Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 15.03.2016, 12:08
__KAAN__

Standard Ankara'da 3.Bombalı saldırı ! 2

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...si_yapti_.html
Bakın Amerika 20 mart için uyarı yapmış,nerelerden uzak durulması gerektiğini anlatmış.
21 mart Newruz kutlamaları öncesi uyarı olması,sizce tuhaf değil mi?
Demek ki Akebe ve kolluk güçleri,yeni katliama hazırlanıyor.
Alt 15.03.2016, 16:47
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Evet Dogru !!

Amerika Disisleri bakanligi , Türkiyedeki vatandaslarini uyuri amacli bu bilgileri medyada vs. paylasti.

Lakin bilgilerin MIT tarafindan amerikaya almanya ya fransaya da servis edildigi biliniyor, nedeni ÜLKELER ARASINDA KI ANLASMALARDA yazar !

Yani senin ülkende terör süphesi varsa, ve Anlasmali bulundugun ülkenin vatandasi senin ülkende yasiyor veya calisiyorsa, bu ülkeyi bu konuda uyarmalisin !!

Amerikanin aleni sekilde uyarilmasinin sebebi de , AMERIKAN VATANDASLARININ ISID VEYA PKK TERÖRÜNÜN HEDEFI OLMALARININ OLANAGININ SON DÖNEMDE ARTMASINDAN KAYNAKLANIYOR !!!

ASLINDA SANA SÖYLE BIR SORU SORMAK LAZIM :

AMERIKA DEDIGIN ÜLKENIN HERYERDE GÖZÜ KULAGI VAR DEGILMI !

PEKALA NEDEN PENTAGONA UCAK GIRDI ! IKIZ KULELER NASIL UCTU !

PARIS VE LONDRA DA NASIL BÖYLE SALDIRILAR MEYDANA GELDI !

DAHA BU GÜN BERLIN SOKAKLARINDA NEDENI BELLI OLMAYAN BIR ARAC PATLATILDI VEYA PATLADI ????

yahu siz resmen bakan körlerdensiniz !

ne bu türkiye ye duyulan düsmanliginizin sebebi ??

TERÖR Ü DESTEKLERCESINE YAYGARALAR KOPARMAK NE VERIYOR SIZE ??

O DEGILDE BIR DÜSÜN ?

SENI SIMDI BIRISI ÖLDÜRMEK ISTESE VEYA PATLATMAK ISTESE VE BUNU BÜYÜK BIR GIZLILIK ICINDE YAPSA, SENCE BUNDAN ABD NIN VEYA DIGER ISTIHBARATLARIN HABERI OLURMU????

MIT ELINDEN GELENI YAPIYOR: TSK ELINDEN GELENI YAPIYOR: POLIS ELINDEN GELENI YAPIYOR !!!!

AMA SU UNUTULMASIN TÜRK MILLETI ELINDEN GELENI YAPMAYA BASLARSA ISTE OZAMAN DEGIL AMERIKA KIMSE TERÖRISTLERIN VE YANDASLARININ YANINDA OLMAYACAK !!!!

ALLAH O GÜNLERI INSAN OGLUNA GÖSTERMESIN VEYA KANDIRILMIS INSANLARI ISLAH ETSIN KI, YOKSA VAY HALINE O SAPKINLARIN !!!!
Alt 15.03.2016, 22:04
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

eylemi kim yapti ve aciklamasini merak ediyorum.

Cemil Bayik ve Mustafa Karasu aciklamarindan bilgileri dahilinde olmadigi anlasiliyo ancak, hedefin de Cevik Kuvvet merkezi olabilecegini vurguluyo, Eylem tarzi bana biraz MLSPB'yi animsatiyor. Eskiden de oldugu gibi MLSPB manifestolarini veya degisikliklerini etkili eylemlerle duyurur diger örgütlerden farkli bir eylem tarzi vardir. MLSPB'nin PKK'nin da icinde bulundugu Fasizme direnis örgütlenmesine katildigini bu eylem ile duyuruyo olabilir.

Asil sorun, Tayyib'in daha önce bu ülkeyi yangin yerine cevirecegi ve ona karsi olusacak blogan gücü cercevesinde eylem yapabilecegini bu ülkenin aydin kalemleri defalarca dillendirdi ancak tayyip inadina kaos ortami siariyla bildiginden sasmiyor ve bu ortamin faydasina oldugunun pekala farkinda hic de düzeltmeye yönelik adim atmayacagi da görülüyor.

Hayirlisi kardes, bu ülke artik yangin yeri... Ya top yekün ÖTEKILER ölecek ya da bu tür eylemlerle Türkiye büyük yaralar alacak.. AKP'li gööt killarinda bu vahseti algilayabilecek ne beyin ne de vicdan var halen de AKP AKP diye kiclarini yirtarlar...
Alt 16.03.2016, 04:47
Benutzerbild von puzzler
puzzler puzzler ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen

Cemil Bayik ve Mustafa Karasu aciklamarindan bilgileri dahilinde olmadigi anlasiliyo ancak, hedefin de Cevik Kuvvet merkezi olabilecegini vurguluyo, Eylem tarzi bana biraz MLSPB'yi animsatiyor. Eskiden de oldugu gibi MLSPB manifestolarini veya degisikliklerini etkili eylemlerle duyurur diger örgütlerden farkli bir eylem tarzi vardir. MLSPB'nin PKK'nin da icinde bulundugu Fasizme direnis örgütlenmesine katildigini bu eylem ile duyuruyo olabilir.

Asil sorun, Tayyib'in daha önce bu ülkeyi yangin yerine cevirecegi ve ona karsi olusacak blogan gücü cercevesinde eylem yapabilecegini bu ülkenin aydin kalemleri defalarca dillendirdi ancak tayyip inadina kaos ortami siariyla bildiginden sasmiyor ve bu ortamin faydasina oldugunun pekala farkinda hic de düzeltmeye yönelik adim atmayacagi da görülüyor.

Hayirlisi kardes, bu ülke artik yangin yeri... Ya top yekün ÖTEKILER ölecek ya da bu tür eylemlerle Türkiye büyük yaralar alacak.. AKP'li gööt killarinda bu vahseti algilayabilecek ne beyin ne de vicdan var halen de AKP AKP diye kiclarini yirtarlar...
lan KÖT,
ac kicini dalgani ona bakip da gec.
Alt 16.03.2016, 09:50
koncuy

Reden vaybeenin kamburu, yumosh

yumosh,
bak bombacinin leshine bile sahip cikan olmadi, senin sonunda ona benziyor

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche