Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 15.05.2006, 16:43
Benutzerbild von derbeder80
derbeder80 derbeder80 ist offline
Neuer Benutzer

Standard bunlarin sampiyonluk ile alakasi yok

ersun yanal takimini her macta oldugu gibi kazanmak icin cikardi. dogru olanda zaten bu. hatayi sen yapiyorsun bizim öyle dalaver ile alinacak sampiyonluklara ihtiyacimiz yok, cikip her macimizi ayni ciddiyet ile kazanip sampiyon oluruz. bizim futbolcular vestele karsilaubali bir tutum göstermeselerdi, denizli macinda koskoca bir ikinci yari takim disiplininden uzak kalmasalardi simdi biz ipi gögüslerdik. kendimi kandirmayalim.
Alt 15.05.2006, 17:22
Benutzerbild von newgen
newgen newgen ist offline
Neuer Benutzer

Standard Sülz nicht rum sahte Cimbomlu

Ich mag Canaydin auch nicht,aber er ist der Präsident. Er ist mit 1000mal lieber als der Mafia Pate der anderen Seite.

Wir sind Meister geworden ohne den Haß und die Abneigung der anderen zu erlangen. Das finde ich toll. Alle wollten, dass wir Meister werden. Warum? Weil sie uns mögen? Nein weil Sie gelernt haben Fener zu hassen wegen Ihrem Verhalten (Provziert durch das Verhalten und die falsche Informationspolitik des Vorstandes von F.B) Wir sind das kleiner übel gewesen, deswegen wollten Sie uns als Meister sehen.

Zum Thema Superstatrs. Avrupa Taraftar Kartin var mi? Her sene orijinal Formayi aliyormusun? Benim yok, Forma da almiyorum.Ben ne bekliyeyim? Ben yabancilardan coook Memnunum. Mondragon, Tomas,Song, Ilic bunlardan iyisini nerde bulacan? (bu paraya?) Heinz ve Saidoo gitsin bunlarin yerine iki tane Takima uyan futbolcu aldinmi yeterli olur.
Vallahi ikinci sinif yabanci olsun ama cikip adam gibi oynasin, savassin, cabalasin, bana yeter.Ne yapayim Trilyonluk Adamlari Takima uyum saglayamadikdan sonra? Anelkanin gol sayisina bak Ilicin kine....bir de Maliyetlerine bak.

Stad konusu. Sabredmeyi ögrenelim.
Iyiler herzaman KAZANIR!
Alt 15.05.2006, 17:35
Benutzerbild von josexcohen
josexcohen josexcohen ist offline
Neuer Benutzer

Standard cok güzel ben diyom ki keske ayni

ciddiyeti digerler gösterseler. serefsizlerin ittifak i tuttu. federasyon destegini de verince hersey yoluna girdi. ersun yanalin ciddiyetini sana soruyom mesela besiktas cimboma gösterdi mi? nasil olur da bi derbide sergen top ile 4- 5 kere cimbomun kalesine girderken atagi kesiyor. hemde kimse yok iken. bunlar kimi kandirmaya calisiyorlar? tek tesellim aziz yildirim bu isi gurur meselesi yapacak. aziz yildirim seneye eger olursa ersun yanali almali ve cok daha agressif oyunculari alip kutsal ittifaki hakemleri ve tff yi cimlere gömmeli. bu sezondan cok daha kuvvetli bir takim kurmali. bu isi gurur meselesi yapmali aziz yildirim.
Alt 15.05.2006, 17:40
Neuer Benutzer

Standard 4 sene aglayan kimdi?

baktim baya dokunmus size bu sezon size 3 kere koymamiz !!!
Alt 15.05.2006, 17:41
Neuer Benutzer

Standard asil size bu sezon 3 kere iyi cevap

verdik ve seneye de verecez zaten artik alistiniz bize. baya hasret kalmissiniz sampiyonluga ama merak etme semsiye seneye 100 yilimizda tersine dönecek.
Alt 15.05.2006, 17:55
Neuer Benutzer

Standard Başkanım öyle bir takım kur ki..

Evet,bu sene açıkça görüldü..Biz başarıya giderken,17 küçük ve de federasyon birleşip başarımıza engel olabiliyormuş..Her ne olursa olsun,ipler bizim elimizdeydi,daha iyi oynayabilirdik,daha sakin kalabilirdik,vs..

Şimdi hesap sorma vakti!..Madem bize karşı birleştiler,o zaman onları "saha içi" oyunlarımızla ezerek ve federsyona dahi fırsat bırakmadan kendi işimizi görecek duruma gelelim..

Şu durumda bizim yapabileceğimiz tek şey,olayın başarabileceğimiz kısmıyla ilgilenmek..Ben inanıyorum ki,bu yıl yaşananlardan sonra başkanımız ve yönetimimiz de bu şekilde düşünüyordur..Bu sene tüm oyuncularımız çok emek verdi,çok çabaladı..Ama bir yerde hata vardı,takım bazen gücünü gösteremedi..O zaman gücünü daha fazla gösterecek bir takım oluştırmalı : Avrupa için Türkiye için..

Başkanım bize öyle bir takım kur ki,çıkıp sahaya rakiplerine korku versin,her maç rakibini ezsin,başarıya doymaksızın daha fazlasını istesin..

Taraftar olarak yine gidip formamı alacağım,yine taraftar kartımı alacağım,ve bu adi düzenin tüm parçalarını yok etmek yolunda kulübümün hep yanında olacağım!..Maddi ve manevi..

İşi yönetime bırakmak yetmez,yani maddi anlamda destek olmalıyız..Ne kadar fazla taraftar kartı,ne kadar fazla kombine,ne kadar fazla lisanslı ürün o derece büyük başarı olacaktır..Bu yıl biraz boşladık,sonuçları ortada..

Kederden sıyrılıp,göreve başlayalım..Seneye 100. yılımızı kutlayacağız..Görülmemiş bir başarı gelecek,inanıyorum..

öyle bir takım geliyor ki.tüm dünya konuşacak.tl liginde kafa tutacak bir takım dahi olamayacak.çünkü aziz başkan hiçbir tepki vermedi dün akşam.bir planı olduğu kesin.

Seneye bütün türkiye Fenerbahçenin kim olduğunu görecek
Alt 15.05.2006, 18:16
Neuer Benutzer

Standard Evet cok uzulduk ama biz Fenerbahce"yiz.

DİMDİK AYAKTAYIZ...

Evet cok uzgunuz, evet buyuk hayal kirikligi var....

Formanin cani sag olsun...Camianin cani sag olsun...

Biz dunde Fenerbahce"liydik...Bugun de Fenerbahce"liyiz...Yarin da Fenerbahce"liyiz...

UZGUNUZ AMA DIMDIK AYAKTAYIZ...
Alt 15.05.2006, 19:18
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard Anscheinend gibt es schlechte..

verlierer...

HAHAHAHHAHAHAHA

EISKALT MEISTER!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alt 15.05.2006, 19:33
Neuer Benutzer

Standard kendinizi aldatmayin herkes türkiyede

fenerin ne yapabilecegini gördü sanirim. en azindan size bunu bu sezon 3 kere yasattik. seneyede devam edecez am inan gelcek sezon izin icin hic iyi gecmecek !
Alt 15.05.2006, 19:34
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard Simdi ne olacak?

lig bitti, biraz daha sevindikden sonra, gözler dünya kupasinda olacak. gerci beni fazla ilgilendirmeyecek...benim asil sevincim agustos ayinda cekilecek sampiyonlar ligi ön eleme maclari olacak..
sanirim gs seri basi olacak ve *kücük* bir takimla eslesir ve sampiyonlar ligine tekrar merhaba der...

)

bis dahin.....

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche