Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 15.10.2013, 17:28
TheToni

Standard

Zitat:
Zitat von zerrecikler Beitrag anzeigen
offff toniii offfff, senin sayende kimin kiminle nerede neler yaptigini ila bilmem mi gerekiyordu? insaf beeee, beynimi vicik vicik cacik ettinizzzzzzzzz
beni biliyorsun ben neyin nasil oldugunu ortaya söylerim.

bana sorulunca dogru sekilde cevap verdigim icin bircok seyi ögreniyorsunuz.
tabiki dogrulari ögrenirken yalan söyleyenleride daha net görüp kendinizce süzebiliyorsunuz.
Alt 15.10.2013, 17:34
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von TheToni Beitrag anzeigen
oc erdal,
sana onmyownun yazdigini screen olarak gösterdim.
bana mail atip onu ezme dedigini aylar önce onmyown burada üyeykende aciklamistim. keske o zamanlari kendisine sorsaydin gercekleri ögrenirsin.

senin ona siir gönderdiklerini inkar etmeni hic yakistiramadim. kiz daha ne yapsin. acikca onun gibilerden uzak dururum dedi

oc erdalcim sen istedigin kadar yirtin. sen yalanlarla su üstünde kalmaya calisirken ben screenlerle ispat ediyorum. aramizdaki fark bu

Kenan aramizda bi milyon fark var, ama sen hic bir seyi ispat edemiyorsun. Pardon ancak ezik kisiligin, ben akademisyenim diye yirtinipta "fishing for compliments" yaptigini ispat ediyorsun.
Haa bir de ne kötü bir terbiye aldigini! Sen akadamisyenden ziyade gecekondu mahallelerinde kendi cilletleyen, gelene giden küfür eden, kendinle barisik olmadigini gösteren zavallinin tekisin! Ispat ettigin bu, baska bir sey de degil! Ve bunu sirf ben düsünmüyorum, bir cok senin yazilarini okuyupta senden igrenen kisiler de düsünüyor.

Bir tessetürlü hanimefendinin resmini burda görmüssün ve sen müslüman birisin, ne isin var lan bu orospularin icinde diye hakaret etmissin! Sanki her basi acik bayan orospuymus gibi, hangi zihnyetten oldugunu göstermissin!

Sana bunlari yazarak bitiremem! Herkes bana buna cevap veren belki de hayatinda tek kisi sensin diyorlar bundan uzak dur. Boka bile bazsan sicrar diyorlar!
Yani anlayacagin senin ne cacik oldugunu burda üc cümleni okuyan görüyor!

Insanlik bende kalsin, bugün sana cevap verdigim icin bayram et biraz

Ehh anlat isler nasil gidiyor!

Geändert von the_last_time (15.10.2013 um 17:37 Uhr).
Alt 15.10.2013, 17:38
TheToni

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Kenan aramizda bi bi milyon fark var, ama sen hic bir seyi ispat edemiyorsun. Pardon ancak ezik kisiligine, ben akademisyenim diye yirtinipta "fishing for compliments" yaptigini ispat ediyorsun.
Haa bir ne kötü bir terbiye aldigini! Sen akadamisyenden ziyade gecekondu mahallelerinde kendi cilletleyen, gelene giden küfür eden, kendinle barisik olmadigini gösteren zavallinin tekisin! Ispat ettigin bu, baska bir sey de degil! Ve bunu sirf ben düsünmüyorum, bir cok senin yazilarini okuyupta senden igrenen kisiler de düsünüyor.
Bir tessetürlü hanimefendinin resmini burda görmüssün ve sen müslüman birisin, ne isin var lan bu orospularin icinde diye hakaret etmissin! Sanki her basi acik bayan orospuymus gibi, hangi zihnyetten oldugunu göstermissin!

Sana bunlari yazarak bitiremem! Herkes bana buna cevap veren belki de hayatinda tek kisi sensin diyorlar bundan uzak dur. Boka bile bazsan sicrar diyorlar!
Yani anlayacagin senin ne cacik oldugunu burda üc cümleni okuyan görüyor!

Insanlik bende kalsin, bugün sana cevap verdigim icin bayram et biraz

Ehh anlat isler nasil gidiyor!

oc erdal,
konuyu baska yere cekerek yeni yeni iftiralarla kendine yardimci ariyorsun ama senin bu yazdiklarinin yalan oldugunu bircok kisi biliyor.

sen burada üyeligini silmis olan onmyown'un hakkinda cok cirkin yalanlar söyledin ve ben bunlari screenshot olarak yalanladim.

sana yalanci diyorum ve bunu ispatliyorum. sende hicmi utanma, ar, haysiyet ve seref yok?

birazcik varsa üyeligini bitirp adam olmaya calisirsin.

genug gespielt für heute
Alt 15.10.2013, 17:43
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von TheToni Beitrag anzeigen
oc erdal,
konuyu baska yere cekerek yeni yeni iftiralarla kendine yardimci ariyorsun ama senin bu yazdiklarinin yalan oldugunu bircok kisi biliyor.

sen burada üyeligini silmis olan onmyown'un hakkinda cok cirkin yalanlar söyledin ve ben bunlari screenshot olarak yalanladim.

sana yalanci diyorum ve bunu ispatliyorum. sende hicmi utanma, ar, haysiyet ve seref yok?

birazcik varsa üyeligini bitirp adam olmaya calisirsin.

genug gespielt für heute
Eine halbe Wahrheit ist schlimmer als eine ganze Lüge.. Du aber kannst nicht mal mit einer viertel Wahrheit auftrumpfen.. Irgendeinen Text aus dem Kontext herauszureissen und diesen in einen anderen, total fremden Umfeld einzubetten zeugt nicht gerade von sachlicher Argumentation.. Das nennt man anders, ama bayramlik agzimi acmak istemiyorum.. Haa bugün bayram degil Senin gibi deliye yani

Genug gespielt? Ich bin nicht mal warm geworden. Ich warte noch auf einen Anruf aus einem Nahosz-Staat für einen sehr grossen Auftrag. Bis 21.00 Uhr bin ich hier..

Ehh kenan isler gücler nasil gidiyor? Suriye'den ne zaman o cok büyük ihaleyi alacaksin Allah üzüm verirse?

Geändert von the_last_time (15.10.2013 um 17:57 Uhr).
Alt 16.10.2013, 02:01
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Rotes Gesicht Agnostiker oder Atheist

was spielt das denn fürne Rolle ...
wenn hirnlose Islamisten am Werke sind ??

Memleketim elden gidiyor ...kimse nin umrunda degil

Alt 16.10.2013, 11:20
Benutzerbild von DerToni
DerToni DerToni ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Eine halbe Wahrheit ist schlimmer als eine ganze Lüge.. Du aber kannst nicht mal mit einer viertel Wahrheit auftrumpfen.. Irgendeinen Text aus dem Kontext herauszureissen und diesen in einen anderen, total fremden Umfeld einzubetten zeugt nicht gerade von sachlicher Argumentation.. Das nennt man anders, ama bayramlik agzimi acmak istemiyorum.. Haa bugün bayram degil Senin gibi deliye yani

Genug gespielt? Ich bin nicht mal warm geworden. Ich warte noch auf einen Anruf aus einem Nahosz-Staat für einen sehr grossen Auftrag. Bis 21.00 Uhr bin ich hier..

Ehh kenan isler gücler nasil gidiyor? Suriye'den ne zaman o cok büyük ihaleyi alacaksin Allah üzüm verirse?
oc erdal,
o zaman benim ekledigim screenshota bir aciklama getirmeye calis kocum.

"her firsatta her bayani ayarlarim diyen lasto$ senin (onmyown) onu terslemeni nasil cevapladigini sende biliyorsun"
onmyown senin defalarca teklifini kabul etmeyip sonunda seni terslemesine sen hangi hakaret dolu mesaji yazip sonra ezikligini fark edince sildin???

"daha sonra özür dileme yerine rezaletini silip yok saymasi ne kadar aciz oldugunu ortaya koyuyor"
erkek olsan yazdiklarinin arkasinda durup evet beni tersleyen bayana hakaret etmekle yanlis yaptim derdin.

"egitimli ve kültürlü bayanlarin böyle lasto$ gibi egitimsiz ve meslek sahibi bile olamamis hayatinda daha calismanin ne oldugunu bilmeyen 40 üstü arkadaslardan korunmasi"
buna onmyown hanim cok güzel cevap verdi: "Sagol, genel olarak koruyoruz bizde sükür öylesine karsilasmisligim yok."

onmyown hem burada cevap olarak dediklerinde "Haklisin, ama egal.." dedi hemde bana yazdigi mailde fazla üzerine gitme lasto$un dedi onu cok eziyorsun. o bana sürekli siir gönderiyordu ve zamanla a$ik olmus bana dedi.

simdi bunun neresi yalanmis? sen bize aciklama getir oc erdal. onmyown üyeligini sildigi icin arkasindan serefsizce o bana ilgi duyuyordu demek kolay... buradayken deseydin seni nasil ezdigine hepimiz sahit olurduk dingil cocuk.

SCREENSHOT:

Alt 16.10.2013, 11:24
zerrecikler

Frage DerToni

Haben sie dich wieder gelöscht?? lass mich raten, die dumme Kuh hat dich gemeldet
Alt 16.10.2013, 11:36
Benutzerbild von DerToni
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von zerrecikler Beitrag anzeigen
Haben sie dich wieder gelöscht?? lass mich raten, die dumme Kuh hat dich gemeldet
die kuh und der hurensohn haben mich gemeldet, aber du kennst mich doch.

bin resistent gegen diese versager.
Alt 16.10.2013, 14:40
the_last_time

Standard

Aklima onmyown geldi.. Hep derdi, domuzla güresme! Domuzlar pislige dalmaktan sevk alirlar! Nasihati güzelde uygulamak gerekiyor! Kimileri Safari avina cikip domuz avlamaya para veriyorlar. Bende mi yapsam aceba?

In Australien ist es zu einer neuen Sportart gekommen Riesenfrösche platttreten.. Ob ich auch mal in Australien Urlaub machen sollte?

Geändert von the_last_time (16.10.2013 um 14:44 Uhr).
Alt 16.10.2013, 15:09
Benutzerbild von DerToni
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Aklima onmyown geldi.. Hep derdi, domuzla güresme! Domuzlar pislige dalmaktan sevk alirlar! Nasihati güzelde uygulamak gerekiyor! Kimileri Safari avina cikip domuz avlamaya para veriyorlar. Bende mi yapsam aceba?

In Australien ist es zu einer neuen Sportart gekommen Riesenfrösche platttreten.. Ob ich auch mal in Australien Urlaub machen sollte?
oc erdal,
du wiederholst dich zum Xten male.

halt dich doch mal dran.

ich werde hier dafür sorgen dass keine dame in die situation von tuvtuv gerät und einen schock erleidet.

ps. wenns user gibt die die geschichte mit tuvtuv und lasto$ erfahren möchten werde ich es hier kundtun
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche