Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 19.12.2016, 00:29
___EZEL___

Standard :)))

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Bu soruyu hep soruyorsunuzdur kesin,bu kadın iyi mi kötümü diye?İyilik ve kötülük göreceli kavramdır,bugün iyi olan yarın kötü olabilir.Özellikle damarına dokunduklarınız çok çabuk değişirler.Chat sayfalarında sokak kadınları,yaptıkları onlarca nick ile tanınırlar.Erkek veya kadın nick fark etmez.birden fazla nick kullanan kadın basit kadındır.Sokak ta yarı çıplak durmuş para karşılığı iş yapanla,bunlar arasında hiçbir fark yoktur.....
Bu yazıya ilk cevap veren mutlaka sokak kadınlarının patroniçesidir.Demeyi unuttum,gerçi gösterdi hemen kendini chat malının teki çimdi diğeride çıkar.
Alt 19.12.2016, 00:36
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Bu yazıya ilk cevap veren mutlaka sokak kadınlarının patroniçesidir.Demeyi unuttum,gerçi gösterdi hemen kendini chat malının teki çimdi diğeride çıkar.
HSk $erefsiz ,git annanin ve kummalarinin reklamini baska yerde yap yasam artigi...
O.Cocugu chat yapicam diye uykuda uyumuyor beyinsiz...boarda da dedikoduya ba$lami$ bu kancik hizini almadi ezik kiro...arkasi geni$ cikariyor bir yerlerinden 9 kumalli annan oglu bu kahpe

Geändert von Lara__ (19.12.2016 um 00:43 Uhr).
Alt 19.12.2016, 02:41
___EZEL___

Standard ....

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
HSk $erefsiz ,git annanin ve kummalarinin reklamini baska yerde yap yasam artigi...
O.Cocugu chat yapicam diye uykuda uyumuyor beyinsiz...boarda da dedikoduya ba$lami$ bu kancik hizini almadi ezik kiro...arkasi geni$ cikariyor bir yerlerinden 9 kumalli annan oglu bu kahpe
Bu lara nın yazdıklarına okuyunca anlıyorum ki belirlemem doğru,Genelev Patroniçesi demeyi unutmayın....
Alt 19.12.2016, 15:07
Su_perisi

Daumen runter

hayretler icindeyim simdi bunuda mi bir kadin dünyaya getirdi?

Cektigi dogum sancisina bile degmez, yazik!!!

Geändert von Su_perisi (19.12.2016 um 16:02 Uhr).
Alt 19.12.2016, 15:48
___EZEL___

Standard ....

Bende merak ediyorum bu iki kafadan bacaklı kendilerini kadın mı sanıyorlar?Ben yakası açılmadık küfürler savuranları sadece sokak ta vücudunu para karşılığında satan kadınlar biliyorum.İnanın şimdiye kadar tanıdığım hiçbir kadın bunlar kadar şirret değildi.Bir aile terbiyeleri vardı.....
Alt 20.12.2016, 00:20
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Bu soruyu hep soruyorsunuzdur kesin,bu kadın iyi mi kötümü diye?İyilik ve kötülük göreceli kavramdır,bugün iyi olan yarın kötü olabilir.Özellikle damarına dokunduklarınız çok çabuk değişirler.Chat sayfalarında sokak kadınları,yaptıkları onlarca nick ile tanınırlar.Erkek veya kadın nick fark etmez.birden fazla nick kullanan kadın basit kadındır.Sokak ta yarı çıplak durmuş para karşılığı iş yapanla,bunlar arasında hiçbir fark yoktur.....
Lan terörist senden sokak kadini bile olmaz.
Sokak kadini diye kücümsedigin o kadinlar senden bin kat daha $erefli en azindan yedigi kapa sicmiyorlar,üzerinde ya$adigi topraklara ihanet etmiyorlar,Vatanlarina ,bayraklarina sahip cikyorlar.....sinsice pusu kurup masum insanlara saldirmiyorlar,masun bebekleri,izne ayrilan askerleri ,okula giden cocuklari savunmasiz insanlara saldirmiyorlar Kahbe ..SEn Kürt bile deyilsin le$i resilmekte gec kalinmi$ pis bir Teröristsin....

Terörba$i baban Öcalan , cocuk yaslarinda kizlarinizi daga cikartip $erefsiz terör örgütünüze zorla hizmetde bulunurken de gikin ciktimi terörist dölü.....

P.S

Bu O.cocugu yollarimi gözler oldu lara online olmasin,Annanin reklamini yapmaktan i$ yapiyon mü$teri beklemez git soganlarini dogra ,dönerini cevir mal

Geändert von Lara__ (20.12.2016 um 00:32 Uhr).
Alt 20.12.2016, 00:58
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Aslında senin gibi bir gereksize cevap vermek gereksizliktir.Zerre kadar politik bilgin olsa,bunları yazmazdın.Siz koyunların tek birikimi,lümpenlik yemek içimek ve arabesk.Zamanı gelincede topluluk psikozuna uyup,eleştiren,sorgulayan herkese yafta yapıştırmak.Hani az birşey insan olsan,seni ikna etmeye çalışırdım,fakat oda yok.Buraya yazıyorum sen kesinlikle devşirme türksün.Çünkü en aptal onlar olur.Belki ben buraya 2 binden fazla yazı yazdım.Bunların hepside politik bakış açısı belli olan yazılar,her hangi bir millete dayanmadan yazılan yazılar.Geçen zaman içinde bakılacak olursa,kürt bölgelerine yapılan katliamlara zerre ses çıkarmamışsınız.Tutuklanan siyasetçilere veya aydın gazetecilere de ses çıkarmamışsınız.Sıradan askerin kellesini kesenlerde ses çıkarmamışsınız.Sınır ötesi hareket Yani Fırat fiyaskosunda ölen askerlerede ses çıkarmamışsınız.Sormamışsınız bile bizim askerimizin orada ne işi var diye.Antepte kadınların ve çocukların köle pazarlarında satılmasına ses çıkarmamışsınız.Ankarada patlayan bombalama olayınada ses çıkarmamışsınız.Kürtler,Aydınlar,Solcular,Aleviler ölürken bir eleştirinizi göremedik burada.Şimdi kalkıp sırf birilerine yamanmak için milliyetçilik yapıp pirim toplayacağını sanıyorsun ama,alabileceğin her türden beğeni sadece seni et parçası olarak görenlerden gelecek.Yaten beyin diye birşey taşımadığın,sazan gibi her defasında bir oyuna gelmenden belli...Mesela bugün bu hafta Maraş Katliamı yıldönümü,varmı bir eleştiriniz,veya kınamanız?Yok!Dün cezaevlerinde siyasi tutsakların katliamını yıldönümüydü varmı bir yazınız?Yok! O zaman kalkıp burada ahkam kesip insanlara etiket yapıştırmayın.Ben sizin Gizli İşid desteğiniz yazıyormuyum?Elbette yazıyorum.Burada yazdığınız herşey gericiliğe,yobazlığa hizmet ediyor bunu bilin....Sokak kadınlarının sizden daha iyi karaktere sahip olduğunu söylememe gerek yok.Siz kendinizi chatlerde pazarlıyor ve gizliyorsunuz.Onlar açıktan yapıyor...

Ibne konudan konuya atlamaVTANIN neresi senin???? Istiklal mar$indan neden rahatsiz oldugunu söyle,VATANIN NERESI;pis terörist????

Lan pis terörist sana höt diyorum g.öt anliyorsun..Tükürürüm senin 20000 payla$imina SENIN yaptigin tek $ey insanlari birbirine ki$kirtmak ezberini tekrarlamak ,SEn Kürt bile deyilsin pis bir Teröristsin sadece,Kürt olsan Ben Kürtüm dedigin o Kürt kelimesinin bile Türkce oldugunu bilir Vtanina hainlik yapmazdin, sana Soru sordum SENIN VATAN NERESI? ATAN KIM SENIN KAKPE?????Aksini idda ediyorsan bana VTANINI SÖYLE? VATANIN neresi SENIN ATAN KIM?

Lan terörist senden sokak kadini bile olmaz.
Sokak kadini diye kücümsedigin o kadinlar senden bin kat daha $erefli en azindan yedigi kapa sicmiyorlar,üzerinde ya$adigi topraklara ihanet etmiyorlar,Vatanlarina ,bayraklarina sahip cikyorlar.....sinsice pusu kurup masum insanlara saldirmiyorlar,masun bebekleri,izne ayrilan askerleri ,okula giden cocuklari savunmasiz insanlara saldirmiyorlar Kahbe ..SEn Kürt bile deyilsin le$i resilmekte gec kalinmi$ pis bir Teröristsin....

Terörba$i baban Öcalan , cocuk yaslarinda kizlarinizi daga cikartip $erefsiz terör örgütünüze zorla hizmetde bulunurken de gikin ciktimi terörist dölü.....

P.S

Bu O.cocugu yollarimi gözler oldu lara online olmasin,Annanin reklamini yapmaktan i$ yapiyon mü$teri beklemez git soganlarini dogra ,dönerini cevir mal

Geändert von Lara__ (20.12.2016 um 01:05 Uhr).
Alt 20.12.2016, 01:18
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Birşeyi çok merak ediyorsan ben kürt değilim zaten.Şekilde de görüldüğü gibi,sizlerden daha iyi türkçem var.Bak zerre kadar anlamamışsın yazdıklarımı.Zaten derdin anlamakta değil,artık sevgilinle kavga edip,içindeki sinir burya boşaltıyorsun,yoksa altın üstün bütün kültürün mü bu?İnsanda biraz ar,haya olur.bence sen insan değilsin....

LAN Beyinsiz SANA VATANIN NERESI SENIN DIYE SORUYORM??????? Kürtler kac yildir nerde yasiyor diye sormuyorum??? KAPHBENIN DÖLÜ BANA VATANIN NERESI,ATAN KIM???? ONU SÖYLE????Annanin ve KUMALARININ HAYATINI ANLATMA...
Alt 20.12.2016, 01:29
___EZEL___

Standard lara nın saçmalamaları;

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
LAN Beyinsiz SANA VATANIN NERESI SENIN DIYE SORUYORM??????? Kürtler kac yildir nerde yasiyor diye sormuyorum??? KAPHBENIN DÖLÜ BANA VATANIN NERESI,ATAN KIM???? ONU SÖYLE????Annanin ve KUMALARININ HAYATINI ANLATMA...
İşte sorun burada,yazıyorum ama hala anlamıyorsun ben ne yapim şimdi.Çünkü kulaktan dolma kelimelerle siyaset yürütmekten kaynaklı,tipik türkiye eğitimi gibi ezbere dayalı konuşuyor ve öyle yazıyorsun.Sana ne anlatsam boş...Kafan boş çünkü,almıyor ve basmıyor....
Alt 20.12.2016, 17:29
Su_perisi

Standard kalbimin dim dimi

sirf sana laf yetistirmek icin geceleri uyumuyor, suna yazip durma kendine baska bir meskuliyet bulsun, hayatinda bir haycan olur belki
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche