Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Sport - Fussball

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 18.03.2006, 05:46
airdem

Standard Bir ton mac oynaniyor ve bir takim

finale kaliyorsa, bunun tesadüfle alakasi yoktur!

Diyeceksin ki, neden eskiden daha "ünlü" takimlar kazaniyordu UEFAyi.

CL"ye katilan takim sayilari yükseldi. Buda simdiki haline bir sebeptir UEFAnin.

Sevilla"nin kupayi kazanacagini düsünüyorum. 100 yillarini kutluyorlar ve cok önem veriyorlar buna.
Alt 20.03.2006, 11:56
unknown

Standard aliskinlikdan vaz gecmek biraz zor :-)

evet bu sezon 6saray ile fenerbahcemiz su ana kadar 2 kere karsi karsiya geldi ve hepimizi utandirmadi kanaryamiz :-) ali sami yen de 1-0 yendik sonra kupada 2-1. evet carsamba yine o günlerde biri :-) yine karsilasacaz o sevgiliyle bu sefer ali sami yen de :-) yine cok atesli sevisme sahneleri olacak klasik oldu artik :-) ve klasik olarak yine öpecek fenerbahcemiz o 6sarayi güzel annesini her zaman yapmadilar mi bunu yine yaparlar :-) cünkü aliskinlikdan vaz gecmek cok ama cok zor :-) severim senin su 6asarayin huyunu fenerbahcem benim :-) carsamba günü tüm fenerlilerin sevgililer günü simdiden hayirli olsun efendim :-)
Alt 20.03.2006, 13:09
Benutzerbild von derbeder80
derbeder80 derbeder80 ist offline
Neuer Benutzer

Standard Komik bir durum degilmi?

Su ise bakin, gecenlerde kupa macinda Fener taraftari bir kac dakika küfür etzmisti ve ondan öncede bjk macinda mizahi bir pankart acmisti.

Öncelikle sunu belirtmek istiyorum, küfürün azi cogu olmaz, küfür ve siddet dozu ne kadar olur ise olsun spora aykiridir ve ayni tepki ile karsilanmali.

Neyse meselemize dönelim, fener taraftarinin bjk ve gs maclarinda yaptiklari haftalarca konusulmustu ve hala konusuluyor. dün ASY´de gs taraftari bir sürü cirkinlik yapti ama basinda ve bu forumda bunlar kinanmadi.

Iste bu basinimizin ve bu forumdaki bazi arkadaslarimizin bu olaylara karsi ne kadar samimi olduklarini gösterir. Saracoglunda oldugu zaman suc baska stadta oldugu zaman birsey yok zihniyeti.

Bu zihniyet sporumuzda oldugu sürece sporumuzun iflah olmasi imkansiz. önümüzdeki derby maca bu yönde olumlu bakamiyorum, cünkü ASY´de dün olan küfürlere ve cirkinliklere karsi tepki verilmedigi icin, bunlari yapanlar derby macta daha kötüsünü yapmaya tesvik edilmistir bence.

Her zaman diyiyorum elbeteki elestireceksiniz ama esit davranacaksiniz, kendi kapinizin önündeki pisligi temizlemeden komsunuzun kapisinin önündeki pislige dil uzatmak dogru birsey degildir bence.
Alt 20.03.2006, 13:13
Neuer Benutzer

Standard yazdiklarina dikkat et

cennet analarin ayaklari altindadir
Alt 20.03.2006, 16:03
airdem

Standard Beni kast ediyorsan....

Ich habe kein LigTV und kann mir nicht alle Spiele ansehen. Und weil ich oft Nachts arbeite, kann ich mir auch die Fussballsendungen nicht ansehen und weiß oft nicht, was geschehen ist.

Tepki verdigim zamanda, kendi gördüklerimle veriyorum.

O yüzden genelleme lütfen.
Alt 20.03.2006, 16:04
airdem

Standard Sen gibi alismis, kudurmustan beterdir.

Kendi kendine konusana ne derler biliyor musun??
Alt 20.03.2006, 16:20
Neuer Benutzer

Standard Sen GSli degilsinki, niye üzerine aliyon

kardes bende her maci izlemiyorum, dün bir arkadasdaydim ve maci izleme firsati buldum. tabiki herseyi görüp bilecek degiliz, sanirim geneleme hakkinda haklisin, hemde yerden göge kadar haklisin. ben aslinda gsli arkadaslari kast ederek yazmistim. malefes yazida bu belli olmuyor, bu yüzdende özür dilerim.

Birde bazen sana karsi acimasizda olsam, bu forumda en adam gibi adamlardan birisi sensin, o yüzdende herseyi üzerine almana görek yok .
Alt 20.03.2006, 16:52
sanwa

Standard kücük isvicreyi unutmayalim

ich traue, nicht nur weil ich selber aus basel komme, dem fc basel den gewinn des uefa-cups zu.
Alt 20.03.2006, 16:52
unknown

Standard ne oldu 6saray avukatligi mi yapiyorsun

eziktasli :-) isine gelmedi mi ? catliyon mu patliyon mu ? fenerbahce ile eziktasin halini görünce ? :-) catlama emi patla emi :-) daha bi kac sene evel burda 6saraylilar birlik olup fenerbahcemize laf atip dalga gecip duruyordunuz. ama fenerbahce ne size ne 6saraya bi sans bile vermiyor. ne aci veriyor sana ve o digerlere dimi ? daha beter ol daha beter olun tamam mi :-) burda belki bazilarini kandirabilirsin ama benim gibi her gercek fenerbahceli senin ve digerlerin ne düsündügünü cok cok iyi biliyoruz. es macht euch kaputt, dass ihr nur noch an zweiter stelle nach fenerbahce seid. gewöhnt euch dran mein freund es wird noch einige zeit so anhalten. ich hoffe das ist dann für dich und deine gesinnung eine lehre. auch fenerbahce kann schlehte zeiten haben keine frage aber selbst dann sind die die grössten und bleiben auch immer die grössten. präge dir das gut ein tamam mi ! her cikisin bir cöküsüde var !!!
Alt 20.03.2006, 18:48
airdem

Standard Genelde ben FB yönetimini elestiriyorum

bu konuda, ondan üstüme alindim

Sagol. Sende öylesin. Seviyeli tartismalar zevk veriyor her zaman.
Antwort