Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 08.05.2014, 18:01
Ask_Sehidi

Standard

Zitat:
Zitat von __CENK__ Beitrag anzeigen
Ben ve benim gibi düsünenler,asla chp nin destekcisi olmazlar...
Dersim katliamai chp döneminde,bizzat onlarin eliyle yapilmistir..Chp bana göre fasist bir partidir,yok olana kadarda öyle kalir.......
Islam bana göre gerici bir dindir ve öylede kalacak!Cünkü;"aynasi istir kisinin"derler,islamin aynasi ortada,hatta diger dinlerinde islam dininden asagi kalir yani yok,örnegin israilin filistine yaptigi zulm veya afrikada hiristiyanlarin müslümanlara yaptigi zülm veyahut hindu larin müslümanlara yaptigi zülm gibi......
Ben suanda islam ön plana cikti diye öyle yaziyorum,yoksa din bana göre afyondur ve sadece toplumlari uyusturmak icin kullanilir....
Sen yazdiklarimi tam okumamissin,bu oyunlara alet olan baska cikarlari icin alet eden baska,bunlari tek tek yazdim sanirim....
Bu sosyal yardima güldüm ben.....
Cünkü;yardim yanliz yalak ve yandaslara yapiliyor,bunu herkes bilir....Van depreminde kendi gercek yüzlerini gösterdi herkes,bu bile o senin sözde sosyal yardim ediliyor savsatasini cürütmeye yeter......
Gelisen cagda,ekonomik savas,dogal olarak kuklalarinada yansir,dün eski nesil politikacilari nasil ki,gece ansizin borsayi alt üst eden spekülasyon yapip,sonrada kendilerine göre düzenledilerse kuklacilar,bugünde halkin agzina bir parmak bal caldigi hikayesini yutturacak elbet......
Ben bu masonlara iliskin birsey demiyorum,orda sana katiliyorum,fakat bir farkla;o mason dediklerin nasil yönettiyse türkiyeyi,bu hükümetide onlar getirdi....
Türkler,kültürleri geregi;yenilige acik ve farkli degerleri kabul eden bir toplumdu,islamiyet dini ile hasir nesir olunca,araplarin hain,cikarci kendine düsman vb...
Bir cok yönü bulasinca,tipki araplar gibi gericilesmeye basladi......
KISACA ISLAMIYET TÜRKLER VE ANADOLUYA YARAMADI....
Kimse bunun aksini iddia edemez........
Bu konu bence burda bitsin,yoksa bireysel düsmanliga dönecek,ben kimse ile düsman olmayi istemiyorum,hayatimda yeterince oldu zaten........
Cenk cok sacmaliyorsun. Belki hakli oldugun bir kac sey var ama bunlar bir sekerlikte üc bes tane seker tanesi kadar ancak..
Alt 08.05.2014, 21:26
Benutzerbild von __CENK__
__CENK__ __CENK__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard :))))

Saçmalamak;hiçbirşey yapmamaktan iyidir. ....
Buna anadoluda mozaik diyorlar..Unutmamak lazım, fikirler çekişilmeden, pekişmez.....
Alt 09.05.2014, 01:51
Benutzerbild von turkogluturkiye
turkogluturkiye turkogluturkiye ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Ben ve benim gibi düsünenler,asla chp nin destekcisi olmazlar...
Dersim katliamai chp döneminde,bizzat onlarin eliyle yapilmistir..Chp bana göre fasist bir partidir,yok olana kadarda öyle kalir.......
Islam bana göre gerici bir dindir ve öylede kalacak!Cünkü;"aynasi istir kisinin"derler,islamin aynasi ortada,hatta diger dinlerinde islam dininden asagi kalir yani yok,örnegin israilin filistine yaptigi zulm veya afrikada hiristiyanlarin müslümanlara yaptigi zülm veyahut hindu larin müslümanlara yaptigi zülm gibi......
Ben suanda islam ön plana cikti diye öyle yaziyorum,yoksa din bana göre afyondur ve sadece toplumlari uyusturmak icin kullanilir....
Sen yazdiklarimi tam okumamissin,bu oyunlara alet olan baska cikarlari icin alet eden baska,bunlari tek tek yazdim sanirim....
Bu sosyal yardima güldüm ben.....
Cünkü;yardim yanliz yalak ve yandaslara yapiliyor,bunu herkes bilir....Van depreminde kendi gercek yüzlerini gösterdi herkes,bu bile o senin sözde sosyal yardim ediliyor savsatasini cürütmeye yeter......
Gelisen cagda,ekonomik savas,dogal olarak kuklalarinada yansir,dün eski nesil politikacilari nasil ki,gece ansizin borsayi alt üst eden spekülasyon yapip,sonrada kendilerine göre düzenledilerse kuklacilar,bugünde halkin agzina bir parmak bal caldigi hikayesini yutturacak elbet......
Ben bu masonlara iliskin birsey demiyorum,orda sana katiliyorum,fakat bir farkla;o mason dediklerin nasil yönettiyse türkiyeyi,bu hükümetide onlar getirdi....
Türkler,kültürleri geregi;yenilige acik ve farkli degerleri kabul eden bir toplumdu,islamiyet dini ile hasir nesir olunca,araplarin hain,cikarci kendine düsman vb...
Bir cok yönü bulasinca,tipki araplar gibi gericilesmeye basladi......
KISACA ISLAMIYET TÜRKLER VE ANADOLUYA YARAMADI....
Kimse bunun aksini iddia edemez........
Bu konu bence burda bitsin,yoksa bireysel düsmanliga dönecek,ben kimse ile düsman olmayi istemiyorum,hayatimda yeterince oldu zaten........
Varsa alternatifini göster dedik
ses yok halen karsitarafa tas atmakla av yapacagini düsünen taktik
Desene yokki ne göstereyim

Islam`in ayinesi Kurandir Sünnettir.Bugün müslüman gecinenler degil

Islami bilmedigin ortada, Yada bildigin halde turan dursun gibi kendinden kacmayi, gerceklere göz kapamayi,nefsinin usagi olmayi oynuyorsun

Vatanim dedigin topraklarin Islam sayesinde Türklere vatan oldugunu bildigin halde,(Bimiyorsan zaten cehalet camurundasin .Zira Müslüman olmayan Türklerin orta asyada avrupada sagda solda nasil yasadiklrini, asimile edildiklerini esameleri kalmadigi bunun en bariz isbatidir.))halen Türk düsmani marksin leninin darvinin hipotezlerini hayat nizami olarak görmen bile, seninle tartismanin anlamsiz oldugunun en bariz göstergesidir.
Zira denenmis cürümüs bagnazliktan baska birsey yapamamis, insan fitratiyla catisan, insanliga kan gözyasi nefretten baska birsey veremeyen zihniyeti,
Dün gelmis gibi HAYAT SUNAN ISLAMLA KIYASLAMAK BILE ABESLE ISTIGAL OLUR.

yinede varsa alternatif sistemin yazmaya serbessin

eski yoldaslarin arnavutlugu örnek gösterirlerdi:-)
Belkim sende ütopya bir yer bulursun

Geändert von turkogluturkiye (09.05.2014 um 01:56 Uhr).
Alt 09.05.2014, 03:06
Erfahrener Benutzer

Standard :)))

Cene varda dedigim dedik caldigim düdük iste sen busun!
Türkler orta asyadan geldiklerinde samandi....islamiyet anadoluya girmeden önce dünya medeniyetlerinin merkeziydi,simdi dünya gericiliginin...
Sen kulaktan dolma,sözde sosyalist ülkeler örnek veriyorsun,bende bir örnek verim....
Yugoslavya sözde sosyalist bir ülkeydi,sosyalist maskesini ortadan kaldirdigi anda,düne kadar,alman sömürgecilerine karsi omuz omuza silah kullanan halklar,bir anda düsman oldular?Suanda paramparca bir kara parcasi haline geldi.....
(Bu arada yuguslavya ya yardim adi altinda giden paralarin akibetinide unutmamak lazim,Bi mercimek davasi vardi hatirlarsan,camilerde müslüman kardeslerimize yardim adi altinda toplanip,avrupada islamci kapitalistlere akan para,hatirlar veya hatirlamak istersen)
Türk dusmani marks?Bu dünyada ilk duyuyorum)))
Türk düsmani Lenin?
Bu Türk düsmani Lenin,kurtulus savasi yillarinda,türkiye halklarina yaptigi silah ve cephane yardimlari,savas bittikten sonra,ülkenin kalkinmasi icin yapilan yardimlari,düsmanlik icin vermis)))
Senin ne oldugun belirsiz ya,ümmetcimisin türkcü mü?
Cünkü milliyete dayali bir din yok,dinler kendilerilerine ortak payanda bulur hep.....
Bildigim kadariyla millet ayirmazlar,bu ne perhizse anlamadim....
Bana göre ise dinler cürümüs ve miyadini doldurmustur,80 milyonluk türkiyede 5 milyon insan,islamiyet kurallarina ya,uyuyor ya uymuyor....
Bence sen cennet rüyandan uyan,orasi kutsal kitaplarda mezapotamya,sen oralara bir turistik gezi yap,baska bir yere gideceginde yok,cünkü;sende herkes gibi topraga karisacak,ölü oldugun icinde beni kandirmislar diyemiyceksin))))
Alt 09.05.2014, 03:38
Benutzerbild von Milliirade
Milliirade Milliirade ist offline
Erfahrener Benutzer

Idee

Zitat:
Cene varda dedigim dedik caldigim düdük iste sen busun!
Türkler orta asyadan geldiklerinde samandi....islamiyet anadoluya girmeden önce dünya medeniyetlerinin merkeziydi,simdi dünya gericiliginin...
Sen kulaktan dolma,sözde sosyalist ülkeler örnek veriyorsun,bende bir örnek verim....
Yugoslavya sözde sosyalist bir ülkeydi,sosyalist maskesini ortadan kaldirdigi anda,düne kadar,alman sömürgecilerine karsi omuz omuza silah kullanan halklar,bir anda düsman oldular?Suanda paramparca bir kara parcasi haline geldi.....
(Bu arada yuguslavya ya yardim adi altinda giden paralarin akibetinide unutmamak lazim,Bi mercimek davasi vardi hatirlarsan,camilerde müslüman kardeslerimize yardim adi altinda toplanip,avrupada islamci kapitalistlere akan para,hatirlar veya hatirlamak istersen)
Türk dusmani marks?Bu dünyada ilk duyuyorum)))
Türk düsmani Lenin?
Bu Türk düsmani Lenin,kurtulus savasi yillarinda,türkiye halklarina yaptigi silah ve cephane yardimlari,savas bittikten sonra,ülkenin kalkinmasi icin yapilan yardimlari,düsmanlik icin vermis)))
Senin ne oldugun belirsiz ya,ümmetcimisin türkcü mü?
Cünkü milliyete dayali bir din yok,dinler kendilerilerine ortak payanda bulur hep.....
Bildigim kadariyla millet ayirmazlar,bu ne perhizse anlamadim....
Bana göre ise dinler cürümüs ve miyadini doldurmustur,80 milyonluk türkiyede 5 milyon insan,islamiyet kurallarina ya,uyuyor ya uymuyor....
Bence sen cennet rüyandan uyan,orasi kutsal kitaplarda mezapotamya,sen oralara bir turistik gezi yap,baska bir yere gideceginde yok,cünkü;sende herkes gibi topraga karisacak,ölü oldugun icinde beni kandirmislar diyemiyceksin))))

Hastir ermeni dölü seni

laaaaaaaaaaaaaan amcugun evladi senin gibileri ermenistana zorunlu göce tabii tutmak gerek
Alt 09.05.2014, 04:24
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Turkiye super bir guc olacak ama komunistler ve benekalice gibi yobazlar hicbir zaman insan olamayacak.
Alt 09.05.2014, 10:26
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Milliirade Beitrag anzeigen
Hastir ermeni dölü seni
ermenilerde, rumlarda bu günki türkiye topraklarinda daha önce yasadi.hepimiz birbirimizle akrabayiz. baska din görünüsü var diye neden binlerce yil yasadiklari topraklari terketsinler? anadoluda cok güzel izler birakan insanlar. sanki kimisi akpyi tutuyor diye bütün chplileri mhplileri ülkeden gidin demekki gibi. bu partilerde belki bin yil önce kurulsaydi böyle bir devlet kurulurdu.

zaten kimisini rum, kimisini ermeni diye anadolu topraklarindan ayirmasaydilar zamaninda (ve bunu osmanliyi cekemeyenler yapti) simdi türkiye süper güc olabilirdi. milyonlarca insan topraklarini terk etti ve baska devletlere faydasi oldu.

ispanyada zamaninda yüzbinlerce katolik olmayan insanlari yakip öldürünce ülkeyi sefalet sarmis. anadolu insani diyelim biz bu insanlara ne rum ne ermeni. anadolunun gercek insanlari yasasin hangi dine inanirsa inansin.
Alt 09.05.2014, 13:04
Erfahrener Benutzer

Standard Türkiyede türkler?

Asiri milliyetci olanlar,genelde asimile edilmis,farkli milliyetteki insanlardir...
Nasildir türkler,sarisin mi?
Ege sarisin ve beyaz tenli dolu....
Nasildir türkler,uzun burunlu ve kizila kacanlar mi?
Karadeniz,bu tiplerle dolu....
Türkler esas olarak kisa boylu tiknaz ve cekik gözlüdürler...
Fakat böyle birini görünce,halk bu tatar der....
Türkiyede kac tane has Türk var?
Devsirme yolu ile türklestirilmis kac insan var?
Zorla asimile edilmeye calisilan kac milliyet var bu ülkede a milli sapik....
Sen bu sorulara,adam gibi cevap verebilirmisin?
Hayatta vermezsin,cünkü;cünkü asosyalsin ve kara cahil....
Insan gibi tartisma yürütecekseniz yürütün,yoksa inlerinize geri dönün!
Alt 09.05.2014, 15:37
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zorla asimile edilmeye calisilan kac milliyet var bu ülkede
osmanli eger zorla asimile etseydi suan dünyada konusulan dil türkce olacakti ve dünyadaki süper güc hala olacakti. ama kimse zorlanmadi. sonuc ortada
Alt 09.05.2014, 15:45
Erfahrener Benutzer

Standard :))))

Iste diyorum ya,gercekten cahil bir toplum bu Türk toplumu....
Git osmanli tarihini oku,yeniceriler ne onlara bak belki görürsün.......
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche