Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 09.04.2012, 15:15
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

@jag_u_are

Wie gesagt, jedes Land hat seine Blumen! Und ich finde, dass die Türken im durchschnitt nicht gut aussehen, doch wenn sie gut aussehen, dann sehen sie wirklich sehr gut aus. In unserem Dorf gibt es ein paar Mädels die sehen bezaubernd schön aus. Doch die allermeisten kannst Du in die Tonne kloppen, wenn man jetzt nach dem Aussehen gehen würde.
Doch ein paar von denen sehen so umwerfend aus, dass an ihnen Mrs. Universes verloren gegangen sind.. Doch ihnen allen ist eins gemeinsam, nämlich ihre Hang zur Bildung und gesellschaftlichem Aufstreben. Alle sind studiert oder wenn sie noch nicht so weit sind, von diesem Wunsch beseelt zu studieren :-)

Wenn wir schon von Typen reden.. Da ist eine Aycin Tuyun, auch so eine türkische mittelmäßig erfolgreiche Schauspielerin, die finde ich umwerfend schön... Wenn ich sie ansehe, ergeht's mir auch wie Dir, dann schaue ich nur sie an und die Filmgeschichte gerät dann in Desinteressse

Geändert von Der_Levantiner (09.04.2012 um 15:39 Uhr).
Alt 09.04.2012, 23:10
Benutzerbild von funkypunch
funkypunch funkypunch ist offline
Benutzer

Standard Fo Shizzle Dizzle

Zitat:
Zitat von Der_Levantiner Beitrag anzeigen
Ich bin wirklich eine gnadenloser Kritiker der türkischen Männer. Über ihre Versäumnisse und Fehltritte könnte ich mich den ganzen Tag aufregen. Nur Funkybunch findest Du nicht, dass Du unseren türkischen Männern Unrecht tust? Also ich glaube nicht an die Legende dass die schwarzen Männer es öfter und und besser können als die meisten von uns. Wenn es etwas auf der Welt gibt, was der türkische Mann wirklich gut drauf hat, dann sind es seine Talente im Bett. :-D
Die mongolische Regierung hatte sogar mal die türkische Regierung darum gebeten 20.000 türkische Männer in die Mongolei, zwecks sich mit hiesigen mongolischen Frauen zu paaren und Kinder zu zeugen, zu schicken Eigentlich genau der Stoff aus dem die Aziz Nesin Klassiker sind

Dem türkischen Mann mangelt es an vielen Dingen, vor allem an Bildung, Benehmen und Kultur, doch daran mangelt es ihm am allerwenigsten -
Der Levantiner sen beni yanlis anladin heralde? burda söz konusu olan bir tanidigimla
benim aramda gecen samimi dialog. Bu dialogdaki en önemli konu ise; KIZ ARKADASIMIN
ZENCILER HAKKINDAKI sexuel BAKISI. bu ne demek olyor simdi? Zenciye düdüklenen bu kiz,
yani ben degil bu onun görüsü=) ikincisi normal olarak böyle bir üstünlük olayi duydugum zamanda Erkeklik gururuma dokunuyor haliyle, seninde dokunmuski böyle karsilik vermissin farkinda degilsin sanirim =)
bsp: (dass Du unseren türkischen Männern Unrecht tust?) Ben Turk erkekleri
hakkinda yatakta kötülermis filan yazdigimi hatirlamiyorum da ! (iyiside vardir kötüsüde ist
doch normal)

übrigens baska bisey daha söylim bu konu hakkinda. Ben bir ara zenci bir kizla beraberdim aus Nigeria, kiz almanyada Medien okuyordu. wallayi size nasil diyim, tertemizde bir kizdi. öyle pis kokma, bakimsizlik filan da yok cogunun sandigi gibi. Tertemiz insanlar bunu belirtim!

Korkmayin yani =)))
Alt 10.04.2012, 19:54
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von funkypunch Beitrag anzeigen
Der Levantiner sen beni yanlis anladin heralde? burda söz konusu olan bir tanidigimla
benim aramda gecen samimi dialog. Bu dialogdaki en önemli konu ise; KIZ ARKADASIMIN
ZENCILER HAKKINDAKI sexuel BAKISI. bu ne demek olyor simdi? Zenciye düdüklenen bu kiz,
yani ben degil bu onun görüsü=) ikincisi normal olarak böyle bir üstünlük olayi duydugum zamanda Erkeklik gururuma dokunuyor haliyle, seninde dokunmuski böyle karsilik vermissin farkinda degilsin sanirim =)
bsp: (dass Du unseren türkischen Männern Unrecht tust?) Ben Turk erkekleri
hakkinda yatakta kötülermis filan yazdigimi hatirlamiyorum da ! (iyiside vardir kötüsüde ist
doch normal)

übrigens baska bisey daha söylim bu konu hakkinda. Ben bir ara zenci bir kizla beraberdim aus Nigeria, kiz almanyada Medien okuyordu. wallayi size nasil diyim, tertemizde bir kizdi. öyle pis kokma, bakimsizlik filan da yok cogunun sandigi gibi. Tertemiz insanlar bunu belirtim!

Korkmayin yani =)))
Ben seni yanlis anlamadim tam tersine dogru anladim. Satiye Türk erkeklerinden türemis bir kadin cinsi. Bizim erkeklerimiz kadinlarini tatmin etmeyi birak biktirasiya kadar is görüyorlarsa bu özelligimiz elbette ki kadinlarimiza da vermis oluruz. Nur eine unbefriedigte Türkin kann einen zenci in die Flucht schlagen. Black is coming never back :-D

Türkiye erkeklerin konulari ne biliyormusun? 1. Futbol, ikincisi de seks. Anladiklari iki sey bunlardir. Baska bizim türkler bir boktan anladiklari yok!

Ha futbolu ben sevmiyor muyum? Sevmez olurmuyum? Türkiye gibi bir yerde hatta gerekli ve yararli görüyorum cünkü bu konularla hassas konulara girmemeye calisiyorum.
Bir de benim kaldigim yerde, Cankaya zencilerin sayisinin haddi hesap yok! Ben zencilere prensipten de karsi degilim, sadece evlenmem yakin cevremden birisine de evlenmesini tavsiye etmem bu kadar. Yoksa onlar da benden daha az insan degil. Onlarla ayni ortamda oturmaktan, yeyip icmektende cekinmem.

Netice de topraktandir cümle beden, nefsini öldür ölmeden, böyle emredmis Yaradan, Sen altsinsin ben tuncmuyum demisti bir zaman Asik Veysel ($atiroglu) Cok da dogru söylemis...

Bir keresinde funkybunch yas 20, 21 bende. Büyük bir jeans markasina mankenlik yapiyordum ve o zamanlarda hiphoptan, hardcore rapten gecilmiyordu sokaklarda... Benimle beraber birisi daha vardi orda mankenlik yapan. Ve bir tane de radyo moderatorü vardi orada. Bizim interview yapacak falan filan... Bu ona sirilsiklam vurulmus. Benim ise onda gözüm yoktu.. Her gögsü büyük, kici knackig agzi yüzü düzgün 90-60-90 larin üstüne atlasaydik 0'ri (sifiri) bile harcardik...
Neyse bu bana giciklik yapip duruyordu.. S..ksem zina vursam bela diyorum icimden sabirli olmaya calisiyorum sonra bir keresinde Köln Altstadt'ta beni sirtimda baglamayla görmüstü orda o zamanlar arkadaslarla sazli sözlü muhabett eder türkü söyler icerdik yani anlayacagin bir nevi fasl-i muhabbet gibi bir sey.. Sonra bana takilmaya calisti, ist das ne Gitarre! Nein! Türkische Gitarre, nein! Die Türken haben keine Gitarre sondern baglama, so nennt sich das. Der Stil ist aber sehr lang demisti.. Cevabi hazirdi ama sus dedim icimden ona daha agir bir darbe vur..
Sonra o moderatörü aradim, hi Jenny, ich bins der Levantiner, hast Du für heute was geplant? Ja ich wollte mit der Steffi bisschen rausgehen, aber ist nicht so, dass die Welt untergeht, wenn wir's verschieben.. Und Du? Ich mache nichts gescheites gerade und hab an Dich gedacht.. Du hast an mich gedacht? Was denn? Ich: Zumeist nur gutes! Den Rest behalte ich für mich, könnte nämlich jugendgefährdendes Zeug beinhalten, auf Einzelheiten wollen wir besser nicht eingehen oder? Hmmm! Ich: Ich bin in einer Stunde in der Wolke, und warte auf Dich okey? Okay bin dann auch etwa so da... Dann war ich mit ihr für paar Tage zusammen und sagte, hör war schön und gut mit Dir doch ich will ehrlich sein, in meinem Herzen ist da für jemand anderen ein Platz vorgesehen. Diese Person kenne ich nicht einmal doch du bist es nicht! Und dann zündete ich die Lunte der Bombe.. Doch Du und Felix, ich glaube ihr seid die zwei hälften ein einer Medaille die sich in jeglicher Hinsicht ergänzen würden... Und zack war ich weg... Doch das ging nicht zu Ende, Telefonterrorr ohne Ende war die Folge :-D

Und dann habe ich der Dreistigkeit die Krone aufgesetzt und gab ne Handynummer von diesem Felix ihr Boom shake shake shake the room, shake boom shake boom

Geändert von Der_Levantiner (11.04.2012 um 14:27 Uhr).
Alt 12.04.2012, 11:26
OnMyOwn

Standard

:-)))) Hahahah, baska konu bulamadin mi? Herkes gözünün gönlünün sevdigiyle evleniyor, bu hangi milletten olursa olsun. Kimse kaygilanmasin. Karakteri düzgün olursa, kisi de begendiyse neden olmasin?
Ama bence genel anlamda türklerin güzellik ve kültürel anlayisiyla uyusmuyor zenciler.

(Bi cesaret edip yazdim nolur GB den özel mesaj atma nolur :-)))) )

Geändert von OnMyOwn (12.04.2012 um 11:28 Uhr).
Alt 12.04.2012, 11:57
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von OnMyOwn Beitrag anzeigen
:-)))) Hahahah, baska konu bulamadin mi? Herkes gözünün gönlünün sevdigiyle evleniyor, bu hangi milletten olursa olsun. Kimse kaygilanmasin. Karakteri düzgün olursa, kisi de begendiyse neden olmasin?
Ama bence genel anlamda türklerin güzellik ve kültürel anlayisiyla uyusmuyor zenciler.

(Bi cesaret edip yazdim nolur GB den özel mesaj atma nolur :-)))) )
Aslinda benim yazdilarimi dogruluyorsun, bunu farkindamisin? Galiba farkindasin

Türkiye'nin dünyaya acilmasini istiyorum, ileride örnegin Güney Afrika'da bir kac sene sonra is yapmaya gidebilirim.

Laf lafi konu da konuyu aciyor, bu kadar yani madem forumda fikir alis verisinde bulunmayalim ve kisa ve öz yapalim..
Alt 13.04.2012, 00:02
OnMyOwn

Standard

Zitat:
Zitat von Der_Levantiner Beitrag anzeigen
Türkiye'nin dünyaya acilmasini istiyorum, ileride örnegin Güney Afrika'da bir kac sene sonra is yapmaya gidebilirim.

..
TR dünyaya acilacak diye biz hepimiz Zenciyle evlenelim, oldu valla süper fikir. Hindistanin ekonomiside gittikce gelisiyormus (Wiwi´cilerin yalancisiyim) , öyleyse gidelim birde hintlilerle evlenelim. Japonya da bayagi gelisik degilmi, japonlarla da evlenelim.

Ne alaka yani. Böyle sey ilk defa duydum. Gerci bu forumda neyi ilk defa duymadim kiii.:-) Tüm yolunu sasirmis dandikler bu forumda. :-D Evlerden irak.

Ben has be has türk isterim. Bizim kültürümüzden, ayni örf ve adetleri, ayni aile terbiyesini paylastigim, uzun ince, kara kasli kara gözlü, sirin huylu tatli sözlü bir türk deliganlusu isterimm. :-)

Elin hindusuyla, zencisiyle, caponuyla es olamam bazi dar görüslüler dünyaya acilsin diye. Nokta.
Alt 13.04.2012, 11:27
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von OnMyOwn Beitrag anzeigen
TR dünyaya acilacak diye biz hepimiz Zenciyle evlenelim, oldu valla süper fikir. Hindistanin ekonomiside gittikce gelisiyormus (Wiwi´cilerin yalancisiyim) , öyleyse gidelim birde hintlilerle evlenelim. Japonya da bayagi gelisik degilmi, japonlarla da evlenelim.

Ne alaka yani. Böyle sey ilk defa duydum. Gerci bu forumda neyi ilk defa duymadim kiii.:-) Tüm yolunu sasirmis dandikler bu forumda. :-D Evlerden irak.

Ben has be has türk isterim. Bizim kültürümüzden, ayni örf ve adetleri, ayni aile terbiyesini paylastigim, uzun ince, kara kasli kara gözlü, sirin huylu tatli sözlü bir türk deliganlusu isterimm. :-)

Elin hindusuyla, zencisiyle, caponuyla es olamam bazi dar görüslüler dünyaya acilsin diye. Nokta.
Bak beni yanlis anladim. Ben basta ne dediysen sonunda da ayni fikirdeyim. Bence insanlar kendi kültüründen ve milletinden evlenmesi lazim diyorum.
Her ayrimcilikta irkcilik degil. Bundan bir kac hafta önce. Bizim köylüler asure corbasi dagitiyorlardi Imam Hüseyin'nin sehit edilisinin anisa. Orda annemin cocukluk kiz arkadasi geldi ve sen cok yakisikli bir cocuksun. Bizim köyün dernegine gel ordan bir kizla tanis ve ordan birisiyle evlen. Disaridan birisiyle evlenme demisti. Hakli oldugu yanlari var demistim icimden. Dünyayi gezdin tozdun da ne oldu, ama sonra dedim ki icimden, Ankara'li olmazsa Corum'lu, Yozgat'li, Ordu'lu, Mersin'li, Adana'li, Malatya'li, hatta Diyarbakir'li ya da Sanliurfa'li da olabir, Edirne'li, ya da Kirklareli ya da Izmir'li, Antalya'li da olabir dedim icimden..
Türk olsun ya da yeni degimle Türkiye'li olsun ama camurdan olsun
Almanla, Italyanla, Ingilizle, Hollandaliyla, Espanyolla vesaire denedikte ne oldu.. Sunu ögrendim ancak..

Coskun sular daim engine akar
pervaneler özün odlara yakar
Serce nerde olsa aslina ceker
Bülbül olan gelir güle cevrilir

Ne kadar da hümanist, evrensel degerlere bagli da olsam, ne kadar insanlari ayni görüp Adem atamizla Hava anamizdan kardes bilsem, özünde Göcebe Oguzlarinin Türkmen oymaginin Afsar soyundan gelen bir Af$ar Türkmen'iyim. Ben Osmanli torunuyum diyenlere sinirli anlarimda pi....misin sen, soyun yok mu derdim cünkü Osmanogullari bir hanedandi ve millet degildi diyordum önceden..

Diyorum ya yanlis anlasilmalar söz konusu, sen benim fikirlerimi savunuyorsunda galiba farkinda degilsin..

Diyorum ya Türkler alabaliklar gibidir, dünyayi gezdikten sonra ölmeye yine dogduhu yere geri dönüyorlar. Fazla dünyayi gezipte yolunu sasiranlara diyecek sözün yok..
Antwort