Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 20.06.2015, 22:33
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

afkur köpek..
Alt 21.06.2015, 00:36
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
LARA:
CHP -HDP yi meclise soktu öylemi?

13 senedir AKP'ye oy verenlerin yüzde kaçı Türk düşmanlığın için oy veriyor hiç'mi farketmedin?İlk fırsatta kıçına tekmeyi basıp kendi partilerini kurmalarına'mı şaştın?
Bak bakayım yüzde kaç oy kaybetmişsiniz ve PKK itleri oylarını yüzde kaç artırmışlar MHP ve CHP neredeyse yerinde sayiyor.$imdi Utanmadan cikip CHP'yi-MHP'yi -HDP desteklemekle sucluyorsunuz.

HDP'yi savundugumu nerden cikardin? HDP -PKK ,AKP'de aynisi arada fark yok dedim.$imdi AKP taraftari olmayanlar CHP'yi savunanlar !HDP taraftari oluyor öylemi?
Yazdigimi anlamaman sıkıcı olmaya basladi. HDP'yi meclise HDP'ye oy verenler soktu (bunlar daha once AKP'ye oy vermis guneydogulu ve dogululardi da demistim), CHP'liler de HDP'yi mecliste gormek istediklerini soylediklerinden onlar da bunun bir parcasi dedim.

AKP Turk dusmani degil, sapla samani karistirma. Turk dusmani olan bir parti savunma sanayiiyi bu kadar gelistirmez. Yikik dokuk karakollar yerine 1000'den fazla KALEKOL yaptirmaz.

Zitat:
Kandirdiklariniz gibi siz bizleri ahmak'mi saniyorsunuz?
Hayir.

Zitat:
Cakma Padi$ahiniz deyilmi? Atatürkün Posterlerini kaldirip yerine kendi resmini astiran???AKP icin Türkbayragi acilmaz ,acilsa acilsa apo posterleri ve PKK pacavralarinin posterleri acilir.
Bu konuda haklisin, o hareketleri yanlisti.

Zitat:
PKK ile dü$üp kalk,İmralı'dan Öcalan-Kandil'den Karayılan'I Türkiye'yi yönetmesine göz yum,sonrada cik ortaya Vatansever ba$kani oyna .AKP-HDP,PKK -icin hicbir$ey yapmadi öylemi??????
AKP milliyetcilerin oyunu alamaz o politikayla, ama MHP de etkisiz siyaset izlediginden milliyetciler AKP'yi tercih edebilir.

Zitat:
AKP sayesinde Apo posterleri ve PKK paçavrasının dalgalanmadığı vatan toprağı kalmadi.
AKP deyil'mi PKK terör örgütüyle İmralı'da, Kandil'de, Oslo'da yan yana oturtan?
Habur'da PKK'lı teröristleri davulla, zurnayla ve on binlerce PKK yandaşıyla karşılatan, gelen teröristler rahatsız oluyor anlayışı ile duvarda asılı ATATÜRK posterlerini ve Türk bayraklarını indirten?Insanları otobüsün üstüne çıkartip davulla zurnayla kahraman gibi ülkeye davet edip kar$ilayan, Türkiye seninle gurur duyuyor sloganlari atan?
Simartan AKP idi, ama onlari ISIS'e kobane'de pataklatan da, PKK/YPG'ye destek vermemekte direnen AKP idi.

Zitat:
AKP deyilmi 21 Mart'ta Nevruz Bayramı bahanesiyle Diyarbakır'da toplanan on binlerce PKK yandaşının manzarasını öven, Öcalan'okunan mektubuyla umut olan,Öcalan bugün yarın çıkartılacak, Kürdistan bugün yarın kurulacak" tartışmalarını yaptırtan?PKK'lıların Apo posterleri gösterilerine göz yuman, polisi, askeri harekete geçirmeyen?AKP ve Yanda$lari deyilmi Türk bayrağının adı değişsin "PKK'lılar benim kardeşim" ,Öcalan serbest bırakılmalı ATATÜRK faşisttir diyen???? Ne oldu'da birden Vatansever oldunuz???? ne oldu'da birden HDP PKK dü$mani kesildiniz,vatansever oldunuz ??Ne oldugunu bizler cok iyi biliyoruz,maskeniz coktan dü$tü.$imdi cik ortaya PKK'a meclise girdi sorumlusu CHP öylemi? icimden yüzünüze tükürmek bile gelmiyor..
Sapla samani yine karistiriyorsun.

1. Ocalan'a ozgurluk verilmesini isteyen AKP DEGIL, HDP'YE oy veren kürtler!
2. Nevruz'da Apo posteri acan AKP DEGIL, HDP'li kürtler
3. AKP'nin 'PKK'lilar benim kardesim' dedigini ilk defa senden duydum. Onu dese dese _KAAN_ der forumda.

Benim de senin kokan tukurugunu yuzumde hissetmeye ilgim yok zaten : ) ama terbiyesizlesip benim de terbiyemi bozup sana karsi toleransimi manipule etme.

Zitat:
LARA:
Bana {yavrucum }diye hitab edtigine göre,sevdin sen beni ibi$$..)))
Yavrusun cunku daha, ogrenecek cok seyin var.

Zitat:
Sizin icin endi$elendigimi kim söyledi?yine söylüyorum laik oldugunuz yerdesiniz.
E tamam, biz de layik oldugumuz yerde oldugumuzu dusunuyoruz, ona gore oy veriyoruz. Niye bu kadar laf ediyorsun oyleyse?

Zitat:
Pardon ! Siz satilmadiniz ,sattiniz .Akp ve yolda$lari deyilmi ? PKK'lilar la, beraber yürüdük biz yollarda diye $arkilar söyleyen?
Cakma Padi$ahiniz $ehitlerimize Kelle derken ,3-5 $ehit icin meclismi toplanir derken gikiniz cikmiyordu $imdi vatansever oldunuz .Hani bebek katili SAYIN Öcalan'di?????HDP meclisde yerini almasi AKP ve Yolda$larini niye bu kadar endi$elendiriyor??Bebek katillerini ayakta alki$layan AKP deyil CHP dimi???
O kadar lafin arasinda HDP'ye oy veren teroristlere bir tane laf soylememen Turkiye sevdalisi oldugun konusunda suphe uyandirici. Muhalefeti AKP'ye muhalefet olmak icin degil, Turkiye yararina yap.

Zitat:
LARA:
Okumadigin bir bir$ey kaynagi sözcü oldugunu nerden biliyorsun???
Sozcu'den kopyaladin mi kopyalamadin mi? Bana onu soyle. Cigerinizi bilirim.

Zitat:
LARA:
hadi kabul edelim bu listede yer alan kurum ve i$letmeler özelle$tirme altinda yapildi!!!
AKP'nin doguda yaptigi yatirimiy'la övünen Vatansever mülayim.
o zaman bize satilan bütün kurumlar $u kadar zarar ediyordu ,satildi.devletin kasasına giren para ile şunlar yapıldı, özelleştikten sonra kapasitesi artan kurumda şu kadar kişi daha çalışmaya başladı, ülke ekonomisine satış ve sonrasında artan iş gücü ile şu kadar katkı ortaya cikti ,göster?Tüm Cumhuriyet dönemindeki kazanımları da sattan Cakma Padi$ahiniz ,Eminen altinlarinida özle$tirme lsitesine aldimi?????Adamlar cikacaklar Memleketin ,halkin 80 yillik birikimini babalarinin birikimiymi$ gibi satacaklar saticaklar,katlar,yatlar alicaklar,varliklarina varlik katicaklar adi özle$tirme olucak öylmi? ben tükürmezmiyim sizin özle$tirme anlayi$ina.
Bu kadar sati$ kar$iliginda ülke refaha mi kavu$tu?
Ben sana linkleri, diger baslikta olacak, attim. Neler yapildigindi, kazanimlarin neler oldugunu okuyabilirdin.

Avrupa ''acik'' sermaye piyasasi olarak ortada, liberal politika izliyor, ozellestirme almis basini gitmis. Ben de milli degerlerin yabanciya satilmasina karsiyim, ama sen burada AKP kendi yandaslarina satti diyorsun, AKP yandaslari yabanci degil en azindan.

Zitat:
akp'nin yaptiklarina bi göz atalim..

AKP ne yapmış? 4 yıl önce %9 olan işsizliği %11’e çıkarmış, gençler arasında işsizliği %20’ye yükseltmiş, yani 5 gençten birini işsiz hale düşürmüş.
Yalan soyleme.
2011'de issizlik %9.8 idi (2010'da %11.9'du)
2015'te son veriler %10.4. Yani 4 yilda nufus artmasina ragmen %1 bile artmamis.

Su an yunanistan'da %25, ispanya'da %22, portekiz'de %13, italya'da %12, fransa'da %11 bu oran.

Zitat:
AKP ne yapmış? 4 yıl önce %4’lere düşen enflasyonu %8’lere yükseltmiş, son 4 yılda gıda ürünlerindeki fiyat artışı %60’ları bulmuş, et 35 TL’ye, fındık, ceviz, badem 60 TL’ye, marul, patates, domates, limon 3 TL’ye yükselmiş.
Cevizin bademin kac liradan kac liraya yukseldigini nereden biliyorsun

Zitat:
AKP ne yapmış? 4 yıl önce 10428 dolar olan kişi başına geliri 10404 dolara düşürmüş. (O da zaten hesaplama yönteminin değişmesi ile 10 bin dolara çıkmıştı
4 yil once o rakama da AKP cikarmisti.

Nedense 12-13 yil oncekiyle kiyaslamiyorsun.

Zitat:
AKP ne yapmış? Basın özgürlüğünü yok etmiş, gazetelere, televizyonlara sansür uygulamış, gazetelerden yazar attırmış, televizyon yöneticisini hapse tıktırmış, internette nereye girip çıktığını kayıt altına almış, Youtube ve Twitter’ı kapatmış.
Basin ozgurlugunu yesinler, basin dedigin elinde belge kanit olmadan iftira atmaz, delikanli gezetecelik yapar. Youtube, twitter her ulkeye vergi oderken Turkiye'yi babasinin ciftligi gibi kullanip hayvan gibi para kaldirip 1 TL vergi bile odemiyordu. Ataturk'e hakaret iceren paylasimlarini kaldirmiyordu, hukumet o konuda gerekeni COK IYI yapti.

Zitat:
LARA:
HDP'yi desdekleyenlerin Videosunu yukariya yükledim...Nokta
Sensin, HDP sevdalisisin.
Alt 21.06.2015, 13:25
NurBanu

Reden nasil da kendini biliyor

Zitat:
afkur köpek..

bak nasil da kendini biliyor

Zitat:
Zitat von DiaTonik Beitrag anzeigen
was bedeutet afkur???

köpekler havlar
Alt 23.06.2015, 00:31
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Yazdigimi anlamaman sıkıcı olmaya basladi. HDP'yi meclise HDP'ye oy verenler soktu (bunlar daha once AKP'ye oy vermis guneydogulu ve dogululardi da demistim), CHP'liler de HDP'yi mecliste gormek istediklerini soylediklerinden onlar da bunun bir parcasi dedim.

gercekten anlamiyormusun anlamak mi istemiyorsun?
AKP ,PKK'yi deyil Kürtleri destekledi diyorsun yani Hdp'yi ?HDP'yi destekleyen secmenler Kürtler deyilmi BILALA?????????
HDP’nin gerçekte kimin partisi olduğunu ve en önemlisi de kimin çıkarlarına hizmet ettiğini CAKMA PADI$AHIN ve yolda$lari bilmiyormuydu.ÖYLEMI??????
HDP'yi büyüten güclendiren KIM???
Kürt seçmene çözüm süreciyle büyük umutlar veren AKP yani Cakma Padi$ahiniz deyilmi???

Zitat:
AKP Turk dusmani degil, sapla samani karistirma. Turk dusmani olan bir parti savunma sanayiiyi bu kadar gelistirmez.

KIm Savunma Sanayiyi geli$tirmi$ AKP. cook Komiksin!!!
CAKMA PADI$AHININ yatakligini yapacagina önce bir ara$tir,savunma sanayide bir proje kac yilda ortaya cikiyormu$,arti belirlenen kararların altında hangi başbakanların, gn. kurumlarin bşk.larının, savunma bakanlarının, savunma sanayii müsteşarlarının imzaları var bir bak bakalim.

Atatürk’ün heykellerinin yakılmasına sessiz kalacaksın.
PKK'lı teröristleri davulla, zurnayla ve on binlerce PKK yandaşıyla karşılatan, gelen teröristler rahatsız oluyor anlayışı ile duvarda asılı Atatürk posterlerini ve Türk bayraklarını indirteceksin.
bebek katilinin mektubunu Meclisten, Dolmabahçe Sarayından okuyacaksın,Cumhuriyete isyan edenlerin heykelini dikeceksin, adlarını kütüphanelere vereceksin.PKK'yı Irak'ın kuzeyinde koruyan, besleyen Barzani'yi AKP kongresine davet edip "Türkiye seninle gurur duyuyor" sloganlarıyla karşılayacaksin??? SONRA VATAN SEVER BA$KAN OLUCAKSIN.ÖYLEMI?????
BAK iyi izle CAKMA PADI$AHINIZ kimlerle kimi alki$liyor :

https://youtu.be/SpJTc-QsiVw -,erdogani,erdogani ,diki dikidikiii ,cakma padi$ahiniz ayakta alki$liyor..Tüküreyim sizin Vatanseverliginize..

Zitat:
Bu konuda haklisin, o hareketleri yanlisti

hangi konuda???? Lütfen tekrarlarmisin..

Zitat:
Simartan AKP idi, ama onlari ISIS'e kobane'de pataklatan da, PKK/YPG'ye destek vermemekte direnen AKP idi.

bu konuda dü$üncelerimi defalarca yazdim bilal..)

Zitat:
Sapla samani yine karistiriyorsun.

1. Ocalan'a ozgurluk verilmesini isteyen AKP DEGIL, HDP'YE oy veren kürtler!
2. Nevruz'da Apo posteri acan AKP DEGIL, HDP'li kürtler
3. AKP'nin 'PKK'lilar benim kardesim' dedigini ilk defa senden duydum. Onu dese dese _KAAN_ der forumda.
AKP -CAKMA PADI$AHINIZ değilmiydi 21 Mart'ta Nevruz Bayramı bahanesiyle Diyarbakır'da toplanan on binlerce PKK yandaşının manzarasını öven, Öcalan'ın okunan mektubuyla umut dolan?
bütün bunlar göz yuman ve görmezden gelen 'de Cakma Padi$ahiniz ERdoganiiiii
yükledigim Video yu izleseydin Erdoganiinin ne dedigini görürdün

Zitat:
Benim de senin kokan tukurugunu yuzumde hissetmeye ilgim yok zaten : ) ama terbiyesizlesip benim de terbiyemi bozup sana karsi toleransimi manipule etme.

evet mis kokar..)tükürügümün bagimlilik yaptigini bile söyleyebilirim..)bu kadar ön yargili olmamlisin diye dü$ünüyorum,yüzüne tükürdüklerim $amar oglana dönüyor,forumda bunun canli örneklerini görebilirsin.)
TErbiyemi bozma konusuna gelince? Mütevazi oldugum söylenir.

Zitat:
Yavrusun cunku daha, ogrenecek cok seyin var.
KIme göre cok?

Zitat:
E tamam, biz de layik oldugumuz yerde oldugumuzu dusunuyoruz, ona gore oy veriyoruz. Niye bu kadar laf ediyorsun oyleyse?

Bir$ey dedigim yok zaten..)))))))
AKP ve yolda$lari laf kalagaligi yapan...neymi$ ? Vay anam ! HDP -terör örgütüymü$..
GÜNAYDIN

Zitat:
O kadar lafin arasinda HDP'ye oy veren teroristlere bir tane laf soylememen Turkiye sevdalisi oldugun konusunda suphe uyandirici. Muhalefeti AKP'ye muhalefet olmak icin degil, Turkiye yararina yap.

Bak yine ayni $eyi yapiyorsun ,bende sürekli tekrarlatmak zorunda kaliyorum
yukarida yazdigin $eyin tam tersini yapiyorsun ,muhalefeti Türkiye icin deyil AKP icin yapiyorsun...Sana her defasinda HDP-PKK-neyse AKP'de benim icin aynisi diyorum..
akp icin dedigim her$ey HDP -PKK iicn de gecerli...

Zitat:
Sozcu'den kopyaladin mi kopyalamadin mi? Bana onu soyle. Cigerinizi bilirim.

Soruya soruyla cevap verilmedigini bilmen gerekirdi.
okumadigin bir$eyin kaynagi sözcü oldugunu nerden biliyorsun?
Atatürkün dü$manlara kar$i sik kulandigi bir kelime ben sizin ciyerinizi bilirim! Sonrada Cakma Padi$ahiniz yaptigi toplantilarda cevaplayamadi sorularda ezberine aldigi Ceavp..BENDE SIZIN DAMARINIZDAKI AKAN KANI bilirim...

Zitat:
Ben sana linkleri, diger baslikta olacak, attim. Neler yapildigindi, kazanimlarin neler oldugunu okuyabilirdin.
LÜTFEN !!!

Avrupa ''acik'' sermaye piyasasi olarak ortada, liberal politika izliyor, ozellestirme almis basini gitmis. Ben de milli degerlerin yabanciya satilmasina karsiyim, ama sen burada AKP kendi yandaslarina satti diyorsun, AKP yandaslari yabanci degil en azindan.

ÜLkenin icinde bulundugu durum ortada ..gec bunu

Zitat:
Yalan soyleme.
2011'de issizlik %9.8 idi (2010'da %11.9'du)
2015'te son veriler %10.4. Yani 4 yilda nufus artmasina ragmen %1 bile artmamis.

gercekten komiksin!!!ke$ke 10,4 olsa türkiye halk enflasyonla bogu$mak zorunda kalmazdi..

Türkiye genelinde 15 ve daha yukarı yaştakilerde işsiz sayısı 2014 yılında 2 milyon 853 bin kişi oldu.
İşgücü 2014 yılında 28 milyon 786 bin kişi olarak belirlendi ve işgücüne katılma oranı ise yüzde 50.5 olarak gerçekleşti. İşgücüne katılma oranı erkeklerde yüzde 71.3 kadınlarda ise yüzde 30.3 oldu.

TÜİK’in hesaplamalarında, çalışabilir nüfus kapsamında olmalarına karşın 28.2 milyon kişi iş gücü dışında tutuldu

Zitat:
Su an yunanistan'da %25, ispanya'da %22, portekiz'de %13, italya'da %12, fransa'da %11 bu oran.

kocaman bir Ülkenin vari yogu satilmi$

neden ispanyayla,yunaistanla ,portekizle,italyayla kiyasliyorsun...???

Zitat:
Cevizin bademin kac liradan kac liraya yukseldigini nereden biliyorsun

Ooo ne ki ..)) bildigim ba$ka $eylerde var,türkiye topraklarinda en verimli sebzenin hiyar oldugunu'da biliyorum...)))))))

Zitat:
Nedense 12-13 yil oncekiyle kiyaslamiyorsun.

peki gel gecmis 12 yili göz önünde tutalim..)))

Zitat:
Basin ozgurlugunu yesinler, basin dedigin elinde belge kanit olmadan iftira atmaz, delikanli gezetecelik yapar. Youtube, twitter her ulkeye vergi oderken Turkiye'yi babasinin ciftligi gibi kullanip hayvan gibi para kaldirip 1 TL vergi bile odemiyordu. Ataturk'e hakaret iceren paylasimlarini kaldirmiyordu, hukumet o konuda gerekeni COK IYI yapti.

ama kendi ATAtürke demedigini birakmiyor..bu konuya hic girmeyelim istersen

Zitat:
Sensin, HDP sevdalisisin.

AKP ve yolda$lari HDP SEvdalisi..

Geändert von Lara_ (23.06.2015 um 01:00 Uhr).
Alt 23.06.2015, 19:56
feyzade

Standard

Zitat:
du machst dich lächerlich.

du postest das gleiche bild und den gleichen text in diverse themen.

sowas nennt man trollen.

und nun erkläre uns mal weshalb du trollst...

Der braucht keinen Grund, der kann nicht anders. Özürlü insanlara özürünü sorma, yazik günah.
Alt 23.06.2015, 20:01
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Lächeln

$eytan aklini almi$ ,canini'da alsa kurtulsan ruh hastasi piskopat....cik da köpegine hava aldir cocuk koktu pc önünde
Alt 23.06.2015, 20:49
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

$aka gibi yaa...cidi cidi kendini erkek den sayiyor le$
Alt 23.06.2015, 20:55
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen

Sen bu kafayla Kadin bulamazsin
bu kepaze a$alanmayi bile iltifat dan sayiyor MAL
Alt 23.06.2015, 21:21
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Idee

bu kadar mi $amaroglan ,fantazine tüküreyim senin beyinsiz,annanin hayat hikayesi bizleri ilgilendirmiyor pacavra

leng iyice $amaroglana döndün kepaze
Alt 23.06.2015, 21:34
Benutzerbild von timeraiser
timeraiser timeraiser ist offline
Erfahrener Benutzer

timeraiser eine Nachricht über ICQ schicken timeraiser eine Nachricht über AIM schicken timeraiser eine Nachricht über Yahoo! schicken timeraiser eine Nachricht über Skype™ schicken
Standard

Zitat:
....

[SIZE=""]bir zamanlar bir basarili, varlikli ve yakisikli genc [/size]kendisini kurnaz zanneden bir kadin tarafindan kandirilmaya calisilir....

Es war einmal vor langer Zeit... und als die Frau den vermeintlichen Prinzen sah, erschrak sie dermaßen über ihre Familienzukunft, dass sie das Cola-Glas fallen lies und weg rannte!

https://www.youtube.com/watch?v=eBpY...=youtu.be&t=39

Den verschmähte Prinz erzürnte dieser Schmach so sehr, dass er nicht mehr von der lieblichen Zierde im süßen Gewand lassen konnte.

Vor den Leute jedoch, musste er die Fasson bewahren, was ihm nur Sekunden gelang

So biss er aus Ärger und Wut dem nächsten Mops in den Hintern. Ein Jaulen war über alle Räume des Hotels zu hören.

Dann erst merkte der Prinz, dass es nicht der Hintern des Mopses war, sondern....

(\___ )=='-'
  \ .   ) )
   \ `-' /    
~'`~'`~'`~'`~
Der Mensch glaubt, weil er zum Wissen zu blöd ist!

Dieter Nuhr
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche