Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 28.03.2015, 21:49
Benutzerbild von Oguzhan_
Oguzhan_ Oguzhan_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
anladim sende sadece ebu-cahilin yalancisisin. o terbiyeli dedigin banu "hanimin" küfürleri ortada. ne turan'ni nede baska birini kiskandigim da yok. anladim, sende red edilmislerdensin, o yüzden sende sadece yalanlarla gidiyorsun. anlamamis olabilirsin, ama benim cocugum yok. o yüzden sizin yalanlarinizi kale almiyorum. cünkü cok yalan yaydiniz, ama bana bir zarari dokunmadi. senin var diye idda ettiginle, benim evimde birden bire cocuk bitmiyor. cocuklar hakkinda hastalik mis gibi konusuyorsunuz. ama cocugu olamiyin ilk erkek sen degilsin, son da olmiyacaksin.
Herkes calanci birsenmi dogrusun?
Cocugu hastalik gibi görmekmi: vaktini cocuguna harca burda harcayacagina demek?
Burada Herkes seni Anne olarak biliyor.
Kamerayi acsaydin chatte konustugumuzda kac cocugum var görürdün. Önce Allahin, sonra benim. Sende elini vijdanina koyda su yavrucagina ayir vaktini.
Alt 28.03.2015, 22:12
feyzade

Standard

Zitat:
Zitat von Oguzhan_ Beitrag anzeigen
Cocugu hastalik gibi görmekmi: vaktini cocuguna harca burda harcayacagina demek?
Kamerayi acsaydin chatte konustugumuzda kac cocugum var görürdün. Önce Allahin, sonra benim. Sende elini vijdanina koyda su yavrucagina ayir vaktini.
cok üzgünüm, ne seni hatirliyorum, nede kim oldugunu biliyorum. anlasildi, cam teklifi gönderdin, bende red ettim. man MÄNNER!!! unglaublich wie nachtragend ihr seid.
Alt 28.03.2015, 22:21
Benutzerbild von timeraiser
timeraiser timeraiser ist offline
Erfahrener Benutzer

timeraiser eine Nachricht über ICQ schicken timeraiser eine Nachricht über AIM schicken timeraiser eine Nachricht über Yahoo! schicken timeraiser eine Nachricht über Skype™ schicken
Standard

Zitat:
Senin kadar yalanci, iftiraci birini ilk defa görüyorum.
Nurbanu hanim gercek dindar, senin gibi sahte degil.
Sevtap hanim seviyeli yazilariyla seni kiskanclik krizine sokuyor degilmi?
Artik birak herkese kuduz köpek gibi saldirmayida, cocugunla ilgilen. Onun hem anasi, hem babasisin. Utan anneliginden!

Timeyraiser Gardas,
Feyzadeyi Bir mutlu ette burdaki hatunlari kacirmasin. Kurunun yaninda yas da yaniyor
Oğuzhan, lehne un-dankend ab.

Selbst im Zeitalter, wo jeder, der meint Elektromobilität in Bachelor studiert, gleich Diplom in Elektrototechnik hätte
 (\___ )=='-'
  \ .   ) )
   \ `-' /    
~'`~'`~'`~'`~
Der Mensch glaubt, weil er zum Wissen zu blöd ist!

Dieter Nuhr
Alt 28.03.2015, 22:25
feyzade

Standard

Zitat:
Zitat von timeraiser Beitrag anzeigen
Oğuzhan, lehne un-dankend ab.

Selbst im Zeitalter, wo jeder, der meint Elektromobilität in Bachelor studiert, gleich Diplom in Elektrototechnik hätte
hahahahahah sagt einer der an einer Fachhochschule gewesen ist.
Ich war an der Universität
ah ebu-cahil cahilsin iste

seni cimbiz ile bile ellemem. tekrar söylüyorum ömrümde gördügüm en cikrin insansin. seni gördügümde migdem bulandi, Allah biliyor.

Alt 28.03.2015, 23:47
Benutzerbild von Denizrocky
Denizrocky Denizrocky ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
hahahahahah sagt einer der an einer Fachhochschule gewesen ist.
Ich war an der Universität
ah ebu-cahil cahilsin iste

seni cimbiz ile bile ellemem. tekrar söylüyorum ömrümde gördügüm en cikrin insansin. seni gördügümde migdem bulandi, Allah biliyor.

HANGI DALDA DIPLOMA ALDIN LAN??? VAYBEENIN CINGENESI
Alt 29.03.2015, 00:12
Erfahrener Benutzer

Reden

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
muhahaha bir PEZOLUK yapmadigin kaldiydi,

en sonunda onuda yaptin

noch dümmer geht es nicht was?

sen timiye kadin ariyacagina kendini KAKALIYACAK BIR ENAYI bul, dul seni kim alir,
cirkef, sen kendi derdine yan

bas edemeyince bas iftirayi, sen hic GEBERECEGINI düsünüyormusun?
Toprak bile kendinden olmayani kabul etmiyor, sen ne ayaksin???

Madem timi yi begenmiyorsun da günde 10 defa niye ariyorsun yüzsüz, utanmaz, ruh hastasin, paranoit

Du gehörst in die Irrenanstalt!!!
CIRKEF KARININ GEBERECEGI YOH..... SEREFSIZ KARI......
Alt 29.03.2015, 08:38
Benutzerbild von Oguzhan_
Oguzhan_ Oguzhan_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
cok üzgünüm, ne seni hatirliyorum, nede kim oldugunu biliyorum. anlasildi, cam teklifi gönderdin, bende red ettim. man MÄNNER!!! unglaublich wie nachtragend ihr seid.
Kendini bulunmaz hint kutlusumu sandin?
Senden baska hatun yokta seni düsüncegim
Sadece senin yalan ve iftiralarina kac defa sahit oldum. Yazmayim dedim ama baktim iftiralarin durmak bilmiyor bende düsüncemi yazayim dedim: midemi bulandiriyor yalanlarin !
Alt 29.03.2015, 08:49
Benutzerbild von timeraiser
timeraiser timeraiser ist offline
Erfahrener Benutzer

timeraiser eine Nachricht über ICQ schicken timeraiser eine Nachricht über AIM schicken timeraiser eine Nachricht über Yahoo! schicken timeraiser eine Nachricht über Skype™ schicken
Standard

Zitat:
Sadece senin yalan ve iftiralarina kac defa sahit oldum. Yazmayim dedim ama baktim iftiralarin durmak bilmiyor bende düsüncemi yazayim dedim: midemi bulandiriyor yalanlarin !
Açıklamalarına teşekkürler. Seni tanımıyorum, fakat Allah razı olsun!
 (\___ )=='-'
  \ .   ) )
   \ `-' /    
~'`~'`~'`~'`~
Der Mensch glaubt, weil er zum Wissen zu blöd ist!

Dieter Nuhr
Alt 29.03.2015, 11:23
feyzade

Standard ebu-cahil ve oguzhan kadrosu

Zitat:

Zitat:
Etwas unentschlossen der Herr kann das sein?
Diger konudada beyazi cagiriyordun, doymamis bir halin var
chatteyim suan. geliyonmu?
Bayanalara chatte sarkintilik yapan bir adamsin oguzhan

Zitat:

Herkes dedigin kim?? benim anladigim kadariyla, herkes ebu-cahile benim cocuklarimi soruyor

Zitat:
Hayrola, bana niye soranlar oldu: Hat sie jetzt eine Tochter, oder eine Sohn? Mir erzählt sie, das sie einen Sohn hat.

Ist das, was du versuchst, nun strategische Desinformation oder tatsächlich die Wahrheit? Oder wurde ich unter Vorgabe falscher Tatsachen gefragt?

Strange... soviel zu Gerüchten, man bekommt ungewollt, doch was mit ;-)

ebu-cahilde cahil oldugu icin, herkese yalan söylüyor. ebu-cahil bak oguzuda tanimiyorsun, oguzun kac tane cocugu var? kiz mi erkek mi?

Zitat:
Açıklamalarına teşekkürler. Seni tanımıyorum, fakat Allah razı olsun!
Sen ebu-cahili tanimiyorsun, ebu-cahil seni tanimiyor oguz, evet cok inandirici oldu.
bir birinizi tanimadiginiz halde, sen ebu-cahillin cirkin oldugunu yalan oldugunu biliyorsun. ve yaklasik 50 yasinda oldugunuda yalan oldugunu biliyorsun. evet gercekten cok inandirici.

ve ebu-cahilin sürekli yalan söylediginide burda forumda acik acik okuyabilirsin.

bak oguzhan, sen bu yalanlarini git ebu-cahile yuttur, sana minnettar oluyor bak. zavalli ebu-cahilin arkadaslari yok. hadi biraz sen onunla oyna.

Zitat:

Bi kadin sana HAYIR sözlerini kullanirsa, buda HAYIR demek. ama siz erkekler böylesiniz. gururunuz serefiniz, haysiyetiniz olmadigi icin, gücünüze gidiyor. ve illaki karsinizdaki kadin hakkinda yalanlar anlatmaya basliyorsunuz.
beni tanimiyorsun, ebu-cahili tanimiyorsun, ama yalan söyledigimi biliyorsun. cok komiksin.

herkes anne oldugumu söylüyor diyorsun. kimmis o herkes??

ebu-cahilden baska HIC KIMSE benim anne oldugumu söylemiyor.

ebu-cahil = timeraiser bunu neden her yere yayiyor? cünkü onun cocuklari yok, ve olamiyorda. ve cocuklari olan herkes onun gözüne batiyor.

oguzhan ve ebu-cahil. ikinizde bana sacma sapan tekliflerde bulundunuz. ikinizede HAYIR dedim. simdide ikiniz aklinizi oynattiniz.
oguzhan, madem cocuklarin var ne isin var senin chatte?? neden bayanlara sarkintlik yapiyorsun?? ebu-cahil = timeraiser madem karin var, ne isin var chatte?? git esinle ilgilen. hayir istemiyorum diyorsan, git bosan artik!! ama sürekli esini aldata aldata telef oldun. gerci aldatamiyorsun, cünkü hic bir kadin seni istemiyor.
Alt 29.03.2015, 11:27
Erfahrener Benutzer

Standard

HA SIKTIrrrrrrrrrrrrrrrrr SENIN NE MAL OLDUGUNU HERKES COK IYI BILIR!!!!!!!

SIKTIR GIT LAN BURDAN!!!!!! YÜZSÜZ KARI!!!!!!!!!!
Antwort