Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 22.12.2016, 00:16
___EZEL___

Standard Küfürcü Lara;

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Nur bu Pezevenk'in ortaligi ki$kirtmak ba$ka becerisi yok pis bir terörist vatan haini o cocugu...dokuz kumalli annani oglu bu le$..
Yine geldi bu küfürcü kafadan bacaklı.Zamanı gelmiş kediler gibi paçalarımıza sürtünüyor.Fakat ben hayvanlarla ilgilenemiyorum alerjim var.Hem bugün sahte nicklerle yazdıkların yetmedi mi?Neden yazma gereği hissediyorsun?Ben alman devletinin yerinde olsam ne kadar akabeli ve türk ırkçısı varsa sınır dışı ederim.Alman halkının vergileriyle beslenin,okula gidin,bir eleştiri yapmayın ,tipik devşirme türk politikası ne olacak....
Alt 22.12.2016, 00:20
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

o cocugunun amaca gündem yaratmak
Alt 22.12.2016, 00:22
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Yine geldi bu küfürcü kafadan bacaklı.Zamanı gelmiş kediler gibi paçalarımıza sürtünüyor.Fakat ben hayvanlarla ilgilenemiyorum alerjim var.Hem bugün sahte nicklerle yazdıkların yetmedi mi?Neden yazma gereği hissediyorsun?Ben alman devletinin yerinde olsam ne kadar akabeli ve türk ırkçısı varsa sınır dışı ederim.Alman halkının vergileriyle beslenin,okula gidin,bir eleştiri yapmayın ,tipik devşirme türk politikası ne olacak....

Lan o cocugu git yapabildigin en iyi $eyi yap soganlarini dogara le$

Annan ve kumalarini reklamini baska yerde yap kusmuk
Alt 22.12.2016, 00:25
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

hergün ayni yüzsüzlükle ezberini yazmaktan utanmayan pis bir terörist...öylede kalicaksin..
Alt 22.12.2016, 00:38
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Su_perisi Beitrag anzeigen
bir müslüman düsmani olarak, kasten sucu ispatlanmamis pakistanli cocugu buraya sucu islemis gibi yansittin sonra gel burda insanliktan bahset,
sana ne kadar cok komik oldugunu söylemismiydim

herkesi kendin gibi canavar sanma, hayatini kaybeden herkese üzüldük,
bizim gögüsümüzde iman (merhamet) var, senin gibi imani olmayanlarda sen insanlik ara, ara, sen ara sana iyi aramalar

Dünya'nın hiçbir yerinde Polis, Asker, Çocuk, Kadın şehit ederek "biz barış istiyoruz"diyen başka şerefsiz bir topluluk daha yoktur.BU Le$i kimse dinlemeyince forum forum sürünüp Apo babasinin reklamini yapiyor,maksat ortaligi kiskirtmak
Alt 22.12.2016, 01:09
___EZEL___

Standard ''Kabede mekkede değil ne ararsan kendinde ara''

Sanki bu forumda bu iki zattan başka kimse yok.Doğal olarak burada birşeyler paylaşmak,yada fikir belirtmek zor oluyor.Her defasında hakaret,küfür aşağılama politikası ile,başkalarını tahakküm altına alacaklarını düşünüyorlar.
Bu ikisi almanyada yaşıyor.Almanyanın ekonomik ve sosyal olanaklarını kullanarak yaşamlarını idame ettiriyorlar.Ben alman devletinin yerinde olsam bu ikisini yurt dışı ederdim.Bir halka yapılanlara karşı ses çıkarmamak onu kabullenmek ve desteklemektir.Siz ikiniz çıkıp şurada alman halkına karşı yapılmış bu saldırıyı kınayacağınıza,nerdeyse üstüne kına yakacaksınız....Almanyanın size verdiği olanaklar olmasa siz nah buralarda olurdunuz.Şimdiye kadar çoktaaan 4 veya 5 çocuk sahibi olmuştunuz.....

Ayrıca densiz lara yazma bana cevap,yatıcam....
Alt 22.12.2016, 17:12
Su_perisi

Daumen hoch APO asilmali

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Dünya'nın hiçbir yerinde Polis, Asker, Çocuk, Kadın şehit ederek "biz barış istiyoruz"diyen başka şerefsiz bir topluluk daha yoktur.BU Le$i kimse dinlemeyince forum forum sürünüp Apo babasinin reklamini yapiyor,maksat ortaligi kiskirtmak
yazdiklarina katiliyorum, apo 1999 da ecevit iktidarken yakalandi.
Oldugun günden beri aponun tutuklanmasina karsiydim suan da oldugu gibi, 40.000 insanin kanina giren hatta 40 günlük bir bebege yasam hakki tanimayan bir canavara benim mehamet edip hapishanede tutmam mümkün degil.
Alt 22.12.2016, 17:59
___EZEL___

Standard Yanılıyorsun;

Zitat:
yazdiklarina katiliyorum, apo 1999 da ecevit iktidarken yakalandi.
Oldugun günden beri aponun tutuklanmasina karsiydim suan da oldugu gibi, 40.000 insanin kanina giren hatta 40 günlük bir bebege yasam hakki tanimayan bir canavara benim mehamet edip hapishanede tutmam mümkün degil.
İktidarda Mhp de vardı,teslim ederken tek bir garanti istediler,idam kalkacak Aptullah öcalan yaşayacak diye.Sonu Mandela gibi olmazsa şaşırma.Tayip öldüğü an savaş biter,savaş bittiği an Cumhurbaşkanı Öcalan olur...
Alt 22.12.2016, 18:14
Su_perisi

Lächeln

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
İktidarda Mhp de vardı,teslim ederken tek bir garanti istediler,idam kalkacak Aptullah öcalan yaşayacak diye.Sonu Mandela gibi olmazsa şaşırma.Tayip öldüğü an savaş biter,savaş bittiği an Cumhurbaşkanı Öcalan olur...
Cumhurbaskanini direk olarak halk seciyor, cumhurbaskaninin ülkeyi temsil etme görevinden baska bir görevi yoktur.
1. Demokrasilerde dümen cumhurbaskani degil BASBAKANDIR.
2. Senin hayalin anca bu dünyada son türk nefesini verince olur.
Dünya genelinde 300 milyona askin bir TÜRK NUFUSU var. (seninkisi imkanisz bir hayal)
daha öncede demistim senin yazilarini komik buluyorum, beni güldüre bilen nadir erkeklerdensin
Alt 22.12.2016, 23:43
___EZEL___

Standard ....

Zitat:
Cumhurbaskanini direk olarak halk seciyor, cumhurbaskaninin ülkeyi temsil etme görevinden baska bir görevi yoktur.
1. Demokrasilerde dümen cumhurbaskani degil BASBAKANDIR.
2. Senin hayalin anca bu dünyada son türk nefesini verince olur.
Dünya genelinde 300 milyona askin bir TÜRK NUFUSU var. (seninkisi imkanisz bir hayal)
daha öncede demistim senin yazilarini komik buluyorum, beni güldüre bilen nadir erkeklerdensin
Sizler bana nasıl bakıyorsunuz az çok biliyorum.Ben sınırsız,sömürüsüz eşilikçi bir anlayışa sahibim.Ulusların kendi kaderini tahin hakkını savunuyorum.Bu açıdan kürt halkının ulusal mücadelesini doğru buluyorum.Ulusal mücadeleyi doğru bulmakla,yaptığı karşı devrimci eylemleri onaylamak farklı bir durum.Ben asla tasvip etmedim,aksine acımasızca saldırdım...
Şimdi idam olan bir ülkede idam yasasının kalkması,Aptullah Öcalan'ın CIA tarafından teslim edilmesinden sonra olduğunu herkes biliyor.Bu yasayı kaldıran hükümette Apoyu asacağız diye gürleyip,bir sonraki seçimlerde baraj altına düşen Mhp de vardı.Zaten Ecevit hastaydı,orada bulunması sembolikti.Hem o inan ki Mhp den daha çok milliyetçidir...
Cumhurbaşkanı ne alaka anlamadım.
O döneme ilişkin birşey söyledin ona cevap ve açıklama yaptım,bunda gülünecek birşey bulamadım ben....
Antwort