Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 14.10.2013, 16:28
TheToni

Standard

Zitat:
Zitat von zerrecikler Beitrag anzeigen
aynen tonicim. dogru konusanlara karsi argümanlari yetersiz oldugu ortada...

kendilerini anca yalanlarla ayakta tutmaya calisirlar. utanmaz insanlar!
bunlarin yalanlari bitmez.

simdi serefsiz oc erdal ona karsi ittifak kurdugumuzu saniyor

daha öncede belirttigim gibi aslinda bunlar beni cagirdigin icin sana bu iftiralari atiyor. bana karsi ezik düstükleri icin simdi saldiracak yer ariyorlar.

oc erdal haftalardir ortalama günde 1 yazi bile yazmazken ben dönünce cok aktiflesti. iste bunlari ben böyle kullanip eskitip attigim icin kuyruk acilari bu kadar cok.
Alt 14.10.2013, 16:29
zerrecikler

Lächeln

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
sen yasiyorsun ama ben yasamiyorum. Ben bilgisayarim basinda bir isim olmazsa Vaybee'ye girmiyorum! Aki kara kariya da yapmaya calisma, yüzüne gözüne bulasir! Buda bir dostane nasihat!

Hadi ciao! Soviel Aufmerksamkeit von meiner Seite für dich ist genug!
ay cok özür dilerim, cok basarili bir is adami oldugunu bir an icin unutmustum.
Alt 14.10.2013, 16:31
the_last_time

Standard

Zitat:
ay cok özür dilerim, cok basarili bir is adami oldugunu bir an icin unutmustum.
Unutsan ne olur bilsen kac yazar! Bei Vaybee spielt das für mich keine Rolle! Olmazsam sanki Mr. verry impartent genis cevresini oynatip bana is mi verecek! O önce Suriye'den su ihalesini bi alsan Allah üzüm verirse

Bak cicim,

Esek esektir olsada culu, adam adamdir olmasa da pulu!
Alt 14.10.2013, 16:32
zerrecikler

Lächeln

Zitat:
Zitat von TheToni Beitrag anzeigen
bunlarin yalanlari bitmez.

simdi serefsiz oc erdal ona karsi ittifak kurdugumuzu saniyor

daha öncede belirttigim gibi aslinda bunlar beni cagirdigin icin sana bu iftiralari atiyor. bana karsi ezik düstükleri icin simdi saldiracak yer ariyorlar.

oc erdal haftalardir ortalama günde 1 yazi bile yazmazken ben dönünce cok aktiflesti. iste bunlari ben böyle kullanip eskitip attigim icin kuyruk acilari bu kadar cok.
beyinleri kavramiyor iste, ne yapsak acaba !?
allah kolaylik versin tonicim.
Alt 14.10.2013, 16:41
TheToni

Standard

Zitat:
beyinleri kavramiyor iste, ne yapsak acaba !?
allah kolaylik versin tonicim.
sagol allah hepimize kolaylik versin.

gelelim oc erdalin yalanlarina. o önemli isadamiymista ama kimsenin buna sahitlik edememesi cok tuhaf degilmi? buradan tuvtuv ile bulusmustu ve tuvtuv bize bunun yalanci oldugunu forumda yazmisti. tahsilsiz ve meslek bile ögrenemedigi icin sabit bir iste calisamayan bir culsuz. abisi evden atinca gitti annesinin evine ve bize zengin oldum hikayeleri anlatiyor. isteyen inansin ama sonra hayal kirikligina ugramasin...

benim hakkimda pek hos konusmasada bayanlar hicbiri benim varlikli oldugumu inkar etmemistir. oc erdal gercekten benim kim oldugumu ve ne oldugumu ögrenmek istese dilek g. aka auruma sorup ögrenir. ben burada erkeklere kendimi ispat etme geregi duymam. bayanlarin bircoguda benimle tanisip varliklimi veya fakirmiyim görmüstür...
Alt 14.10.2013, 17:03
the_last_time

Standard

Zitat:
sagol allah hepimize kolaylik versin.

gelelim oc erdalin yalanlarina. o önemli isadamiymista ama kimsenin buna sahitlik edememesi cok tuhaf degilmi? buradan tuvtuv ile bulusmustu ve tuvtuv bize bunun yalanci oldugunu forumda yazmisti. tahsilsiz ve meslek bile ögrenemedigi icin sabit bir iste calisamayan bir culsuz. abisi evden atinca gitti annesinin evine ve bize zengin oldum hikayeleri anlatiyor. isteyen inansin ama sonra hayal kirikligina ugramasin...

benim hakkimda pek hos konusmasada bayanlar hicbiri benim varlikli oldugumu inkar etmemistir. oc erdal gercekten benim kim oldugumu ve ne oldugumu ögrenmek istese dilek g. aka auruma sorup ögrenir. ben burada erkeklere kendimi ispat etme geregi duymam. bayanlarin bircoguda benimle tanisip varliklimi veya fakirmiyim görmüstür...
Bugün benden sana bu kadar ilgi yeter Kenan! Hergün bayram degil ya! Ama deliye her gün bayram ama neyse. Hadi sen git gül oyna
Alt 14.10.2013, 17:08
TheToni

Standard

Zitat:
Bugün benden sana bu kadar ilgi yeter Kenan! Hergün bayram degil ya! Ama deliye her gün bayram ama neyse. Hadi sen git gül oyna
senin söylediklerin tutarsiz oldugu icin bu kadar olmadigini biliyorum. yine arayip benim yazdigim konulara atliyacaksin. iste orospucocugu oldugunun sadece kendi itirafinla degil yaptiklarinlada belli oluyor.
Alt 14.10.2013, 17:31
the_last_time

Standard

Zitat:
senin söylediklerin tutarsiz oldugu icin bu kadar olmadigini biliyorum. yine arayip benim yazdigim konulara atliyacaksin. iste orospucocugu oldugunun sadece kendi itirafinla degil yaptiklarinlada belli oluyor.
Sende neyi ispatliyorsun biliyormusun? Akademisyen oldugunu her firsatta söyleyen, belki güncellik hayatta ceketinin disinda bile diplomasini asan ama aslinda gecekondu mahallerinin arka sokaklarinda tinerciler gibi küfür eden tipsizin, cobut boylu geri zekali AKP fanatiginin bi-seksüel örnegi..
Alt 14.10.2013, 17:37
TheToni

Standard

Zitat:
Sende neyi ispatliyorsun biliyormusun? Akademisyen oldugunu her firsatta söyleyen, belki güncellik hayatta ceketinin disinda bile diplomasini asan ama aslinda gecekondu mahallerinin arka sokaklarinda tinerciler gibi küfür eden tipsizin, cobut boylu geri zekali AKP fanatiginin bi-seksüel örnegi..
hani yazmiyacaktin?

yine sözünde duramadin basiretsiz sey.

ben sana küfür etmiyorum sadece kendi agzinla itiraf ettigin icin sana orospucocugu diyorum. bu kadar kizacaktin da niye kendine orospucocugu deyip defalarca tekrarladin???

ps. ben her firsatta akademisyen oldugumu söylemem ama o kadar eminsen benim binlerce yazilarimin arasindan birkac tane zor bulursun.

pps. asil benim akademisyen olmam sana agir geliyor ve o ezikligi kaldiramiyorsun.
Alt 14.10.2013, 17:41
the_last_time

Standard

Zitat:
hani yazmiyacaktin?

yine sözünde duramadin basiretsiz sey.

ben sana küfür etmiyorum sadece kendi agzinla itiraf ettigin icin sana orospucocugu diyorum. bu kadar kizacaktin da niye kendine orospucocugu deyip defalarca tekrarladin???

ps. ben her firsatta akademisyen oldugumu söylemem ama o kadar eminsen benim binlerce yazilarimin arasindan birkac tane zor bulursun.

pps. asil benim akademisyen olmam sana agir geliyor ve o ezikligi kaldiramiyorsun.
Sana yazmiyorum ki geri zekali, sirf senin hakkindan geliyorum! El aleme AKP, oduncularinin, AKP-kömürcülerinin, AKP-makarnacilarinin, ne kadar bos kafasi ve kadar igrenc bir midesi oldugunu gösteriyorum.

Kizim sana söylüyorum, gelinim sen anla misali.. Dangalak! Ich statuiere mit dir einen Exemple, aber du bist viel zu doof um es zu checken

BosphorusTaurus, AKP'nin oylarini düsürdügünü görüyor, o da gözünü dört acsin! Daha görecegi cok sey var, durmak yok yola devam
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche