Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 09.07.2014, 19:48
Pleasuree

Cool Was hört ihr gerade?

https://www.youtube.com/watch?v=JoFs3aQfEqo
Alt 09.07.2014, 22:22
Pleasuree

Cool War hört ihr gerade?

https://www.youtube.com/watch?v=FoBrmyWE5Jc
Alt 11.07.2014, 17:18
Ask_Sehidi

Standard

Orhan Hakalmaz - Aslım Paktır

Belkis Akkale'den bulamadim malesef.

Huri midir melek midir bilmedim
Dünya da türemis bir dane güzel...
Alt 11.07.2014, 17:21
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

UĞUR IŞILAK - BU MİLLETİN ADAMI

ugur abimiz yine cok güzel bir eser ortaya koydu.

bizim talebelik yillari hatirladim yine.
yaz kamplarinda hocalarimiz ileride bu ülkeyi siz yönetecek, siz yönlendirecek ve siz adaleti yasatacaksiniz diyordu.

o zamanlar cok hirsliydik ama bu kadar etkili olabilecegimizi bir türlü idrak edemiyorduk.

simdi etrafima baktigimda eski hocalarimizin talebelerini görüyorum her yerde. sanat dünyasi, is dünyasi, siyaset... her alanda yer almisiz ve azimli sekilde yillarimizi vererek bu davanin yolunda ilerliyoruz.

2023e istikrarli sekilde yürüyoruz ve hic bir güc bizi durduramayacak.

tüm talebelik yillarimdaki abilerim, kardeslerim ve arkadaslarimla gurur duyuyorum. o yillarda ögrendiklerimiz ve tanistigimiz davayi bu konuma getirmemiz hepimizin basarisi.
Alt 11.07.2014, 17:47
Ask_Sehidi

Standard

Ugur Isilak'in bir kac parcasini severek dinlerdim. Netice de bizim oymagimizin cocugu. Ama yolundan sastiktan sonra bir türlü güzel bir eser cikaramiyor..
Gecen zamanlarda daha onu Kalecik festivalinde de görrmüstük...

Yine de bu parcanin manasi ve hatirasi baskadir.. Biz böyleyiz iste, yigidi öldürürürz, yerden yerde vuruz gerektinde ama hic bir zaman hakkini yemeyiz.

UĞUR IŞILAK - SENİN YÜZÜNDEN
Alt 11.07.2014, 17:56
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

ugur abimiz tarafini (davasini) aciklamadan sana zülfikar onun bizim hocalarin talebesi oldugunu söylemisti.

sen o zamanlari onu yalanlayip ugur öyle degildir derken bugün gercekleri görüyorsun. tabi cok aci bir durum ama yine zaman zülfikarin dogru söyledigini ortaya koyuyor.

arkadaslar ugur isilak hicbir zaman baska yolda degildi. gencliginden itibaren bizim dava arkadasimiz. daha bir cok ünlü dava arkadasimizi sayabilirim ama onlar vakti geldiginde ugur abimiz gibi kendileri aciklayacaktir bunu.

birakin bunlar zirvalasin, biz yolumuzu güclü adimlarla devam edelim.
Alt 11.07.2014, 18:10
Ask_Sehidi

Standard

Ugur Isilak dönemin adami. Önce MHP'ye katilmisti sonra da AKP'ye.. Biz de yolundan dönenlere hicte hos gözle bakmazlar.. Eger ki yanlis olup ondan sonra caymazsan ve sirf cikar icin yaparsan..
Zülfikar sendin niye zülfikar yazdi diyorsun. Ben sana hic diyormuyum Virtual_Reality, ya da Gören_Bilir, ya der_Levantiner sana söyle böyle dedi diye

Ugur Isilak Ne Aglarsin Benim Zülfü Siyahim

Daimi'yem her can ermez bu sırra,
Gerçek aşıkolan erer o Nûra
Yusuf sabır ile vardı Mısır’a
Bu da gelir bu da geçer ağlama

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
ugur abimiz tarafini (davasini) aciklamadan sana zülfikar onun bizim hocalarin talebesi oldugunu söylemisti.

sen o zamanlari onu yalanlayip ugur öyle degildir derken bugün gercekleri görüyorsun. tabi cok aci bir durum ama yine zaman zülfikarin dogru söyledigini ortaya koyuyor.

arkadaslar ugur isilak hicbir zaman baska yolda degildi. gencliginden itibaren bizim dava arkadasimiz. daha bir cok ünlü dava arkadasimizi sayabilirim ama onlar vakti geldiginde ugur abimiz gibi kendileri aciklayacaktir bunu.

birakin bunlar zirvalasin, biz yolumuzu güclü adimlarla devam edelim.
Alt 11.07.2014, 18:15
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Ugur Isilak dönemin adami. Önce MHP'ye katilmisti sonra da AKP'ye.. Biz de yolundan dönenlere hicte hos gözle bakmazlar.. Eger ki yanlis olup ondan sonra caymazsan ve sirf cikar icin yaparsan..
Zülfikar sendin niye zülfikar yazdi diyorsun. Ben sana hic diyormuyum Virtual_Reality, ya da Gören_Bilir, ya der_Levantiner sana söyle böyle dedi diye

Ugur Isilak Ne Aglarsin Benim Zülfü Siyahim

Daimi'yem her can ermez bu sırra,
Gerçek aşıkolan erer o Nûra
Yusuf sabır ile vardı Mısır’a
Bu da gelir bu da geçer ağlama
sen kendine kötü gözle mi bakiyorsun?

yanlis yoldan dönüp dogru yola gelene biz kötü gözle bakmiyoruz.

sende bircok defa yanlis yollara girip döndün, sorun dönmende degil hala dogru yolu bulamamanda.

simdi yine hakaretlere basvurma, aciklamayida pesinen getireyim. sen bir zamanlar koyu solcu oldun, darbe saksakcisi oldun sonra ateistlik ayaklarina takildin. simdide yasar nuri, edip yüksel aleviligine yöneldin.

ps. ugur isilak hicbir zaman davasina ihanet etmedi. hala bunu kabul edemiyorsun.
Alt 11.07.2014, 18:20
Ask_Sehidi

Standard

Ben hic bir zaman ateist olmadim, olanlara saygi gösterdim cünkü din bu degil gibisinden..
Sen göremiyorsun ama ben asla cizgimden sasmadim..
Ama para icin dönenleri de hic sevmem hic..

Senin o eski halinden hic eser kalmamis.

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
sen kendine kötü gözle mi bakiyorsun?

yanlis yoldan dönüp dogru yola gelene biz kötü gözle bakmiyoruz.

sende bircok defa yanlis yollara girip döndün, sorun dönmende degil hala dogru yolu bulamamanda.

simdi yine hakaretlere basvurma, aciklamayida pesinen getireyim. sen bir zamanlar koyu solcu oldun, darbe saksakcisi oldun sonra ateistlik ayaklarina takildin. simdide yasar nuri, edip yüksel aleviligine yöneldin.

ps. ugur isilak hicbir zaman davasina ihanet etmedi. hala bunu kabul edemiyorsun.
Alt 11.07.2014, 18:28
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Ben hic bir zaman ateist olmadim, olanlara saygi gösterdim cünkü din bu degil gibisinden..
Sen göremiyorsun ama ben asla cizgimden sasmadim..
Ama para icin dönenleri de hic sevmem hic..

Senin o eski halinden hic eser kalmamis.
tabi tabi yalan bedava.

senin sasmadigin cizgi zaten dönmek. sabah dedigini aksam inkar ediyorsun. dün darbeciydin bugün darbe karsitisin. daha birkac yil önce kürtlere küfür ediyordun bugün kardeslerim diyorsun.

cok yakin zamana kadar alevi oldugunu bile gizliyordun. zülfikar senin alevi oldugunu burada acikladiginda önce inkar edip sonra kabul ettin.

sen hangi döneklikten konusuyorsun? yazdigin bircok konuda sana dansöz gibi kivirdiginin ispatlarini görürsün. bugün dedigini dönüp yarin degistirdigini görürsün.

en son yaptigin dönekligide saymadan yapamiyacagim. manbee gel sana özel konu actim orada tartisalim siyasi konulari demistin. pes pese darbeyi yiyince oradanda kactin bu dönekliklere ne diyorsun?
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche