Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Foren Archiv

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 16.11.2006, 09:42
Benutzerbild von rockavantgarde
rockavantgarde rockavantgarde ist offline
Neuer Benutzer

Standard Özel kanallarin avrupa yayinlari...

... neden bu kadar igrenc ? Myshop ellezza yukatel türü igrenc reklamlar sadece avrupa yayinlarinda mi cikiyor ? Abi bi insana bu kadar kötülük yapilir mi yaa ?
Alt 16.11.2006, 09:57
arsena

Standard hayir

TR Kanallarinda cikanlari da mevcut
:-)
Alt 17.11.2006, 14:56
unknown

Standard Reklamlar ve Dizilier

Aksam vakti geliyo ve insanlar dizilerin önüne oturuyo. Tamam güzel diziler var, ama anlamsiz dizilerde cok. Insanin akli bazi dizide olan olaylara karsi geliyor. Bunu bi kenara birakalim dizi toplam bir saat sürüyorsa, bir saat ta reklam veriyorlar. Hadi bunuda kenara biraktik. Bazi güzel Haber programlari var. Gündüz TV de reklamini görüyorsun bu haber programinin ve o programda yayimlanacak sey senin ilgini cekiyor; Buna bakmaliyim diyorsun. Sonra kacta cikiyormus diye bakiyorsun: Gece 12! Sen sabah okula ise veya bi yere mi gideceksin, yoksa programami bakacaksin?
Bizler iste böyle dert cekiyoruz...
Alt 18.11.2006, 11:09
airdem

Standard Arkadasin dedikleri sadece avrupa

yayininda mevcut.

ayrica dizi ve showlardaki ekranin alt bölümüne gelen reklamlarda sirf avrupa yayininda oluyor.

Ich hasse das!
Alt 22.11.2006, 13:17
Benutzerbild von rockavantgarde
rockavantgarde rockavantgarde ist offline
Neuer Benutzer

Standard Dizilerin Gücü

Bazi diziler cidden cok güzel, örnegin avrupa yakasi. Bircok insan deli gibi dizi izliyor. Aslinda bu diziler sayesinde insanlara cok güzel mesajlar verilebilir, hatta insanlar gayet iyi egitilebilir ama ne yazik ki diziler insanlari genelde kötü yönde etkiliyor.

Bir de sabah programlarindaki Caner-Tülin sacmaligina bi son verilse o zaman dünya daha bi güzel olacak
Alt 06.12.2006, 14:58
Benutzerbild von afitab
afitab afitab ist offline
Neuer Benutzer

Standard niye bizim reklamlarimiz bu kadar sacma

benim anlamadim, neden bizim türkler reklam yaptiginda bu kadar sacma oluyor, mtv icin baska bir fantazi gücü olan reklam ajansi yokmuymusta , en iyisinin en iyisi bu cikmis ortaya, hayret birsey ya, corba reklami yaparlar, köylüler oynar, tursu reklami yaparlar millet türkce konusamaz dogru düzgün, ve bir sürü örnek daha, yapanlar mutluysa, seyredenler düsünsünler reklamlari, gercekten cok sasirdim ve cok sacma ...
Alt 07.12.2006, 11:05
airdem

Standard Avrupali Türklere özel reklamlar....

nefret geldi bu reklamlardan, görmeyi birak, duyunca kusasim geliyor.

Yok Upking-Prolar, yok hayvan boku Elizzalar, yok slimcoffeeler....

Adam akilli dünyaca ün kazanmis güzelim türk reklamlarini göremiyoruz maalesef Türk televizyonunda.

Eeh, avrupaliyiz ya. Enayice para harciyoruz ya. Sacma ürünlerede harcariz mantigiyla her reklam arasinda asil reklamlari reklam diye adlandirmayan kanallar, bu tür ürünleri göstermeden önce REKLAM diye geciyorlar.

Allah bizi bu reklamlardan bir an önce kurtarsin!!!
Alt 08.12.2006, 09:13
unknown

Standard reklam cikinca hemen MUTE dügmesine

basiyorum..ve o reklam tüm sihirini ve sinir ediciligini kaybediyor. Filmin devamini da kacirmiyorum..
deneyin..begeneceksiniz..mute dügmesi hepimiz icin bir kurtulus. ( reklam gibi oldu..)
Alt 08.12.2006, 14:07
arsena

Standard yok ya....

TR deki yayinlarda da var o Reklamlardan!!! Hepsi degil ama Elyesa davasini gördüm :ö)
Antwort