Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 19.04.2015, 19:53
Benutzerbild von Alphawolf
Alphawolf Alphawolf ist offline
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen T9'a hitaben;

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen
iki hafta icerisinde vize parasini bulamiyacak kadar acizsen buradaki arkadaslarindan dilenip yine gelebilirsin.

simdi param yok diyerek kivirmaya calisma. sana 3 mayisa kadar müddet.

ya gelirsin yada erkekcik olursun herkesin önünde.
Acizlik para pul olmamasında değil, ŞEREF olmamasındadır. '' Öptüm öpüldüm, siktim sikildim'' diyecek kadar mertim açıksözlüyüm. Hala kıvıran sensin lan ipne nasıl adamsın sen. Hadi diyelim ki iddia ettiğin gibi acizim, gücüm yok ama buna rağmen herşeyimi açıkça belli etmişim, ve herşeyim ortada resmen diyorum senin ananı sikeceğim diye ve sen hala öylece mal mal bakıyorsun. Esas acizlik nerede KENAN? Sen işadamısın GÜÇlüsün atla uçağa 3 mayısa bile bırakma İBİNE insan, yerim yurdum belli. İstersen sana mesaj kutusundan TC kimlik numaramı da vereyim. Bu kadar aşikar açıkça konuşuyorum sabahtan beri ama o akıllıymış gibi görünen gerizekan anlamıyor. Yok burada arkadaşım yok benim işte bunda yanıldın (!) Sen bana 3 mayısa kadar müddet vereceğine, GÜÇ lü olan taraf olarak 3 mayısa kadar bile bırakma. Madem ağzına pelezenk etmişsin ya ERKEKLİĞİ...Bence bırakma o tarihe.
Alt 19.04.2015, 19:55
Benutzerbild von Denizrocky
Denizrocky Denizrocky ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden

Zitat:
buyur ilgilenin.

biri tehdit eder.

digeri trolluk yapar.

sende küfür edersin.

benim varligim bile sizi deli danaya dönüstürüyor
SENIN VARLIGIN INSAN OLMADIGININ KANITI PISLIK!!!!!!
Alt 19.04.2015, 20:02
Benutzerbild von Denizrocky
Denizrocky Denizrocky ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
sen kim oluyorsunda benim senin ayagina gelebilecegimi düsünüyorsun.

tehdit edip tarih veren sensin. simdi korkup param yok bahanesiyle kiviriyorsun.

3 mayistan sonra sana 'kiz' lakabiyla hitap edecegim.

VER LAN ADRESSINI ONUN YERINE BEN GELECEGIM!!!!!! SENI 45 SANTIMLIK SIKIMLE IYICENE SIKEYIM!!!!!!!!!
Alt 19.04.2015, 20:14
Erfahrener Benutzer

Standard T9'a hitaben;

Zitat:
sen kim oluyorsunda benim senin ayagina gelebilecegimi düsünüyorsun.

tehdit edip tarih veren sensin. simdi korkup param yok bahanesiyle kiviriyorsun.

3 mayistan sonra sana 'kiz' lakabiyla hitap edecegim.
Ulan ipne konuşma kayıtları elimde, anneciğinin pembe amına sokarım kıvırma (!) Götveren diyaloglar belli bir diyalog akışına göre , yayınlarım burada hala kıvırmaya çalışırsın. İbine bu ayağa gitmek değil ki, ONUR, ŞEREF meselesi, ayrıca GÖT meselesi. Ben sen gibi işadamı olsam imkanım olsa bir saniye beklemezdim daha önceki mesajlarımda yazdım. Bilsem ki karşımdaki düşman mert , açıkça kendini belli edecek bir saniye düşünmezdim. Benim yazdıklarımı o nohut beynin hala tehdit olarak mı algılıyor? Yavşak, namert herif, ayrı bir forum konusu açmıştım '' BU BİR SUÇ DUYURUSUDUR'' isminde aktuelles kısmında orada belirtmiştim bunun bir tehdit değil açıkça sana olan düşmanlık olduğunu. Şimdi kıvırma laf salatası yapma, bu iş birilerinin ayağına gidip gelmek değil, BEDEL ödemek durumu. Gelemediğimin sebebini açıkça yazdım yiğitçe, ama sen KORKMAK olarak nitelendiriyorsun. Yahu Allah aşkına ( gerçi imanın var mıdır yaradana bilemem ama) bana CESARET ve KORKUDAN bahsetme ya komik oluyorsun. Götoş, çark eden senin vites düşüren sensin ilk günde numaranı değiştirdin AMUŞ bu neyin çabası? Algılama yeteneği olanlar, içinde bir parça da delikanlılık olanlar, benim yazdığım şeylerde sana defalarca aynı şeyi kesinlikle anlattığımı bilirler. Kıvırma, Tereciye tere değil başka şey sat.
Alt 19.04.2015, 20:37
Erfahrener Benutzer

Zitat:
gelecegim deyipte gelmeyen cok klavye kahramani gördük.

arkadaslarina sor adresi versinler
Sözlerindeki çelişkileri bir fark etsen Kenan ya da manbee. Hem beni Almanyaya gelememek, sana ulaşamamak ile, kendi nohut ve şerefsiz karakterine göre '' acizlikle'' tahkir etmeye (aşağılamaya) kalkıyorsun, hem diyorsun ki '' sen kim oluyorsunda ben senin ayağına geleceğim''... Benim ayağıma gelmek bu kadar koyuyorsa, bu kadar önemsiz bir şeyse, o halde cümlenin sonunda ki '' 3 mayıstan sonra ''kız'' diye hitap edilecek gelmediğin takdirde'' diye yazman aslında çok büyük bir çelişki. Sende haklısın aklın bulandı, ilk defa kendini yoketme pahasınada olsa, seni yoketmek isteyen birisi var karşında. OROSPUÇOCUKLUĞUNU, sahip olduğun ŞEREFSİZLİĞİ Logic( mantıksal) ve Didaktik ( öğretici) şekilde ispatlayan birisi var. Şimdi kısaca söyleyeyim ve daha fazla bu konuyu işgal etmeyelim. Ağzında lafı eveleme geveleme, ben Turgutludayım, sana resmen seni öldüreceğim diyorum, hakaret ediyorum sana daha öncede açık kapı bıraktım ister gayri meşru ister meşru tüm yollardan bana dersimi ver. Ve daha fazla martaval okuma. '' Yarim'' dediğin kişide tc kimlik numarama kadar hepsi mevcut. Eğer o vermezse sana bu bilgileri, yaz mesaj kutuma ben sana vereceğim bilgilerimi. GÜÇ sende manbee en azından iddia ediyorsun, buyur gel işini 3 mayısada bırakma.
Alt 19.04.2015, 20:40
Erfahrener Benutzer

Zitat:
alpha seni adam yerine bile koymuyorum. burada tehditler savuruyorsun ama simdiden kivirmaya basladin.

3 mayistan sonra 'kiz'-alpha olacaksin
Gören gözler, hisseden kalpler, kelimelerin dilinden anlayan vicdan sahipleri sabahtan beri görüyorlar neyin ne olduğunu merak etme. Acaba sordun mu '' Alpha beni adam yerine koyuyor mu? '' diye Kamil Şimdi ben fazla yazmak istemiyorum, bilki çok KORKUYORUM, GÖTÜM BAŞIM OYNUYOR (!) ondan susuyorum Kenan. Dediğim gibi bekliyor olacağım.
Alt 19.04.2015, 20:44
seyrangah

Standard

Üc mayis Ülkücülerin "Türkcüler Günü" degil miydi ya? Hani Nihal Atsiz vardi ya, Alpaslan Türkes'in hocasi..
Aklima nerden geldi yav su üc Mayis?

Geändert von seyrangah (19.04.2015 um 20:52 Uhr).
Alt 19.04.2015, 20:50
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Üc mayis ülkücülerin Türkcüler günü degil miydi ya? Hani Nihal Atsiz vardi ya, Alpaslan Türkes'in hocasi..
Aklima nerden geldi yav su üc Mayis?
Banu? Öyle bir sey vardi degil mi yanilmiyorsam?
Alt 19.04.2015, 20:53
Erfahrener Benutzer

Zitat:
sende digerleri gibi kiviriyorsun.

o zaman boynuzlu halinle yasamayi ögrenip bunlari kabulleneceksin.
Ben boynuzlu değilim ama sen büyük bir OROSPUÇOCUĞUSUN. Ulan sabahtan beri hem fikren hem manen ne bok olduğun ortaya çıktı hala sözüm ona ''bel altı'' vuracak o gerzek beyniyle. Hiç bir şeyi bilmiyorsun onunla yaşadığım, sen sadece sana söylenene göre konuşuyorsun. Sadece daha fazla kendini rezil etme 3 mayısta gel... Gelmeyeceğini biliyorum ama ben orada olduğumu kanıtlayacağım burada an be an. Havalanında resmimi çektirerek. Sen çok tecrübelisin '' bunları kabul edeceksin'' diyorsun da sana çok kabul ettirmişler demek ki (!) Sen kadar geniş olamadığım için kabullenmem mümkün değil. Dedim ya bizim durumumuzda birimizden birisi ölmeli. Yoksa ben her önüme gelene geçene küfür eden, tartışan düşmanlık besleyen birisi değilim. Şimdi susuyorum dedim, sen gene yazdın. Üstelik '' asam yerine koymuyorum'' dediğin insana (!).KENAN, ben unutmam, unutturmam...Bilerek kimsenin canını yakmadım, dalımı kıranın hayatını sikerim. Bu bile bile kötülük yapmamış insnaların ortak özelliğidir. Susuyorum Kenan, sen kıvırmana devam et.
Alt 19.04.2015, 20:55
NurBanu

Standard

jetzt hast du mich aber eiskalt erwischt

ich weiss es nicht

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Banu? Öyle bir sey vardi degil mi yanilmiyorsam?
Antwort