Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Sport - Fussball

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 10.10.2006, 20:26
Benutzerbild von fanatik05
fanatik05 fanatik05 ist offline
Neuer Benutzer

Standard Tabiki kuskusuz Galatasaray

Benim fikrime göre Sampiyon Galatasaray olabilir nedeni bu üc kulvarda kiyasaca mücadele edebilen bir tek Takimdir, simdilik öyle görükmese bile sampiyonlugun pesini birakmayacak kadar da kadrosu iyidir .
Genc yeteneklere güvencem doludur ....
baksaniz ya bizim Arda ya ....sadece o degil baska genclerede sans gelirse onlarda iyi degerlendirirler ....

saygi ve selamla

FANATIK05
Alt 11.10.2006, 18:13
Benutzerbild von derbeder80
derbeder80 derbeder80 ist offline
Neuer Benutzer

Standard olay ile ilgili

Fener yönetimi dava acti ve bu davanin sonuca kavustuktan sonra, resmi sitedende gerekli aciklama yapilacak
Alt 11.10.2006, 18:18
airdem

Standard Diger dava gibi olmasin sonucu? :) o.T.

ohne Text
Alt 11.10.2006, 18:19
airdem

Standard Haberturk aciklayacakti bunu ya?! o.T.

ohne Text
Alt 12.10.2006, 18:43
Neuer Benutzer

Standard belli olmaz

hukuk elbeteki yapilan isin suc olup olmadigina karar verecek, olayin suc teskil edip etmedigi ne fenerbahceyi nede habertürkü yalanci gösterir.

is tarihcilere düsüyor, tarihciler arastirip habertürkün yalan söyledigini ispat edecek.
Alt 12.10.2006, 19:25
unknown

Standard haberturk.com sanki tarafsiz :)))))))) o

ohne Text
Alt 12.10.2006, 20:21
Benutzerbild von newgen
newgen newgen ist offline
Neuer Benutzer

Standard Ne ya? Hangi takimin sitesi? o.T.

ohne Text
Alt 13.10.2006, 02:59
airdem

Standard Zwei Paar Schuhe...

Suc"dan bahsettigin icin.....

FB Yönetimi Habertürk"e karsi suc duyurusunda bulunmadi ki. Tazminat davasi acti, aciklanananlar dogruyu olmadigi icin.

Mahkeme ise bu davayi red etti.

Bu, Habertürkün FB hakkinda somut olayda yaptigi aciklamalarin, dogru oldugu anlamina geliyor.

Öyle olmasaydi mahkeme davayi kabul eder, tazminatin ödenmesine karar verirdi.

Tarih olayina gelince cok bir fikrim yok. Konusulan programin bir kac yerini izledim sonradan. Tarih kitaplariyla, FB sitesinde yazilanlari karsilastirip, uyumsuzluklari gösterdi Haberturk. Mantikliydi dedikleri ama burda sirf programda söylenenlere bakmadan, tüm verileri incelek gerekir dogruyu bulmak icin.

Habertürk neden FBye karsi program yapsin ki mantigida var tabii. Program sunucusu BJKli olmasi cok sey ifade etmiyor. Zira Besiktas aleyhinede carpici ve dogru haberler yapmis biridir kendisi.
Alt 13.10.2006, 02:59
airdem

Standard Habertürk SK. Bilmiyor muydun?? :) o.T.

ohne Text
Alt 13.10.2006, 19:23
Neuer Benutzer

Standard tabiki sen bir hukuk adamisin

bu konuda senin ile elbeteki yarismam mümkün degil, ama benim bildigim birkere daha basvuruldu ve ikinci basvurunun sonucu daha belli olmadi.

bence mahkeme habertürkün yalan söyleyip söylemedigine karar veremez, sadece habertürkün yaptiginin bir suc teskil edip etmedigine karar verir.

bende tüm fenerbahceliler gibi fenerbahce organlarindan bir aciklama bekliyorum, eger habertürk yalan söylüyor ise fenerbahcenin bunukamu oyuna ispatlamasi gerek. eger habertürk dogru söylüyor ise fenerbahce suclulari bulup cezalandirmasinida bilir, bu yönetimin sucu ise yönetim gider, tarihcilerin sucu ise onlar ihrac edilir ve durum düzeltilir.

ben simdiye kadar fener yönetiminin herhangi bir aciklama yapmamasini dogru bir karar olarak degerlendiriyorum, cünkü ortaligi germek yargiyi etkileyebilir ve buda aleyhine sonuclanabilir. davanin kapanmasi beklenilecek.

her tarih kitabinin dogruyu söyledigini bilemezsin, cünkü herbiri degisik bir acidan bakiyor olaylara. mesela bazi tarih kitaplarina baktigin zaman ermeni soykirimini kabulenebilirsin ama baska kaynaklara bakildigindada bunu rededersin. önemli olan bu kaynaklari bir bütün olarak görüp, gercegi bulmaktir.
Antwort