Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 03.04.2015, 09:47
seyrangah

Standard Insallah Haziran secimlerinde de böyle olur

Alt 03.04.2015, 09:52
seyrangah

Standard

Simdi anliyormusunuz bu elektrik kesintileri neyin provasi oldugunu? Ama birakin ambulanslarla gaz tasiyanlari, birakin polis arabasiya oylari calip götürenleri. Bir millet ayakanlandimiydi önünü kimse kesemez..

Ne ölmke biteriz, de öldürülmekle. Hic nehirler kururu mu, denize dökülmekle?
Atatürk öldü mü ki, Atatürkcüler ölsün... Cagdas dünyayi ancak akil yolu üzerinden gidersek yakalariz.. Inaniyorum ki, Muharrem Ince ya da Metin Feyzioglu ya da Ümit Kocasakal genel baskan olsaydi CHP Bülent Ecevit döneminden bile daha fazla oy alirdi...
Alt 03.04.2015, 09:55
seyrangah

Standard

Kediler AKP'lidir hep secim günleri trafolara girerler Pıs pıs pıs, trafolara girecek baska bir gün bulamiyormusunuz pıspıslar? Bi daha secim günü trafolara girerseniz bu sefer o kedileri kuyrugundan....
Alt 03.04.2015, 09:57
seyrangah

Standard Osman Erdogan'da CHP'ye katildi

Aslinda CHP basta olmak üzere Türkiye'de ki siyasi partilerin "parti ici demokrasiye" kayitsiz sartsiz gecmeden siyassi makale yazmak istemiyorum. Muharrem Ince'siz bir CHP doruk noktasina ulasmamis sayilir ama bu resimi gördügümde gülmekten kirildim. Burda ilgi duyanlarla paylasmak istedim

ERDOĞAN SORUSUNA ŞOK YANIT

Gazetecilerin, 'Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bu düşüncelerinizi ilettiniz mi?' şeklindeki soruya Osman Erdoğan, "Kendisine kim ulaşabiliyor ki rantçıların dışında kimse ulaşamıyor ki" Cevabını verdi. AK Parti’den geçtiğimiz yerel seçimden önce istifa ettiğini belirten Osman Erdoğan, "CHP’ye yeni üye oldum. Saadet Partisi’nden Rize Belediye Meclis Üyesi adayıydım, Mehmet Bekaroğlu hoca ile beraberdim. Birlikte geldik" diye konuştu. İnsanların olması gereken yerde olmasının anormal bir durum olmadığını ifade eden Osman Erdoğan, "Ben fikirlerimde özgür birisiyim. Fikrimde özgür olmak isterim. Hiçbir baskı olmadı. Hiçbir baskı bana sökmez. Bugüne kadar hiçbir baskıya boyun eğmedim. 12 Eylül’de ceza yedim. Devletin sillesini yemiş bir insanım ve ülkücüydüm" ifadesini kullandı.

Bir gazetecinin 'Kemal Kılıçdaroğlu akrabalığını biliyor muydu?' sorusuna Erdoğan, "Bilmiyordu" dedi. Erdoğan, CHP’ye Mehmet Bekaroğlu ile birlikte katıldığını söyledi.

Geändert von seyrangah (03.04.2015 um 10:01 Uhr).
Alt 07.04.2015, 08:45
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

insan rüya görür , hayal kurar ama bukadar abartmaz !!

bence hayal gücünüzü zorlamak yerine , biraz beyinlerini zorlamali CHP !

bu gidisle yine " HÜSRAN GÜNLER" sarkisini söylerler.

Bu arada KAYAHAN i da anmis olduk !

Allah Rahmet eylesin !

salih

PS: bak bu anketci CHP yanlisidir : http://secimanketi.tv/galeri/gezici_...ma_sonuclari-2

http://2015genelsecim.com/sonuclar.html

sence cok büyük degisim olacakmi ?? bunlarin hepsini göz önünde bulundurursan !!

sizin yanildiginiz , daha dogrusu yaniltan nokta, chp tamtamcilari yani medyasi vs. coook gürültü yapiyor, sizlerde saniyorsunuz ki, boooooo chp cok is yapiyor !! ama kuru gürültüye son secimlerdeki verilen oy oranini gördünüzmü ??

benim tahminim chp bu defa daha cok zor durumda olacak !!

chp ye oy veren kürt secmenler, öcalan aciklamasindan sonra yine, bdp ye gececek !
akp kürt secmeni akp den hala memnun , burda degisim olmaz !!

gercek süprizi mhp den bekliyorum !!

chp ve akp den cok büyük oy kaymasi MILLI SEBEPLERDEN DOLAYI mhp ye gecer diye düsünüyorum !

aslinda insanlar ERDOGANIN milliyetciligini eger gördülerse buda isi degistirir !!

selam lar !!

2. PS secimlerden sonra bu yaziyi tekrar yorumlamak istiyorum !!

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen

Geändert von 1978salih (07.04.2015 um 09:01 Uhr).
Alt 07.04.2015, 09:42
NurBanu

Standard

Wir müssen realistisch bleiben,

TC laiklik ile yönetilsede, TC nufusunun 98% MÜSLÜMANDIR, ve simdiye kadar oldugu gibi simdi de orta sag bir parti tarafindan yönetilecek.
Sol partiler bu güne kadar TC ye ne verdi?
TC nin en zor ekonomik dönemleri bu sol parti tarafindan yönetilen zamana denk geldi (örnek ecevit dönemi).

Ecevit bu ülkeye ne verdi, bak bunu verdi

Ömrüm boyunca bu resimden utanacagim, benim ülkemin basbakani el pence duruyor bu sapik karisinda

Ecevit daha baska seylerde yapti, örnegin HALK TARAFINDAN secilen MERVE KAVAKCIYI,
meclisten kovdurdu amerikan usagi diye "tessetdürlü diye"
KIM KIMIN USAGI YUKARIDAKI RESIMDE BELLI OLUYOR

iste TR DEKI SOL ANLAYISI BU "NE INSANLIKLA ALAKALI NEDE YASAYLA",

ANCA HAYVAN KANUNLARI GECERLI ONLARDA

(Allah ecevit gibi düsünenlere ve diger TÜRKIYE DÜSMANLARINA FIRSAT VERMESIN)
Angehängte Grafiken
Dateityp: jpg 1421063736.jpg (73,7 KB, 58x aufgerufen)

Geändert von NurBanu (07.04.2015 um 10:29 Uhr).
Alt 07.04.2015, 13:15
seyrangah

Standard

Banu, Bülent Ecevit olmasaydi bugün Kibris'ta Kibrisli Türkler yok edilmis olurdu. Ayni Girit adasindaki Türkler gibi..
O'nu bir rahmetli Necmettin Erbakan desteklemisti.. Amerika ikisini de sevmezdi. Ondan onlarin basina gelenleri tessadüf olarak görme.
Kemal Kilicdaroglu'na ragmen CHP sahlaniyor. Ya bir Muharrem Ince'li, ya da Metin Feyzioglu'lu ya da Ümit Kocasakal'li bir CHP'yi düsün! Yeri gögü inletir..

Defol git benim yurdumdan
Amerika katil katil
Vietnam'in pis karisi
Amerika katil katil

Bunca milletlere yazik
Sömürülmüs bagri ezik
Seni seven kani bozuk
Amerika katil katil

Buz diye yutturur tuzu
Dünyanin en namusuzu
Gafil düstük kuzu kuzu
Amerika katil katil

Mahsuni der Türk milleti
Ceksin gitsin elin iti
Demedim mi bunlar kötü
Amerika katil katil...

Geändert von seyrangah (07.04.2015 um 13:20 Uhr).
Alt 08.04.2015, 03:59
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Halen utanmadan halen anketler gosteriyorsunuz, kesin kaynagi Sozcu'dur. Gecen sene de benzeri anketler salliyorlardi chp'yi onde filan ) secimlerde AKP %46 oy aldi CHP %28 ))) komedi yahu.
Alt 09.04.2015, 13:02
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Halen utanmadan halen anketler gosteriyorsunuz, kesin kaynagi Sozcu'dur. Gecen sene de benzeri anketler salliyorlardi chp'yi onde filan ) secimlerde AKP %46 oy aldi CHP %28 ))) komedi yahu.
Eh, sen bizim memleketi benden daha iyi bilirsin. Cogulcu demokrasi ile cogunlukcu demokrasinin arasindaki farki bile bilmeyenlere anketler nedir ki?
Senin savundugun parti ya da partilerde parti ici demokrasi bile yok. Yani baskan karar veriyor herseye..

Hem bu trafolara giripte ceyran kesilmesine seben olan kediler ne hikmetse hep AKP'li cikiyorlar..

O mucizeden sonra da AKP'nin oylari ucuyorlar alim Allah

Geändert von seyrangah (09.04.2015 um 13:34 Uhr).
Alt 09.04.2015, 13:25
feyzade

Standard

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Bosver istedigi anketi paylassin. Ayni gecen seni oldugu gibi, bu senede Halk konusacak.
Onlar istedikleri masali anlatisinlar, istedikleri türküleri calsinlar.
Gercekleri yinede degistiremiyecekler.

Halk memnun. Tabi, sonradan yine, yok hata oldu vs. gibi mazeret cikaracaklar. Önemi yok.

Hakikatler bunlarin böyle yapmasinla degismiyor.
Antwort