Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 15.08.2017, 09:28
___OZAN___

Standard Yavşakadam !

Zitat:
Zitat von YigitAdam Beitrag anzeigen
ulan magara faresi onun bunun yavsagi
Pkk capulcusu nasilda ibneler orospiler yavsaklar kemalin ve aponun picleri birlik oluyorsunuz.bintana abam olsa lara orospusunada senin yedi sulalenede yakmam.Kani bes para etmeyen cukurlar sanal fareleri ....sanalin verdigi rahatlikla havlayin durun köpekler köpeklerden özür dilerim..realda yoldaslariniza cok postal yalattim.Sanmayin sizi kale aliyorum...Rezil sifatinizi ve tapanaklarinizin pestilini cikarip desifre ediyorum..kudurmenizda bundandir.Saygi deger forumdaslardan özelime hergün tebrik yazilari almam bosuna degil
Fotumdaşlarından tşk alıyormuş))))
Hangi şerefsiz ve karaktersiz seningibi bir yavşağa tşk eder.
Hem hangi forumdaş bunlar,forumdaş artık neyse)))
Gelip buraya yazsınlar sana burada tşk etsinler ben çok merak ettim bu Çukurları....
Alt 15.08.2017, 23:50
Benutzerbild von YigitAdam
YigitAdam YigitAdam ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard ermen kirosu

:-)nerden bilsin forumdasin ne oldugunu..Merak etmis yavsak...Ulan surtuk sen kendini nimettenmi saniyorsun yoksa
Lan forumlarda insanmi biraktiniz burda ücbes sapik gurup olmus gelene gidene salya sumuk hakaret edip duruyorsunuz..seref yoksunu kani bespara etmeyenlerden haliyle kimse hakaret duymak istemiyor.yoksa sizin yedi sulalenizden kimse cekinmez...

Zitat:
Zitat von ___OZAN___ Beitrag anzeigen
Fotumdaşlarından tşk alıyormuş))))
Hangi şerefsiz ve karaktersiz seningibi bir yavşağa tşk eder.
Hem hangi forumdaş bunlar,forumdaş artık neyse)))
Gelip buraya yazsınlar sana burada tşk etsinler ben çok merak ettim bu Çukurları....
Alt 16.08.2017, 15:09
seyrangah_06

Standard

Ben senin gibi kimsenin yalakasi degilim. Otur artik evinin kadini ol ve elinin hamuru ile erkeklere bulusma be kadin. Takin artik sana Lara hanimin gönderdigi esarpi ve evinin kadini ol. Biraz laf dinle artik.

Zitat:
al sana bir yalaka

ulan sen ne alcakmissin...dünyanin en alcak serefsiziyim diyorsun ikide bir tuh senin kalibina bir dansöz bukadar kiviramaz
Alt 17.08.2017, 01:49
Erfahrener Benutzer

Standard M. Kemal`in Ingiliz Istihbaratı ile gizli ilişkisi

M. Kemal Atatürk’ün Ingiliz Istihbaratı ile gizli ilişkisi deşifre oldu

Bilindiği gibi M. Kemal, Filistin Cephesi’nde Ingiliz Ordusu Kumandanı General Allenby’e karşı savaşmak yerine kaçmayı tercih etmiş ve ardında 75 bin Mehmetçik esir bırakmıştı. Gariptir, Filistin Cephesi’ndeki bu hezimetten takriben 4 yıl evvel yani 1913 yılının sonuna doğru General Allenby ile Pixton Park’ta bir öğle yemeği yemişti… Daha da garibi, M. Kemal’i yemeğe davet eden kişi, meşhur Tapınakçı Aubrey Herbert idi. M. Kemal bu Ingiliz ajanı Aubrey Herbert ile de, çok değil takriben 2 sene sonra, Çanakkale’de gizlice görüşecektir.[1] Hatırlatalım, Mondros Mütarekenamesi’ni, M. Kemal’in Filistin Cephesi’nden kaçması ve cephenin çökmesi üzerine imzalamak mecburiyetinde kalmıştık. Mütarekenameyi imzalayan Rauf Orbay ise M. Kemal’in dostuydu.

Meselenin daha iyi anlaşılabilmesi için bir ara Italya Dışişleri Bakanlığı görevinde bulunmuş olan Kont Sforça’nın Mondros Mütarekenamesi hakkında söylediklerine yer vermemiz gerekiyor. Az evvel de ifade ettiğimiz gibi, Mondors Mütarekenamesi’ni Osmanlı Devleti adına imzalayan Rauf Orbay’dır. Rauf Orbay’ın daha sonra M. Kemal Atatürk tarafından Başbakan yapıldığını aklınızın bir köşesine yazınız, az sonra bu noktaya tekrar temas edeceğiz.

Kont Sforça, Mondros Mütarekenamesi’nden bahsederken Ingilizlerin kara ordusuna karşı mutedil davrandıklarını söylüyor. Donanma’nın hemen teslimi istendiği halde kara ordusunun ilgasından veya hemen terk-i silah etmesinden bahsedilmiyormuş. Bilakis sadece seferberliğin ilgası talep olunurken, dahilde asayişin temini ve hududların muhafazası ve bunun için lazım gelen ordu miktarı terhisten istisna ediliyormuş!.. Kont Sforça, bunda bir gizli maksad görüyor ve diyor ki:

“Ingiltere Hükümeti, Osmanlı Devleti’nin mirascıları arasında şimdiden bir ihtilaf görüyor ve mutad olan ikiyüzlü siyasetiyle şunu istiyor:

Eğer müttefiklerin talebleri Ingilizleri sıkacak bir şekil alırsa, henüz mukavemet kabiliyeti olan Türkler’i kendi menfaatleri için kullanabilir bir mevkiye koyabilsinler.”[2]

Bu durumdan anlaşılıyor ki, daha mütarekenin (Ateşkesin) imzası günü yani Padişah’ın Anadolu’da bir kuvvet teşkilini hayalinden bile geçirmediği zamanda Ingilizler, (Kont Sforça’nın fikrine göre) bu kuvvetin teşkilini düşünmeye başlamışlar, hatta bunun için M. Kemal’i, Sultan Vahidüddin’den evvel bulmuşlardır. Sultan Vahidüddin ve Sadrazam Ferid Paşa, M. Kemal’i, “Memlekette büyük şöhreti vardır. Itimad edilecek namuslu bir adamdır!..” diye Ingilizlere karşı müdafaa edip Anadolu’ya göndermeye çalışırken M. Kemal de Istanbul’da Itilaf Hükümetleri ileri gelenleri ile münasebette bulunuyor ve onlardan talimat alıyordu.[3]

Bundan başka, Ingilizlerin Istanbul’da hafiye teşkilatını yapan, “Ingiliz Muhibler Cemiyeti”ni kuran hülasa Şark’ta Ingilizlerin siyasi emellerini temine çalışan Rahip Frew, daha evvel M. Kemal ile temasa geçmişti. Hatta M. Kemal, Pera Palas Oteli’nin müdürü, Fransız fakat Ingiliz ajanı Mösyö Martin vasıtasıyla müteaddid defalar vaki olan mülakatlarında Rahip Frew’yu, “insaniyete hadim adalete hizmetkar bir zât-ı faziletkâr telakki etmiş olduğunu” bizzat ifade etmektedir.[4]

M. Kemal’in entelijans servis elemanı olan Rahip Frew ile daha Anadolu’ya gitmeden önce görüştüğünü Rauf Orbay da ifade etmektedir:

DEVAM VE KAYNAK ICIN:http://belgelerlegercektarih.com/201...-desifre-oldu/
Alt 17.08.2017, 10:53
___OZAN___

Standard Yavşakadam

Zitat:
:-)nerden bilsin forumdasin ne oldugunu..Merak etmis yavsak...Ulan surtuk sen kendini nimettenmi saniyorsun yoksa
Lan forumlarda insanmi biraktiniz burda ücbes sapik gurup olmus gelene gidene salya sumuk hakaret edip duruyorsunuz..seref yoksunu kani bespara etmeyenlerden haliyle kimse hakaret duymak istemiyor.yoksa sizin yedi sulalenizden kimse cekinmez...
Çukurlukta 1 numarasın.Yalan yanlış şeyler yazıp,karşı çıkan eleştiren herkese salyalı ağzınla küfür ve hakaretten başka birşey yazmıyorsun.Bu yazdıklarını da siyaset olarak algılıyor ve öyle yansıtmaya çalışıyorsun.Birden fazla nick ile girip,kendi kendine konuşuyor.Saçma sapan yobaz yazılarından veya kitaplardan alıntı yapıp bunları delil olarak gösteriyorsun.Bu saçma arşiv anlayışınız o kadar ayyuka çıktı ki.Herşeye senaryo yazan bir topluluk haline dönüştünüz.Kısaca uydurduğunuz yalanlarınıza kendiniz inanmaya başladınız.
Sağlıklı bir insanın kafa yapısı yok sen ve senin gibi yobazlarda.Sapık fantezisinden öteye gidemeyen sapıklar topluluğu olarak dünya tarihinde yerinizi aldınız..Şu kutsal olarak gördüğünüz savsata kitaplarında,adı geçen sapık bir kavim var Ya,onlar gibi tarih çöplüğünde yerinizi aldınız....
Alt 17.08.2017, 15:20
Erfahrener Benutzer

Standard

Yürü ordan kiro bozuntusu.be alcak ibne apo ve kemalin yalakasi sana davatiye cikaranmi oldu..Biz delilere dayanarak tarih gercekleri yazariz.Sizin gibi ermen kocakari masallarini, sapiklarin salyalarini yalayip gelip ulu orta akitmayiz.Aydinlik görmemis magara cakallari, tartismaninda bir kültürü var..Deliller delilerle cürütülür.Alinti olmasina degil saglamligina bakilir..Sizin alayiniz küfür ve hakaretle gercekleri örtbas edeceginizi saniyorsunuz:-)) bu yüzden küfür ve hakaretlerinize misliyle mukabelede bulunmam sart oluyor.Yoksa Ben sizler gibi küfür cocugu degilim..AaaFanGirO..
Zitat:
Zitat von ___OZAN___ Beitrag anzeigen
Çukurlukta 1 numarasın.Yalan yanlış şeyler yazıp,karşı çıkan eleştiren herkese salyalı ağzınla küfür ve hakaretten başka birşey yazmıyorsun.Bu yazdıklarını da siyaset olarak algılıyor ve öyle yansıtmaya çalışıyorsun.Birden fazla nick ile girip,kendi kendine konuşuyor.Saçma sapan yobaz yazılarından veya kitaplardan alıntı yapıp bunları delil olarak gösteriyorsun.Bu saçma arşiv anlayışınız o kadar ayyuka çıktı ki.Herşeye senaryo yazan bir topluluk haline dönüştünüz.Kısaca uydurduğunuz yalanlarınıza kendiniz inanmaya başladınız.
Sağlıklı bir insanın kafa yapısı yok sen ve senin gibi yobazlarda.Sapık fantezisinden öteye gidemeyen sapıklar topluluğu olarak dünya tarihinde yerinizi aldınız..Şu kutsal olarak gördüğünüz savsata kitaplarında,adı geçen sapık bir kavim var Ya,onlar gibi tarih çöplüğünde yerinizi aldınız....
Alt 17.08.2017, 17:23
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Allahin mali'i lan yazdilarinda elle tutulur 2 kelime olsun teneke kafa
Alt 17.08.2017, 21:02
___OZAN___

Standard Yavşakadam

Zitat:
Yürü ordan kiro bozuntusu.be alcak ibne apo ve kemalin yalakasi sana davatiye cikaranmi oldu..Biz delilere dayanarak tarih gercekleri yazariz.Sizin gibi ermen kocakari masallarini, sapiklarin salyalarini yalayip gelip ulu orta akitmayiz.Aydinlik görmemis magara cakallari, tartismaninda bir kültürü var..Deliller delilerle cürütülür.Alinti olmasina degil saglamligina bakilir..Sizin alayiniz küfür ve hakaretle gercekleri örtbas edeceginizi saniyorsunuz:-)) bu yüzden küfür ve hakaretlerinize misliyle mukabelede bulunmam sart oluyor.Yoksa Ben sizler gibi küfür cocugu degilim..AaaFanGirO..
Yavşakadamın yavşak delillerini,daha önce duyan yada okuyan varmı ?Ben hiç duymadım okumadım çünkü.Bu kadar ahmakça delil yaratılırmı bilmiyorum.Bence biri vermiş mehteri buna,boş boş ,salya sümük küfür ve hakaret yazıp sürüyor.Bunlar ne derse bilin ki tam tersi doğrudur....
Alt 17.08.2017, 21:32
Erfahrener Benutzer

Standard Tüm Cukur YAVSAKLARA!

Insanda biraz yüz olur..utanmadan sIKlmadan birde kendilerine pay ayiriyor bu surtukler, ulan onun bununn cocuklari kani bespara etmeyen yavsaklar, bu konuyu ben actim, argumani fikri delili olan buyursun tartisalim diye defalarca not düstügüm halde halen piskin piskin hakaret edip duruyorlar..alayiniz alcak mahluksunuz..hayvan diyemiyorum ,hayvaninda bir serefi var..saldirganlasirsa höst dersin gider...Aslinda alcaginda bir seviyesi var sizler gercekten cukurmussunuz..
Bogulun cukurunuza...Konuyu provke edip,tapanaklarini aklayacagini saniyor gihodiler.
Ettiginiz edeceginiz küfür ve hakaretleri bin misliyle o alcak sifatiniza iade ettim,ediyorum!!

Geändert von YigitAdam (17.08.2017 um 21:35 Uhr).
Alt 17.08.2017, 21:41
Erfahrener Benutzer

Standard M.Kemal !ngiliz kuklasiydi

M. Kemal Atatürk 14 Kasım 1918 günü, Ingilizlerin Daily Mail Gazetesi’nin muhabiri G. Ward Price’ı aracı yaparak General Harrington’la da görüşmek istemişti.

Price, M. Kemal’le Pera Palas’ta yaptığı görüşmeyi hatıralarında şöyle aktarıyor:

“M. Kemal, yapmak istediği bir teklif için Britanya resmi makamlarıyla nasıl temas edeceğini” bildirmemi rica etti.

“Bu harpte yanlış cephede savaştık, dedi, eski dostumuz Britanyalılarla asla kavga etmek istemezdik… Biliyoruz, partiyi kaybettik… Anadolu’nun Müttefik Devletler tarafından işgal edileceğini tamamen biliyordum… Bu topraklar üzerindeki bir Britanya idaresinden o kadar hoşnutsuzluk gösterilmemesi gerektir.”

Anadolu’da Ingiliz idaresinden o kadar da rahatsızlık duyulmaması gerektiğini söyledikten sonra M. Kemal, bu topraklar üzerindeki Ingiliz idaresinde bir vali olarak çalışmaya hazır olduğunu gazeteci aracılığıyla işgalci yetkililere şöyle iletecektir:

“Eğer Ingilizler Anadolu için sorumluluk kabul edecek olurlarsa Britanya idaresinde bulunan tecrübeli Türk valileri ile işbirliği halinde çalışmak ihtiyacını duyacaklardır. Böyle bir selahiyet dâhilinde hizmetlerimi arzedebileceğim münasip bir yerin mevcut olup olmayacağını bilmek isterim…”[12]

Dikkat ettiyseniz, G. Ward Price ile yaptığı görüşmede Vali olmak istediğini söylüyor, yani Ingilizlerden “siyasi/idari” makam istemektedir. J. G. Bennett’e yaptığı teklifte ise “askeri” makam talep ediyor.

Şimdi, M. Kemal’in Ingilizlerden talep ettiği siyasi ve askeri makamları alıp alamadığına bakalım…

Devam ve Osmanlica orginal belgeler:http://belgelerlegercektarih.com/201...-desifre-oldu/
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche