Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 20.05.2015, 08:12
Benutzerbild von lafebesi
lafebesi lafebesi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von __KAAN__ Beitrag anzeigen
Ya biraz nefes alın bu neyin kini?Paylaşılamayan ne var anlamış değilim?Bu kadar zamandır Lara,NurBanu ve Salihi tanırım sizleri hiç bu kadar takıntılı görmemiştim?Yazdıklarınızı okurken utanıyorum.Bu ne ya böyle?Ağzı açılan küfür hakaret,biri feregat etsin bu kör döğüşünden artık......
Maalesef alisildik bir durum. Isimleri degistir ama bu durumu defalarca yasadik forumda, farkli kisiler arasinda. Neyin kavgasini yapiyoruz, neyi paylasamiyoruz anlamis degilim hala.

Benim geldigim kanaat su ki bizim millet tartismayi bilmiyor. Kendi hatalarini düsünmek veya görmeye calismak yerine devamli karsindakini kinarsan olucagi bu. Hepimiz icin gecerli bu yazdiklarim. Tartisma kültürümüz yok bizim.
Alt 20.05.2015, 09:04
feyzade

Standard

Zitat:
Zitat von timeraiser Beitrag anzeigen
Benim görüşüm seninkinden farklı.
Fakat yolla bakalım adresini ve adını. Vakit bulursam Düsseldorf'un köylerine giderim.

Burada kendini efendi ve dindar olarak gösteriyorsun. Bir efendiye yakışmıyor hatasısın üstüne sineklerden fil yapmaya.

Birisi 'oh' dedi ve bende 'boh' derim, demek mi efendinin hesablarını çözüyor? Kaç gün sürüyor bu çatışma ve neyin için?

Bak ben bu aralar neler yaptım. Örnek: Dün yolda yaşayana, taze ekmek aldım ve eline verdim. Gözündeki sevinç bana dinsiz olarak içime rahatlık verdi.

Almanyada polislerin yaptığı haksızlığı dağıttım ve bilgi vermek istedim.

Peki sen Allahına nasıl kul oldun? Foruma küçük şeyler için arkaşdalarını çağırarak mı?
Senin derdin anlasildi. sana tek batan sey, Salihin senin gözünde dindar görünmesi. su yazdigin sacmaliga bi bak, bi yoksula ekmek aldigin icin, peygamber zannediyorsun kendini. sordugun sual da ayni sekilde sacma. sen o ekmeyi Allah icin mi verdin o adama, baskalarina hesap soruyorsun?? ey ebu-cahillerin en cahili, herzaman ki gibi ne kadar bilgisiz ve ne kadar cahil oldugunu tekrar ve tekrar hepimize sunuyorsun ya, helal olsun. usanmadin, rezil olmaktan, utanmadin, millete devamli, dinden imandan zerre kadar haberin olmadigini ispatlamaktan. ist gut timi, dünyada hic kimse, seni müslüman olmaya zorlamiyor. gerci kendi cevrende seni zorliyan olabilir, bilmiyorum. varsa eger, onlar ile hesaplas. was ist dein ziel? willst du jedem die religion durch deinen "sarkasmus" austreiben? du bewirkst lediglich das gegenteil. kendi iyiligin icin, kendi hayatin ile ilgilen, baska insanlarin hayatini zehirlemekten vazgec artik diyecem ama nafile oldugunu biliyorum. Glaube ist etwas sehr mächtiges kleiner timi, ob du willst oder nicht, dagegen kannst du nichts tun. nur ist Glaube nicht das, was DU da rein interpretierst. du bist ungläubig, das ist dein problem. uns stört es nicht, witzig, dass dich stört was die anderen sind
Alt 25.05.2015, 01:56
Benutzerbild von timeraiser
timeraiser timeraiser ist offline
Erfahrener Benutzer

timeraiser eine Nachricht über ICQ schicken timeraiser eine Nachricht über AIM schicken timeraiser eine Nachricht über Yahoo! schicken timeraiser eine Nachricht über Skype™ schicken
Standard

Şu hayallarını bir bıraksan? Ben insanı görüryorum. Ardında dini önemli değil.

Anlaşılan, senin işin güçün yok galiba. Bekle... iş açıyorum sana

Bu arada, açaba anne geğilim diyen kadın bu sözlerde çoğuna gurur verir mi ve oğlu mutlu olur mu yoksa ağlayarak mı yatar?

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
Senin derdin anlasildi. sana tek batan sey, Salihin senin gözünde dindar görünmesi. su yazdigin sacmaliga bi bak, bi yoksula ekmek aldigin icin, peygamber zannediyorsun kendini. sordugun sual da ayni sekilde sacma. sen o ekmeyi Allah icin mi verdin o adama, baskalarina hesap soruyorsun?? ey ebu-cahillerin en cahili, herzaman ki gibi ne kadar bilgisiz ve ne kadar cahil oldugunu tekrar ve tekrar hepimize sunuyorsun ya, helal olsun. usanmadin, rezil olmaktan, utanmadin, millete devamli, dinden imandan zerre kadar haberin olmadigini ispatlamaktan. ist gut timi, dünyada hic kimse, seni müslüman olmaya zorlamiyor. gerci kendi cevrende seni zorliyan olabilir, bilmiyorum. varsa eger, onlar ile hesaplas. was ist dein ziel? willst du jedem die religion durch deinen "sarkasmus" austreiben? du bewirkst lediglich das gegenteil. kendi iyiligin icin, kendi hayatin ile ilgilen, baska insanlarin hayatini zehirlemekten vazgec artik diyecem ama nafile oldugunu biliyorum. Glaube ist etwas sehr mächtiges kleiner timi, ob du willst oder nicht, dagegen kannst du nichts tun. nur ist Glaube nicht das, was DU da rein interpretierst. du bist ungläubig, das ist dein problem. uns stört es nicht, witzig, dass dich stört was die anderen sind
 (\___ )=='-'
  \ .   ) )
   \ `-' /    
~'`~'`~'`~'`~
Der Mensch glaubt, weil er zum Wissen zu blöd ist!

Dieter Nuhr
Alt 29.05.2015, 19:00
NurBanu

Daumen hoch

Zitat:
Zitat von timeraiser Beitrag anzeigen
Benim görüşüm seninkinden farklı.
Fakat yolla bakalım adresini ve adını. Vakit bulursam Düsseldorf'un köylerine giderim.

Burada kendini efendi ve dindar olarak gösteriyorsun. Bir efendiye yakışmıyor hatasısın üstüne sineklerden fil yapmaya.

Birisi 'oh' dedi ve bende 'boh' derim, demek mi efendinin hesablarını çözüyor? Kaç gün sürüyor bu çatışma ve neyin için?

Bak ben bu aralar neler yaptım. Örnek: Dün yolda yaşayana, taze ekmek aldım ve eline verdim. Gözündeki sevinç bana dinsiz olarak içime rahatlık verdi.

Almanyada polislerin yaptığı haksızlığı dağıttım ve bilgi vermek istedim.

Peki sen Allahına nasıl kul oldun? Foruma küçük şeyler için arkaşdalarını çağırarak mı?
Yüregine saglik güzel yazmissin,

Kul olmak kayitsiz ve sartsiz YARADANA TESLIM olmaktir, insanlara iftira atan biri degil kul olmak anca seytana cirak olur.

Bu ve bunun gibiler erkek dogar ama ADAM olamakla sereflenemezler.

Anca cagresizce cirpinir ve ona buna camur atarlar o findik büyüklügünde ki beyinleriyle

Geändert von NurBanu (29.05.2015 um 19:02 Uhr).
Alt 03.06.2015, 10:06
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

bazi insanlarin var oldugundan dolayi Allah a sükürler ediyorum!

yoksa günahlarimin vebalini, hakkimi yiyen olmasaydi, yalniz basima nasil cekerdim !

anlamak isteyen müslüman, yokarda yazilani bir küfür olarak degerlendirmek yerine, uyaniklik yapar, bir günahkarin günahina TALIP olmaz !
Alt 03.06.2015, 10:28
Erfahrener Benutzer

Standard

KIMIN KIME IFTIRALARDA BULUNDUGU ACIK ORTADA !!

ARSIZ !!

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
milletin namusuna iftira atarken sen hangi günahlara kefaretlik ediyorsun?

sen burda o "gavur" dediklerinin mundar tüyü bile olamaz,

o gavur dediklerin en azindan kimsenin namusnua iftira atmiyor.

Utanmaz ...
Alt 03.06.2015, 10:38
Erfahrener Benutzer

Standard Arsız Kadın Dedıklerı !!

SENDEN REZILI VARMI BU FORUMDA !!

HER ALANDA KENDINI ZATEN ELE VERIYORSUN !!

Zitat:
arkadasimdan özür dileyeckesin,

seni rezil seni,

cirkef hala utanmadan yaziyorsun
Alt 03.06.2015, 10:43
Erfahrener Benutzer

Standard

ZATEN BIR ARKADAS YAZMIS ; SEN GENELDE ERKEK ROLÜNDE OLUYORMUSUN !

Zitat:
kadin sana benzerki, dedikodu yapiyorsun,

ben senin yaninda ADAM kalirim.

SEREF yoksulu, atdigin iftiralardan dolayi arkadasimdan özür diliyeceksin, bunlari senin yana korum sanma
Alt 03.06.2015, 10:53
Erfahrener Benutzer

Standard

SEN ZEKA FAKIRI BIR YARATIKSIN !
SENIN HAKKINDA NE BILGISI ISTICEM ,
BENIM SENIN GIBILERLE ISIM OLMAZ:

SENIN HAKKINDA MILLET YAZIYOR YAZACAGINI ; SEN HALA ANLAMIYORSUN,

ARSIZ SENI !

Zitat:
eee sizler ADAM olamayina bu kadar tavugun basina bir ADAM lazim diye düsündüm de

hakkimda bilgi sahibi olmak istemen cok ilginc!!!

bak hala dedikodu yaziyorsun, sen nasil bir sogan erkegisin, ben senin hakkinda tenezül bile edip hic birsey paylasmiyorum. GEREK DUYMUYORUM
Alt 03.06.2015, 11:00
Erfahrener Benutzer

Standard Bazı Yazılanlardan Sonra ,,,,,

INANMIYORUM , NE MANYAK BIR DURUMDASIN SEN FARKINDA DEGILSIN !

NO COMMENT ::::::::::::::::::::::::::::

SANA CEVAP YOK !!!

Zitat:
hossssssssssssssssssssssssssssst,

az öteden dilen kemigini, ifitraci inek yalamis sacli, rezil kepaze
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche