Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 18.10.2014, 02:04
___EZEL___

Standard Saati kurdum

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Ne kadari gercek,yasadiklarimizin?Ne kadari gercek tanidiklarimiz,yada tanidigimizi sandiklarimiz?Sen sevgi büyütürken icinde,sevgi büyüttüklerin ne kadarini anliyor?Sevmek 6 harflik bir kelime,bazen bir ömre,bazen birgüne sigiyor.Biri sizin gercekten sevdiginizi anladigi zaman neden gözünü kapiya diker bilirmisiniz?Sizin sevginize layik olmadigindan ilk,sonrada sevginin kendisi icin anlamsiz oldugunu düsündügünden...Peki seven mi hak eder sevgiyi bu kosulda,sevilen mi?Seven her kosulda,insani duygularin magbedidir,görkemli hislerin kapisi,zaten kapiyi icinde bulunduran seven,sevdiginin cikip,yeniden girmesini bekler...Fakat giden bir daha gelmez,gelsede hicbirsey eskisi gibi olmaz....Cünkü giden;sirtina ihanet kütüklügünü yüklenmis,mermiyi silaha sürmüs,emniyeti acmistir!Geriye tek soru kalir,tetige ne zaman basacagi......Tetige ne zaman basacaksin?Cenk
Saati kurdum bekledim,elin tetige gitmedi gördüm,cünkü giderse kendimi kursunun önüne atacagimi biliyordun......
Alt 18.10.2014, 03:17
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

Zitat:
Zitat von guelkurusu Beitrag anzeigen
Schönheit liegt im Auge des Betrachters.
Glaubst du, du bist schön?
Ein anderer User hat hier auch mal ständig gepostet, dass er unglaublich gut aussehend sei, dann hat er erzählt das er mal ein Modell war, jetzt hat er ein Profilbild. Ich meine ok, er kann von sich denken was er will, aber nochmal Schönheit liegt im Auge des Betrachters. Er mag sich für unglaublich gutaussehend halten für unwiderstehlich sogar. Ich habe meine eigene Meinung.
Das selbe gilt für dich. Weder wird jemand schöner/gutaussehender, weil drei Leute das bestätigen noch wird er hässlicher, weil du das vermutest.
Bosuna nefesini tüketmissin.

Kolonya marka li Nickleri zaten ciddi ye almiyorum ...

falls wir auf der selben Ebene "plaudern " wollen ..
solltest du 1-2 reale Buildl von deiner Wenigkeit in dein Profil reinstellen ..

wenn nicht ,weiß ich das du enorm an dir Selbst zweifelst ..

und da hilft dir auch die bunte "Großschrift " nix ..
damit bist du nicht "glaubwürdiger " ...
Alt 18.10.2014, 09:24
guelkurusu

Standard

Zitat:
Zitat von Man_Bey Beitrag anzeigen
so schnell bist du angekommen dein ziel scheint ja nicht weit weg gewesen zu sein.

Kiskanma. Wir leben im 20igsten Jahrhunder, da kann man in der früh in Europa sein und nur wenige Stunden später in Asien
Alt 18.10.2014, 09:25
guelkurusu

Standard

Zitat:
Zitat von Imogdi Beitrag anzeigen
Kolonya marka li Nickleri zaten ciddi ye almiyorum ...

falls wir auf der selben Ebene "plaudern " wollen ..
solltest du 1-2 reale Buildl von deiner Wenigkeit in dein Profil reinstellen ..

wenn nicht ,weiß ich das du enorm an dir Selbst zweifelst ..

und da hilft dir auch die bunte "Großschrift " nix ..
damit bist du nicht "glaubwürdiger " ...

Du meinst wohl, Gülsuyu.
Eins solltest du über mich wissen, ich lasse mich nicht erpressen.
Alt 18.10.2014, 10:05
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

Zitat:
Zitat von guelkurusu Beitrag anzeigen
Du meinst wohl, Gülsuyu.
Eins solltest du über mich wissen, ich lasse mich nicht erpressen.
seni kim si.ker ...
bleib einfach brav ..
Alt 18.10.2014, 12:04
_Sunguroglu

Standard

Forumda herkesin konusunda tartisma cikaran, alakasi olmayan yorumlar yapan saygisizlarin! bilmesi gerekir ki, güzel seyler yazmaniz kimseyi ikna etmiyor. istedigin kadar güzel yazilar yaz kendini iyi savun, iyi cevaplar ver, saygisizsan güzel yazmak bile cöpe gider!
bu forumda her tarafa susmamayi, illa cevap vermeyi, kavga etmeyi yaymaya calisanlar bunu basardilar ve halen basariyorlar...
forumda o yüzden en iyi üyeler gitti, gitmekte veya fazla ugramamakta haklilar ne diyelim..
Alt 18.10.2014, 12:23
___EZEL___

Standard

Zitat:
Zitat von _Sunguroglu Beitrag anzeigen
Forumda herkesin konusunda tartisma cikaran, alakasi olmayan yorumlar yapan saygisizlarin! bilmesi gerekir ki, güzel seyler yazmaniz kimseyi ikna etmiyor. istedigin kadar güzel yazilar yaz kendini iyi savun, iyi cevaplar ver, saygisizsan güzel yazmak bile cöpe gider!
bu forumda her tarafa susmamayi, illa cevap vermeyi, kavga etmeyi yaymaya calisanlar bunu basardilar ve halen basariyorlar...
forumda o yüzden en iyi üyeler gitti, gitmekte veya fazla ugramamakta haklilar ne diyelim..
Bence gidenler,sorunlu tiplerden korkan,onlarin kendilerine dokunmasini istemeyen,gercekleri savunabilecek kadar tahammülü olmayanlardir!Ayrica giden kimsede yok,yazilarin ziyaret edilme sayisi bir iki insan yazinca dahada cogaliyor....Gidenler,genelde kendine güveni olmayanlardir kanimca.....
Alt 18.10.2014, 12:47
_Sunguroglu

Standard

Zitat:
Bence gidenler,sorunlu tiplerden korkan,onlarin kendilerine dokunmasini istemeyen,gercekleri savunabilecek kadar tahammülü olmayanlardir!Ayrica giden kimsede yok,yazilarin ziyaret edilme sayisi bir iki insan yazinca dahada cogaliyor....Gidenler,genelde kendine güveni olmayanlardir kanimca.....
diyelim ki kendilerine güvenleri yoktu. karakter olarak simdi kavga cikaranlardan cok daha iyilerdi.
yalniz önemli bir sey var; 2,3 kisiyle ugrasirken, benim gibi onlari destekleyebilecek kisiler desteklemedi. Cogu kisi sorunlu tiplerle ugrasmak istemiyordu, ve biz buna bir sey diyemezdik.
onlar kendi acilarindan hakli idi. ailesinin ögretmedigini ben mi ögretecegim diyenleri de anlamak lazim, sonucta mecbur degiller kimseye ders vermekle ugrasmaya...
Alt 18.10.2014, 12:54
___EZEL___

Standard

Zitat:
Zitat von _Sunguroglu Beitrag anzeigen
diyelim ki kendilerine güvenleri yoktu. karakter olarak simdi kavga cikaranlardan cok daha iyilerdi.
yalniz önemli bir sey var; 2,3 kisiyle ugrasirken, benim gibi onlari destekleyebilecek kisiler desteklemedi. Cogu kisi sorunlu tiplerle ugrasmak istemiyordu, ve biz buna bir sey diyemezdik.
onlar kendi acilarindan hakli idi. ailesinin ögretmedigini ben mi ögretecegim diyenleri de anlamak lazim, sonucta mecbur degiller kimseye ders vermekle ugrasmaya...
Birde söyle bakmak lazim,genclerimiz giriyor buraya,kendi caplarinda birseyler paylasmak,yasadiklari dünyayi kendi kapasiteleri ile yorumlamak ve anlamak istiyorlar,iste iyi oldugunu düsünenler,o gencleri bu kötülerin eline teslim ediyor,istesede istemesede kötü gördügü seye hizmet ediyor....Simdi esas soru su,sen kendini iyi biri olarak görüyorsunda,kötüye niye teslim ediyorsun iyi yönlerini,neden bana dokunmayan yilan bin yasasin gibi davraniyorsun?Peki tüm bu olanlarrin ardindan,iyi ne kadar iyidir?
Alt 18.10.2014, 13:41
_Sunguroglu

Standard

Zitat:
Birde söyle bakmak lazim,genclerimiz giriyor buraya,kendi caplarinda birseyler paylasmak,yasadiklari dünyayi kendi kapasiteleri ile yorumlamak ve anlamak istiyorlar,iste iyi oldugunu düsünenler,o gencleri bu kötülerin eline teslim ediyor,istesede istemesede kötü gördügü seye hizmet ediyor....Simdi esas soru su,sen kendini iyi biri olarak görüyorsunda,kötüye niye teslim ediyorsun iyi yönlerini,neden bana dokunmayan yilan bin yasasin gibi davraniyorsun?Peki tüm bu olanlarrin ardindan,iyi ne kadar iyidir?
Maalesef burada kavga cikaranlarin hic biri de genc degil. buradan ayrilan kisiler, saygisizlik yapan, kavga cikaranlarla niye ugrasmadi, niye bunlarla ben mi ugrasacagim dedi söyleyeyim; Bir adam denizde boguluyor, yüzme bilmeyen birisi onu kurtarabilir mi? yüzme bilmeyen arkadasa yüzmeyi ögrende diyemeyiz cünkü nasil saygisiz, kavgaci kisiler bu huylarindan kurtulamiyor ise, onlar ile ugrasmak istemeyen kisilerde ayni sekilde kavgaci kisilerle ugrasmama huyundan kurtulamiyorlar...iste bu yüzden genel'de ugrasmiyorlar..

Bütün bunlar bir yana, iyi ne kadar iyidir? buna cevabim; yeterince degil..

Geändert von _Sunguroglu (18.10.2014 um 13:43 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche