Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Sport - Fussball

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 28.08.2006, 17:17
Benutzerbild von derbeder80
derbeder80 derbeder80 ist offline
Neuer Benutzer

Standard Resmi siteden aciklandi

ameliyat olacak ve bu yüzdende sezonu kapatan lucianonun sözlesmesini para karsiligi fehs eden fenerbahce, lucianonun yerine baska bir brezilyali defans oyuncusu eduyu transfer etti, bugun türkiyeye gelecek olan edu 25 yasinda ve brezilyanin Cruzeiro takimindan transfer edildi, ayrica dört kere brezilya milli formasini sirtina gecirmis.

Lucianoya fenere verdigi hizmetlerden dolayi tesekürler ederim ve futbol yasantisinda basarilar dilerim.

Eduyu tanimiyorum ama fenerde brezilyali sayisi cok oldugundan uyum sorunu gecirmez diye düsünüyorum, insallah fenerde basarli olur.
Alt 28.08.2006, 19:37
tarik21

Standard bir denizlisporlu olarak

sampiyonlar liginde galatasaray a ve uefa kupasinda fenerbahce, besiktas, trabzonspor ve kayserispor yürekten basarilar diliyorum...
insallah bu sene hepsinden büyük basarilar görürüz ve ülke puanimiz da biraz olsun yükselir...

bu senede olmazsa, seneye sampiyonlar ligine bir takim, ve onu da 3.eleme turundan gönderebilecegiz CL e...

not: denizlispora ne oluyor??????? valla utaniyorum agir agir yaaa.... keske düsseydik ikinci lige de oyuncularin, teknik kadro ve yöneticilerin akli basina gelseydi!!!!!!!!!

bu kafayla hicbirzaman istikrarli bir takim olamayacagiz.
Alt 29.08.2006, 04:09
airdem

Standard Luciano neden ameliyat olacak? o.T.

ohne Text
Alt 29.08.2006, 15:19
Neuer Benutzer

Standard sezon basi hazirliklarinda sakatlanmisti

ve bir aydan fazla bir süre antremanlara katilmamisti, sonra lig basladiktan sonra iyilesmeye basladi, malesef sakatligi bir hazirlik macinda yine nüks eti ve ligin ilk devresini kapatmak zorunda kaldi.
Alt 29.08.2006, 15:29
Neuer Benutzer

Standard malesef denizlispor gecen seneden

ders almayarak girdi bu sezona.

ligin son haftasinda feneri sampiyonluktan edip ligte kalinca, kendini sampiyon gibi zan ettiler, halbuki zar zor ligte kalmis bir takimin önce camia icinde özelestiri yapip gecen sezonki basarisizligin nedenlerini bulup ve buna göre davranmasi gerekirdi.

lig basladi denizli gecen sezondan daha kötü bir görünüm ile karsimiza cikti. eeeeeee ligde kaldim diye rehavete kapilirsan sonu böyle olur.

senin utanman gerekmez, unutmaki denizli malatyanin hakkini yiyerek bu ligte kaldi, bunada ilahi taktir diye bakmak lazim.

Not: Malatya olayini gecen aylardaki sike haberlerine dayanarak yazdim, niyetim burada denizliyi suclamak degil, cünkü sucun varligida yokluguda daha ispatlanmamis.
Alt 08.09.2006, 09:46
Benutzerbild von inscene
inscene inscene ist offline
Neuer Benutzer

Standard hadi sende o.T.

ohne Text
Alt 10.09.2006, 15:59
Neuer Benutzer

Standard Fener´de uyum sorunu

dün aksamki futboldan bir tat aldim desem yalan olur, fener cok agir temposuz oynadi, tabiki bunda tempo yükseldikce hemen tempoyu düsürme taktikleri yapan antalyasporunda bir payi vardi. Fenerin yeni transferlerinin uyum sorunu en cok göze batan unsur idi. özeliklede Forveteki uyumsuzluk en göze carpan unsur idi. Defanstaki uyumsuzluk umitin basarili kademeleri sebebi ile pek göze carpmadi. bence fener iyi yolda ve bir kac hafta sonra gücünü görecegiz. Simdi fenerin önünde bir UEFA Kupasi maci var, eminimki Zico tüm planlarini avantajli bir skor üzerinde yapmistir ve dünkü kötü Futbol tekrarlanmayacaktir.

macin hakemi bence macin genelinde iyi bir yönetim göstermesine ragmen skoru etkileyen hatalar yapti. Macin 14. dakikasinda Suazo’nun Alexe caktigi dirsegi süze bilse idi Fener lehine bir penalti ve Antalya aleyhine bir kirmizi kart cikarirdi. Fenerin ikinci gölünde Lüganonun pozisyonunu cözse idi gölü iptal ederdi. o pozisyonda Lugano bilerekte topa müdahele etmemis bile olsa, bence o bölgede kollarini öyle acan bir futbolcunun, eger top eline veya koluna carpiyor ise bile, kolarini acdigi icin ele oynama tesebüs olarak degerlendirmeli. Hakem o pozisyonu cözemedi ama o pozisyonun devaminda cordobanin itirazlarinida kartsiz birakarak bir hataya daha imza atti.

Galatasarayin durumu üzüntü verici

gs cl.deki en kolay gruba düstü ve bu sansi degerlendiremeyecek olmasi beni üzüyor, dünkü futbolu umut verici degildi, insallah hemen toparlanirlar ve cl. macini alip beni yaniltirlar. Birde tuaf bir durum var ortada, ligte daha 5. haftadayiz ama gsnin 5. penaltisi var, ben bunun bir tessadüf olabilecegine inanmak istiyorum ama bir türlü olmuyor, yok canim tessadüftür tessadüf... birde bundan daha feci bir durum var gs bu penaltilarin sadece ikisini gole cevirebilmis, gsliler hep en iyi forvet oyunculari bizde diye övünüyorlar ve bu kadar penalti kaciriyorlar. Unutulmasinki eger gs o penaltilari gole cevirebilmis olsa idi, simdi belkide 7 puan yerin 13 puan ile lider durumdaydi.
Alt 14.09.2006, 23:29
Neuer Benutzer

Standard UEFA-Kupasinda bugün

AZ Alkmaar 3:2 Kayserispor

Kayseri kayip etmesine karsin, bence avantajli bir skor yakaladi ve trde 1:0 kazanip turu gecmeleri hayal degil.

Trabzonspor 2:2 Osasuna

Malesef bu skor Trabzona pek avantaj getirebilecek bir skor degil, insallah yanilirim ve trabzon bu turu atlar.

Besiktas 2:0 CSKA Sofya

BJK bu skor ile turu garantiledi, tabiki yinede tedbiri elden birakmamak gerek. simdiden bjkye tebriklerimi sunarim.

Fenerbahce 2:1 Randers

Bu skor hicde icacici degil, fener cok gol firsati bulmasina ragmen bir türlü farki bulamadi, nasil Kayseri evine avantajli bir skor ile döndü diye düsünüyorsam, bunun aynisini Randers icinde düsünmek sacma olmaz bence. Elbeteki Fener bu turu gececek gücte ama topunda yuvarlak oldugunu unutmamak gerek. Fenerbahce transferleri geciktirdigi icin yine bir darbe daha yiye bilir. bu asla fenere güvenmiyorum diye anlasilmamali ama biraz gercekci olmak lazim. Top yuvarlaktir top seni sevmezse ve bir türlü golü bulamazsan istedigin kadar güzel oyna ama deplesmanda maglup olabilirsin. Sanirim Fenerin kenar yönetimide bugünkü gibi asiri ofansif bir takimi bir daha bir avrupa takimina karsi sahaya cikartmayacaklardir, lakin rakio biraz güclü olsa idi tarihi fark yenile bilirdi.
Alt 21.09.2006, 15:47
Benutzerbild von gian
gian gian ist offline
Administrator

Standard Mein Tipp: Manisaspor wird Meister

Was meint Ihr zum aktuellen Tabellenführer der Süperlig.
Alt 21.09.2006, 22:57
Benutzerbild von newgen
newgen newgen ist offline
Neuer Benutzer

Standard Spielen gut, aber meister?

Das werden sie auf keinen Fall.
Antwort