Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 19.04.2015, 15:33
Benutzerbild von timeraiser
timeraiser timeraiser ist offline
Erfahrener Benutzer

timeraiser eine Nachricht über ICQ schicken timeraiser eine Nachricht über AIM schicken timeraiser eine Nachricht über Yahoo! schicken timeraiser eine Nachricht über Skype™ schicken
Standard

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
Arkadaslar,

bu forumu t9 ve feyzade atdiklari iftiralardan ve kisiler tehditlerinden dolayi kokutuyor,

bu iki SEREF YOKLUSUNA firsat vermeyin!!!!!!!!!!!

....
Fakten!

Das ist der Grund, warum soviele gegen die Beiden + Gefolge sind.

Was jedoch unglaublicher ist: Die Zwei schämen sich nicht einmal, sondern fühlen sich auf dem sicheren Ast.

Krass! :-)
 (\___ )=='-'
  \ .   ) )
   \ `-' /    
~'`~'`~'`~'`~
Der Mensch glaubt, weil er zum Wissen zu blöd ist!

Dieter Nuhr
Alt 19.04.2015, 15:53
Benutzerbild von Denizrocky
Denizrocky Denizrocky ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen
emin degilim ama lara kazada öldügünü iddia ediyor.

lara bu konudada yalan söylediyse manbee efendi asaletinden susuyordur diye düsünüyorum ama yalan söylemediyse manbee efendiye rahmetler dilerim.

- manbee efendinin ölmedigine inaniyorsan laranin yalanci oldugunu ima etmis olursun.

- manbee efendinin ölmüs olduguna inaniyorsan ölmüs adamin arkasindan konusmus olursun.

secim senin
FELSEFE YAPMA BANA LAN!!!!!! DEMISSE BIR BILDIGI VARDIR!!!!!!

SENIN YALANLARINA KIMLER INANSIN??????

PISKOPATMISIN SEN OLM??????
Alt 19.04.2015, 16:06
Erfahrener Benutzer

Reden

Zitat:
dogrudur bir bildigi vardir.

demekki rahmetli manbee efendi hakkinda yakisikli, akilli, zengin ve adam gibi adam dedigindede bir bildigi vardir
KESIN VARDIR!!!!!

BU YÜZDEN MI BURDAKI KARILAR SENDEN NEFRET EDIYORrrrr????? ORUSPU FEYZADEDEN HARIC

GÖSTERSENE LAN BIZE SIFATINI MALINI MÜLKÜNÜ
Alt 19.04.2015, 16:20
Erfahrener Benutzer

Reden

Zitat:
benden nefret eden kisiler basta olmak üzere lara ve banu.

bu iki kisiye 'kari' dedigine göre bir bildigin vardir

konu sifat, mal ve mülke gelince bunu iddia eden lara. o sana göstersin bunlari. sorunu ona yöneltirsen cevabida iddia sahibinden alirsin.

lütfen rahmetli olmus manbee efendi hakkinda bana soru sormayi birak. ben rahmetli olmus insanlar hakkinda konusmayi onaylamiyorum.
LAFLARIMI DILINDE SIKE SIKE BANA GAGALAMAYA KALKISMA LAN!!!!!! SIFATINA SICTIGIMIN HERIFI!!!!!!!!

HA SIKTIRRRRRRRRR
Alt 19.04.2015, 16:25
Erfahrener Benutzer

Standard

Eyvallah!!!!

Benden Sonra Gelenler Bu Herıfı Sıksın!!!!

Havada Coooooh Güzelmıs Yaw
Alt 19.04.2015, 16:29
Benutzerbild von Alphawolf
Alphawolf Alphawolf ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Denizrocky'e hitaben;

Zitat:
Zitat von Denizrocky Beitrag anzeigen
Yolla Adressını Gelmeyenı Sıksınler!!!!!!!!!

Hadı Bakayım Sözünde Duracakmısın??????
Ben de bu '' ŞEREFSİZE'' aynısını yazıyorum mesajlaşıyoruz ibneyle, ama sürekli kıvırıyor, sürekli (!). Yahu yiğidin malı meydandadır demişler, nedne sakınıyor ki? '' Yırtındığınla'' kalacaksın diyor. İzah etmeye çalışıyorum diyorum ki müptezele '' Benim ki yırtınmak değil, zaman daha fazla geçmeden hesabı kapatmak, OROSPUÇOCUĞU olan birini ( delikanlılıkla alakası olmasa da) delikanlılığa sevk etmek, teşvik etmek. Diyorum anlatıyorum '' 2 aydır çalışmıyorum borcum harcım var imkanım yok, işadamı olduğunu iddia eden sensin GÜÇ (!) sahibi olduğunu iddia eden sensin gel '' diyorum ama hala alakaya maydanoz laflar diyor. Ama bilmesi gerekli ki, gerçekten '' ÖLÜM'' olsa ben bu ipneyi bir şekilde gene bulacağım. Şimdi kendi aleminde kendini kandırsın '' nasıl olsa sanal çekirge gibi zıplarım, bunlar öter öter birşey yapamazlar'' diye. Allah'ıma and olsun ben bu ŞEREFSİZİ en ummadığı anda göçerteceğim. Bak bile bile aşikar gözümü budaktan sakınmadan yazıyorum foruma, panoya, kendi mesaj kutusuna hani götümden korkum olsa bütün bunları yapmaya ne hacet. İşadamı olan insan yol yordam da bilir defalarca açık kapı da bıraktım '' beni meşru ya da gayri meşru yollarla yoket yoksa ben seni yokedeceğim'' diye ama TIK yok. Merhamet çok güzel bir duygudur hem de çok güzel bence tüm duyguların temelidir. Ama buna merhamet göstermek yürekten iyi delikanlı insanlara ihanet olur (!)
Alt 19.04.2015, 16:45
seyrangah

Standard

Zitat:
büllo sen simdi lara arkadasina yalanci demis oluyorsun.

aylarca lara chatte manbee burada gördügüm en yakisikli erkek diyordu.

manbee benim beyaz atli prensim diyordu.

manbee hayalimdeki erkek. adam gibi adam diyordu.

ve aylarca manbee efendinin etrafinda dolasip bunlari söylüyordu.

manbee ile telefonda görüsmelerine bir cok üye sahit oldu. yalvarip aglamalarini hepimiz dinledik.

sormazlarmi adama manbee bu kadar kötüyse niye onunla beraber oldun? niye beraberliginizden sonra aylarca onun reklamini yapip pesinden kostun, niye onu sürekli arayip bir sans daha ver diye aglayip yalvardin???
T9, Lara chatte bunu Mikail'e mi demis (hani su kel kafali, pörtlek kurbaga gözlü bücür var ya) o'na mi demis bunlari Kenan'a mi demis?

Önce bunu bi acikla

T9, su resmini yükle de, herkes su cok yakisikli yorgan yatak 50kg kel bücürü görelim...

Vaybee'de yasamaktan gerceklerle baglantin kopmus, Keloglan'dan prens oldugu nerde görülmüs?

Bizim gördüklerimiz Lara'yi dilinden düsürmemen! Lara'yi anmadigin bir yazin yok forumda!

Kenan ve T9 (Mikail mi?) akil var mantik var? Siz ikiniz yasca benden bile büyüksüz ki ben 40 yasindayim, 72'dogumlu' da degilim...
Lara gibi alimli, genc, zeki ve güzel bir bayan sizin gibi soytarrlarla ne yapsin?

Burda kendi reklamini yapan iki kisi var, biri Mikail digeri de Kenan! Ikisini üst üst koy seyrangah'in boyu etmez!
Oglum bende Lara'yi az cok tanidiysam, ben yanilmam! Agzinizla kus bile tutsaniz Lara sizin gibilerine taviz vermez ve muhattap olmaz.
Hem kac defa ortaya yazdi ben yanimda ot tasimam diye!

Geändert von seyrangah (20.04.2015 um 08:41 Uhr).
Alt 19.04.2015, 17:06
seyrangah

Standard

Zitat:
bana sormadan önce bunu niye kendisine sormuyorsun.

burada defalarca bu soru ona yöneltildigi halde cevap veremeyip kivirarip küfür ve hakaret ediyor.

iddialari iddia sahiplerine sormani tavsiye ederim.

chatte aylarca kendini yirtan laranin iddialari ortada: manbee yakisikli, manbee zengin, manbee benimle evlenecek, manbee bana tek tas alacak, manbeeye ben sahip oldum siz bos kaldiniz, manbee adam gibi adam....

bunlarin hepsini 100 kere degil en az 1000 kere chatte yazmistir ve buna tüm chatte bulunanlar sahit.

büllo sen bunlari kabullenmek istemesende gercekleri degistiremezsin. lütfen bu suallerini laraya yönelt ve burada cevaplasinki hepimiz bilgilenmis olalim.
Mikaile mi Kenan'a mi yazmis bunlari? Tekrarlayip durma, sana sorulana ilk önce bi cevap ver!
Kenan ya da Mikail, hanginizseniz, sizin gerceklerinizi bu forumda herkes cok iyi bilir! En basta da ben, ki siz bana bile iftara atmaya calistiniz!

Bak yine Lara yazmissin! Bosuna ugrasma, Lara ne T9'a (Mikail'e?) ne de Kenan'a degil yüz vermek yüzüne bile bakmaz!
Hersey ortada Lara'yi dilinden düsürmeyen, Mikail ile Kenan.

Geändert von seyrangah (20.04.2015 um 08:39 Uhr).
Alt 19.04.2015, 17:16
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen t9'a hitaben;

Zitat:
gerceklere tahammülün yok.

aylarca lara kendisi chatte rahmetli manbee efendinin reklamini yapti.

yüzüne bakmaz dedigin adam ile otele gittik diye kendisi acikladi. bunlari herkesin huzurunda yapti. hatta telefonlarda geri dön, beraber olalim diye agladi ve yalvardi. bunlari ileride inkar eder diye rahmetli manbee baskalarinada dinletti.

arkadaslar tabiki bu konuda rahmetli manbee efendiyide siddetle kiniyorum. telefon görüsmeleri baskalarina dinletmesi dogru degil.
Annelere laf demek gerçekten kötü ayıp olan bir şey ama kim kınarsa kınasın sen annenden dolayı değil karakter yönünden SU KATILMAMIŞ BİR OROSPUÇOCUĞUSUN! '' Ben ağlamasını dinlettim o kadının '' diyemiyorsun 3.cü şahıs öznesi kullanıyorsun ERKEĞİM diye gezme lan amına soktuğumunun evladı. Sabahtan beri kıvırıyorsun, mantık, psikoloji, akıl, şeref vesaire senin tekelindeymiş gibi.Ulan bu kadar yazmaya konuşmaya gerek yok, GÖTÜN olsa kendini deşifre etsen bu kadar tartışmaya gerek kalmayacak, burada yazan bir sürü kişi sana sözde düşman görünen sen kendini açık etsen inanıyorum ki bir şey yapmayacaklar çark edecekler ama es geçtiğin bir şey var ben işimi şansa bırakmam. Senin kafana sıkacak olan babayiğit benim Kenan! Ya da sen benim kafama sıkacaksın Allah avantajı kime verirse artık. Birde kadının ağladığını herkese dinlettiğini söylüyor utanmadan. ORROSSPUUEVLADIII.
Alt 19.04.2015, 17:44
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen t9'a hitaben;

Zitat:
cok agzi bozuk birisin.

hicmi seref, onur ve terbiye kelimelerini duymadin?

rahmetli manbee size az bile yapmis.
Herkes kendi hayatı, görgüsü vesaire sebeplerle, nezaketi de, saygıyı da herşeyi de bilir. Ağzı bozuk olmak, içindne geldiği gibi davranmak , içten pazarlıklı, kahpe ve kalleş olmaktan evladır ( iyidir) (!). Yerim senin lan ben seviyeni, ahlakını götoş!
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche