Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 21.06.2015, 17:26
Benutzerbild von itinbiri
itinbiri itinbiri ist offline
Neuer Benutzer

Reden

helal olsun kiz sana katiliyorum. Benimde nickim cok siliniyor ama her geldigimde ENGİNTÜRK oldugumu yaziyorum. Farkli nick alip kendini saklayanlar TOP olsun hahahah
Alt 22.06.2015, 11:42
Benutzerbild von lafebesi
lafebesi lafebesi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von DiaTonik Beitrag anzeigen
bilmem seni kim aptal zannediyor ama o kisilerin bir bildigi vardir deyip bu konuyu burada degil özelden o sana aptal diyenle cözmeni tavsiye ederim.
Lafi nerenden anladin bilmiyorum ama degisen birsey yok. Dansöz misali kiviriyorsun kelimeleri kendi isine yarayacak sekillere

Sen dedigimi anladin, eminim.
Alt 22.06.2015, 12:48
Benutzerbild von lafebesi
lafebesi lafebesi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von DiaTonik Beitrag anzeigen
deniz1008 ile sen bu konu ile alakali yazmayip kisisel catismaya girmeye calisiyorsun.

wieso seid ihr alle so ag[g]ressiv bei vaybee?
Ich bin doch gar nicht aggressiv, wieso bist du so empfindlich?
Alt 04.12.2016, 21:51
___EZEL___

Standard Fatsalı Yavşağı ve ona yönelik ithamlar ;

Bu fatsalı Yavşağını buraya admin yapan da yavşaktır.Adama neden Kuzgunu attın diye sordum,burada bulunan herkes küfür ediyor dedim beni de attı.Yavşak kel ne olacak,aşağılık duygusu var normaldir.

Aşağıya doğru göz gezdirin ve bu Admin müsveddesinin gerçek yüzünü görün....
Alt 05.12.2016, 00:54
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

[quote=___EZEL___;2119832]Bu fatsalı Yavşağını buraya admin yapan da yavşaktır.Adama neden Kuzgunu attın diye sordum,burada bulunan herkes küfür ediyor dedim beni de attı.Yavşak kel ne olacak,aşağılık duygusu var normaldir.

Aşağıya doğru göz gezdirin ve bu Admin müsveddesinin gerçek yüzünü görün....[/QUOTE

hangi yüzünü görelim ezel odada 7 kadin nicki varsa 6 si fatsali ailesinde nekadar kadin varsa isimlerini nick yapmis 7 nickiyle yani fatsali nikiyle mutlamaya giriyor...
Alt 05.12.2016, 01:00
Benutzerbild von YigitAdam
YigitAdam YigitAdam ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Fatsaliyi tanimam fakat LARA alcagini tanirim kaltagin teki buralarda macalik yapip sonra zirlayip durur
Alt 05.12.2016, 01:07
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

ve önemle dikkatinize yaziyorum burasi bir reklam sayfasi deyil...

annanin reklamini baska yerde yap
Alt 05.12.2016, 01:17
Erfahrener Benutzer

Standard Bana atfen yazdiysan her önüne gelene verdinin o isbatidir bu

Anneleri ancak öröspuler söz konusu eder,,Ben senin anneni anmayacagim o eli öpüleecek haimdir muhtemelen, fakat senin gibi bir alcagi doguracagina bir büyük abdest yapsa iyiydi

Zitat:
Zitat von deniz1008 Beitrag anzeigen
19.06.2015, 17:39
Alt 05.12.2016, 01:17
___EZEL___

Standard Lara için;

Zitat:
Zitat von YigitAdam Beitrag anzeigen
Fatsaliyi tanimam fakat LARA alcagini tanirim kaltagin teki buralarda macalik yapip sonra zirlayip durur
Ben Lara yı buradan tanırım,tanıdığım bayanlar arasında beni en gıcık edenlerden birirdir.Fakat tanıdığım bayanlar arasında en akıllı ve en korkusuzlarındandır Lara.Burada ki bir çok adamım diyenler onun ve onun gibiler karşısında etek giymeli bence...
Yiğidi öldür ama hakkını ver derler.Tamam Lara ukala biraz ama o da bilgi birikiminden kaynaklı bir durum.Beni gıcık etsede bana karşı yazdıkları,o benim için gizli şair ve yazardır....
Alt 05.12.2016, 01:25
Erfahrener Benutzer

Standard

..Sende öyle kinayeli söz sokmaya calismana gerek yok...burda adam gibi adam var..sanalda olsa real gibi davranirim.sanali kivrak kullananlar dansözlük edenler etek giyinenler ortada laranin avukatada ihtiyaci oldugunu düsünmüyorum...ben aramizda gecen özel yazilara dayanarak kendisine atfen yazdim...söyledin gibi durust biri olsaydi oda bana atfen yazabilir istedigi hakaretide edebilirdi. belkim .fakat Anneleri söz konusu etmesi, yetmistane Lara olsa bir annenin atilmis tirnagi olamiyacagini isbat etmistir....

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Ben Lara yı buradan tanırım,tanıdığım bayanlar arasında beni en gıcık edenlerden birirdir.Fakat tanıdığım bayanlar arasında en akıllı ve en korkusuzlarındandır Lara.Burada ki bir çok adamım diyenler onun ve onun gibiler karşısında etek giymeli bence...
Yiğidi öldür ama hakkını ver derler.Tamam Lara ukala biraz ama o da bilgi birikiminden kaynaklı bir durum.Beni gıcık etsede bana karşı yazdıkları,o benim için gizli şair ve yazardır....

Geändert von YigitAdam (05.12.2016 um 01:34 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche