Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 09.03.2015, 09:49
Benutzerbild von T9
T9 T9 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Insanlari enayi yerine koyanlara tepki göstermeni kutluyorum. Simdi bir de tepkiyi dogru yere kanalize edersen dogrulara giden yolda kilometre tasini asmis olacaksin..

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...bin_lira.html#

Altın varaklı bardağın tanesi bin lira
Mimarlar Odası, bir saltanat örneği olan Ak Saray'ın maliyetinin 5 milyar lirayı aştığını açıkladı. Saraydaki altın varaklı bir bardağın tanesi bin lira olarak açıklandı.

bu chp türkiyenin zenginlesmesini hazmedemiyor. istiyorki hala 50 kurus icin imf'den dilensin.

sanki 1000 tl cok paraymis gibi konusuyorsunuz.

türkiyede herkesin elinde 2000 tl'lik iphonelar dolasiyor.

siz almanyadaki fakir gurbetci olarak bunu anlayamazsiniz.

TEK BASKAN

HEDEF 2023

DURMAK YOK YOLA DEVAM
Alt 09.03.2015, 11:03
Anonymus

Reden

Zitat:
Insanlari enayi yerine koyanlara tepki göstermeni kutluyorum. Simdi bir de tepkiyi dogru yere kanalize edersen dogrulara giden yolda kilometre tasini asmis olacaksin..

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...bin_lira.html#

Altın varaklı bardağın tanesi bin lira
Mimarlar Odası, bir saltanat örneği olan Ak Saray'ın maliyetinin 5 milyar lirayı aştığını açıkladı. Saraydaki altın varaklı bir bardağın tanesi bin lira olarak açıklandı.

Sefil , ne mal adamsin sen lan gerizekali hödük secimler yaklasiyor yine sana koyacaklar

sefillligi birak tam gerizekalisin sen
Alt 09.03.2015, 18:27
Beyazguel60

Daumen runter

Was ist das ???

Ein Sportartikelhersteller hat mit einer Waschanleitung einen Shitstorm entfacht.
"Gib dieses Trikot deiner Frau. Es ist ihr Job", hatte die Firma auf die Hemden gedruckt.

http://www.spiegel.de/panorama/gesel...a-1022457.html

Alt 09.03.2015, 19:10
seyrangah

Standard

Alt 10.03.2015, 12:23
seyrangah

Standard

Alt 10.03.2015, 12:26
seyrangah

Standard

Garbin afakani sarmissa celik zirhli duvar
Benim de iman dolu bir gögsüm var...

"...Mısır'da 11 yıl kaldım fakat 11 saat daha kalsaydım artık çıldırırdım. Sana halisane bir fikrimi söyleyeyim mi?
İnsanlık da Türkiye'de, milliyetçilik de Türkiye'de, müslümanlık da Türkiye'de, hürriyetçilik de Türkiye'de.
Eğer varsa, Allah benim ömrümden alıp Mustafa Kemâl'e versin."

Mehmet Âkif ERSOY
Alt 10.03.2015, 12:34
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen
dombili bu yazdiklarin yalan. mehmet akif'i kullanarak diktatör kamal reklami yapma.
Terbiyeli ve seviyeli konusmanizi diliyorum T9 bey. Burda resit olmayan cocuklar ve bayanlar da var. Küfür ve saldirgan tavirlar bir insanin bir mesele karsisinda ancak acizligini gösterir.
Aciz oldugun biliyorum da ama bu kadarina pes dogru dedirtme adama..

Evet bu sözler Mehmet Akif Ersoy'un! Lami, cimi yok! Bu böyle!
Alt 10.03.2015, 14:15
seyrangah

Standard

Alt 10.03.2015, 23:39
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Cok güzel bir resim arkadaslar ben bu resimi Notebook'um wallpaper'si olarak kullanacagim. Tessekürler...
Normalinda halay cekmesini cok severim ve halay basi olmak benim isimdir ama. Keske sirf bir kere halay cekseydim ve bu halayda halay basiligini seve seve ona birakirdim..

her haliyle asil bir liderdi
yanlış hatırlamıyorsam bursa merinos fabrikasında çekilmiştir. 1937 sonları ya da 1938 başları olmali.
dünyanın en karizmatik liderinin doğal halini ictenligini ,kiyafetini ,duru$unu yansıtan bir fotoğraf ..
Alt 11.03.2015, 19:21
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
her haliyle asil bir liderdi
yanlış hatırlamıyorsam bursa merinos fabrikasında çekilmiştir. 1937 sonları ya da 1938 başları olmali.
dünyanın en karizmatik liderinin doğal halini ictenligini ,kiyafetini ,duru$unu yansıtan bir fotoğraf ..
Evet Allah mekanini cennetin Firdevs kati ve ruhunu sad eylesin. O'nu ilk basta bende sevmiyordum, beni de ona karsi "yozlastirmislardi" ama onu okudukca anladim ve anladikca sevdim, sevdikce de özlüyorum ve sonra O'nun bir sözü aklima geliyor:" Hala kurtarıcı bekliyorsanız, ben size birşey öğretememişim" O zaman O'nun yokluguna üzülmeyi birakiyorum ve cok sükür vardi deyip seviniyorum. Atatürk'ü anlamak kültür meselesi. Atatürk 3957 küsür kitap okumus bir asker, ve siyasi. Bizim milletin %96,25 TV seyrediyor ve geri kalan deve de kulak kismi malesef kitap okuyor. Ehh o zaman da ne oluyor? Bu milletin filosoflari o zaman iste Nihat Dogan, Tugce Kazaz, Hülya Avsar vs. oluyor... Bilmiyorum anlatabildim mi?

Kimse O'nu sevmek zorunda degil. Herkes tercihinde özgürdür, ama kimse de O'nun hakkini yemesin!

[IMG
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche