Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 30.09.2007, 18:38
eniskaya

Standard Dostum diger dinlerin farki neeeeee ??

Cehaletimi bagislada, Kuranda bulunmayan ve diger Dinlerde hele hele Incilde bulunan evren gercek neymis bilmek isterim....

Olay cesur mesurluk olay degil.... olay hepsinin ayni kaynak ve hepsinim son derece deforme olmasidir.... Marcus, Johanna Luca.. ve digerleri hele hele Barnabas Incili HZ. Isa yazimimidir ????

Ben Dinlerde fark göremiyorum.... sence farki nerdeymis ???

Selamlar
Enis
Alt 30.09.2007, 18:39
eniskaya

Standard Lass Ihn doch.... sanane Ateistse o.T.

ohne Text
Alt 30.09.2007, 18:43
eniskaya

Standard Bu senin yorumun

DIN uzmanlarinin degil... Süleyman Ates olsun digerleri olsun, HZ. Muhammedin okur yazar oldugunu sölylüyorlar.... ve bencede öyledir... bir Allah Resülünün okur yazar olmamasi en azindan yasadigi ortama uymamasi düsünülemez...

Sanirim piyasada dönen kara Hoca laflaridir okur yazar olmadigi... kiiii hlaki daha iyi yönlendirebilmeleri icin....
Alt 30.09.2007, 18:45
eniskaya

Standard heheee... online kann man keine Kinder

kriegen...
Alt 30.09.2007, 19:35
Benutzerbild von tyrannorex
tyrannorex tyrannorex ist offline
Neuer Benutzer

Standard demek insan ogullariyla yazismak istiyor

istiyorsun?
ben yeniyim burada kusuruma bakma ama neden böyle küfürbazsiniz? Hic yakistiramadim gercekten. Sizler nasil bizim dini böyle temsil edip birde kara gölge düsürüyorsunuz?
Böyle yazilari okuyan simdi ne düsünür, kötü örnek olmayi birakin kocum.
Alt 01.10.2007, 14:27
fos

Standard o.T.

etwas muss nicht so sein...nur weil es sehr viele behaupten, oder weil es in einem Buch steht.

Blindes vertrauen ist ein Luxus für Lemminge.
Alt 01.10.2007, 22:35
Benutzerbild von 1insanol
1insanol 1insanol ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard arkadas gercekten yeniysen

cik yukari bak bakalim actigim konularda küfür hakaret iceren tek cümle bulabilecekmisin !..

Burda birkac argümansiz zibidi var, forumlari devamli sabote etmekle mesguller...
bizde onlara anlayacaklari dilde cevap vermekteyiz.
Alt 02.10.2007, 02:46
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard Sevgili Enis Merhaba!

Cevabi yazını çok geç fark edebildim kusuruma bakma lütfen.

Şu an çok detaylı olarak konunun içeriğine girmek istemiyorum, daha doğrusu bu sayfalarda bir katkımın bulunmasını istemiyorum. Bu sayfalar artık çirkef bir konumda sokakta sosyal yapısından dolayı selam bile vermeyeceğim tipler vaybenin üç beş kuruş daha cebine para girmesi için en aşağılık küfürleri her zaman olduğu gibi tekrar ortaya dökmekteler. Kafana takılan sorunların bulunuyor ise birlikte araştırıp ortak karşılıklı birbirimizi eğitebileceğimiz yer olarak önerebeileceğim forum şudur. Ben Özgür meydana da üyeyim, Galvani olarak lütfen gel orada istediğin her şeyi birlikte irdeleyelim. Ama artık bu sayfalara hiç bir açıdan en küçük bir katkım olmayacak, çünkü üyelerinin varlığına en küçük bir saygı gösteremeyen aciz ve para düşkünü aşağılık bir yer burası.

Sorduğun soruya tek bir ip ucu verebilirim ŞİDDET olgusunun mutlaklaştırılmasıdır arada ki temel fark.

Selamlar ve Sevgilerim ile.

Kendine iyi bak lütfen.

Dostun Roman veya Galvani.
Alt 02.10.2007, 02:50
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard Sevgili Enise.

Sevgili Enis Merhaba!

Cevabi yazını çok geç fark edebildim kusuruma bakma lütfen.

Şu an çok detaylı olarak konunun içeriğine girmek istemiyorum, daha doğrusu bu sayfalarda bir katkımın bulunmasını istemiyorum. Bu sayfalar artık çirkef bir konumda sokakta sosyal yapısından dolayı selam bile vermeyeceğim tipler vaybenin üç beş kuruş daha cebine para girmesi için en aşağılık küfürleri her zaman olduğu gibi tekrar ortaya dökmekteler. Kafana takılan sorunların bulunuyor ise birlikte araştırıp ortak karşılıklı birbirimizi eğitebileceğimiz yer olarak önerebeileceğim forum şudur. Ben Özgür meydana da üyeyim, Galvani olarak lütfen gel orada istediğin her şeyi birlikte irdeleyelim. Ama artık bu sayfalara hiç bir açıdan en küçük bir katkım olmayacak, çünkü üyelerinin varlığına en küçük bir saygı gösteremeyen aciz ve para düşkünü aşağılık bir yer burası.

Sorduğun soruya tek bir ip ucu verebilirim ŞİDDET olgusunun mutlaklaştırılmasıdır arada ki temel fark.

Selamlar ve Sevgilerim ile.

Kendine iyi bak lütfen.

Dostun Roman veya Galvani.
Alt 02.10.2007, 21:42
Benutzerbild von tyrannorex
tyrannorex tyrannorex ist offline
Neuer Benutzer

Standard ben geldim herkes gidiyor ya ne istir??

aslinda gitme diyecegim ama...yinede kendin bilirsin
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche