Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Ausbildung & Karriere

Hilfe Kalender Suchen Heutige Beiträge Alle Foren als gelesen markieren

Umfrageergebnis anzeigen: Denkt ihr auch, dass das leben in der Heimat besser ist?
Definitiv 485 51,98%
weis ich nicht 81 8,68%
auf jeden fall wärmer 36 3,86%
glaube ich kaum 331 35,48%
Teilnehmer: 933. Sie dürfen bei dieser Umfrage nicht abstimmen

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 07.03.2013, 19:50
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

türkiyede kendi isini kursanda yemek yemege ciktiginda ilk sorulan soru egitimindir.

adam akilli is adamlari okumamis biriyle is yapmaz. garanti ve cok kolay para kazanilacak is olsa bile yaklasmazlar.

türkiyede okumayani sekreter bile yapmiyorlar bunu unutmayin.

tersini iddia eden olursa türk is forumlarina girip bilgi edinmelerini tavsiye ederim.

is kurmak isteyenler toploluklarin forumlarina girip bilgi edinmenizi tavsiye ederim.

türkiye sizin istediginiz türkiye degil, karsinizda yepyeni türkiye var artik.
zihniyetle is degil akilla is yürütüyoruz.

DURMAK YOK!!!
Alt 07.03.2013, 19:59
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Herrlichkeit Beitrag anzeigen
türkiyede kendi isini kursanda yemek yemege ciktiginda ilk sorulan soru egitimindir.

adam akilli is adamlari okumamis biriyle is yapmaz. garanti ve cok kolay para kazanilacak is olsa bile yaklasmazlar.

tersini iddia eden olursa türk is forumlarina girip bilgi edinmelerini tavsiye ederim.

is kurmak isteyenler toploluklarin forumlarina girip bilgi edinmenizi tavsiye ederim.

DURMAK YOK!!!
Bir milletin %96,25'i tv seyrediyorsa ve sirf %3,75'i kitap okuyorsa o milletin filozoflari ya NIHAT DOGAN olur ya da kendini Allah'in isimleri ile diger aciz yaratiklar

Sen hangi Türkiye'den bahsediyorsun ya, benim gördügüm Türkiye icler acisi!
Alt 07.03.2013, 21:12
Benutzerbild von Billy73
Billy73 Billy73 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Bir milletin %96,25'i tv seyrediyorsa ve sirf %3,75'i kitap okuyorsa o milletin filozoflari ya NIHAT DOGAN olur ya da kendini Allah'in isimleri ile diger aciz yaratiklar

Sen hangi Türkiye'den bahsediyorsun ya, benim gördügüm Türkiye icler acisi!
haha azzi geht wieder ab mit seiner propaganda. das erinnert an syrien. was haben die leute das land hochgejubelt von wegen militärisch so stark und was weiss ich nicht alles. was kam raus. flasche leer. dank unserer jihadisten haben die das land in null komma nix in ein sumpf verwandelt. ich bin positiv in der beziehung eingestellt, dass unsere jobaz das auch hinkriegen werden. geschichte verpflichtet.

levo, unsere türken lesen doch auch bücher z.b. den koran. allerdings verstehen sie die sprache noch die logik da drin, was allerdings schon tradition hat. -- jahrhundertelanges brainwashing hat nunmal auswirkungen.

die mauren konnten sich 700 jahre in spanien halten, schaumamal wie lange unsere türken sich noch in stanbul halten werden können.....

ein knopf in israel gedrückt schickt die fellachen zu ihren junfrauen....
Alt 07.03.2013, 22:44
OnMyOwn

Standard

Zitat:

DURMAK YOK!!!

ja dogru bende zaten is dediysem Holding kurabilirsiniz demedim. Ufak bir cerezci/bakkal cakkal dükkani olabilir. Egitimsiz ise zaten anca bu kadar olur.
Alt 08.03.2013, 18:19
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von OnMyOwn Beitrag anzeigen
ja dogru bende zaten is dediysem Holding kurabilirsiniz demedim. Ufak bir cerezci/bakkal cakkal dükkani olabilir. Egitimsiz ise zaten anca bu kadar olur.
türkiye'de egitimsiz kesim sözde holding kuruyor ama bir bakkal bile isletecek kapasitede degildir. 50 metrekare bakkali olan ben uluslararasi ticaretle ugrasiyorum diyor

sahsen ben cerezciligi ve bakkalciligi ciddi bir kurulus olarak görmüyorum.

ne insanlar gördüm egitimsiz üniversite okumamis, bir meslek bile ögrenememis, ben insaatciyim, ben emlakciyim, ben is adamiyim deyip insanlari kandiriyorlar.

ama diplomasini almis insan dünyanin her yerinde is bulur calisir ve kendi isini kurmaya potansiyeli vardir.

onun icin üniversite ve diploma cok önemli. kendiniz okumadiysaniz muhakkak cocuklarinizi okutun.

bu forumda bile erkeklerin 90% egitimsiz, tek tük üniversite okumus erkek var. kadinlarda bu tersine isliyor. kadinlarin 90% okuyor.

malesef bu egitimsiz erkekler kiliktan kiliga girip cehaletini ve beceriksizliklerini saklamakla belirli amaclara ulasmaya calisiyor.
Alt 09.03.2013, 00:51
xAurumx

Standard

Männer die damit protzen irgendwas studiert zu haben und keine persönlichkeit und innere werte vorweisen können, weder demut noch achtung für andere haben, das will auch keiner jeden tag ertragen. Teamfähigkeit ist auch wichtig.
Alt 09.03.2013, 14:21
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
Männer die damit protzen irgendwas studiert zu haben und keine persönlichkeit und innere werte vorweisen können, weder demut noch achtung für andere haben, das will auch keiner jeden tag ertragen. Teamfähigkeit ist auch wichtig.
wenn ein mann einer studierten frau begegnet kann er damit erst garnicht protzen.
nur wenn er eine nichtstudierte frau als ap hat könnte er damit protzen was natürlich nicht gentlelike wäre

vielleicht kommt es dir so vor dass diese männer damit protzen....
du könntest denen doch paroli bieten indem du sagst "weshalb protzt du, ich hab auch einen abschluss in der tasche".

ausser du hast nicht studiert, wovon ich nicht ausgehe.

also lass dir nichts gefallen von diesen männern
Alt 09.03.2013, 15:12
OnMyOwn

Standard

Zitat:
türkiye'de egitimsiz kesim sözde holding kuruyor ama bir bakkal bile isletecek kapasitede degildir. 50 metrekare bakkali olan ben uluslararasi ticaretle ugrasiyorum diyor

sahsen ben cerezciligi ve bakkalciligi ciddi bir kurulus olarak görmüyorum.

ne insanlar gördüm egitimsiz üniversite okumamis, bir meslek bile ögrenememis, ben insaatciyim, ben emlakciyim, ben is adamiyim deyip insanlari kandiriyorlar.

ama diplomasini almis insan dünyanin her yerinde is bulur calisir ve kendi isini kurmaya potansiyeli vardir.

onun icin üniversite ve diploma cok önemli. kendiniz okumadiysaniz muhakkak cocuklarinizi okutun.

bu forumda bile erkeklerin 90% egitimsiz, tek tük üniversite okumus erkek var. kadinlarda bu tersine isliyor. kadinlarin 90% okuyor.

malesef bu egitimsiz erkekler kiliktan kiliga girip cehaletini ve beceriksizliklerini saklamakla belirli amaclara ulasmaya calisiyor.
Valla Türkiye bu, hersey mümkün. Üniverste mezunlari bile her zaman okuduklari bölümle ilgili calismiyorlar. Bakiyosun tamamen alakasiz yerde calisiyor.

Bencede insanin heryerde gecerli bir diplomasi oldumu sorun yok. Ben ne dedimki aynisi dedimya bende :-)
Alt 09.03.2013, 15:24
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von OnMyOwn Beitrag anzeigen
Valla Türkiye bu, hersey mümkün. Üniverste mezunlari bile her zaman okuduklari bölümle ilgili calismiyorlar. Bakiyosun tamamen alakasiz yerde calisiyor.

Bencede insanin heryerde gecerli bir diplomasi oldumu sorun yok. Ben ne dedimki aynisi dedimya bende :-)
bende okudugum bölümde ilgili calismadim hicbir zaman.

ben diplomami aldigimda okudugum bölümle ilgili isyerleri cin cumhuriyetine kaymaktaydi.
ama Allah bana baska kapilar acti ve is hayatim cok degisik bölümlerde ilerledi.

demek istedigim önemli olan diplomayi eline alman, ondan sonra yine baska bölümlerde calis.
bence okul ile üniversitenin en büyük farki ve insana ögrettigi sey kendi basina bilgi edinip ve o edindigin bilgiyi kaynak ve belgelerle kagida dökebilmen.
Alt 09.03.2013, 16:36
Benutzerbild von Billy73
Billy73 Billy73 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

azzi feministlik yapma. okumak delikanlinin karismasini cizer. ne o kancik gibi masa üstüne gencligini gecir. olmaz. tesbihlen dolasacaksin.

okumak gaylik demektir

hem kizlar ne okuyorlarki. mintlerden kacip advanced and applied cybernatics and cybernautics of kancikness okuyorlar. alles von vater statt finanziert. desifre etmek senin isindir.wir wollen transparente prostitution
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche