Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 02.07.2009, 15:52
gelincik02

Standard

Ach halt die Fresse aptal

Senin gibi aptallarla mi ugrasicam hergün hergün. Kiliksiz kisiliksiz türkce özürlü
Alt 02.07.2009, 15:55
unixxx

Standard

Gelincik, bence tam seni anlamamistir. Hem o franzis. Bizi sevdiginden ugrasiyordur :-)

Hadi dog, türkce yaz artik. Daha komik oluyor. Herseyi ciddiye almasan daha iyi olur. Ben kimseye karsi cephe tutmuyorum. Yagcilik da yapmiyorum. Sadece insanlari oldugu gibi kabul ediyorum yada etmeye calisiyorum. Böyle düsünceler senin de karekterini gelistirir. Icin daha huzurlu olur, inan bana. Hem sadece bizle ugrastigini da sanmiyorum.

Geändert von unixxx (02.07.2009 um 15:58 Uhr).
Alt 02.07.2009, 15:58
Benutzerbild von TaffT
TaffT TaffT ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Ihr übertreibt wirklich, nerden nereye

Lasst doch endlich mal gemeinsam eine Friedenspfeiffe rauchen, Dirt Dog sponsert den 'Friedenstabak'

Gelingik bringt paar damardan Lieder für die Karaoke Feier mit

Unixxx kommt gemeinsam mit ihren Freundinnen

Ich bringe 'orginale' Coca-Cola, Schokolade und Scrabble mit
Alt 02.07.2009, 16:01
gelincik02

Standard

DirtDOG hat angefangen. Bugün mama vermemis sahibi.

Bak nasilda icindeki küfürbazligi ortaya cikariyor. Zaten ortadaydida. Dirt senin hep tipin bozuk hemde agzin. Sanal kabadayi. Erkeklik yanina ugramamis dedigim gibi.
Alt 02.07.2009, 16:15
Benutzerbild von TaffT
TaffT TaffT ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Ist doch egal wer angefangen hat, das Forum zerfaellt sowieso, heute ist auch 2006sevdam zurückgetreten wenn es so weitergeht ist in 2 Wochen vaybee forum History !
Alt 02.07.2009, 16:17
gelincik02

Standard

"Bitch" ile "aptal" kelimelerinin kategorisi farkli ama. Sende daha önce bana "Retarded" vs dedin! Ilk defa aptal dedim diye mi sinirlendin. Ne bicim erkeksin kendin her lafi diyorsun benzer kelimeleri duyunca da vitesi en son ayara aliyorsun. Aman ha geri adim atma, aman ha alttan alma erkeklige yakismaz ;-) sen bas gaza habire.

Ich bin nicht ausgerastet. Anlamiyorsan,anlam veremiyorsan yazma o halde birak herkes kendi dalgasina baksin dedim. Bunun üzerine SEN kirici olmaya basladin. Bir söz söyledik bin ah isittik. Bu konu tartisilacak,kavga edilecek bir konu degildi. Ama sen geldin birsürü laf sayistirdin Teomana, cevap verincede daha cok abarttin.

Unterhaltung&Fun yerine bir sürü konu actin, onlarida anlamli bulan olmadi AMA hickimse giripte orda sana hey bu cok anlamsiz aptalmisin böyle konular aciyorsun demedi! Sen neden ayni saygiyi gösteremiyorsun?

Geändert von gelincik02 (02.07.2009 um 16:21 Uhr).
Alt 02.07.2009, 16:19
unixxx

Standard

Zitat:
Zitat von DirtDog Beitrag anzeigen

Ich sag dir nur meine Meinung. Was ist daran so schlimm ? Soll ich dich mit Blumen bewerfen ?

Keks fuer alle ?

Centilmen olsan gülde atarsin, merak etme. Bende o sari renklerden isterim, bir rica. Kekslerdende ver. Oturayim söyle. Taffda geldi. Inan bana seni kizdirmak istememistim. Sadece konusuyoruz iste, biraz soguk kanli ol ve bayanlara nazik davranmayi ögren.
Alt 02.07.2009, 16:24
unixxx

Standard

O kadar az mi türkce biliyorsun sen simdi? Biz de bosu bosuna yazip duruyoruz. :-)
Alt 02.07.2009, 16:25
gelincik02

Standard

Nein du!

Okusan bir yerinden belli olurdu zaten
Alt 02.07.2009, 16:31
unixxx

Standard

Biliyorsun beni, istedigim yerden bir anda cikabilirim. Pisikopatim zaten, biliyorsun. Hem simdilik cikmak istemiyorum, böyle daha komik. Ne kadar utangacmisin sende yani. Bir cümle olsun türkce yazmadin. Her yönden oyun bozansin. Benim türkcem de iyi sayilmaz, ama genede yaziyorum.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche