Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 05.02.2017, 00:11
CuneytMunchen

Standard Keske böyle olmasa....

Arkadaslar, buradaki Plattform ne güzel bir imkan bizim icin, dogru kullanmis olsak, bize cok faydali olurdu, örneyim Bekarlar evlenmeyi niyet edenler, evlenmek icin uygun birini bulmak icin bir imkan olurdu.....

Anlamadigim birsey var, magdem birisi evlenmek istemiyor, bu Bay olsun Bayan olsun, niye böyle birsey Profilinde yaziyor, veya birisiyle cittdiyi bir sekilde tanismak istiyorum diye yaziyor, oysa sirf cinsel düsünüyor. Benim aklim ermiyor, magdem o insanlarin derdi sirf cinselse, bari Profilde de yazsinlar, temiz bir sekilde bulusmak isteyenleri aldatmasalar?

Keske böyle olmasa, keske insanlar birbirinden bir geceden fazla, bir hayat kurmak istese, ama malesef camasir deyistirir gibi millet bugün onla yarin onla. Eskiden de buradaydim, böyle degildi, cok deyismis. Ne Vicdansiz bir devirde yasiyoruz, yazik yazik.
Alt 05.02.2017, 13:18
Benutzerbild von Caka_Bey
Caka_Bey Caka_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

ciddi degilde sirf cinsel düsündüklerini nasil anladiniz? ve cinsel düsünenlerin cokca oldugunu nasil fark ettiniz? bunun cevabinin diger arkadaslara faydali olacagini düsündügüm icin soruyorum.
Alt 05.02.2017, 21:49
CuneytMunchen

Standard Cok basit

yazisirkene örneyim: "ben cittiyi birsey istemiyorum diyorlar" citti birsey istemiyorsunda ne istiyorsun? Arkadaslik kurmak mi? "yoook anla iste" bu cok geldi diye basima ondan öyle yorum ediyorum....

Bu yazismanin yaninda da birisi ile bulusunca, "Ben yarin baskasi ile de bulussam kiskanirmisin" gibi sacma sapan sorular, hadi beyen memis derim beni atlatmak istemistir deyim beni, benle neden öpüsüyor falan? bilmiyorum benim yorumum böyle, cok yazik, cittiyi birsey arayana canim kurban ama bana rastlamiyor malesef
Alt 09.02.2017, 17:55
Benutzerbild von Caka_Bey
Caka_Bey Caka_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

ilginc, hem seninle bulusuyor, öylesine de bulusmuyor hem de yarin baskasiyla bulussam kiskanir misin diye soruyor? sen böyle yazinca iyi ki iliskilerden, kadinlardan özellikle de internet ortaminda uzak duruyorum diye bi daha sevindim.
bosver kadinlari kardesim, Allah'i sev, sevipte hic pisman olmayacagin baska kim var Allah yolundan baska? kitaplari da sev. ben 2 günde 4 kitap okudum ve kendimi uzun zamandir bu kadar temiz, dürüst, iyi bir yoldayim hisleriyle kusanmis hissetmemistim...insana hayat veren baska seylerde var yani, bozuk kadinlara denk geliyorsan baska yola sap. bir tek yol yok, bir sürü yol var.

kadinsiz olmaz diyenlere sasiriyorum! en azindan simdilik...
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche