Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 01.11.2014, 10:30
sadesohbet

Standard

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
@ sadesohbet
Belki canim istemiyor Onu arastirmak. Haberlerde Bir konu dikkatimi cekerse girip düsüncemi paylasip cikiyorum.
Autokorrektur zaten türkce yazinca sorun yapiyor, almanca yazinca (cogunluk) sorun olmadigina degistirmeyecegim. Idare edin Bir zahmet bazan yazilmasi gereken gibi yazilmayinca
dann hör auf so zu tun, als wenn du hilflos wärst und sag ehrlich heraus, ich hab keine lust was zu lernen. bu kadar basit. okumak istemiyorsun, sorun degil. sadece TVnin önünde oturup, bütün bilgilerini TVden almak istiyorsun, buda sorun degil. keyfin nasil isterse. sadece ters seyleri ima ediyorsun, senin hatan bu.
Alt 01.11.2014, 12:04
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von sadesohbet Beitrag anzeigen
dann hör auf so zu tun, als wenn du hilflos wärst und sag ehrlich heraus, ich hab keine lust was zu lernen. bu kadar basit. okumak istemiyorsun, sorun degil. sadece TVnin önünde oturup, bütün bilgilerini TVden almak istiyorsun, buda sorun degil. keyfin nasil isterse. sadece ters seyleri ima ediyorsun, senin hatan bu.
Canimin istedigini yapmakta kimsenin tavsiyesine ihtiyacim yok. Senin kafanda baskalarinin hakkinda neler canlandirgina birsey de demek istemiyorum icinde Ben olsamda.
Canimda istemiyor hepsi bu
Alt 01.11.2014, 12:10
___EZEL___

Standard kadinciklara....

Bir erkegin söylediklerini ciddiye almayip,kendi kücük dünyalarinda yargilayan kadinciklara!Eger niyetim biri ile tanismak degil diyorsa erkek,seni ciddiye almiyordur demektir bu,yada seninle birsey oluru düsünmüyordur....Belki et obur erkekler,sazan gibi hersey atlayabilir,ama onlar et oburlar icin gecerlidir....Bazi erkekler vardir,kadinda kadinsi yönler arar,bu tür yerlerde ise,erkeklerin kadina yaklasimini sorgular...Her 3 erkekten biri belden asagi konusuyor ve kadin buna birsey demiyorsa,biliriz ki o kadin,kadinsi özelliklerini yitirmistir...Dipnot anlayisi kit olan ve kadinliktan cikmislar yorum yapmasin.....Cenk
Alt 01.11.2014, 13:43
Beyazguel60

Frage

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Bir erkegin söylediklerini ciddiye almayip,kendi kücük dünyalarinda yargilayan kadinciklara!Eger niyetim biri ile tanismak degil diyorsa erkek,seni ciddiye almiyordur demektir bu,yada seninle birsey oluru düsünmüyordur....Belki et obur erkekler,sazan gibi hersey atlayabilir,ama onlar et oburlar icin gecerlidir....Bazi erkekler vardir,kadinda kadinsi yönler arar,bu tür yerlerde ise,erkeklerin kadina yaklasimini sorgular...Her 3 erkekten biri belden asagi konusuyor ve kadin buna birsey demiyorsa,biliriz ki o kadin,kadinsi özelliklerini yitirmistir...Dipnot anlayisi kit olan ve kadinliktan cikmislar yorum yapmasin.....Cenk

@Ezel
" Her 3 erkekten biri belden asagi konusuyor ve kadin buna birsey demiyorsa,biliriz ki o kadin,kadinsi özelliklerini yitirmistir...Dipnot anlayisi kit olan ve kadinliktan cikmislar yorum yapmasin."

Ne alaka Ezel,
burada sana katilmiyorum.
Bir kadinin bir erkegin seviyesine düsmek gibi bir mecburiyeti yok ki,
ve bunu kadin istemezse, bence o zaman bu kadin tam bir kadindir benim gözümde !!!
Sonucta bu davranis onun bir kadin oldugu kanitlar, ve altinida cizer, sizce kadinlar ??? ....
Yani kadina karsi bel alti sözler erkeklerin büyük ayibi, bu benim nacizane düsüncem ......

Alt 01.11.2014, 13:46
___EZEL___

Standard ....

Zitat:
Zitat von Beyazguel60 Beitrag anzeigen

@Ezel
" Her 3 erkekten biri belden asagi konusuyor ve kadin buna birsey demiyorsa,biliriz ki o kadin,kadinsi özelliklerini yitirmistir...Dipnot anlayisi kit olan ve kadinliktan cikmislar yorum yapmasin."

Ne alaka Ezel,
burada sana katilmiyorum.
Bir kadinin bir erkegin seviyesine düsmek gibi bir mecburiyeti yok ki,
ve bunu kadin istemezse, bence o zaman bu kadin tam bir kadindir benim gözümde !!!
Sonucta bu davranis onun bir kadin oldugu kanitlar, ve altinida cizer, sizce kadinlar ??? ....
Yani kadina karsi bel alti sözler erkeklerin büyük ayibi, bu benim nacizane düsüncem ......

Erkek kendini nasil görürse görsün,kadina yaklasimi kadin degil,erkek belirler...Eger kadin,kadinligini bilirse,erkek mecburen kadina adam gibi davranir.....
Alt 01.11.2014, 14:59
sadesohbet

Standard

Zitat:
Canimin istedigini yapmakta kimsenin tavsiyesine ihtiyacim yok. Senin kafanda baskalarinin hakkinda neler canlandirgina birsey de demek istemiyorum icinde Ben olsamda.
Canimda istemiyor hepsi bu
ben kafamda hic birsey canlandirmadim. senin söyledigini tekrarladim sadece.
sen arastirmak istemiyorum, ögrenmek istemiyorum dedin. politika durumunu TVden ögreniyorum dedin...
bende madem okumak istemiyorsun, ögrenmek istemiyorsun, sürekli: ama nasil yapildigini keske bilsem gibi seyler yazma dedim. hepsi bu.
tuhaf, simdide sinirleniyorsun. vardir bununda bir sebebi
Alt 01.11.2014, 16:22
Benutzerbild von kizkarsli
kizkarsli kizkarsli ist offline
Erfahrener Benutzer

Lächeln Bin total aufgeregt

Ich habe unter User online George Clooney entdeckt ) er ist hier!
Alt 01.11.2014, 16:52
sadesohbet

Standard

Zitat:
Zitat von kizkarsli Beitrag anzeigen
Ich habe unter User online George Clooney entdeckt ) er ist hier!
hahahha, na dann viel Glück
Alt 01.11.2014, 17:00
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von sadesohbet Beitrag anzeigen
ben kafamda hic birsey canlandirmadim. senin söyledigini tekrarladim sadece.
sen arastirmak istemiyorum, ögrenmek istemiyorum dedin. politika durumunu TVden ögreniyorum dedin...
bende madem okumak istemiyorsun, ögrenmek istemiyorsun, sürekli: ama nasil yapildigini keske bilsem gibi seyler yazma dedim. hepsi bu.
tuhaf, simdide sinirleniyorsun. vardir bununda bir sebebi
Simdi kendimimi savunmam gerek? Ben "autokorrektur" yu ayarlamak , ugrasmak istemiyorum diyorum ama SEN beni genel olarak ögrenmek bilmek istmedigimi burada paylasiyorsun? Hayrola?
BEN sabah haberlerinde PKK nin öldürülen sehit Askerlerimizin kimligini kapicinin PKK ya belirttigini yaziyorum, SEN benim sadece tv den bilgi edinmek istedigimi paylasiyorsun. Bunada hayrola?

Yani simdi sabah haberlerini dinlemek benim birsey bilmek ögrenmek görüntüsünü sana veriyor?

Beni anlayan anliyor, baska baska yorumlari cikarmak isteyenlere bol eglenceler

Sabah erkence haberlere bakmakta sorun yaratiyorsa artik ne diyeyim
Alt 01.11.2014, 17:09
sadesohbet

Standard

Zitat:
Simdi kendimimi savunmam gerek? Ben "autokorrektur" yu ayarlamak , ugrasmak istemiyorum diyorum ama SEN beni genel olarak ögrenmek bilmek istmedigimi burada paylasiyorsun? Hayrola?
BEN sabah haberlerinde PKK nin öldürülen sehit Askerlerimizin kimligini kapicinin PKK ya belirttigini yaziyorum, SEN benim sadece tv den bilgi edinmek istedigimi paylasiyorsun. Bunada hayrola?

Yani simdi sabah haberlerini dinlemek benim birsey bilmek ögrenmek görüntüsünü sana veriyor?

Beni anlayan anliyor, baska baska yorumlari cikarmak isteyenlere bol eglenceler

Sabah erkence haberlere bakmakta sorun yaratiyorsa artik ne diyeyim
Deine Worte:

Zitat:
Bir bilsem iPad de nerde oldugunu. Telefonda kolay
Önce bilmiyorum diyorsun, sonra

Zitat:
@ sadesohbet
Belki canim istemiyor Onu arastirmak. Haberlerde Bir konu dikkatimi cekerse girip düsüncemi paylasip cikiyorum.
Autokorrektur zaten türkce yazinca sorun yapiyor, almanca yazinca (cogunluk) sorun olmadigina degistirmeyecegim. Idare edin Bir zahmet bazan yazilmasi gereken gibi yazilmayinca

Ich habe mich lediglich an dem orientiert was du geschrieben hast. Also hör jetzt auf, wieder einen auf unschuldig zu machen. Sei doch mal du selber, ist das so schwer?
Birak Allah askina... Bana karsi savunmana gerek yok. Dürüst görünmüyorsun, bende sana bunu söyledim, hepsi bu!

Antwort