Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 25.06.2014, 21:40
Ask_Sehidi

Standard

Hem yeniliyorsun hem de pehlivan degilsin. isin tam is manbee

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
yenilen pehlivan gürese doymazmis. deshalb
Alt 25.06.2014, 22:04
Ask_Sehidi

Standard

Manbee nerde yaw, ona biraz tarih, edebiyat, politika ve ekonomi dersi vermek istiyorum. Ücrette taleb etmiyorum Insaniyet namina belki gözleri acilir ve dogrulari görürür
Alt 25.06.2014, 23:25
Benutzerbild von sive
sive sive ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
yenilen pehlivan gürese doymazmis. deshalb
Ach Toni ach ... Ben yenilmis birini göremiyorum burada Ama bizim insanlarimiz istisnalar
disinda geneli öyledir.Ne basari ile mutlu olur, ne de yenilgiyi kabullenip kendini gelistirir!
Alt 26.06.2014, 11:30
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Manbee nerde yaw, ona biraz tarih, edebiyat, politika ve ekonomi dersi vermek istiyorum. Ücrette taleb etmiyorum Insaniyet namina belki gözleri acilir ve dogrulari görürür
Zitat:
Hem yeniliyorsun hem de pehlivan degilsin. isin tam is manbee
gözle görünür su ki sen kimseye ders verecek durumda degilsin.

söylediklerini ispatlayabilecek kadar kendini egitirsen belki baskalarina birseyler ögretebilirsin.
Alt 26.06.2014, 11:33
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von sive Beitrag anzeigen
Ach Toni ach ... Ben yenilmis birini göremiyorum burada Ama bizim insanlarimiz istisnalar
disinda geneli öyledir.Ne basari ile mutlu olur, ne de yenilgiyi kabullenip kendini gelistirir!
bu bir deyimdir.

yalan söyleyipte o söylediklerini ispatlayamayanlara. ve bunu saklamaya calisarak yeni yeni yalanlara basvuranlara da denir bu deyim.
Alt 26.06.2014, 11:39
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Manbee nerdesin? Cevabini bekliyorum. Siyasi proje ile oy ugruna hediye arasindaki farki bana aciklamani istiyorum
oy ugruna hediye verenler bunlari secimlerden önce yapar ve secim sonrasi birakir. oy satin almak isteyen kaynak göstermeksizin hepinize para vercem der. kaynak soruldugunda benim ismim kemal demekten baska bir sey diyemez.

Zitat:
Bu basarinin asil mimari rahmetli Bülent Ecevit'tir..
türkiye basarisiz diyerek onca yalanlarla kimseyi ikna edemedigin icin simdi taktik degistirip türkiye basarili ama bunun sahibi ecevit diyorsun.
karar ver artik. basarili mi basarisiz mi???

Zitat:
AKP simdiye kadar Türkiye'de herseyi satti.
neyi satti dedigimde cevap bile veremiyorsun. özellestirmeleri kastediyorsan bu özellestirmelerden toplam kac para elde edildi? buna bile cevap veremiyorsun.

Zitat:
Istanbul'da ki kiz kulesini bile satiliga cikardilar.
kiz kulesi satiliga cikarilmadi. bu yalanina kaynak bekliyorum. kiz kulesinin kullanim hakki bir özel sirkete ait. o özel sirketin kiz kulesini satma hakki yoktur. sadece kullanim hakkini devredebilir.

Zitat:
Üretim olmadiktan sonra satarak bir yere kadar sicak bara gelir.
üretim olmadigina dair belge göster.

Zitat:
Türkiye'de üretim yok, üretim!
kaynaklarin nerede?

Zitat:
Herseyi ithal eden bir ülke olduk!
ithalat ve ihracat verilerini görmemis olman gerek. üretimi olmayan ülke nasil ihracat edebilir?? yine kaynaklarini bekliyorum.

Zitat:
şimdi de bes diye bir şey çıkarmışlar. bireysel emeklilik sistemi. 100 liraya 25 lira devlet verecekmiş. gidin devlete para verin diyorlar kısaca. iyi kötü bilmem. zaten tartışması mevcut. ama benim aklıma ilk gelen bunlar ya batıyor yada parayı alıp kaçacak.
bireysel emekliligin ne oldugunu bile bilmiyorsun. bireysel emeklilik devletin kasasina yatirilmiyor. bunu özel sirketler (sigortalar) sunuyor. sen 75 tl ödüyrsan sigortaya devlette senin adina 25 tl ödüyor.
devletin kasasina 1 kurus girmiyor, devletin kasasindan para cikiyor!!!

-----------------------------

seviyeli ve edepli bir tartisma sürdüremeyen. özellikle kaynak ve veriler sunamadan cevaptan kacarak hakaretlere basvuran ortada.

Zitat:
Benimle tartistimaya kalkanlara bak. Bi üflesem ucanlar, bana laf yetistirmeye kalkisiyorlar
Zitat:
bir sonraki seçimde akp'ye oy verecek olan salaktır.

...Oglum biz niye görmüyoruz bu iyiliği? O da mı etkilemiyor lan sizi? olum madem iyi, süper über ekonomi neden bu ücretler alınıyor?

bu salaklar oldukça giren bize de giriyor. ona yanarım...

edit: dur lan hemen "bak bizi aşağılıyorlar ühü ühü"cüler gelmiş tabi. salaklık burada düşünmeyen insandan kaynaklanıyor.

onlara cevap vermeyip "bak bu böyle, şu şöyle asıl salakta sensin" demeyip direkt ağlama moduna girenler.
Zitat:
Iyi ki varsin manbee! AKP'nin en kararli kör bir inancla destekleyicisi sensin! Sen AKP'nin kazanmasi icin Türkiye'nin en hücra köylerine bile sirtinda kömür, odun ve markarna bile tasiyarak getirip dagitirsin! Gurur mu duyulmasi lazim yoksa ya da üzülmesi gerekilecek bi durum mu karari vermek istemiyorum. Hakaret olarak algilarsin!
asksehidi bende senin gibi seviyesiz cevap versem cok mu hosuna gidecek? küfürlerle hakaretlerle haksiz ve aciz oldugunu ortaya koyuyorsun.
Alt 26.06.2014, 13:17
Ask_Sehidi

Standard

manbee sana öyle ders verecek durumdayim ki, beyin hücrelerin motor gibi calismaya baslar. Hem burda sirf sana degil, hani bir kere yazmistin ya bir azzi toni gider bin azzi toni gelir. Gelecekleri varsa görecekleri de var. Hepsine en güzelinden her konuda ders vermeye hazirim. Yeter ki sen de ögrenmeye meyilli ol. Varmisin?

Geändert von Ask_Sehidi (26.06.2014 um 13:19 Uhr).
Alt 26.06.2014, 13:31
Benutzerbild von timeraiser
timeraiser timeraiser ist offline
Erfahrener Benutzer

timeraiser eine Nachricht über ICQ schicken timeraiser eine Nachricht über AIM schicken timeraiser eine Nachricht über Yahoo! schicken timeraiser eine Nachricht über Skype™ schicken
Standard

Man sollte in seinen Garten nicht die Hunde rufen, um ihre Scheiße zu ernten, sondern Dinge pflanzen, die einem Freude bereiten
Alt 26.06.2014, 13:37
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
manbee sana öyle ders verecek durumdayim ki, beyin hücrelerin motor gibi calismaya baslar. Hem burda sirf sana degil, hani bir kere yazmistin ya bir azzi toni gider bin azzi toni gelir. Gelecekleri varsa görecekleri de var. Hepsine en güzelinden her konuda ders vermeye hazirim. Yeter ki sen de ögrenmeye meyilli ol. Varmisin?
ders verecem demekle olmuyor.

ortaya attigin tüm yalanlari/yanlislari ispatlamani istiyorum senden.

elinde belgeler, kaynak veya veriler varsa bunlarla tek tek cevapla.
Alt 26.06.2014, 13:50
Ask_Sehidi

Standard

Erwarte von mir nicht die Quadratur des Kreises. Ich kann dir nur im rahmen des möglichen hier bei Vaybee aufzeigen, welche korrupte und korrumpierte Gesinnung du nach Kräften unterstützt.
Benimle her yazismadan sonra burda bu konularla ilgilenen diger üyelerin de fark ettigi gibi AKP oy kayibina ugruyor. AKP'ye bu zarari vermeye hazir misin?

@Bosporus
Sende bu yazismayi oku AKP'nin oylarinin ikinci düsüs dalgasina sahit ol

Zitat:
ders verecem demekle olmuyor.

ortaya attigin tüm yalanlari/yanlislari ispatlamani istiyorum senden.

elinde belgeler, kaynak veya veriler varsa bunlarla tek tek cevapla.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche