Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 13.05.2015, 16:48
Benutzerbild von benekalice
benekalice benekalice ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Onlar senin kafanda belledigin seyler... Herkez kendi yoluna davam etsin... sorun yok...

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Cunku burada bir tek FESAT var, sensin.

Bana 1 tane soru soramadin, yaptigin tek sey copy-paste. Ama onda bile cuvalliyorsun. Paralel BILE olamayacak kadar beceriksizsin

Bu arada 1978salih Islam'la ilgili cok guzel konusmus adama helal olsun. Sen de git alakasiz yerlerden copy-paste yap adamin o kadar argumanina karsi )
Alt 13.05.2015, 17:09
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Rezıl ınsan !!

iyi bak kör ! ve artik kendi dev aynasinda görme !
senin gibi gerizekali ancak kendini rezil eder !

asagidakilerin hepsi benim ve NURBANU nun arasinda gecen bir yazisma idi !!

bana sadece SENI konustugum ve LARANIN SEX HAYATINDAN BAHSETTIGIM YERI GÖSTER !

NUR BANU KIT BEYNI ILE KALKMIS , benim YAZIMDAN Seni kastettigimi anlamis ! ve bana AKLINCA seni savunmus !!

Konuda BELALTI sohbeti ve küfür kullanan isimler ortada....

artik haddini asma , dogrulari görünce kivirma !

seref ve haysiyet hakkinda sadece sahibi oldugunda benimle konus !

rezil insan !

NurBanu NurBanu ist offline
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen
Bu kiza iftira atilirken sen ve digerleri SUSTUNUZ
"bana dokunmayan yilan 100 yil yasasin" mantigi ile.

Bu kiz sadece hakkini savundu ve sende simdi gelmis

arkadasima "senin sex hayatin beni ilgilendirmez" diyorsun!

peki Salih simdi ben de sana soruyorum?
bu kiz senin kiz kardesin veya evlenecegiz kiz olsaydi, sen bu atilan iftiralar karsisindan susacakmiydin?

"haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır" (Hz. Muhammed sav)
Hakdan bahsediyorsun salih, peki senin bu hadisteki yerin nerde?

PS: ben senin bu kendini koruma taktigini SANA HIC YAKISTIRAMADIM!!!

Alıntı:
1978salih´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
Her konustugumda eger agzimda sadece küfür yalan olacaksa susmayi tercih ederim!

Seni tanimam ama bir kac konuda yazdiklarini gördükten sonra eksik kalmani tercih ederim!

Hakka küfr edilince sessiz kalmam!

Ama senin onun bunun bir erkekle olan anilarini burda konusurken, benim bu konu hakkinda yorum yapmami beklemen senin icin dogal ama benim icin luzumsuz olur!

Birisi islamiyete uygunsuz davranip, sizden bile kötü not aliyorsa, yani bunu sizler isbat etmisseniz, benim o kisi hakkinda yorum yapmamamin sebebidir!

Yani acikca sizin sex hayatiniz beni inanin hic ilgilendirmiyor!

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
BEDUA OKURKEN BA$INI KAPAMAYI ETEGINI ÜZERINE GECIRMEYI UNUTMA BIYIKLI NACIYE

PÜÜÜHH SENIN O MEYMENETSIZ SIFATINA TAM BIR KEPAZESIN REZIL
$IMDIDE MAGDURU MU OYNURYORSUN REZIL..ADAM OLMADIGINI BILIYORUZ INSANDA ZERE KADAR DA OLSA ONUR OLUR $ERFSIZ..AHIRETE BEKLE BENI SOYTARI BURDA INKAR EDTIGINI ORADA EDMEYECEKSIN...

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen

Ama (senin) onun bunun bir erkekle olan anilarini burda konusurken
(SENIN) SEX HAYATIN beni ilgilindirmez demedim !! "SIZIN" özeliniz beni ilgilendirmez demek istemistim, ama ACIK olarak beyan etmek icin SEX kelimesini özel kelimesinin yerine kullandim !Yani acikca sizin sex hayatiniz beni inanin hic ilgilendirmiyor!

YANIMDAMIYDIN O.COGU ??? ERKEK MÜ$VESTESI ! SENDE ZERE KADAR ERKEKLIK OLSA BURADA BÖYLE BIR YAZI YAZMAZDIN §EREFSIZ....
SENIN ANNANIN ,BACININ ERKEKLERLE OLAN ANILARIDA BIZLERI ILGILENDIRMIYOR,GIT BA$KA YERDE TANIT ONLARI.

BIYIKLI NACIYE BANA LAF EBELIGI YAPMA YANIMDAMIYDIN? HANGI KÖR GÖZÜNLE GÖRDÜN?
KLAVUZU KARGA OLAN ABAZA KANCIK KARI GIBI KIVIRMA ACIKCA YAZ NE MAL OLDUGUMUZU SANA HANGI ARKADA$IN YAZDIYSA NIKIYLE ORTAYA YAZ BAK BEN KIVIRMIYORUM NEYSE O SÖZÜMDE ORTADA ,O $UNU DEDI BUNU DEDI DEMIYORUM...

MAHALLE KARILARINA TA$ CIKARTZIR BU ZILLI

BANA TERBIYE ,AHLAK DERSI VERMEYE KALKMADAN ,TERBIYELI AHLAKLI OL UTANMAZ ADAM

SANA BIR SORU SORDUM HALA CEVABINI BEKLYIORUM REZIL KEPAZE

Senin uslubunu en mahremlik sekline, ibretlik yaparim ?????? NE DEMEK?????

Anlami: Senin bel alti isleyen üslubunu, kendi ellerinle, millete aciklar senin
gercek yüzünü ortaya koyarim !! ANLAMI BU DEYIL..CEVABINI BEKLIYORUM ZIBIDI

DOGU$TAN REZIL OLDUGUN ICIN REZIL OLMANI BEKLEMIYORUM
BENDE SENIN AHLAK,SEVIYE,TERBIYE ANLAYI$INA TÜRKÜREYIM KEPAZE...

3 ÖMÜR DAHA YA$ASAN BENIM SEVIYEME CIKABILIRMISIN ACAMA TÜKÜRDÜGÜM TÜKRÜK OLABILIRMISIN KEPAZE

PS.BIYIKOI NACIYE HEP SENMI DEDIKODU YAPKICAKSIN ...
SAGOLSUNLAR BURDA ARKADA$LAR SENIN HAKKINDA DA IP UCLARI VERDILER...
MALIN ÖNDE GIDENIYMI$SIN OGLAN COCUGU DIYORLAR SENIN ICIN
Alt 15.05.2015, 01:15
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen runter Bıyıklı Nacıye-dın,hak Bezırgan Yobaz

BANA LAF EBELIGI YAPMA ÖKÜZ HERIF
BEN NE YAZDIGIMI BANUN NE YAZDIGINIDA COK IYI BILYIORUM HAYSITEYSIZ ,ARSIZ AHLAKSIZ..

ALTDAKI BU YAZIYI SEN BENIM YAZIMI ALINTI ALARAK YAZDIN ,NURBANU SENIN BU YAZINA YANITLAMI$ .KIVIRAN BIRI VARSA ODA SENSIN DÖNEK HERIF.

KIZ GIBI IMALI IMALI KONU$ICANA ADAM GIBI NIKINI YAZDA KIME NE DEDIGIN ANLA$ILSIN YAV$AK

HAYVAN HERIF BENIM YAZIMI ALINTI YAPARAK YAZDIGIN YAZI A$ARIDA YAZIYOR KENDI YAZDIGIN YAZIYI OKUYAMIYORSUN AT KAFALI

ALINTI:SALIH
[color="Red"][size="4"]Ama senin onun bunun bir erkekle olan anilarini burda konusurken, benim bu konu hakkinda yorum yapmami beklemen senin icin dogal ama benim icin luzumsuz olur

BENI TANIMADIGINI YAZIYORSUN,EVET DOGRU TANI$MIYORUZ.

PEKI BENIM VE BANUN YAZISINI ALINTI YAPIP CEVAPLARKEN ,NEDENINI DÜZGÜN BIR $EKILDE ACIKLAMAK YERINE ...NEDEN AKLINA BA$KA BIR $EY DEYILDE BIZIM SEX HAYATIMIZ AKLINA GELIYOR AHLAKSIZ??? ACIKLA ÖGRENELIM HAYVAN HERIF

BIRISI ISLAMIYETE UYGUNSUZ DAVRANIRSA SESIZ KALAMAZMI$!!!!!!!!??
BEN BURDA ALLAHA SIRK KO$AN BIR ALLAHSIZ GÖRÜYORUM,BIR AHLAKSIZ,BIR KEPAZE

FITNECI ,IFTIRACI ,YALANCI,PEZEVENK
SENIN ISLAM DININ GÖZÜNLE GÖRMEDIGIN $EYE FITNECILIKMI YAP DIYOR? IFTIRAMI AT DIYOR,ISLAMIYETLE YOBAZ OLMAK ARSINDAKI FARKI GÖREMEYEN MAL..

LAN PEZEVEK BAK A$ARIDA NE YAZMI$SIN BIRI ISLAMA UYGUNSUZ DAVRANIRSA TARAFSIZ KALAMAM DIYORSUN SENIN ISMAN ANLAYI$INA BEN TÜRKÜRMEZMEYIN SIFATSIZ..
GÖZÜNLE GÖRMEDIGIN 4EYE FITNECILIKMI YAP DIYOR SANA ISLAM..BAK SNA O.COCUGU DEDIGIM ZAMAN KÜFÜR EDIYORSUN DIYORSUN?SAKIN HAKARET OLARAK ALGILAMA ..BEN SANA HAK EDTIGIN VE ANLADIGIN DILDEN YANIT VERIYORUM,AHIRETDE BEKLE BENI ONUN BUNUN IT SOYU...

Alıntı:
Her konustugumda eger agzimda sadece küfür yalan olacaksa susmayi tercih ederim!

Seni tanimam ama bir kac konuda yazdiklarini gördükten sonra eksik kalmani tercih ederim!

Ama senin onun bunun bir erkekle olan anilarini burda konusurken, benim bu konu hakkinda yorum yapmami beklemen senin icin dogal ama benim icin luzumsuz olur!

Birisi islamiyete uygunsuz davranip, sizden bile kötü not aliyorsa, yani bunu sizler isbat etmisseniz, benim o kisi hakkinda yorum yapmamamin sebebidir!

Yani acikca sizin sex hayatiniz beni inanin hic ilgilendirmiyor![/quote]

Geändert von Lara_ (15.05.2015 um 01:40 Uhr).
Alt 15.05.2015, 12:46
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

senden iyi kiviranmi var ?? senin hakkinda yeterince burda bilgi verdiler arkadaslar, zaten hepsi senin ne oldugunu iyi biliyorlar.

sulanmana gerek yok, benim karnim senin gibi .... tok !!

senin ismin cismin ve varligin ... degil !!

sana farkettiysen küfür bile etmiyorum, benim bos biraktigim yerleri, senin olumlu bir sekilde tamamlayacagini biliyorum, zaten senin gibi dini bütün bir insanin aklindan , olumsuzluk gecermi ?????

Seni Allah Islah etsin !!

s. o.

salih

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
BANA LAF EBELIGI YAPMA ÖKÜZ HERIF
BEN NE YAZDIGIMI BANUN NE YAZDIGINIDA COK IYI BILYIORUM HAYSITEYSIZ ,ARSIZ AHLAKSIZ..

ALTDAKI BU YAZIYI SEN BENIM YAZIMI ALINTI ALARAK YAZDIN ,NURBANU SENIN BU YAZINA YANITLAMI$ .KIVIRAN BIRI VARSA ODA SENSIN DÖNEK HERIF.

KIZ GIBI IMALI IMALI KONU$ICANA ADAM GIBI NIKINI YAZDA KIME NE DEDIGIN ANLA$ILSIN YAV$AK

HAYVAN HERIF BENIM YAZIMI ALINTI YAPARAK YAZDIGIN YAZI A$ARIDA YAZIYOR KENDI YAZDIGIN YAZIYI OKUYAMIYORSUN AT KAFALI

ALINTI:SALIH
[color="Red"][size="4"]Ama senin onun bunun bir erkekle olan anilarini burda konusurken, benim bu konu hakkinda yorum yapmami beklemen senin icin dogal ama benim icin luzumsuz olur

BENI TANIMADIGINI YAZIYORSUN,EVET DOGRU TANI$MIYORUZ.

PEKI BENIM VE BANUN YAZISINI ALINTI YAPIP CEVAPLARKEN ,NEDENINI DÜZGÜN BIR $EKILDE ACIKLAMAK YERINE ...NEDEN AKLINA BA$KA BIR $EY DEYILDE BIZIM SEX HAYATIMIZ AKLINA GELIYOR AHLAKSIZ??? ACIKLA ÖGRENELIM HAYVAN HERIF

BIRISI ISLAMIYETE UYGUNSUZ DAVRANIRSA SESIZ KALAMAZMI$!!!!!!!!??
BEN BURDA ALLAHA SIRK KO$AN BIR ALLAHSIZ GÖRÜYORUM,BIR AHLAKSIZ,BIR KEPAZE

FITNECI ,IFTIRACI ,YALANCI,PEZEVENK
SENIN ISLAM DININ GÖZÜNLE GÖRMEDIGIN $EYE FITNECILIKMI YAP DIYOR? IFTIRAMI AT DIYOR,ISLAMIYETLE YOBAZ OLMAK ARSINDAKI FARKI GÖREMEYEN MAL..

LAN PEZEVEK BAK A$ARIDA NE YAZMI$SIN BIRI ISLAMA UYGUNSUZ DAVRANIRSA TARAFSIZ KALAMAM DIYORSUN SENIN ISMAN ANLAYI$INA BEN TÜRKÜRMEZMEYIN SIFATSIZ..
GÖZÜNLE GÖRMEDIGIN 4EYE FITNECILIKMI YAP DIYOR SANA ISLAM..BAK SNA O.COCUGU DEDIGIM ZAMAN KÜFÜR EDIYORSUN DIYORSUN?SAKIN HAKARET OLARAK ALGILAMA ..BEN SANA HAK EDTIGIN VE ANLADIGIN DILDEN YANIT VERIYORUM,AHIRETDE BEKLE BENI ONUN BUNUN IT SOYU...

Alıntı:

Yani acikca sizin sex hayatiniz beni inanin hic ilgilendirmiyor!
[/quote]
Alt 16.05.2015, 06:41
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Islamin/islamin yayildigi topraklardan ilim/bilim dünyasina ne kadar katkisi oldu burada yazmakla bitmez. Ama Umberto Eco nun kitabindada yer verdigi gibi, kilise islami ve Islam dünyasindan yayilan bilgileri silerek, karalayarak, degistirerek bu günki bakis acisini gösteriyor.

@salih seni kavgaci bilmezdim.demek sende
Alt 16.05.2015, 12:22
feyzade

Standard

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen

@salih seni kavgaci bilmezdim.demek sende
haksizlik etmeyi ne de seversiniz, cok komik. salih kavgaci degil. baska bir üye mantikli davranmis.

Zitat:
Zitat von kadingibi Beitrag anzeigen
gercekten senin ne tür bir kadin oldugunu anlamak mümkün degil.

gecen chatte erkeklerle nasil yazdigini hatirliyorum, bir sokak karisindan farkli degilsin.

bu arada konuyu bastan sona kadar okudum, sadece kim suclu kim sucsuz diye.

Salih sana ve arkadasina hic bir sey dememis ilk yazdiginda.

benekalice nin mesajina yorum atmis.

senin arkadasin , salih e , neden sizi savunmadigini sormus.

salihte konunun gidisatina uygun, sizin sex hayatiniza karismam demis !!

buna karsilik sen adama demedigini birakmamisin.

sen gercekten cok cirkef bir insanmisin.

adam bütün küfürlerine ragmen, yinede sana kizarken dahi ince bir dil kullanmis.

ama sen o kadar kasarmisin ki bunu bile kötüye kullanmisin.

senin gibi evde kalmislarin burda bu sekilde kendilerini dile getirmelerini reddediyorum.

cok terbiyesizsin !

SENI DE ZATEN BU ZAMANA KADAR KIMSE KADIN DIYE TUTMAMIS !!

REZIL
herzaman ki gibi, konuyu bilmeden maydonoz oluyorsun. konuyu tümüyle takip etseydin, bilirdin ki. salih kavga etmedi, hakaretlere ugradi, ve düzgünce cevap verdi. önemi yok, belli ki, herkes sizin gibi akilsiz atlamamiyor. salih cok saygin bir üye, ondan özür dilesen iyi edersin. seninde özür dilemen gereken üyeler git gite cogaliyor sevtap. en iyisi eskisi gibi yine sadece hayallerini masallarini yaz.
Alt 16.05.2015, 12:52
Benutzerbild von Oguzhan_
Oguzhan_ Oguzhan_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Hani feyzo birisinden yine hamile kaldida ayrildi diyorlardunuz? Hamile, hamile buralarda dolasmak iyi gelmez feyzo.
Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
KuduzDul,

evet ben komigim komik olabilmek icin ZEKA gerek, hani sende olmayan sey

Burda SAP pesine kosacagina git cocuguna yemek pisir DU RABENMUTTER,

bak herkes benim gibi merhametli olmaz sana karsi

carrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrt diye bacaklarini ortadan ayirirlar bak söylemedi deme

KuduzDul wir wollen dich nicht vergessen, die ledigen männer müssen an dir noch üben
Alt 17.05.2015, 00:01
Erfahrener Benutzer

Standard

Ne iciyon sen
Bana özelden o yüzdenmi sevtapi kötülüyodun?
Haftasonunu burda yalniz gecirme depresyonunami girdin yoksam.

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
..sevtap...

Geändert von Oguzhan_ (17.05.2015 um 00:04 Uhr).
Alt 17.05.2015, 09:28
feyzade

Standard

Zitat:
Zitat von Oguzhan_ Beitrag anzeigen
Ne iciyon sen
Bana özelden o yüzdenmi sevtapi kötülüyodun?
Haftasonunu burda yalniz gecirme depresyonunami girdin yoksam.
iftiralarini yesinler sevtap. hani sen 2012den beri bir pilot ile nisanliydin, doktor sevtap?? ha gayret, bi kac tane erkek ile daha flört ettikten sonra, belki nihayet evlenirsin. bu ara o flört ettigin erkekler, yerlere yatti gülmekten. nisanli oldugunu, doktor oldugunu bir erkek nikinle yaydigin icin. hala kiskaniyorsun, ama sadece sen degil, senin gibi digerleri de kiskaniyorlar. echt traurig.
Alt 17.05.2015, 10:42
Erfahrener Benutzer

Standard

Kuduzun böylesini görmedim. Birde paranoya. Denizrocky diyodun hani?.zavalli 4 gün tatilini burda geciriyo.yine terk edildi ellehem.
Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
KuduzDul,

evet ben komigim komik olabilmek icin ZEKA gerek, hani sende olmayan sey

Burda SAP pesine kosacagina git cocuguna yemek pisir DU RABENMUTTER,

bak herkes benim gibi merhametli olmaz sana karsi

carrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrt diye bacaklarini ortadan ayirirlar bak söylemedi deme

KuduzDul wir wollen dich nicht vergessen, die ledigen männer müssen an dir noch üben
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche