Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 11.08.2014, 22:32
feyzade

Standard

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
uno nerdesin beeee, bana balkon konusmasi yaptirdin....

konusmami okuyan cildiriyor.
Es tut mir leid, das ist nicht korrekt.
Hört doch bitte mal auf, immer alle in einen Topf zu schmeißen.
Alt 12.08.2014, 03:24
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Blinzeln herseye eyvallah ama ..

her$eye eyvallah ama ,

bu sonuc a kim OK verir !?

hic bi secim sandigina AKPci disinda "gözlemci" kabul etmeyen bi secim ??

sonuc ...

oy vermeyin ..
her verdiiniz oy zaten AK-Itlere yazilicak dedim durdum ..

man wollte nur "abgegebene Stimmen" haben ..
"es kommt drauf an ,wer die Stimmen zählt "..schrieb ein weiser Mann ..

bana bir ki$i soylesin ...
das NRW zu %80 nur aus AKPlern besteht ..??
bidaha ayak basarsam ..
Alt 12.08.2014, 09:22
Benutzerbild von Imogdi
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
imogdi yalan söylüyorsun.

düsseldorf ve essen secimlerinde en organize olan grup hdp ve ondan sonra akp idi. essende mhpli mustafa ve chpli biri yumruk yumruga birbirine girdi
mhpli chplinin burnunu kirdi. her partiden gözlemciler bulunuyordu.

hdpyi hic sevmedigim halde düsseldorf ve essen secimlerinin basarisini saglayan grup onlardi. sahsen hdplilere hem düsseldorf hemde essende tesekkür ettim. hatta düsseldorfta ak parti adina yine bir tesekkür mesaji iletildi hdplilere.

salak herif niye yalan söyleyim ??

das sind die Quoten von Spiegel ..
kicim dan uydurmadim ?

was gefällt dir nicht ???
Alt 12.08.2014, 09:57
Benutzerbild von Imogdi
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
hic bir secim sandigina akp haric gözlemci kabul edilmedi dedigin yalan!!!!

onun icin sana yalancisin diyorum.

ben düsseldorf ve essen denetleme kurulundaydim. iki sehirde chp, mhp, akp ve hdp gözlemciler sandik basinda görev yapiyordu.

en iyi organize olan grup hdp ve en beceriksizleri mhp ve chpydi.

o kadar ilgini cekiyorsa bu konular gidip kendi gözünle görseydin.

imogdi simdi yalanini anlayip özür dilemeni bekliyorum.

MANBEE arkadasim ..bende "Elmas Topcu" ve
diger takipcilerin yalancisiyim ...
yok silmisim ..
sie hatte vor 1ner Woche berichtet ..
das alles in der AKP Pfeiffe geraucht wird ..

tamam ben yalanciyim ...

bunu da en büyük organimdan uydurdum ...

Geändert von Imogdi (12.08.2014 um 10:00 Uhr).
Alt 12.08.2014, 10:09
Benutzerbild von Imogdi
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

Zitat:
hic bir secim sandigina akp haric gözlemci kabul edilmedi dedigin yalan!!!!

onun icin sana yalancisin diyorum.

ben düsseldorf ve essen denetleme kurulundaydim. iki sehirde chp, mhp, akp ve hdp gözlemciler sandik basinda görev yapiyordu.

en iyi organize olan grup hdp ve en beceriksizleri mhp ve chpydi.

o kadar ilgini cekiyorsa bu konular gidip kendi gözünle görseydin.

imogdi simdi yalanini anlayip özür dilemeni bekliyorum.
cogu yerde sadece AKP li ler oturuyordu ...

sadece ben MÜNCHEN icin konusabilirim ...
herifin biri ATAtürk T-Shirt le geldi icin ...
oy kullandirmadilar

"Elmas Topcu " ya cok Tweet geldi ki ...
o konuda ...
Alt 12.08.2014, 10:18
Benutzerbild von Imogdi
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

Zitat:
arkadasim demek "elmas topcu" yalan söylemis.

akpcilere inanmiyorsan git hdplilere sor. gercekten hdp cok organize ve disiplinli sekilde sandik görevi uyguladi.

chp ve mhp cok disiplinsizdi ve essende birbirleriyle kavga etti. chplinin burnu kirildi. cocuk gibi ve agresif insanlar. onlarin görevi sandik disiplinini korumak ama onlarin yaptigi propaganda ve kavga.

bak imogdi ben bu chpli ve mhplilerle konustum. disiplin cezasi kestim iki kavga edene. dedimki siz buraya oyun oynamaya veya agiz dalasina gelmediniz. siz burada partinizin temsilcisi olarak geldiniz. sizin agzinizdan cikan her küfür chp ve mhpnin küfürü olarak kayda geciyor. ona göre kendinize ceki düzen verin dedim. ceketlerini ilikleyip tamam dediler ama 5 dakka sonra yine birbirlerine girdiler.

öncelikle chp ve mhp tabanina küfürsüz, hakaretsiz ve sukünet icinde hareket ve edepli sekilde davranmayi ögretmesi gerekir.

iki tane hdp görevlisi yanima geldi ve birak onlari dedi. die sollen sich die köpfe einschlagen biz isimize devam edelim dedi.

ben tesekkür ettim. ne olursa olsun size güveniyoruz. bu sandiklara size emanet ediyorum bu chp ve mhpye güvenim yok dedim ve gercekten hdpli arkadaslarimiz görevlerini cok güzel yerine getirdi.
alter Schwede von "sandik görevlisi" ...tamam oldu bitti ...
geh dir einen Ayran Saufen ...
dein Sultan hat die Wahl gewonnen ...
niye sorun yapiyorsun ...
Alt 12.08.2014, 12:13
Caka_Bey

Standard

Zitat:
caka hocani burada yüzsüzlügüyle tanitinca cok bozuluyorsun.

bence bozulacagina bir aciklama getirmeye calissan daha ise yarar hale gelirsin.

pes pese beddualar yagdiran gülen tutturduda ekmel ekmel ekmel diye zirvalaniyordu. ne oldugunu hepimiz gördük.

cati adayiniz yerle bir oldu ve cikmis cakma hoca AK Partiye oy verenlere hakaret ediyor.

bir insan ne kadar ahlaksiz olmasi gerekir secmenlere hakaret etmek icin. ve bu adama hoca diyenlere sasiyorum.

sen istedigin kadar agla ben senin cakma hocanin gercek yüzünü burada sergileyecegim.
Biriniz bu adami anladiysa, gelsin bana da anlatsin.

bana laf etme diyorum, cakma hocayi isin icine katiyor.

devlet agziyla konusmak sana mi kaldi diyorum, cakma hocayi isin icine katiyor.

banane senin cakma hocandan.. ayrica, hoca hoca diyorsun da, hoca mi kaldi? Devlet inine girip son kalan isini de bitirecektir. hayirli olsun

Kimseyi özleyecegimi zannetmiyorum..

Ayrica Caka'yi oynatiyorum falan yazmissin. Bil ki, sen ancak aklini oynatirsin.

Burada herkes bilir ki, manbee'nin agzindan cikacak söz, ancak kendine zarar verir
Alt 12.08.2014, 12:46
Caka_Bey

Standard

Zitat:
cahil ve tahsilsiz caka ben sana tek tek anlatayim.

sen aramizda gülencilik yapan biri oldugun icin gülenin yalanci ve cakma hoca olarak anilmasi sana batiyor.

bilki sen burada güleni ne kadar masum göstermeye calisirsan bende onun gercek yüzünü o kadar burada paylasirim.

caka seni nasil oynattigimida belirteyim. ben gülenin hakkinda paylasimim oldukca sen hircinlasiyorsun. erdalin dedigi gibi "caka bile bu duruma geldiyse". evet hocayi desifre etmemle kukla caka bu duruma geldi.

simdi benim yazimda neresi devlet agziyla yazilmis bunu tarif etmeye calis:

caka yalanin icin özür dilemeni bekliyorum. cakma gülen gibi yalanlara basvurman cok manidar!!!
Benim bu sekilde cevap vermem senin isine gelmedigi icin, beni hircinlastigima inandirip veya '' hircinlasan '' ilan edip vazgecmemi saglamayi düsünüyorsun...
Ama ben senin düsündügün gibi degil, kendi istedigim gibi hareket ederim.
Ve aslinda hircinlasan kisi de sensin.. isteyenler, bunu yakinda görebilecekler.
hocayi sürekli gündeme getirende sensin, benim onu artik övdügüm falan yok.
Devlet agizliligin acik sekilde ortada..göremeyen varsa bi daha baksin..
Alt 12.08.2014, 22:38
Caka_Bey

Standard

Zitat:
caka senin hircinlastigini ben söylemiyorum. catida birlesip beraber oldugun fanatiklerden biri bunu söylüyor.

ben ise sadece ona hak veriyorum bu konuda.

daha önce dedigim gibi benim yazida hangi cümle devlet agziyla yazilmis? sana resmen bu konuda yalan söylüyorsun diyorum ve ispat etmeni bekledigim halde kivirarak "göremeyen varsa" diyerek gecistirmeye calisiyorsun.

cakma cemaati savunan biri olarak yalanci damgasiyla yasamak sana normal gelebilir ama onurlu serefli biri bu iddialarini ispatlamaya calisir. ispatliyamiyorsa özür diler!!!
Bu arkadaslar kimseye oy vermedi herhalde, benimle ayni catida olduklarina göre?

'' hircinlasan '' ilan etmeye calisman, senin acizligine bir isaret mi acaba?

kivirildigini yalan oldugunu bir sen söylersin, bir de sen inanirsin. ben de senin söyleyip senin inandiginin pesinde kosmam.

Sen beni onurlu serefli zannetsen, ben o zaman kendimden süphe duyardim

iyi ki zannetmiyorsun,

haydi Eyvallah..
Alt 13.08.2014, 05:26
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Az bile! Elin araplari bile dünyanin cingenesi olmus Filistinlilerden bikmislar, ama Türkiye vah Filistinli kardesim agiti yakiyor.. Israil ucaklari da Erdogan'nin veledlerinin gemicikleriyle gönderilen kerosinleri yakiyor Filistinlileri bombalamak icin..
Ama balik hafizali koyunlar bu oyunlari anlayacak kadar kognitiv zekaya sahip degildir!
Butun dunya israil'i suclu bulup israil'e saydirirken, katledilen (460'i cocuk) ve magdur Filistinlilere boyle kufur etmek cok cahilce, insanliktan yoksun ve akilsizca.

Hangi araplar Filistinlilerden nefret ediyormus? Butun araplar Filistin'in yaninda. 3-5 kral bozuntusunu kastediyorsan, Araplar baslarindaki o kral bozuntularindan nefret ediyor.

Filistin halki, 1948'den beri israil'in isgallerini unutmayan, tarihini unutmayan ve mucadele veren bir millet, dunyada baska kac tane boyle hakkindan vazgecmeyen, dunyanin en guclu ulkelerinden biri olan koskoca amerika ve yaveri israil'e karsi ufacik nufusuyla, olmayan askeri gucuyle direnen millet var? Bu cesareti, Filistinlilerle alakasi olmayan Latin Amerika ulkeleri bile ayakta alkisliyor, israil buyukelcilerini ulkelerinden kovarak destek veriyor.

Ikincisi, Erdogan'dan nefret etmek ile Filistinlilerden nefret etmek arasindaki baglantin yine akilsizca. Erdogan'dan nefret ediyorsun Filistinlilere kufur ediyorsun.

Fethullah Gulen gibi, katledenleri degil de katledilenleri kinamissin, nasil bir zihniyetin urunudur bu?

Google gorseller'de children killed in gaza yazip arama yap, cikan fotograflara bir bak sonra zihniyetini, sorgula.

https://www.google.com/search?q=pale...+gaza&tbm=isch

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Filistini burdan bir daha sikiyim! Analarini avratlarini sikiyim! Müstehakk onlar icin.
Angehängte Grafiken
Dateityp: jpg 1.jpg (59,9 KB, 0x aufgerufen)
Dateityp: jpg 2.jpg (34,5 KB, 0x aufgerufen)
Dateityp: jpg 3.jpg (53,6 KB, 0x aufgerufen)
Dateityp: jpg 5.jpg (83,2 KB, 0x aufgerufen)
Dateityp: jpg 6.jpg (25,8 KB, 0x aufgerufen)
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche