Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Suchen Heutige Beiträge Alle Foren als gelesen markieren

Umfrageergebnis anzeigen: BIR ERKEN SECIM OLURSA OYUNUZU HANGI PARTIYE VERIRDINIZ
AKP 3 37,50%
CHP 2 25,00%
HDP 3 37,50%
MHP 0 0%
Multiple-Choice-Umfrage. Teilnehmer: 8. Sie dürfen bei dieser Umfrage nicht abstimmen

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 14.07.2015, 01:18
__KAAN__

Standard :)))

Zitat:
Zitat von Caka_Bey Beitrag anzeigen
benimle tartisacaksan soracaksin! sen kendi konu'nda bana;'' benimle tartisma '' diye bir talepte bulunmadin ki?

ama ben özellikle bu konuda tartismak istemedim, zira adam sadece kime oy verirsiniz diye soruyor...daha ilk yorumumdan bu anlasilmisti, ancak sen saygisiz bir sekilde senin kime oy vermedigini umursamamamdan rahatsiz oldun..yalan miyim?
ayrica baska partiler ile ilgili son derece normal bir yoruma bile tahammül gösteremiyorsun, fazla asiri önemsiyorsun sen bu siyaseti...bagimlilik var sende, yazik.

koyun, ziplayan gibi laflari da kimse umursamaz, zira bunlar gercekte yüzümüze söylenemeyecek laflar!

o yüzden seni fazla muhattap almamak gerek cünkü senin sorunlarin var, hem de plan yaptigimizi düsünecek kadar da kendi kendine tuhaf düsünceler üretmektesin...

kisi kendisi nasilsa karsisindakini de öyle görürmüs, sen siyaset hastaligina tutuldun diye biz her seye Akp mi diyecegiz?

baska isimiz gücümüz yok degil mi?

neyse, yazi biraz uzun oldu cünkü seninle tekrar muhattap olmayi düsünmüyoruz ve senin en kisa zamanda kendini tedaviye ikna etmeni diliyoruz!

ben seni muhattap almayacagim ama senin buradan gidecegin yok, baskalarina da bulasacagindan süphem yok o yüzden tedavi- kendini sorgulama konusunu düsün buradaki diger arkadaslara zarar verme, zamanlarini gereksiz yere calma....

kimsede senin düsündügün gibi, adimlarini siyasete göre atmiyor bu olumsuz düsünceleri de birak....

bitti.
Ya aptallık baki değil ama sen ve senin gibi akebe lilerde,koyunvari baki.Sence ölümü defalarca yenen bir insanın,sen ve senin gibi ne idüğü belirsiz insanların yüzüne koyunsun,akebe dediğim zaman zıplıyorsun diyemez mi?)))Doğru dervişin fikri neyse zikri o dur derler.Senin ki o hesap evet,baksana yamamaya çaılıştığın şeylere?Bak sana koyun ve aptal olduğundan başka birşey demiyorum,çünkü kapasiten elvermiyor diğer yazılanları anlamaya,o açıdan,son kez,sen o yollara daha girmeden,benim gibi insanlar defalarca dönüp gelmiştir.İstersen sana külahımı gönderim geri kalanları,külahıma anlatırsın.Sen kimsin ki insanlık düşmanları akebe li ve islami teröristlere karşı,yazdığım şeyleri bırakmamı istiyorsun?Kör değilsen bak bakalım,pano ya,foruma.Hep siyasetmi var allahın koyunu?Siz kendiniz iyi bilirsiniz.Gün gelecek değil akebeniz,hazreti bilmem kiminizde gelse,türkiye halklarına hesap verceksiniz.İşte o zaman anlarsın benim ne demek istediğimi.Ülkemizi parsel parsel satanları,o inandıkları ahirete bırakmadan yargılamak,türkiyede insanım diyen herkesin boynunun borcu.Şimdi sen gerçekten oyuncu değilsen,bende birşey bilmiyorumdur.O kadar yıl boşuna senin faşist devletine karşı mücadele etmişim demek ki?.Bu benim burda son cevabım,başka bir yazıda veya herhangi bir konuda benimle tartışmaya girme...Bak ben böyle yazdım ya,akebe iblisinin rüyası bunu rahat bırakmaz,hemen cevap yazar ))))
Alt 15.07.2015, 06:13
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

CHP den ba$kasi ...
TR yi Islamci cikmaza ina götürür ..

MHP = AKP light ...
bunu 2 sene evel yazdim ...
buyurun ....Bahceli veya MHP den gelen
yorumlarini okuyun ...

sanirim ..gercek dindar ,muhafazakar insanlar gercegi görüyorlar