Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 14.10.2013, 17:48
TheToni

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Sana yazmiyorum ki geri zekali, sirf senin hakkindan geliyorum! El aleme AKP, oduncularinin, AKP-kömürcülerinin, AKP-makarnacilarinin, ne kadar bos kafasi ve kadar igrenc bir midesi oldugunu gösteriyorum.

Kizim sana söylüyorum, gelinim sen anla misali.. Dangalak! Ich statuiere mit dir einen Exemple, aber du bist viel zu doof um es zu checken

BosphorusTaurus, AKP'nin oylarini düsürdügünü görüyor, o da gözünü dört acsin! Daha görecegi cok sey var, durmak yok yola devam
sözünün 5 para etmedigini göstererek akpnin oyunu düsürüp chpnin oyunu cikacagini zanneden tek aptal oc sen olmalisin.

devamli baska üyeleri buraya ortaya atarak sana yardima gelmelerini umuyorsun ama kendi basini kendin kurtarsan daha inandirici olursun kocum.

oc erdal hicbir soruma cevap veremiyorsun. hepimiz senin iftira atip belki izi kalir düsüncesinde oldugunu anladik. bir kerede erkek olda sorularima cevap ver ana kuzusu erdal
Alt 14.10.2013, 17:53
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von TheToni Beitrag anzeigen
sözünün 5 para etmedigini göstererek akpnin oyunu düsürüp chpnin oyunu cikacagini zanneden tek aptal oc sen olmalisin.

devamli baska üyeleri buraya ortaya atarak sana yardima gelmelerini umuyorsun ama kendi basini kendin kurtarsan daha inandirici olursun kocum.

oc erdal hicbir soruma cevap veremiyorsun. hepimiz senin iftira atip belki izi kalir düsüncesinde oldugunu anladik. bir kerede erkek olda sorularima cevap ver ana kuzusu erdal
Bir tane bile AKP'den oyu CHP'ye alirsam o bir tane bile bir basaridir! Sen yoksan biz bir eksigiz benim sloganimdir! Ama kime diyorum! Kenan aramizda bir milyon fark var Allah'a sükür! Ama en büyük farklardan birisi ne biliyormusun? Sen omuzun üzerinde Kelle tasiyorsun kesilecek koyun gibi, ben ise egilmez bir basin icinde harikalar yaratan bir beyin.. Agam kim, pasam kim, nigar kim? Kim? Kim? kim? Kizir oglu Mustafa bey, bir beyin oglu zor beyin oglu
Alt 14.10.2013, 17:57
TheToni

Standard

Zitat:
Bir tane bile AKP'den oyu CHP'ye alirsam o bir tane bile bir basaridir! Sen yoksan biz bir eksigiz benim sloganimdir! Ama kime diyorum! Kenan aramizda bir milyon fark var Allah'a sükür! Ama en büyük farklardan birisi ne biliyormusun? Sen omuzun üzerinde Kelle tasiyorsun kesilecek koyun gibi, ben ise egilmez bir basin icinde harikalar yaratan bir beyin.. Agam kim, pasam kim, nigar kim? Kim? Kim? kim? Kizir oglu Mustafa bey, bir beyin oglu zor beyin oglu
yine hicbir soruma cevap vermeden geveledin.

böyle yapacaksan seni oyuncak olarak kullanmam.
bak biraz önce deli dana gibi zerrecike bir sürü iftira atip hakaretlerde bulundun.

karsina erkek gelince susup kösende oturmak chpnin oylarini tabiki artirir

arkadaslar chplilerin hepsi böyledir. sözlerine güven olmaz. sorulara cevap veremezler ve devamli u-dönüsünde bulunurlar. kacacak delik bulamayinca kadinlara iftira atip hakaret ederler.

simdi bunun niye orospucocugu oldugunu hepiniz daha iyi anlamissinizdir.
Alt 14.10.2013, 18:18
the_last_time

Standard

Suriye cöllerinde bir kurbaðaya ne nasip olabilir ki? Nasil kurbagalaara orda bir dere suyu yoksa, Kenan'da ihale yok! Ona üc seyden bir sey var! Alir, aliirrr, daha cook alir bizim Kenan
Ama artik benden ilgi alamayacak! Ich muss wieder Geld verdienen!

Ama bu da Kenan denen insan kiligindaki kurbagaya bir nasihat olsun! Trabzyon-Caykara'li arkadasa selamlar onun sözü idi kulaklari cinlasin! "Sen parayi harca para seni degil"

So schluss mit lustig! Jetzt ist wieder arbeiten angesagt!

Geändert von the_last_time (14.10.2013 um 18:21 Uhr).
Alt 14.10.2013, 18:22
TheToni

Standard

Zitat:
Suriye cöllerinde bir kurbagaya ne nasip olabilir ki? Nasil kurbagalaara orda bir dere suyu yoksa, Kenan'da ihale yok! Ona üc seyden bir sey var! Alir, aliirrr, daha cook alir bizim Kenan
Ama artik benden ilgi alamayacak!

So schluss mit lustig! Jetzt ist wieder arbeiten angesagt!
oc erdal dönüp dolasip benim tahsilimi, parami, isimi ve yurtdisi projelerimi konu yapiyorsun.

adam gibi sorsan ben sana basarinin sirrini ögretirim ama böyle olunca sadece kiskanclik olusuyor sende.
Alt 14.10.2013, 20:30
TheToni

Standard

oc erdal lan ne is niye sürekli profilime bakiyorsun?

bu yasa kadar bayan bulamayinca erkek avina mi ciktin acaba?
Alt 14.10.2013, 20:49
TheToni

Standard

Zitat:
...Gelincik, yani onmyown bana ilgi duydugunu sezmistim. Kizcagiz benden hoslandi...
ulan orospucocugu erdal burada olmayan bayan üyelerin nickini kirletmeye utanmiyormusun.

senin gibi bir serefsizden birak hoslanmayi sana dönüp bir kere gercek hayatta görmek ve tanismak bile istemem demisti.

arkadaslar bu orospucocugu erdal devamli buna pas vermeyenler hakkinda bu tür yalanlar ürettigine sahit oldum bu sefer bir screen ekleyip herseye aciklik getirmeye calisayim:

Alt 15.10.2013, 13:49
zerrecikler

Standard Hmmmm ????

Zitat:
Zitat von TheToni Beitrag anzeigen
ulan orospucocugu erdal burada olmayan bayan üyelerin nickini kirletmeye utanmiyormusun.

senin gibi bir serefsizden birak hoslanmayi sana dönüp bir kere gercek hayatta görmek ve tanismak bile istemem demisti.

arkadaslar bu orospucocugu erdal devamli buna pas vermeyenler hakkinda bu tür yalanlar ürettigine sahit oldum bu sefer bir screen ekleyip herseye aciklik getirmeye calisayim:

Ich bitte dich, diese onlymon hatte doch auch nicht alle Tassen im Schrank. Hatte sie dich nicht zuletzt mehrmals beleidigt? Häää? und ausser dem war die doch mit Herr Superman (alias tltime) dick befreundet.

onlymon:
lafa bak allah askina, yani bir taxici egitimli bir bayanla bagdasamaz mi ? bu ne bicim bir sacmalik. cebinizdeki diploma sizin kültürlü oldugunuzu belirtmez. insanlari, kitaplari ve en önemlisi hayati okuyanlar kültür sahibidirler.
Alt 15.10.2013, 13:54
zerrecikler

Standard

bu ara; kurban bayraminiz kutlu olsun!

bugün cocouk olmak isterdim, cocuklugumuzdaki bayramlar cok cok daha anlamli ve güzeldi...
Alt 15.10.2013, 14:32
TheToni

Standard

Zitat:
Zitat von zerrecikler Beitrag anzeigen
Ich bitte dich, diese onlymon hatte doch auch nicht alle Tassen im Schrank. Hatte sie dich nicht zuletzt mehrmals beleidigt? Häää? und ausser dem war die doch mit Herr Superman (alias tltime) dick befreundet.

onlymon:
lafa bak allah askina, yani bir taxici egitimli bir bayanla bagdasamaz mi ? bu ne bicim bir sacmalik. cebinizdeki diploma sizin kültürlü oldugunuzu belirtmez. insanlari, kitaplari ve en önemlisi hayati okuyanlar kültür sahibidirler.

hallo zerrecik,
ich hab nicht behauptet dass onmyown alle tassen im schrank hatte. ich wollte nur mit dem screenshot zeigen dass oc lasto$ gelogen hat. onmyown hat mich damals persönlich gebeten den lasto$ wegen der abfuhr nicht blosszustellen. ich würde ihn schon genug zur schau stellen. sie hat mir noch verraten dass lasto$ ihr immer wieder gedichte geschickt hat und sich wahrscheinlich mit der zeit in sie verschossen hat. sie wolle aber mit einem ungebildeten und ungelernten kerl der mit über 40 in eine fantasie welt lebt nichts zutun haben.

übrigens hat mich onmyown auch mehrmals beleidigt weil ich auch ihre lügen hier aufgeklärt habe. sie ist eine blindaterin und weil ich dieses öffentlich hier aufgezeigt habe war sie sauer. auch lasto$ war sauer weil ich sie geblindatet habe und er noch nichtmal die chance hatte sie zu sehen

ps. seninde bayramin mübarek olsun
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche