Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 14.10.2013, 15:58
zerrecikler

Standard blablblablablabalaaa

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Bu arada bir sey da eklemek isterim. Ben hayvanlar aleminden insanlar alemine henüz o gecis sürecini tamamlamamis sürüngenlerden olmadigim icin her bayana da malum gözle bakmiyorum. Aurum olsun Benekalice olsun zararsiz ve temiz insanlar. Bilhas Benekalice gibi bir bayana hakaret etmek yakisik almiyor zerrecikler!
Seninle polemige girecek degilim! Cünkü sen o polemigi cok ariyorsun benimle de, git nerden bulursan bul! Benden sana ne hayir gelir ne polemik!

Sadece yolunda arzik olsun! Kücük insanlar insanlarla, büyük insanlar fikirlerle ugrasirlar!
keyfime göre yazarim cizerim. ayni sizin yaptiginiz gibi.
Alt 14.10.2013, 15:58
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von zerrecikler Beitrag anzeigen
Hääää? bana bak, sakin benimle ugrasmaya kalkisma. salak misin nesin sen, sen durduk yere beni sildin, ve ben sana sordum, hayirdir ne oldu birden? senin komik argümanlarinla fazla ugrasamazdim. ben sana dürüstce, o sohbeti acikladim... su isminle olan olayi. sen daha hala gelmissin bana iftira atmaya calisiyorsun.

hadi simdi, dogruuuuu, sevdigin hatunlarin koynuna sokul.
Na klar, genauso war es!.. Und wer's glaubt wird selig. Mein Name ist Erdal Nein pardon mein Name ist Hase, ich weiss Bescheid Wie hätte es denn auch sonst sein sollen! Und jetzt tue mir einen Gefallen und schreibe mit Kenan weiter! Die paar Minuten die ich hier habe will ich für meinen Busenkumpel TaylanSadi aufbringen! Seine Texte interessieren mich mehr!

Geändert von the_last_time (14.10.2013 um 16:02 Uhr).
Alt 14.10.2013, 16:00
zerrecikler

Standard

Zitat:
Zitat von TheToni Beitrag anzeigen
merhaba zerre,
ben uyarilarda, sadece o kisilerle muhabbet ederken dikkatli olman icin, bulundum. yarin yazdigin birseyi gelip sana karsi kullanmaya calisirlar.

tabiki zamanla benim dediklerimin dogru oldugunu kendin göreceksin. umarim o zamana kadar bu serefsizlerden sana zarar gelmez.
hakli ciktin tonicim. igrenc, git gide midem daha bir fazla bulanmaya basladi...
Alt 14.10.2013, 16:03
TheToni

Standard

Zitat:
...Benekalice hanim fikirlerime yakin duruyor, onu yerden yere vuruyorsun! Aurum da bana insan olarak sicak bakiyor, bir dövmedigin kaldi. Gelincik, yani onmyown bana ilgi duydugunu sezmistim, irkci mi ilan etmedin? Kizcagiz benden hoslandi diye burnundan getirdin ve üyeligini bile iptal ettirdin...
benek, aurum ve onmyown oc erdaldan hoslanmis...

burada onmyown ve oc erdalin arasinda gecen bir sohbeti hatirlatmak istiyorum.

defalarca oc erdal aka lasto$ onmyowna bulusma teklifinde bulundu ve defalarca onmyown tersledikten sonra dayanamayip oc erdala hicbir zaman senin gibiyle bulusmayacagim demesiyle oc erdal onmyowna hakaret etti.

bunun üzerine ben oc erdali bu konu ile kizdirdigim icin onmyown benden rica etti ve oc erdali bu kadar ezme dedigi icin bu konuyu kapatmistim.

ps. orospucocugu erdal bana karsi birsey yapamadigin icin beni cagirdigi icin bayanlara saldirma. ben gelsemde gelmesemde senin ne kadar caresiz oldugun ortada
Alt 14.10.2013, 16:03
zerrecikler

Standard

Zitat:
Na klar, genauso war es!.. Und wer's glaubt wird selig. Mein Name ist Erdal Nein pardon mein Name ist Hase, ich weiss bescheid Wie hätte es denn auch sonst sein sollen! Und jetzt tue mir einen Gefallen und schreibe mit Kenan weiter! Die paar Minuten die ich hier habe will ich für meinen Busenkumpel TaylanSadi aufbringen! Seine Texte interessieren mich mehr!
iiiiii cok igrencsin. senide süzgecten gecirdim, ne sandin sen? senin cocuksu oyunlarina kanacagimi mi sandin !?

ne o, kendine yeni bir arkadas mi buldun ? yazik, garibim ne yapsin, gelen vuruyooooor, giden vuruyooooooorrrrr
Alt 14.10.2013, 16:06
TheToni

Standard

Zitat:
hakli ciktin tonicim. igrenc, git gide midem daha bir fazla bulanmaya basladi...
bunlarin hepsi istedigi kadar kamuflaj olsada birgün gercek suratlari ortaya cikiyor...

ps. ben her zaman dogrulari söyledigim icin hakli cikiyorum.
Alt 14.10.2013, 16:11
zerrecikler

Standard

Zitat:
Zitat von TheToni Beitrag anzeigen
bunlarin hepsi istedigi kadar kamuflaj olsada birgün gercek suratlari ortaya cikiyor...

ps. ben her zaman dogrulari söyledigim icin hakli cikiyorum.
aynen tonicim. dogru konusanlara karsi argümanlari yetersiz oldugu ortada...

kendilerini anca yalanlarla ayakta tutmaya calisirlar. utanmaz insanlar!
Alt 14.10.2013, 16:16
the_last_time

Standard

Zitat:
iiiiii cok igrencsin. senide süzgecten gecirdim, ne sandin sen? senin cocuksu oyunlarina kanacagimi mi sandin !?

ne o, kendine yeni bir arkadas mi buldun ? yazik, garibim ne yapsin, gelen vuruyooooor, giden vuruyooooooorrrrr
Kenan gibi müslüman bir homoseksüelle, pardon bi-seksuelle bana karsi simdi itifak mi kurdunuz?
Bak zerrecikler Kenan denen su tikim boylu kurbaga pörtlek gözlü, sözum ona "ceketleri iliklettiren" Mr. verri impartentin beni kiskandigini, her yönümle, buna dis görünüsüm de dahil, Misir'daki sagir Sultan bile duydu! ben bir takim elbese giyindim mi "Hekimoglu misali, bir omuzdan bir omuza on parmak ister" bunun gibi charlie chappuling gibi takim elbiseyi rezil etmem! Allah'a cok sükür Allah su pörtlek kurbaya on bin kez fark atacak kas göz agiz yüz vermis!
Amma Allah bana herseyden önce tevazu (Bescheidenheit) vermis! Pir Hünkar Haci Bektas-i Veli'nin Makalatname' sinden de dedigi gibi yükseldikce enginles misali..
Bir KURT ADIRDAN BIN TANE IT HAVLAMAZSA KURT SAYILMAZ (Türk atasözu)
Onun havlamasina bakma havlayan kopek mi kurbaga mi isirmaz!

Ben Dallas ile senelerden beri dostuz! Kimi zaman farkli düsünsek bile, bir birimize karsi her zaman saygili davrandik gelmis Dallas bana Abfuhr vermiste Mus'ta! Allah bu biseksuelli yine konusturdu.. Iki delikanli arkadas serefine icerler! Abfuhr ancak escinsellerde olur, ya da Müllabfuhr'da! Bizde hic bir yok Evvel Allah! Onda her ikisi de var!

Bak sana dostane ikinci nasihattim! Körle yatan $a$i kalkar! Senin de gözlerin pörtlemesin!

Geändert von the_last_time (14.10.2013 um 16:22 Uhr).
Alt 14.10.2013, 16:21
zerrecikler

Standard uykum geldi...

Zitat:
Kenan gibi müslüman bir homoseksüelle, pardon bi-seksuelle bana karsi simdi itifak mi kurdunuz?
Bak zerrecikler Kenan denen su tikim boylu kurbaga pörtlek gözlü, sözum ona "ceketleri iliklettiren" Mr. verri impartentin beni kiskandigini, her yönümle, buna dis görünüsüm de dahil, ben bir takim elbese giyindim mi "Hekimoglu misali, bir omuzdan bir omuza on parmak ister" bunun gibi charlie chappuling gibi takim elbiseyi rezil etmem! Allah cok sükür Allah su pörtlek kurbaya on bin kez fark atacak kas göz agiz yüz vermis!
Amma Allah bana herseyden önce tevazu (Bescheidenheit) vermis! Pir Hünkar Haci Bektas-i Veli'nin Makalatnamesinden de dedigi gibi yükseldikce enginles misali..
Bir KURT ADIRDAN BIN TANE IT HAVLAMAZSA KURT SAYILMAZ (Türk atasözu)
Onun havlamasina bakma havlayan kopek mi kurbaga mi isirmaz!

Ben Dallas ile senelerden beri dostuz! Kimi zaman farkli düsünsek bile, bir birimize karsi her zaman saygili davrandik gelmis Dallas bana Abfuhr vermiste Mus'ta! Allah bu biseksuelli yine konusturdu.. Iki delikanli arkadas serefine icerler! Abfuhr ancak escinsellerde olur, ya da Müllabfuhr'da! Bizde hic bir yok Evvel Allah! Onda her ikisi de var!

Bak sana dostane ikinci nasihattim! Körle yatan $a$i kalkar! Senin de gözlerin pörtlemesin!
sayin zamani cooooktan kacirmis adam, ben senin gibi 24 saat burada yasamiyorum. bilgisayarimi kapattiktan sonra gözlerim özel hayatimdaki güzelliklerle ilgilenir.
Alt 14.10.2013, 16:25
the_last_time

Standard

Zitat:
sayin zamani cooooktan kacirmis adam, ben senin gibi 24 saat burada yasamiyorum. bilgisayarimi kapattiktan sonra gözlerim özel hayatimdaki güzelliklerle ilgilenir.
sen yasiyorsun ama ben yasamiyorum. Ben bilgisayarim basinda bir isim olmazsa Vaybee'ye girmiyorum! Aki kara kariya da yapmaya calisma, yüzüne gözüne bulasir! Buda bir dostane nasihat!

Hadi ciao! Soviel Aufmerksamkeit von meiner Seite für dich ist genug!
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche