Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 05.10.2010, 17:22
Benutzerbild von tekzenci
tekzenci tekzenci ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard güzin ablaya mektup

sevgili güzin abla,

ben 33 yashinda artvinde yashayan bir ciftciyim..ekonomik kriz yüzünden biz 3 kardesh ortaklasha bi imam nikahli kari aldik...kari bundan 7 ay önce sizlere ömür oldu..yeni kari alacak maddi imkanimiz yok...seksüel enerjimizi mecburen gencligimizdeki günlerdeki gibi *afedersin* köyün eshegi ile gideriyorduk...eschegin sahibi olayi cakinca eschegi artik vermez oldu..
son care birbirimizi düdüklemeye baschladik...ama en ufak ben oldugum icin en öne beni atio abiler...sira bana hic gelmio...artik yürürken topallamaya baschladim..sag ayagim sürtüyo...bel agrisindan ise gidemiyorum...
sence akupunktur yapsam bel agrisi gecermi??

saygilarla

hamdi palamut
Alt 06.10.2010, 16:10
Benutzerbild von GueziinAbla
GueziinAbla GueziinAbla ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von tekzenci Beitrag anzeigen
sevgili güzin abla,

ben 33 yashinda artvinde yashayan bir ciftciyim..ekonomik kriz yüzünden biz 3 kardesh ortaklasha bi imam nikahli kari aldik...kari bundan 7 ay önce sizlere ömür oldu..yeni kari alacak maddi imkanimiz yok...seksüel enerjimizi mecburen gencligimizdeki günlerdeki gibi *afedersin* köyün eshegi ile gideriyorduk...eschegin sahibi olayi cakinca eschegi artik vermez oldu..
son care birbirimizi düdüklemeye baschladik...ama en ufak ben oldugum icin en öne beni atio abiler...sira bana hic gelmio...artik yürürken topallamaya baschladim..sag ayagim sürtüyo...bel agrisindan ise gidemiyorum...
sence akupunktur yapsam bel agrisi gecermi??

saygilarla

hamdi palamut
Hamdi Efendi!

Evvela okkali bir Yuh ve Cüs demeliyim ezik evladim. Ciftci milletin efendisidir demisti zamaninda mühim bir Zat-i-Muhteremimiz. Ama gördügümüz kadariyla Sen ve Abilerin, dinimizce vacip görülen dört ese kadar nikah kiyabilme durumunu yanlis anlamissiniz ve tutup bir nikaha 3 erkek sokmussunuz! Bu ne bicim Efendilik?! Daha sonra da kadincagizi catlatip kara topraga gömdükten sonra, kadinin kirki cikmadan, tutup Köyün Karakacanina cikmissiniz.

Abazaliginiza da daha sonra buldugunuz o 'trencilik' denen dahice cözüm, ilk bakista lanetlenmesi gerekiyorsa da, bence topluma ve cevrenize en az zarar veren cözümdür. Herseyiniz aile arasinda kalmali bence. Sen akupunkturcuya degil de Artvin Devlet Hastanesinin Urologi, ya da Proktoloji uzmanina görünsen iyi olacak. Daha sonra da bir laptop alip internette sörf yapin ve Artvinden acilin dünyaya.

G.A.
Alt 06.10.2010, 16:23
Benutzerbild von senflady
senflady senflady ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

harika bir danisma
Antwort