Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 24.07.2014, 16:14
Ask_Sehidi

Standard

Diyene bak diyene bak Kadinlarin ve kadinligin bas düsmani simdi onlarin en büyük savunucusu rölünü üstlendi. Ayni diktatörün demokrat olmasi gibi bir sey bu
Gülmekten karnim agriyor ya..

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
bir daha Zerrin hanima veya baska kadinlara hakaret ettigini görmiyeyim.

sayet görürsem dansöz gibi kivirtip bu hale sokarim.
Alt 24.07.2014, 20:53
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Diyene bak diyene bak Kadinlarin ve kadinligin bas düsmani simdi onlarin en büyük savunucusu rölünü üstlendi. Ayni diktatörün demokrat olmasi gibi bir sey bu
Gülmekten karnim agriyor ya..
erdal dedigim hala gecerli. bir daha Zerrin hanima veya baska kadinlara hakaret veya küfür edersen senin kulaklarini cekerim.

söylecek söz bulamayinca cikip kivirmak icin laf yetistirme.

erkek adam gibi özür dilemeyi ögren. Zerrin hanima ettigin hakaretler icin özrünü bekliyorum.
Alt 24.07.2014, 23:14
Ask_Sehidi

Standard

Önce sen Aurum hanimdan ve Rotzlöffel hanimdan özür dile de bende senin samimiyetini görüyüm..
Yaw manbee önce gentlemen's agreement sonra kulaklarini cekerim. Benim degimlerimi bana kullanmaya calisma. Ayni AKP'nin Kemal Kilicdaroglu döneminde ürettigi programi kopyalamasina benziyor bu is. Hadi o durumda memleket karli cikti. Ha CHP ha AKP fark etmez millete iyilik olarak geri dönsünde ama bu söylediklerimi bana karsi kullanmandan bir anlam cikaramiyorum dogrusu.. Bana bir aciklama yaparmisin? Bu sözler de kulagina küpe olsun

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
erdal dedigim hala gecerli. bir daha Zerrin hanima veya baska kadinlara hakaret veya küfür edersen senin kulaklarini cekerim.

söylecek söz bulamayinca cikip kivirmak icin laf yetistirme.

erkek adam gibi özür dilemeyi ögren. Zerrin hanima ettigin hakaretler icin özrünü bekliyorum.

Geändert von Ask_Sehidi (24.07.2014 um 23:37 Uhr).
Alt 25.07.2014, 19:49
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Önce sen Aurum hanimdan ve Rotzlöffel hanimdan özür dile de bende senin samimiyetini görüyüm..
Yaw manbee önce gentlemen's agreement sonra kulaklarini cekerim. Benim degimlerimi bana kullanmaya calisma. Ayni AKP'nin Kemal Kilicdaroglu döneminde ürettigi programi kopyalamasina benziyor bu is. Hadi o durumda memleket karli cikti. Ha CHP ha AKP fark etmez millete iyilik olarak geri dönsünde ama bu söylediklerimi bana karsi kullanmandan bir anlam cikaramiyorum dogrusu.. Bana bir aciklama yaparmisin? Bu sözler de kulagina küpe olsun
erdal hep ayni nicklerin arkasinda saklanmaya calisiyorsun.

kac kere daha aciklayayim? senin aklin almiyor mu?

rotzlöffel ile benim kavgam yok, hic bir zaman yoktu.

ben burada senin 1 hafta önce bir bayana hakaret etmenden dolayi kiniyorum ve özür dile diyorum. sen yalan uydurup sen baska bayanla kavga ettigin icin bende ederim diyorsun.

cehaletin siniri yok. burada kilicdarogluda desen akp'de desen konudan kacamazsin.

küfür ve hakaretlerin icin Zerrin hanimdan özür dile!!!
Alt 27.07.2014, 15:06
Benutzerbild von berylll
berylll berylll ist offline
Neuer Benutzer

Standard

zerrin özer kadar tas düssün tepene

kalkmis aleviligi temsil etmeye soyunmus

ayni hülya avsar bozuntusunun kalkip da gezi olaylarini temsilen rteyle asna fisna yaptigi gibi
Alt 28.07.2014, 09:09
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von berylll Beitrag anzeigen
zerrin özer kadar tas düssün tepene

kalkmis aleviligi temsil etmeye soyunmus

ayni hülya avsar bozuntusunun kalkip da gezi olaylarini temsilen rteyle asna fisna yaptigi gibi
hülya avsara bozuntu demeni kiniyorum.

hangi hakla bir bayana va hanfendiye bozuntu diyebiliyorsun?

zerrin özer aleviligi temsil ediyorum demedi ve demiyor. sadece alevilerin 'ben aleviyim' demeye utandigi zamanlarda o ortaya cikip ben aleviyim diyebiliyordu.

zerrin özer sadece basbakana olan sevgisinden dolayi onu kötü göstermek, onu karalamak alevilige yakisiyormu?

siz bu yaptiklarinizla aleviligi kötü gösteriyorsunuz. sizi görenler alevilerin hepsinin sinsi ve iftiraci oldugunu zannedecek.

bir daha bu türlü hakaretler yazmadan önce insan olmaya davet ediyorum seni. biraz kendinizi sorgulayin!!!
Alt 30.07.2014, 21:37
Benutzerbild von WpumaC
WpumaC WpumaC ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Adem Olan Anlar :p

Zitat:
Zitat von deniz1008 Beitrag anzeigen
http://www.youtube.com/watch?v=6k6wEuzDJhY
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche