Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 04.05.2019, 15:50
Benutzerbild von xGicikoglanx
xGicikoglanx xGicikoglanx ist offline
Benutzer

Standard Bekliyorum cevaplari

Biz burda bazen dinden Örfden Adetten bahsediyoruz. Peki Size birsey soracagim, gerci Lafim Meclisten disari ama sizce evli yada hayatinda biri olan bayanlarin hic tanimadigi Erkeklerle yazismasi normalmi? (Neden sirf Bayanlari kast ettim cünkü genelde Bayanlar bir Konu actiginda Erkekler atladigi icin)..

Benim görüsüm belki kimsenin hosuna gitmeyebilir simdi kac insan bana hangi Dünyada yasiyorsun Dagdanmi geldin diyecek ama bu tip kadinlar sadakat'tan yoksun kadinlardir... hayatinda ki olan erkegine ayip etmektedirler. benim gözümde bu tip kadinlarin gram degeri yoktur... basittir... hicbir erkek, esinin, tanimadigi bir erkekle mesajlasmasini istemez, konu ne olursa olsun ama görüyoruz ki bu tip kadinlarin sayilari epey fazla... hayatinda biri yokken istedigini yap, git günde 5 farkli erkekle cik... diledigini yapabilirsin ama hayatina biri girdiginde önce kendine olan saygini, sonra partnerine olan saygiyi elden birakmayip bu tür mesajlasmalarin icine girmeyeceksin... empati kuracaksin, bir an olsa esim bu mesajlasmalari görürse ne der diye kendine soracaksin... o, baska bir kizla mesajlassa ne hissederim diye kendine soracaksin. Tamam bazen hatte migdesi genis olan Erkeklerde var yok ben Sevdigime güveniyorum demesiyle olayi kapatiyorlar... Ama yok ben istedigimi yaparim diyen varsa Medeniyetten Insanlikdan ve neden Yanlizim diye Isyan etmesin.
Alt 07.05.2019, 18:23
Benutzerbild von selmad
selmad selmad ist offline
Neuer Benutzer

Standard alo

nasilsin isden geliyorum
Alt 09.06.2020, 02:07
Benutzerbild von xGicikoglanx
xGicikoglanx xGicikoglanx ist offline
Benutzer

Standard ___

hayirli isler