Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 16.06.2009, 14:39
Benutzerbild von benekalice
benekalice benekalice ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Gelincik, süpersin! Daha da süper hos dilin var ))
Alt 16.06.2009, 17:11
Reevolution

Standard

Zitat:
Zitat von gelincik02 Beitrag anzeigen
Solo albümler cok revansta bu devirde Gerci sarkisina bagli; ya cok tutar yada hic tutmaz bir kere dinlendikten sonra kenara atilir. Yada sonuna kadar dinlenilmez bile bazilari

Sen doldurdun galiba kaseti, böyle yazdigina göre Mutluluklar
hmm, albümmü???, iyi fikir, bir de clip cektikmi tamamdir bu is, köse olurum vallah. Yok, yok olmaz, ben albümlerle bu yastan sonra ugrasamam, albüm isi genc isi. Sen gencsin, sen yap albümü, hem ben simdi bir piyasa ciktimmi bir cok sanatci arkadas zor durumda kalir.

aslinda bana cok teklifler geldi, ama ben ratinglerle ugrasamam, magazin programlara ve haberlere cikmam dedim an, herkes geri döndü. *lach* Neyse canim sanada gecmis olsun, pardon, mutluluklar tabi ki

Geändert von Reevolution (16.06.2009 um 17:17 Uhr).
Alt 16.06.2009, 20:24
unixxx

Standard

Zitat:
Zitat von gelincik02 Beitrag anzeigen
Das sind nur die Vaybee-Männer Süße;-) Ich mache im normalen Leben immer wieder die Erfahrung, dass Männer ehrliche Frauen mögen. Frauen, die nichts zu verstecken haben und mit offenen Karten spielen.

Daha cok kizlar cekemiyor öyle kadinlari. Oldugu gibi sevilen kadinlari ;-) Bizim türk kizlari cok kiskanctir nedense. Unide de cok var valla öyleleri. Normal, komplekssiz türk kiz arkadas bulmasi cok zor.

Tja, wenn du so werden willst, hast du ja noch viel zu tun. Ehrlich und ohne komplexe.

Dirtdog@ Ich glaube deine Eier schaukelst du schon selber, das muss ich nicht machen:-))))
Alt 16.06.2009, 23:38
unixxx

Unglücklich

Sind sie nicht? Dachte ich... schade.
Alt 24.06.2009, 00:47
gelincik02

Standard

Aslinda bir kadini kendine asik etmesi cok kolay birsey, bir kadini etkilemek cok kolay. Erkekler neden bu kadar zorlaniyorlar bu konuda anlamiyorum =)
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche