Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 01.11.2014, 17:50
sadesohbet

Standard @sevtap

hadi sevtapcik, sen simdi uslu uslu müzik dinlemeye git. nas nas
Alt 01.11.2014, 17:53
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Provokosyona gelme sevtap, inme ayni dereceye
Alt 01.11.2014, 18:15
sadesohbet

Standard

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
Provokosyona gelme sevtap, inme ayni dereceye
bencede sinirlenme canim. sakin ol, insanlari kiskirtma, sinirlendigin zaman, derin bir nefes cek, ve kendi kendine konusmaya devam et (konflikten denen man sich nicht wagt zu stellen, sollte man aus dem weg gehen, aber vor allem sollte man sie nicht provozieren)
Alt 01.11.2014, 18:18
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Boko haram 219 ögenciyi kaciriyor ama bazilari sadece ortadoguyu demokratilestirmeyle ugrasiyor

Neden bu kadar ortadoguya taktilar acaba?

Kurusaydi su Petrol bir
Alt 01.11.2014, 18:22
Benutzerbild von kizkarsli
kizkarsli kizkarsli ist offline
Erfahrener Benutzer

Lächeln Kýz bunlar

Zitat:
Zitat von sadesohbet Beitrag anzeigen
hic kimse agresif degil. ondan öteri tuhaf olan, kendini savunamayinca konuya caydiriyorsun. neden acaba?
Çift olarak teþrif etmiþler vaybee
Alt 01.11.2014, 18:41
___EZEL___

Standard Hayirdir?

Zitat:
bencede sinirlenme canim. sakin ol, insanlari kiskirtma, sinirlendigin zaman, derin bir nefes cek, ve kendi kendine konusmaya devam et (konflikten denen man sich nicht wagt zu stellen, sollte man aus dem weg gehen, aber vor allem sollte man sie nicht provozieren)
Ne oldu sen birilerine mi özendin?Tartismada doz artmis?
Alt 01.11.2014, 18:45
sadesohbet

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Ne oldu sen birilerine mi özendin?Tartismada doz artmis?
benim kimseyi özendigim yok, sadece dogrulari söylüyorum.. ne demisler: dogruyu söyliyeni dokuz köyden kovarlar. (bu ara, senden böyle bir yorum beklemezdim kuzen)
Alt 01.11.2014, 18:53
___EZEL___

Standard :))

Zitat:
benim kimseyi özendigim yok, sadece dogrulari söylüyorum.. ne demisler: dogruyu söyliyeni dokuz köyden kovarlar. (bu ara, senden böyle bir yorum beklemezdim kuzen)
Burasi dün nasilsa bugün de öyle,bazi insanlar kendi maliymis gibi hareket ediyor,bizde tam yerinde tas koyuyoruz!Yorum bundan ibaret....Sence,burda uzun süre olanlar,herhangi bir insanin yazdiklarindan ve paylastiklarindan,ne yapmak istediklerini görmüyormudur?Benim icin görülecek her sey görülmüs,sapka düsmüs kel ortaya cikmistir.....Sen benim kuzenim falan olamazsin,benim kuzenlerim insancildir,karsisindakilere saygili,herseyi tadinda birakandir...Bakiyorumda bir müptela gibi gece gündüz yorum yaziyorsun....Bu ara bazi zatlarda yok ne tesadüf))Neyse ya,bildiginiz gibi yapin.......
Alt 01.11.2014, 19:23
sadesohbet

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Burasi dün nasilsa bugün de öyle,bazi insanlar kendi maliymis gibi hareket ediyor,bizde tam yerinde tas koyuyoruz!Yorum bundan ibaret....Sence,burda uzun süre olanlar,herhangi bir insanin yazdiklarindan ve paylastiklarindan,ne yapmak istediklerini görmüyormudur?Benim icin görülecek her sey görülmüs,sapka düsmüs kel ortaya cikmistir.....Sen benim kuzenim falan olamazsin,benim kuzenlerim insancildir,karsisindakilere saygili,herseyi tadinda birakandir...Bakiyorumda bir müptela gibi gece gündüz yorum yaziyorsun....Bu ara bazi zatlarda yok ne tesadüf))Neyse ya,bildiginiz gibi yapin.......
sen kelleri tespit etmis olabilirsin, anliyorum, ben henüz edemisim. misal, sendede yanilmisim. yazik..
Alt 01.11.2014, 19:26
sadesohbet

Standard

bazi insanlar taktiklari maskeleri cikarip sokaga cikmayi bir cesaret etseler, digerleri kiyametin koptugunu düsünür.
Antwort