Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 30.06.2004, 13:51
eniskaya

Standard bak güzelim yine agzima laf

koyuyorsun............... ben sordum sende efendice cevapla....

Hangi cemiyetlerde sübyancilik var........
Hangiu gruplar kendi iclerinde sefa alem yaparak senin dedigin gibi sübyancilik falan filan yapiyorlar......????

Ben sana bunu sordum.... ama sen kalmissin sn sunumu demek istiyorsun... yok zurna..............

Tekrar soralim bakalim cevap verebilecekmisin.. yoksa fitnhe icinmi buraya katiliyorsun.....

Hangiu gruplar sübyancilik yapiyor......????????
Alt 30.06.2004, 13:57
unknown

Standard sen profosörlere tapiyorsun galiba

ne bu prof mrof kimin umrunda prof olmalari..dininde prosörümü olur kardesim.. bunlar hep göz boyaci seyler ..türkiyede nasil prosör olunuyor cok iyi biliniyoruz..antiatatürkcü profösör gördünmü hic ?
sana ankebut süresindeki ayeti assahiya yazmistim ama nedense okudugunu anlmiyorsun..
parali hoca olmayagina göre para ile din liboslugu yapan proföserlerde yok..
basimiza kalkiyorsun prof mrof fiye ne görmemis sonradan görme bir insansin sen yahu!!!ne yapalim proföserse uydurma prösörler bence baska birsey degil elini sallsan pröföre degiyor türkiyede ...
dogru yola gel
kafani calistir
proflarin kulu kölesi olma--
hulusi dedigin adamda sarlatanin teki..bilimsel acidan islami acikliyormus..hasssitir...gitsin kindergartenda yuttursun bunlari..sübyanci hocalrla birlikte..
Alt 30.06.2004, 13:59
Benutzerbild von lala1
lala1 lala1 ist offline
Neuer Benutzer

Standard cicim, sanirim bu standartlara uymaz

dötümüz ...

siz kendi aranizda kalin bence ) ...
Alt 30.06.2004, 14:00
eniskaya

Standard hangi gruplar sübyancilik

yapiyor......???????????????????????

cevabini hepimiz bekliyoruz....... sen birak beni, kimlerin sübyancilik yaptigini aciklaki bizde bilelim................

Derhal cevapla bakalim...
Alt 30.06.2004, 14:00
unknown

Standard ben polismiyim #? yoksa diyanetin hocala

rigi mit ajanimiyim ? sübyancilik yapanlarin temelini burda sübyanciligi savunan hadisleri bilmem neleri savunan insanlar yapiyor..anlayis kitligimi var sende ? her kesimden sübyanci hoca dindar vadir..diyanettekiler hele oglanci bile...sübyanciyi biraatik erkek cocuklara taciz ediyorlar...sen diyanette sübyanci yokmu diyorsun ?
Alt 30.06.2004, 14:05
eniskaya

Standard Farz edelimki

o resimdeki sensin... bana kalsa bir erkeksin ama olsun..... belki cehalaetini gideririz diye düsünüyorum....

Sen niye Üniversiteye gidiyorsun...... sizin Hocalariniz Kuranda bulamdilarmi tibbin kitabini..... niye onlar sana ögretmiyorlar..... heeeeeeeeeeee

Bos bos kafan umumi bos senin...........
Gehirntransplantation gerekli..... acaba bunu simdi Hocalarmi yapacak yoksa doktorlarmi.... vay haline............. ne olacak simdi... gelde cik isin icinden
Alt 30.06.2004, 14:06
unknown

Standard hz muhammed 8 yasinda hz ayse ile

evlenmis diye gerdege girmis bilmem kac yasinda sex yapmis dixe uydurulan hadislere inanan her kesimde sübyanci vardir..
istersen git diyanetin hocalarina sor onlar yazmislar zaten bu hadisleri...
ayrica sözde din derslerinde cocuklara sarkintilik yapan cinselligini yasiyamiyan hocalarada sorabilirsin..
türkiyede en genis kesim diyanttir en fazla sübyanci diyanette var sanirim...
Alt 30.06.2004, 14:07
eniskaya

Standard Olabilir

olmayada bilir...... ama diyanete gidenlerden senin kadar bagarani görmedim........... neden acaba...... yoksa sizin noralarda sübyancilar dahahmi fazla..... das würde einihes erklären.... dimi ama
Alt 30.06.2004, 14:13
unknown

Standard TIBBIN kitabini seninhulusi ve profösör

imamlarin hocalairnmi buldu ? onlarin yaptigi sadece sarlatnalik cahilleri uyutma
onlarin yaptigi sadece göz boyama.
ye kürküm ye meselesi...
kürk burda prof bilmem üniversite mezunu oluyor..
eski9dende tekkeler böyle üniversitekler gibiydi..tekkeler kaldirildi universiteler kuruldu.---bir fark yok eskiden tekkede ilim bilim diye kic yirtiip sonrada seyh evliya diye milletin gözün+ü boyalrlardi millete dayatmalar söz konusuydu..simdi türkiye cumhuriyetinde modern tekkler din unileri..ve modern tekke sihlari yani proföseler türedi.. sende gelmis kus beyninle bize satiyorsun bunlari..
ayrica fotodakide benim..
milli görüsün islamic kiz yurdunda bos zamanlarimda calisiyorum bir problemin mi var yoksa asik mi oldun bana...
Alt 30.06.2004, 14:18
unknown

Standard Yaw Enis kardes, ne deliligi !

yeri gelince...o kadar mikro düsünüyoruz ki..bir harf bazen ipe götürüyor insani degil mi ! Meal farkli, söylenis farkli ?? Tüm Kurani türkceye nasil cevirdiler peki ? Herseyin bir standart yazilisi vardir. Isterse türkcelestirilmis olsun, fransizcadan gelsin veya ne olursa olsun. Insallah kelimesini ben su ana kadar sadece yazdigim gibi gördüm mesela. Ama neyse TuerkanHanimla
yine ayni konulara daldiniz... ne diyeyim size.
Alin size bir baska örnek: Bu sefer Islam kökenli degil. " Fuel Oil " Yurdumun insani bunu foyil oyil...fueil oyl... fiol oil..usw..usw..yaziyor. Hangisi dogru. Caminin kapisina Maaaaasssalllah yazsak olur mu simdi...nasil olsa anlayan anlar diye ? Rechtschreibung niye var ? Selametle.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche