm. Hani o üzerine yeminler ettigin o ela gözlerin ile ona baktigini gördüm. Artik, kimse bana ölümden bahsetmesin.
Alt 13.06.2023, 06:59
Benutzerbild von timothyferriss
timothyferriss timothyferriss ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Diese Themen sind komplex und können von Person zu Person unterschiedlich verstanden und interpretiert werden. Es ist wichtig, offen zu kommunizieren, auf die Bedürfnisse und Wünsche des Partners einzugehen und respektvoll miteinander umzugehen, um eine erfüllende Beziehung aufzubauen. blossom word game
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche