Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 25.04.2012, 07:24
Ardan123

Standard

Jeder Mensch hat einen Verstand, den er bei Bedarf einschalten kann. Jeder kann zwischen richtig und falsch entscheiden. Dafür braucht man nicht mal gläubig zu sein.
Wenns darum geht, einem anderen Leid und Schaden zuzufügen, sollte man es abwägen können, ob es richtig oder falsch ist.
Ich kenne keine Imame, die dazu aufrufen, Frauen zu vergewaltigen. Falls es doch solche Bestien geben sollte, dann sprechen sie nicht im Namen der Religion, gleich welche.
Allah hic bir yerde baska bir insana zarar vermesine izin vermez, ha gelip herhangi Imam buna izin verecek? Never ever.
Jeder ist in der Lage zu wählen, ob er auf dem richtigen Weg ist oder den falschen wählt.
Aber hier wird von Levantiner gezielt auf Bild-Niveau Hass geschürt gegenüber Moslems.
Bist kein Türke, bist kein Moslem, was bist du dann?
Alt 25.04.2012, 12:10
Ardan123

Standard

Wenn es wirklich so einen Schwachsinn gegeben hat, in dem aufgerufen wurde zu Massenvergewaltigungen, seid ihr aber wirklich schön dumm drauf reingefallen. Wenn dem wirklich so gewesen wäre, wäre die BLÖD-Zeitung die erste, die eine Sonderausgabe mit 30 Seiten allein über den Bericht herausgebracht hätte, wie schlecht Türken und Moslems sind.
Alt 25.04.2012, 12:47
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ardan123 Beitrag anzeigen
@Levantiner
Senin o Polizeioberinspektor tanidik mi yoksa seni sucüstü mü yakaladi birseylerde?
Dogru dürüst okumasini bilseydin is yerinden tanidigim demistim! Onlar seni ve tayfani suc üstü yakalarlar. Siz kendinizi bu tecavüzcü Coskun'lar ile bir görüp onlari desteklediginiz icin. Sizin gözünüzde Hz. Muhammet bile 6 yasindaki bir cocukla cinsel münasebete girmistir degil mi? Senin gibi mayasi sütü bozuklar müslüman gecinen meczuplar ve kisiligi bozuk Ebu Cehiller yüzünden Islam dininin haysiyeti bes paralik oldu!
Islam dinini hak ettigi yere getirmek icin önce icten temizlik sart!
Alt 25.04.2012, 12:55
Ardan123

Standard

Tam Atteist gibi konustun, ancak sana bu yakisir. Sen ne türksün ne müslümansin. Insanim diye karsima gecmis havliyorsun, hadi git bahcede kemik ara. Bura sana göre degil.
Alt 25.04.2012, 12:56
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Madem türkleri begenmiyorsun, müslümanlari begenmiyorsun ozaman isinne burda`?
Kim demis benim Türkleri begenmedigimi. Türkleri begenmesen kendi ülkemde calisip ve yasamam! Buna beni kimse zorlamadi bu benim kendi istegimle gerceklesti. Bir inancli müslüman olarakta herseyin gercek sahibinin Cenab-i Allah-u Teala C.C. oldugu icin burda da riskimi aliyorum. Ama senin gibi müslüman müsveddeleri, Almanaya'da ve Avrupa'nin diger ülkelerinde yasarlar, sosyal hukuk devletinin her avantajindan yararlanirlar, orda Bündnis90/Grüne ve SPD secerler ama Türkiye'de de AKP! Madem bu sistemler bu kadar kötü niye "gavurun" ülkesinden kendi memleketine dönmüyorsun! Madem iyi o zaman niye ikiyüzlülük yapti bu dogru seylerin Islam ülkelerinde de olmasina destek olmuyorsun?

Sen cidden su tecavüzcü picleri mi savunuyorsun ve onlarin dogru bildikleri sacmaliklari?
Alt 25.04.2012, 13:04
Ardan123

Standard

Herhangi tecavüzcüyü desteklemiyorum, kesinlikle.
Sade seninle anlasamadigimiz konu su tecavüzcülere müslüman demen beni rahatsiz ediyor.
Nerden biliyorsun müslüman olduklarini? Tecavüz etmeden abdest aldiklarini mi gördün? Cuma namazinda yaninda mi oturdun? benim nerde ve nasil yasadigim seni ilgilendirmez. Yoksa sen almanyadan kovuldunmu ondan Türkiyede yasamaya mecbur kaldin?
Madem türküm müslümanim diyorsun, arti birde o kadar milliyetcisin, ozaman sen daha iyi bilmelisinki, bu tür ipsiz sapsiz köpeklerin Allah ile, din ile, vatan millet ile hic bir baglantisi olmadigini. Onlarin bir baglantisi uckurusu ve kendi cikarlari.
Alt 25.04.2012, 13:10
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Tam Atteist gibi konustun, ancak sana bu yakisir. Sen ne türksün ne müslümansin. Insanim diye karsima gecmis havliyorsun, hadi git bahcede kemik ara. Bura sana göre degil.
Burda kimsenin hakaretleri ya da provokasyonlari bana dokunmaz! Ben düsüncelerle, fikirlerle ugrasisirim, kisilerle degil.
Sordugum sorulara cevap yok ancak polemik. Hayvanlar koklasarak insanlar konusarak iletisim kurarlarmis! Hadi ahira esek olamamis sipa!
Alt 25.04.2012, 13:15
Ardan123

Standard

Türkiye de yasiyormus. Hadi ordan. Almanyanin hangi domuz ahirindan yaziyorsan, orda kal. Kendini kazikla seni. Senden milliyetci ancak ahirda olur. Baska yerde olmaz.
Alt 25.04.2012, 13:16
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Herhangi tecavüzcüyü desteklemiyorum, kesinlikle.
Sade seninle anlasamadigimiz konu su tecavüzcülere müslüman demen beni rahatsiz ediyor.
Nerden biliyorsun müslüman olduklarini? Tecavüz etmeden abdest aldiklarini mi gördün? Cuma namazinda yaninda mi oturdun? benim nerde ve nasil yasadigim seni ilgilendirmez. Yoksa sen almanyadan kovuldunmu ondan Türkiyede yasamaya mecbur kaldin?
Madem türküm müslümanim diyorsun, arti birde o kadar milliyetcisin, ozaman sen daha iyi bilmelisinki, bu tür ipsiz sapsiz köpeklerin Allah ile, din ile, vatan millet ile hic bir baglantisi olmadigini. Onlarin bir baglantisi uckurusu ve kendi cikarlari.
Bak simdi isin sakasi bir yana! Ikimizin ayni düsündügümüz yer, onlardan rahatsiz olmak! Onlar belki müslüman dogmus ama Islam'nin ruhuna ermemis zavalli mahlukatlar! Buraya kadar hemfikiriz! Catisma noktasi burdan sonra basliyor! Sen diyorsun onlar müslüman degil, ama Almanlar ya da Ingilizler öyle görmüyor! Onlar icin bunlar müslüman ülkelerden gelmis ve orda sosyala$mi$ insanlar olarak istesekte istemesekte müslüman olarak algilaniyorlar, bizde kurun yaninda ya$ olarak yaniyoruz!
Onlardan böyle tepki görmemek icin bu serefsizleri biz dislamamiz lazim! Onlara sirin görünmek icin degil, Islam ahlakini savunmak icin!
Yoksa ilerleme olmaz! Sen nasil sapik bir papayi "hristiyan dinine mensup birisi olarak" görüyorsan onlarda ayni düsünerek davraniyorlar!

Müslümanlik nedir? Müslümanlik nefsini bilipte terbiye etmektir! Eline diline beline sahip olamayani zaten ben teknik anlamda dogru dürüst müslüman olarak kabul etmem!

Bilmem anlatabiliyormuyum?

Geändert von Der_Levantiner (25.04.2012 um 13:20 Uhr).
Alt 25.04.2012, 13:19
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Türkiye de yasiyormus. Hadi ordan. Almanyanin hangi domuz ahirindan yaziyorsan, orda kal. Kendini kazikla seni. Senden milliyetci ancak ahirda olur. Baska yerde olmaz.
Ister inan ister inanma, sana kalmis! Ben sözde degil, özde gercek bir müslüman Türküm! Ondan kendi ülkemde yasiyorum! Iste aramizda ki bir farkta bu!
Antwort