Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 02.04.2015, 23:01
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen
selam olsun sehidimize !
Rabbim mekani ni cennet etsin !

ve anliyorum ki , dogruluk hak hukuk icin calisan, bir türk evladinin sehit edilmesi, cogu vaybecilerde yine hic bir tepkiye yol acmadi !!

daha bundan bir kac gün önce , je suis bilmem ne oldunuz !!

ama iki gündür tikiniz yok !

BEKLEDIM;

BURDA TÜRKIYE GÜNDEMINDEN HABERLERI OLDUGUNU SAVUNAN, BENIM VATANIMI HER ZAMAN ELESTIREN, yorumcu ve aydin cogunluk !!!!!!!!

NERDESINIZ ; CUMHURIYETE TÜRKIYE YE , YAPILAN SALDIRIYI DUYMADINIZ MI ??

YAZIKLAR OLSUN SESSIZ KALANLARA !!

SEREFSIZ TERÖRISTLERIN CEZASINI RABBIM ASLA AFFETMESIN; GEBERIKLERINI TOPRAK KABUL ETMESIN !!!

acim büyük benim , kim olursa olsun INSAN ölümü ,baska aci, öldürülmesi baska bir aci !!!

AMA ASIL ACI OLAN, VATANIMIN EKMEGINI YIYEN ; KENDISINI AYDIN SANATCI ;YAZAR POLITIKACI; VE HATTA , KENDINI BU MILLETIN ICINDEN OLDUGUNU SAVUNUN HAYSIYETSIZ KISILIKSIZ SEREFSIZ VE KANSIZLARIN ALAYINDAN HIC BIR TEPKI GELMEMESINI GÖRMEK !!

burda uyan türkiyem diye bagirani gördüm.
ben suyum ben buyum diyeni gördüm.

ama ne yazikki SEHIDIMIZ hakkinda bir cümle yazani görmedim !!

HIC ALINMAYIN ARKADASLAR !!

SIZDEN BEKLENTIM GERCEKTEN FARKLI IDI ; AMA NE YAZIKKI YANILMISIM !!

BUNU SAKIN KAVGA UNSURU YAPMAYIN ; TARTISMAK ISTEMIYORUM !!
SADECE COGUNUZUN TAVRINA VE YAKLASIMINA KARSI BIR YORUM DU BU !!

SADECE BENIM GÖRÜSLERIM !!

salih

ne denilebilirki salih?
ne denilirse denilsin az kalmaz mi?

$a$iyormusun gercekten?
bu ülkede ,bu ülkenin askeri pazar izninde car$i ortasinda kanlar icinde yere serilmedimi?
teröristin heykeli dikilmedi bu ülkeye?
dagdan inenler meclise konmadimi ?bebek katili bari$ elcisi ilan edilmedimi?bir kac savci ölmü$ cokmu?ölmü$ birsavci icin meclisimi toplasinlar yani, ne var ki bunda .

türkiye cumhuriyetinin deyil akp nin savcisidir ve yine akp sayesinde bulundugu konma atanmidir,akp'nin pis i$leri yüzünden hayatindan oldu.otopsi yok ,kimin siktigi kur$unla canindan oldu beli deyilken apar topar topraga vermi$ler.kimden ne gizliyorlar? kimi neden koruyorlar? bunada sen kendin karar ver.

birde savcisini koruyamadigi gercegi unutulmasin diye ismini vermi$ler adliyeye .pi$kinlik deyilde ne bu? utanin
para ,itibar hirsiyla statü atlama meraklisi yobazlarin egosuyla verdigi kararlara tabir artik türkiye

allah rahmet eylesin ,allah ailesine ve yakinlarina sabir versin.

Geändert von Lara_ (02.04.2015 um 23:33 Uhr).
Alt 03.04.2015, 00:41
Benutzerbild von communist
communist communist ist offline
Benutzer

Standard

Herkes üzülüyor tabiki, ama en cok aci en cok bagiranin olmuyor maalesef. Trajedileri sova dönüstürmeyelim. Her faciayla, her dramla acimiz büyüyecek olsaydi, Türkiyede birak bunu ifade etmeyi, acilardan nefes alamayacak hale gelirdik.
Alt 03.04.2015, 01:09
Benutzerbild von Oguzhan_
Oguzhan_ Oguzhan_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Üniversiteler terör yuvasi olmus sanki. Ne kadar serbest üniversite hayatlari var. Allah rahmet eylesin savcimiza.
Alt 03.04.2015, 09:36
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Oguzhan_ Beitrag anzeigen
Üniversiteler terör yuvasi olmus sanki. Ne kadar serbest üniversite hayatlari var. Allah rahmet eylesin savcimiza.
Simdi teror sempatizanlari 'ekmek almaya giderken katledildiler' der bu 2 terorist icin.

Cok dogru soylemissin. Goz gore gore teroristler eylem yapti, zamaninda bu ise yaramaz pacavralar kirmizi sari pankartlarin onunde 'ucretsiz egitim istiyoruz' eylemi yaparken tutuklanip hapise atilmaliydilar, ama bu yapilmadi, serbest birakildi. Yakalanip serbest birakiliyorlar. Simdi abisi diger terorist (kendisi arananlar listesinde) Bulut Yayla kardesinin cenazesine katilmis, orada yakalanip tutuklanmalilar. Universitelerde sari kirmizi pankart onunde eylem yapan her terorist acilen tutuklanip hapise atilmali, polisin yetkileri daha da genisletilmeli. Bunlar eyleme girismeden hapise tikilmali.

Gecenlerde diger DHKP-C'li komunist terorist Elif Sultan Kalsen de vuruldu, saldirmaya calisirken. Videosu ortaya cikti: http://www.haberturk.com/gundem/habe...ne-saldiri-ani

Buna da 'ekmek almaya giderken katledildi' derler. Ya da 'MiT yapti' der bu capsiz teroristler. Bu teroristlerde arlanma utana yok, dunyanin, insanligin reddettigi ici bos hayvanlar. Insan artiklari.

Adamlarin gecmisi ortada, ne mal olduklarini aileleri bile kabul ediyor, sol kaynaklar ve DHKP-C saldiriyi bizzat ustleniyor, adamlarin kendi demecleri var, halen MIT YAPMIS OLABILIR diyor bazilari ulan ne yiyor iciyorsaniz bana da soyleyin .mk nasil bir kafa yapiyorsa, goren de Agatha Christie sanar. Sirf AKP karsitligi olsun derken iyice beyniniz sulanmis.
Alt 03.04.2015, 10:22
Benutzerbild von 1insanol
1insanol 1insanol ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Hic kimse Allahdan cok merhametli olamaz

Hem Müslüman gecineceksiniz hem Allah`in yasalarini begenmeyip rafa kaldiracaksiniz !

Neden?

Cünkü efendileriniz öyle istiyormus

Idam cezasi cagdisiymis(!)

Idam cezasinin geridönüsü yokmus

Ya her yil sucsuz yere öldürülen takriben 2 bin insaninin geri dönüsü var mi?

Yok beyler yok ya oldugunuz yasadiginiz gibi inanin, yada inandiginiz gibi yasayin kanun ve

nizaminizi inanciniza göre tanzim edin !

Insanoglu yer yüzüne anayasa, kanun vaaz etmek icin gönderilmemistir

Yaratanin yasalarina göre yasamak icin gönderilmistir.

Bahsi gecen yasalar yürürlüge getirelene kdar magdur olan bütün insanlarin vebali mevcut

sistemin ve onu koruyanlarin üzerine olacaktir

Benzer bir yaziyida T.C yetkillerine göndermistim

Teblig bizden tevfik Alemlerin Rabbinden.

Sucsuz yere katl edilen savcimiza ve Bütün Müslüman kardeslerimize Rabbimizden rahmet diliyorum.
Milletimizin basi sagolsun

Geändert von 1insanol (03.04.2015 um 10:26 Uhr).
Alt 05.04.2015, 01:37
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard sakin unutmasinlar !!

Burda AKP degil hedef olan !
burda Türkiyenin vatanimin milletimin namusu haysiyeti ve hukuk düzeni.

nekadar bende cogu zaman bu hukuk düzenine karsi olsamda , busekilde kimsenin ödürülmesine sessiz kalmamaliyiz.

bu serefsiz haysiyetsizlerin, kimin isine yararlarsa yarasinlar , bu ülkede barinmamasi gereklidir.

burda cogu arkadaslarin bildikleri ama unuttuklari bir gercek var !!

o da , türkiyede sadece köpeklerin yetistigi sanilmamasin.

unutmayin ki bizler sadece baris icin sessiz ve sakiniz.

amma ve lakin, egerki bizim inancimiz az biraz daha zedelensin, egerki bizim suskunlugumuz iyi niyetimiz suistimal edilsin, BU KÖPEKLERI DEGIL DÜNYA , BU DÜNYADA YASAYAN HIC BIR GÜC ELIMIZDEN ALAMAZ !!

BUDA BÖYLE BILINE !!!

BU IT SÜRÜLERINE INSANI YAKLASIM BIR GEREKSINIM KI ; DEGERLERINI ANLASINLAR, YOKSA HEPSINI GELDIKLERI YERLERE DEGIL, TOPRAGIN DIBINE SOKMASINI DA BILIRIZ !!

SABIR SABIR SABIR DIYORUZ AMA BIR YERE KADAR !!

selam ve selametle

salih

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
AKP icin ISID ne kadar terrörist ise, benim icin de DHKP-C o kadar terröristtir. Ve böyle söylentilerle de onlarin ekmegine yag sürüyorsun.
DHKP-C benim dünya görüsüme terstir. Ben sosyaldemokrat görüste bir insanim, ama eger sen beni öyle görüyorsan varsin öyle olsun ne deyim? Sen öyle görmek istedikten sonra yapacak bir sey yok.

Bu miillet dedigin kim? AKP'nin tabani mi? Neyi unutmayacakmis sorulan sorulari mi? Yapilan hirsizliklari mi? Ölen o masum insanlari mi?

Ben siddetin her türlüsüne karsiyim.O yazida benim dikkatimi bile cekmedi o kelime, benim aklim baska yerdeydi. Bu yazi Cumhuriyet gazetesinden alintidir.
Ben sosyaldemokrat görüste bir insanim ve herseyin asirisina karsiyim. Ben ortayolun dogru yol olduguna inaniyorum ve herseyin asirisina karsiyim.
Simdi konu sulandi.....

Sen sorulari okudun mu? Bu sorulara niye cevap veremiyor hükümet?
Alt 06.04.2015, 01:37
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen
Burda AKP degil hedef olan !
burda Türkiyenin vatanimin milletimin namusu haysiyeti ve hukuk düzeni.

nekadar bende cogu zaman bu hukuk düzenine karsi olsamda , busekilde kimsenin ödürülmesine sessiz kalmamaliyiz.

bu serefsiz haysiyetsizlerin, kimin isine yararlarsa yarasinlar , bu ülkede barinmamasi gereklidir.

burda cogu arkadaslarin bildikleri ama unuttuklari bir gercek var !!

o da , türkiyede sadece köpeklerin yetistigi sanilmamasin.

unutmayin ki bizler sadece baris icin sessiz ve sakiniz.

amma ve lakin, egerki bizim inancimiz az biraz daha zedelensin, egerki bizim suskunlugumuz iyi niyetimiz suistimal edilsin, BU KÖPEKLERI DEGIL DÜNYA , BU DÜNYADA YASAYAN HIC BIR GÜC ELIMIZDEN ALAMAZ !!

BUDA BÖYLE BILINE !!!

BU IT SÜRÜLERINE INSANI YAKLASIM BIR GEREKSINIM KI ; DEGERLERINI ANLASINLAR, YOKSA HEPSINI GELDIKLERI YERLERE DEGIL, TOPRAGIN DIBINE SOKMASINI DA BILIRIZ !!

SABIR SABIR SABIR DIYORUZ AMA BIR YERE KADAR !!

selam ve selametle

salih

Salih, kurt bulanik havayi sever. CHP ve ona yakin bir kesim hic bir zaman siddeti tesvik etmez ve edene de hos gözle bakmaz!
Biz Kuav-i Milliye'de kaniyla caniyla ülkemizi ve milletimizi canini feda ederek koruyanlarin torunuyuz.

Biz kefenli sov yapmayiz. Kefenin cebi yok ondan elimizde de ici milyon dollarcikla dolu ayakkabi kutulari ile dolasmayiz ortalikta.

Biz ama gerekirse üniformamizi giydik miydi o zaman dananin kuyrugu kopar..

Biz tehditle santajla basedilecek insanlar degiliz.

Rüzgar kücük atesleri söndürürür büyük atesleri körükler..

DHKP-C kendini ezilen insanlarin avukati olarak görüyor. Ve DHKP-C'lilerin bir huyu vardir, catismaya girerlerse o catismadan sag cikarak döneceklerini hesaba katmazlar. O catismada kanlarinin son damlasina kadar catisirlar.
DHKP-C'lilerin böyle tezgahlara alet edilmesi tessadüf degil, büyük bir planin parcasiydi..

O örgütün üyeleri ve savcinin ölümü kime yaradi? Iste en can alici soru bu soru. Bunun cevabi, azmetiricilerin kimler oldugunu ortaya cikarir!

Bu terrör eylemi AKP'ye madguriyet kazandirma cabasidir ve DHKP-C'yi de Cemaatin silahli kolu olarak gösterme cabasidir.
Hic bir sosyaldemokrat terrörün hic bir sekilini savunamaz.

Kapitalizim sirkete, sosyalizim de devlete köle eder insani.. Sosyaldemokrasi en güzel anlayistir.. Bak hepimiz Almanya'dayiz Türkyie'de degil. Niye`? Cünkü Ludwig Erhard'in "Rheinische Marktwirtschaft" dedigi sosyal piyasa ekonomisi yürürlükte...
Biz Türkiye'nin de Almanya gibi hak ve hukukun üstün oldugu bir ülke olmasini istiyoruz.

Almanya'da Merkel bisikletiyle ise gelebilyor.. Ücüncü dünya ülkeleri gibi önünde yüzlerce polis arkasdinda yüzlerce polis görümüyle kirmizdan gecerek degil. Siyasi bir oligarsi olusturarak degil...
Biz Hak adina Halk adina bu ugurda gerekirse canimizi bile veririz.. Ama Allah günleri göstermesin..

Geändert von seyrangah (06.04.2015 um 11:31 Uhr).
Alt 08.04.2015, 04:34
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Almanya'da Merkel bisikletiyle ise gelebilyor.. Ücüncü dünya ülkeleri gibi önünde yüzlerce polis arkasdinda yüzlerce polis görümüyle kirmizdan gecerek degil. Siyasi bir oligarsi olusturarak degil...
Merkel'i ya da herhangi bir avrupa ulkesini su anki Turkiye'nin cografi bolgesine getir koy o zaman gorurum bisikletle mi ise gidiyor yoksa zirhli Hummer aracla mi.

Merkel'in ulkesinde on binlerce bolucu terorist yok, cunku alman polisi boluculere goz actirmiyor orada. Affetmiyor.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche