Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 27.10.2017, 08:23
Kaan__

Standard

Zitat:
Zitat von Hijazkar Beitrag anzeigen
Yalan yalnis bilip bilmeden buraya akli sira biseyler yazip islami müslümanligi zedelemek isteyenlere !!!
nerde ne zaman isterseniz orda olurum ! mert olun !
Kaninizi icerim oglum !
Gercekten bu sidikliden mert olmasini mi bekliyorsun?
Alt 27.10.2017, 08:31
Kaan__

Standard

Zitat:
Yahuuuu bu sayfanin sahibi yokmu burda resmen Müslüman Islam düsmanligi yapiliyor resmen ne kadar cirkin yalan yanlis paylasimlar igrenc iftiralar atiliyor !
Rezillik bunlari yazan kadar bunlara izin verende sucludur burda resmen propaganda yapiliyor !!!
Bu sekil yazilara anca onun gibi olan inanir. Istedigi kadar sahte resim yayinlasin, ne fark eder?
Kendisinin ne mal oldugunu anlatiyor sadece. Cahil – tahsilsiz – korkak. Herkes bu yayinlara gülüyor, her gün kendilerini rezil ediyorlar, koca ayi ve arkadaslari. Birak biraz daha hoplayip ziplasinlar. Bizleri eglendiriyor ne güzel.
Alt 27.10.2017, 17:51
seyrangah_06

Standard

Alt 27.10.2017, 17:54
seyrangah_06

Standard

Alt 27.10.2017, 17:56
seyrangah_06

Standard

Alt 27.10.2017, 18:02
seyrangah_06

Standard

Alt 27.10.2017, 18:04
seyrangah_06

Standard

Alt 27.10.2017, 18:06
seyrangah_06

Standard

Alt 27.10.2017, 23:33
Benutzerbild von Hijazkar
Hijazkar Hijazkar ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Ulan Meskeni düsür beni taniyormus sen kimsin ???

Zitat:
Zitat von ___OZAN___ Beitrag anzeigen
Yobaz =Gericilik
Körü körüne kendi cehaletine inanan,Dinleri kendi çıkarları için kulanmaya çalışanlara yobaz denir.Bir dine inanmak başka yobaz olmak başka birşey.
Örneğin sen ve Lara deyimiyle saz arkadaşların,bu vaybee deki en alçak yobazlarsınız...
Bana karşı sarf ettiğin kelimeyi senin üzerine ekliyip,cenin pozisyonunda anne karnından çıktığın yere yolluyorum....Ayrıca,birşey daha eklemek istiyorum,senle ben birbirimizi tanıyoruz,hemde çoook eskiden,burada başkalarına hangi ayakla yatarsan yat senin ne mal olduğunu biliyorum ben,boşuna kaşar kokusu gelmiyor burada......
Demeki sen benim ne mal oldugumu biliyorsun vay canina !
O zaman ortada bir gercek var ne kadar mal olursam olayim senden daha mert ve yürekliyim !!!
demektirki senin kadar adilikler ve serefsizlikler yapmadimki hala kendi kimligimle burlarda dolasabiliyorum !
SImdi bana söyle ulan adi serefsiz suratini kimligini saklamaya ne gerek duydun ne namusuzluk serefsizlik yaptin ???
Adammis numaralari yapma oglum benim arkadaslarim merttir ve en önemlisi dine mesebe saygilari vardir senin gibi niklerin arkasina saklanmazlar aciz zavvalli yaratik seni !
Ulan hem sen kimsinki beni tanima serefine nail olacaksin angut , ozanmis senden pikacu bile olmaz embesil seni.
Gelmis birde biseyler yazmis akli sira GÖTÜM !!!

Geändert von Hijazkar (27.10.2017 um 23:46 Uhr).
Alt 28.10.2017, 00:18
___OZAN___

Standard ...

Zitat:
Demeki sen benim ne mal oldugumu biliyorsun vay canina !
O zaman ortada bir gercek var ne kadar mal olursam olayim senden daha mert ve yürekliyim !!!
demektirki senin kadar adilikler ve serefsizlikler yapmadimki hala kendi kimligimle burlarda dolasabiliyorum !
SImdi bana söyle ulan adi serefsiz suratini kimligini saklamaya ne gerek duydun ne namusuzluk serefsizlik yaptin ???
Adammis numaralari yapma oglum benim arkadaslarim merttir ve en önemlisi dine mesebe saygilari vardir senin gibi niklerin arkasina saklanmazlar aciz zavvalli yaratik seni !
Ulan hem sen kimsinki beni tanima serefine nail olacaksin angut , ozanmis senden pikacu bile olmaz embesil seni.
Gelmis birde biseyler yazmis akli sira GÖTÜM !!!
Senin ve arkadaşlarının ne mal olduğu,yaptıklarından ve yazdıklarından belli,hepinizin kimliği yıllardır ortalarda zaten.....Sana gelince,içinde dert olarak kalsın....Ayrıca unutma,bu dünyada ki en güçlü duygu meraktır.....
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche